PANEL UŻYTKOWNIKA
Login:
Hasło:
ISS
PAWEŁ RACZEK 
| Wtorek [2012.06.12; 03:27]
Tottenham kończy na czwartym miejscu
Tottenham pokonał Fulham 2:0 i ostatecznie zajął czwarte miejsce w Premier League. "Koguty", pomimo zakończenia rozgrywek ligowych, wciąż nie mogą być pewne gry w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Tottenham mecz przeciwko Fulham rozpoczął z Garethem Bale'em na lewej stronie obrony. Było to podyktowane kontuzją dotychczasowego lewego defensora Spurs, Benoit Assou-Ekotto, oraz zawieszeniem za czerwoną kartkę jego zmiennika - Danny'ego Rose'a. W ekipie Fulham brakowało natomiast najskuteczniejszego piłkarza "The Cottagers" w tym sezonie, Amerykanina Clinta Dempseya.

Gospodarze mecz rozpoczęli jednak znakomicie. Już w 2. minucie Rafael van der Vaart posłał świetne podanie na wolne pole do Emmanuela Adebayora, a ten w sytuacji sam na sam z golkiperem Fulham nie dał mu żadnych szans na skuteczną interwencję.

Po objęciu prowadzenia, gospodarze nieco cofnęli się. Przyjezdni z zachodniego Londynu przejęli niewielką kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, lecz niewiele z tego wynikało. Brad Friedel przez pierwsze pół godziny był praktycznie bezrobotny, gdyż obrona Tottenhamu funkcjonowała bez zarzutów.

Fulham, swoje dwie okazje do doprowadzenia do wyrównania dostało na pięć minut przed końcem pierwszej połowy. Uderzenia Johna Arne Risse oraz Moussy Dembele w świetnym stylu zatrzymał jednak golkiper gospodarzy, Brad Friedel.

W 62. minucie Tottenham zwiększył swoje prowadzenie. Wprowadzony chwilę wcześniej Jermain Defoe wykorzystał zamieszanie w polu karnym "The Cottagers" i ze stoickim spokojem zmieścił futbolówkę w bramce strzeżonej przez Marka Schwarzera.

Jak się później okazało, bramka zdobyta przez Defoe była ostatnią strzeloną przez Tottenham w tym sezonie ligowym. Spurs zakończyli rozgrywki Premier League na czwartym miejscu i ich przyszłość w Lidze Mistrzów zależeć będzie od wyniku finałowej konfrontacji Champions League między Chelsea i Bayernem Monachium.

Tottenham Hotpur - Fulham FC 2:0 (1:0)
1:0 - Emmanuel Adebayor (2.)
2:0 - Jermain Defoe (62.)

Tottenham: Friedel - Walker (Nelsen 49.), Kaboul (Smith 76.), Gallas, Bale - Lennon, Livermore, Sandro, Modrić - Van der Vaart (Defoe 60.), Adebayor

Fulham: Schwarzer - Kelly, Hangeland, Hughes, Riise - Duff, Murphy (Kasami 67.), Diarra, Frei - Pogrebnyak, Dembele

Sędzia: Phil Dowd


www.futbolfc.pl
117 komentarzy
SKOMENTUJ

Komentować mogą wyłącznie zalogowani userzy

KOMENTARZE
Walu ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.20; 01:19]
True story.
Kudlaty ; Użytkownik
Sobota[2012.05.19; 23:48]
Trzeba bylo wygrac z Aston Villa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko tyle Panowie...
kaszti86 ; Użytkownik
Sobota[2012.05.19; 23:36]
Mamy LE panowie niemożliwe stało się faktem. Ciekawe z kim się pożegnamy w okienku transferowym
Amper ; Użytkownik
Sobota[2012.05.19; 23:35]
i po LM :(((( F*** :/
kaszti86 ; Użytkownik
Sobota[2012.05.19; 23:33]
Pierdolone farciarze!!!!!!!
DaddyCool ; Użytkownik
Sobota[2012.05.19; 23:31]
no nie wierzę kurwa jego pierdolona mać
kaszti86 ; Użytkownik
Sobota[2012.05.19; 22:28]
AVE BAYERN
DaddyCool ; Użytkownik
Sobota[2012.05.19; 21:57]
W sumie to trochę smutne że w najważniejszym meczu sezonu dla Tottenhamu nie gram sam zainteresowany, ale Spurs są sami sobie winni.
Chelsea gra piach, same kontry. Mam nadzieję że Bayern ich wreszcie ukłuje.
Wduwek ; Redaktor
Sobota[2012.05.19; 10:06]
Bayern - CFC dopiero wieczorem. Ja startuję o 15 meczem Blackpool - West Ham.
RAFO THFC ; Redaktor
Sobota[2012.05.19; 09:19]
BAYERN!!!
aapa ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 21:13]
Ginola, nic sie nie uginam. Zgadza sie, lapowkarstwo jest wszedzie tylko w jednych krajach bardziej, w innych mniej. Skandynawia zawsze byla bardziej przejrzysta niz Wlochy czy Grecja. Dalej mozemy pociagnac co mialo na to wplyw. Podkreslam, nie ma tak, ze czarno- biale to wszystko jest, ale odcienie szarosci jednak znacznie rozne.
ginola ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 16:20]
Do całego postu Baro (nie to żebym się zgadzał z tym geograficznym kluczem) dodam tylko jedną rzecz - Fulop zdaje się z Wysp nie jest, prawda?;)
ginola ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 16:15]
Baro - to samo mówiło się np. o Groclinie Janusza Białka czy Lechu/Pogoni Bebeto Baniaka;) A żeby przykład był z najwyższej półki, to pamiętam gadki o genialnie ułożonym taktycznie i trzymającym się z żelazną konsekwencją schematów od pierwszego ostatniego gwizdka Juventusie 1:0 Turyn prowadzonym przez Capello:D Dalej w tę dyskusję naprawdę nie chce mi się brnąć, aapa już się co prawda ugina (choć wtrętu o "kulturze" nie zrozumiałem, na całym świecie jest łapówkarstwo i kolesiostwo, i u żółtych, i u czarnych, i u zielonych, a więc tym bardziej i u Anglosasów), ale Marcus jest zatwardziałym w swych grzechach heretykiem;)
MARCUS ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 15:42]
Wolałbym w DOSie.
aapa ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 15:33]
w excelu, z formułami, może być?
MARCUS ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 15:20]
Aapa poproszę to samo jeszcze raz, ale w tabeli. Wylewny się zrobiłeś ;)
Barometr ; Redaktor
Piątek[2012.05.18; 14:06]
aapa - ja Cię bardzo dobrze rozumiem - zawsze się mówiło, że w Anglii gra się do końca bez względu na wynik, a gdzieś tam na południu Europy zawodnikom się czasami nie chce, natomiast na Wschodzie robi się bezczelne wałki, ale przecież jedna zbłąkana owieczka w stadzie piłkarzy, którym się nie mieści w głowie, żeby ustawić mecz - jest jak najbardziej prawdopodobna... nawet w Anglii
Barometr ; Redaktor
Piątek[2012.05.18; 14:04]
to ja tak offtopicowo i lamersko - 100!
aapa ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 13:58]
Fakt, że sporo już tych przypadków pod spodem się pojawiło. Fulop- 100% nie wałek, no 99%. Rayo- nie wałek, ot zwykła przysługa, City- też nie wałek.
Cerbin ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 13:37]
Dziękuję za gratulacje:P
MARCUS ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 13:28]
Cerbin dużo wniosłeś ostatnim postem. Pare osób tu się spiera, a ty w magiczny sposób wszystko wyjasniłeś. Nic tylko pogratulować.
MARCUS ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 13:20]
Ale to rozmawiamy o danych przypadkach czy zaczynamy o złu, które nawiedza Ziemię??
aapa ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 13:10]
MArcus, ale w czym na rzeczy? Czy kluby odpuszczają sobie mecze? TAK. Czy biorą za to pieniądze? Nie koniecznie. Czy w Hiszpanii lub Włoszech zdarza się to częściej niż w Anglii? Moim zdaniem tak.
Cerbin ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 12:58]
Markus, jak zwykle, jedynie słuszny...
limbonic ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 11:26]
od razu sorki za offtop, mam koszulki oryginalne bezhttp://www.fanzone.pl/polska-koszulka-meczowa-2012-replika.htmlposrednio z nike reprezentacji Polski---100zl

http://www.fanzone.pl/polska-koszulka-meczowa-2012-nike.html taka jak maja piłkarze----180zł
MARCUS ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 10:44]
Aapa litości..... "Oni" (tak dla potrzeb tego całego wątku) wyciągają jakieś wnioski (chociaz to zdecydowanie za duze słowo) na podstawie pierdołowatych przesłanek lepiąc coś tam we własna wizję, a Ty robisz dokładnie to samo, albo nawet jeszcze gorzej, bo nawet o krok dalej zakładając, że cos jest jednak na rzeczy. Ja mam wrażenie ,zę my (Polacy) jesteśmy trochę skrzywieni pod względem wałków w piłce. W powaznych ligach to to jednak są jakieś układy, klub, ludzie, parę klubów. U nas tak naprawdę cąły piłkarski światek był totalnie zaj...... mułem. Trochę za prosto chyba się to przenosi, trochę za prosto buduje analogie.
aapa ; Użytkownik
Piątek[2012.05.18; 09:35]
Panowie, nie patrzcie na to tak zero-jedynkowo. Może trzymajmy się piłki, bo to "politykowanie" wprowadza za dużo zamieszania. Stwierdzenie, że taka kultura, należy rozumieć, że kultura piłkarska. Taki przykład: MU ma już mistrzostwo, Spurs walczą z LFC o LM. Myśląc "po polsku" MU powinien się podłożyć w meczu ze Spurs, bo wszystko co pogrąża LFC jest dobre. Ale się nie podkłada. Naiwny nie jestem, wiadomo, że musi mieć to jakieś wzmocnienie. Jedno z nich to zasady finansowania ligi. Kogo obchodzi mecz typu Zaragoza - Rayo jak nikt tego nawet nie chce pokazywać w tv. Po co grac na serio jak i tak pieniędzy z tego nie ma, bo 3/4 kasy biorą 2 największe kluby i tylko mecze z nimi pokażą nam w tv.
Barometr ; Redaktor
Piątek[2012.05.18; 04:44]
Warto rozmawiać :) panowie ja nie kupię tego, że taka kultura. To równie dobrze aapa - w Polsce "Fryzjer" z bandą z Wronek, Bogusiem Baniakiem, czy Czesio "700 ileś tam połączeń do Ryszarda i żadne nie o piłce" Michnieiwczem dalej by kręcili lody na bezczela. Jest coś takiego jak prawo i łamanie prawa, np. można protestować, ale już blokowanie Sejmu czy bicie posłów to przestępstwo, za które trzeba karać (żeby tak w temacie politycznym zostać, bo wiem, że MARCUS lubi te metafory).
MARCUS ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 21:28]
Jak dla mnie to wleciałeś z tym tekstem Aapa jak..... Żeby nie było, ja nic nie przyznaję. Ginola rozumiem, że skoro powiedział i ktoś to napisał, to to jest dla ciebie święte ?? Gubię się. Wiemy , że powiedział i że padła bramka, dla ciebie to dowód bagna?! Ok. Dla mnie przestrzeń jest tak potężna, że nie potrafię tak łatwo tego przenieść. Przynajmniej tak to staram się połatać. Chyba jednak jestem na to za głupi ;) W jednym się zgadzam, nie pogadamy.
aapa ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 20:14]
Taka kultura Baro. W pewnych krajach nie wypada robic rzeczy jakie w innych uchodza plazem. To nawet trudno nazwac walem. Ot, taka pospolita rzecz.
Barometr ; Redaktor
Czwartek[2012.05.17; 19:30]
ja już nic nie kumam - tzn. przyznajecie, że wały odchodzą w Hiszpanii non stop, ale w Anglii to nie do pomyślenia? nic już nie rozumiem...
ginola ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 19:02]
Nie wiem, to chyba Ty powinieneś odpowiedzieć mi na to pytanie ;)
MARCUS ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 16:03]
Teraz mnie rozwaliłeś do reszty. Dlaczego miałby ściemniać??
ginola ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 15:49]
Mówiłem już, że ta "dyskusja" nigdzie nie prowadzi. Skoro Michu ściemnia, bo nie chce przyznać, że na boisku byli lepsi, to nie mam pytań. Krzyżacki - dobrze wiem o co Ci chodziło. Moje pytanie, jeśli nie było to wystarczająco zrozumiałe, brzmiało "Jak to się ma do elementarnych zasad logicznego myślenia?"
aapa ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 12:23]
Może to właśnie o taki Budapeszt chodziło bratu Jarkowi? Co do La Liga, to jakiś piłkarz polski grający kiedyś w Hiszpanii (nie pamiętam który) mówił, że tam wzajemne usługi są na porządku dziennym. Coś jak system turniejów zawodników sumo. Swoje masz ugrać, wyżej nie podskoczysz więc resztę możesz oddać lub sprzedać.
krzyżacki ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 12:19]
ginola- danie dupy w meczu z Villą wprost przekłada się na scenariusz WBA- Ars. Gdyby szanowni panowie nie dali dupy, to Fulop mógły nawet sam kopać piłke do własnej siatki. I pewnie mielibyscie z tego najwyżej ubaw.
A tak poczynania bramkarskiego dubla (lol, jego pojawienie się w bramce to osobny rozdział dla zdradzonych o świcie) wywołują u was zapalczywość (za przeproszeniem) kopnietych w dupę ratlerów.
Zaczyna sie obszczekiwanie, obwachiwanie i skowyt.
Spursi po seryjnych wtopach doskonale wiedzieli, że limit sie wyczerpał i jesli nadal chca być Kogutami a nie kurczakami przeznaczonymi do KFC to muszą tam wygrac. Nie pykło, wiec wyruchali sie na własne życzenie. To jest przyczyna 4 stołka i czekania, czy Czelsa zostanie wypukana, by mogli zachowac gębe po sezonie.
Rozkminki o bramkarzu są teraz jak potrzeba zbadania wraku samolotu po 2 latach, bo tam z pewnościa znajdzie sie wyjasnienie wszystkiego.
Był zwykłym złośliwym kutasem, wziął gotówkę, liczy na lepszy stołek? A może p prostu wypił za duzo izotonika, slina mu sie rozrzedziła i jak spluwał w rękawicie, to mu nie kleiło i dlatego piłka wypadła? To juz jakas licytacja na zabawne idiotyzmy.
Czy satysfakcjonuje Cie moje wytłumaczenie, czy tez jeszcze mógłbym coś szerzej wyjasnic?


MARCUS ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 11:46]
Co do MACIOROwicza, a ty widzisz pewien schemat działania?? Insynuacji, przypuszczeni nie wiadomo na czym opartych? Tylko o to mi chodziło. Powołajmy komisję, pociągnijmy ten temat ponad dwa lata i nie zdziwię się jak Kaczbar Baroczynski (a jak ;p ) podeśle link "Ginola dla Tv przeTRWAM: Zdrada Fulopa początkiem nowej dziury ozonowej" ;)
MARCUS ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 11:36]
Tu nie chodzi o czytanie między wierszami, bo o akurat oddanie 3 punktów to oprócz gratyfikacji finansowych jest drugi najprostszy wniosek jaki można wysnuć. Na marginesie, trochę nisko mnie oceniłeś. Powiedzeić mógł dużo więcej, mógł gadać, straszyć, płakać, proponować, no i co z tego?? Takich gadek mogą być setki co kolejkę. Bez róznicy czy się wypłacza do mikrofonu czy nie. Bagno?? Nie, rzeczywistość, nie tylko piłkarska. Cały czas nie mogę pojąć co by mieli zyskać. 3 punkty za rok, jak cholera wie czy by mogli ten długo odebrać? Nikt przy zdrowych zmysłach tego nie robi. http://www.youtube.com/watch?v=VyHYZl9XXKA&feature=related Nie widze tu nic nienaturalnego, poza (chyba, bo nie widzę całej lini) spalonym i niesamowitym bajzlem.
ginola ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 11:03]
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,11739281,Macierewicz__tupolew_eksplodowal__Paradowska__moze.html - widzicie może teraz "delikatną" różnicę między dopuszczaniem jakiejś wersji wydarzeń a pierd***niem takich bzdur?!:D
ginola ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 10:55]
Brałem Marcus udział w "jakichkolwiek zawodach", nie dygaj. Wiadomo, że odchodzą różne gadki. To jednak nie były "jakiekolwiek zawody", a mecze o utrzymanie w Primera Division. I tym razem będę bardziej kategoryczny - naucz się czytać między wierszami! Myślisz, że koleś powiedział całą prawdę? Bo ja myślę, że tam jakaś motywacja dodatkowa w grę musiała wchodzić. I niekoniecznie była to kasa, choćby trzy punkty w następnym meczu. Dlaczego jestem przekonany, że Granada następny mecz z Rayo wygra w cuglach? Przy okazji - Baro, czytaj do końca zanim coś komentujesz, wychodzi na zdrowie;)
MARCUS ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 10:43]
Generalnie wy na serio przyjmujecie to tak bezkrytycznie?? Uczestniczyliście kiedykolwiek w jakichkolwiek zawodach? Gadek w stylu " wy już to... więc co wam leży?? " jest od groma. Serio myslicie, że Granada usłysząła , że Atletico wygrywa , więc ch.... z tym, niech se Rayo zostanie? Jedna , podkreślam 1 !!! bramka pomyłki , w 95 minucie strzał ręką ze spalonego i Granada spada piętro niżej, co równać sie może końcem poważnego grania na lata!!!! Tak strasznie podkręślane jest to ,że to są wielkie pieniądze, a ktoś miałby to zrobić za frajer?? Interes życia. Jeżlei na serio to tak sobie, jak gąbka,przyjmujecie i jeszcze do tego wrzucacie to w worek spisków, korupcji i bagna, to ja więcej pytań nie mam. To jest jakiś absurd. Ufam mimo wszystko, że to jednak chwilowa słabość, brak przemyslenia tematu oraz brak faktycznego udziału w jakichkolwiek zawodach. Przynajmniej tak chcę mysleć.
MARCUS ; Użytkownik
Czwartek[2012.05.17; 10:27]
Barometr przeczytałeś to do końca????? A co robiło Villareal?? Prosiło Atletico!
Barometr ; Redaktor
Czwartek[2012.05.17; 00:33]
strasznie się zmartwiłem po przeczytaniu tego - bo to jest perfidne na maksa. Szkoda, że Żółta Łódź Podwodna spadła przez takich cwaniaczków. Najdziwniejsze jest, że się do tego przyznali
ginola ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 23:58]
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,11738655,Primera_Division__Nieczyste_zagrywki_pilkarzy_Rayo.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport - to a propos "spiskowej" teorii na temat zwycięstwa City. Szczerze mówiąc, wcześniej wydawała mi się durna, ale co powiedzieć po przeczytaniu tego? Mówię, zawodowy sport to taka kupa szlamu, że naprawdę nie ma przekrętu, który mógłby mnie zaskoczyć.
MARCUS ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 22:34]
Jeżeli chodzi przynajmniej o mnie, to to co napisał Krzyżacki , obciąłem bez wątku AV. Faktycznie nie ma to związku. Z tezą , Ginola, trudno się nie zgodzić. Niestety tylko w sensie logiki zdania. SErio uważasz takie postawienie sprawy czemuś ma służyć? Tak mocno na " nas" narzekasz o wciskanie ci kitu, a sam piszesz, że jesteśmy zaślepieni świętojebliwością PL. Skąd to bierzesz?? Pojęcia nie mam. Ja przynajmniej inaczej to odczytuję. Domyślać się tylko mogę, że to w pewnym sensie riposta.W skrócie nasze stanowisko jest takie, że MOŻLIWE jest wszystko i szkoda, tylko, że trochę podstaw brak, żeby było PRAWDOPODBNE. Na tych % to ty się zastanawiasz ile na ile, a ja nie widzę nawet możliwości przyjęcia zakładu. Możliwe , żewtym,nazwijmy to sporze, ty jesteś najbardziej pośrodku, ale z mojej perspektywy to i tak po drugiej stronie. Ciężko przez forum toczyć dyskusję ze wszystkimi i z każdym z osobna, więc pewne uogólnienia są chyba w to wpisane. Tak przynajmniej odczytuję Twoje pretensje (mało szczęśliwe określenie).
aapa ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 20:46]
Dobra niech bedzie moja strata: to po ile ten tartak? Tzn. chcialem powiedziec, 100% na dupowatosc Fulopa.
RAFO THFC ; Redaktor
Środa[2012.05.16; 19:27]
Zgadzam się w całej rozciągłości z ginola - też nie twierdzę, że na 100% Fulop dostał kasę z padakę jaką pokazał w tym meczu. Ale to było tak przerysowane, że jak oglądam bramkę nr. 1 i 3 - to jestem przekonany, że dołożył dużo od siebie - - z jakiej przyczyny tego nie dowiemy się pewnie nigdy...
ginola ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 19:19]
Ja nie wiem, nie mam nic przeciwko Waszemu poglądowi, ok, ale dlaczego jedne z najbardziej kumatych osób na Spursmanii wciskają mi pogląd, którego nie reprezentuję? Myślałem, że problemy z czytaniem ze zrozumieniem po wyjeb**iu Arturaileśtam już zniknęły, ale chyba byłem w błędzie. Aż tak jesteście zaślepieni w świętojebliwoście Premier League, że nie umiecie zrozumieć (nie mylić zgodzić się) mojej tezy? Może jeszcze raz, najprościej jak się da. Moja teza jest taka, że nie rozumiem ludzi z miejsca zakładających, że korupcja w przypadku Fulopa i całej ligi angielskiej w ogóle jest niemożliwa. I jeszcze personalnie do aapy i krzyżackiego. Aapa - rozumiesz znaczeniową (żeby nie było że tylko logika) różnicę między "ale nie dam sobie uciąć ręki" czy "ale nie założę się że" a "twierdzę iż" czy "nie mam dowodów, ale uważam że". Jak Ci to łopatologicznie wytłumaczyć? Procentami? Moja wersja jest taka - 50% na fatalną dyspozycję dnia, 50% na niesportowe podłoże zachowania Fulopa. A Wy staracie mi się wmówić, że prezentuję pogląd 100:0, no może 99:1. Krzyżacki - jasne, że dali dupy w meczu z Aston Villą. Jakie to ma jednak znaczenie w temacie meczu WBA - Arsenal, bo trochę nie łapię? Czy ktoś tu napisał, że przez błędy/podkładkę Fulopa nie wygraliśmy na Villa Park? Chyba nie. Co ma więc piernik do wiatraka, będziesz łaskawy wyjaśnić? Albo Marcus, któremu ta opinia tak bardzo się spodobała.
MARCUS ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 16:10]
Krzyżacki w tym temacie jesteś moją zrównoważoną wersją ;) Jeżlei miałbym napisać to co naprawdę mysle, mogło by tu KOSOdrzewiną zapachnieć :)
Barometr ; Redaktor
Środa[2012.05.16; 15:43]
też logiczne
krzyżacki ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 15:39]
Nie powinienes z całkowitą pewnościa zakładać, że chciałbym skontrować z czoła, acz błędem byłoby tkwić w przeświadczeniu, że wykazujac emocjonalna wyższość zleję to prostym sikiem.
Barometr ; Redaktor
Środa[2012.05.16; 15:22]
Nie twierdzę, że krzyżacki działa mi na nerwy, ale nie dam sobie ręki uciąć, że mu zaraz nie wyj..... z liścia. Logiczne prawda?
krzyżacki ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 15:20]
Fascynujace są te inklinacje spursmaniaków do poszukiwania czynników zewnętrznych, spisków, ustawionych sędziów, bramkarzy, zespołów, które grają pod siebie.
Trochę sie to o zidiocenie ociera, bo w tych tyradach mających udowodnic, ile to niesprzyjajacych okoliczności dotyka klub, panowie śmiało stawiajacy tezę zapominaja o jednym kluczowym elemencie- dlaczego szanowni piłkarze doskonale wiedzacy o co walcza nie postarali się, by wbić Villi bramki wiecej??????????
I nie byłobyw tej chwili zadnego tematu "zdradzonych o świcie".
Barometr ; Redaktor
Środa[2012.05.16; 15:12]
Nikt nie powiedział, że na 100 proc. - każdy twierdzi, że jest to podejrzane, ale dowodów nie ma. No bo skąd niby mielibyśmy mieć? Z CBA nie jestem
halabala ; Administrator
Środa[2012.05.16; 15:09]
Moja osoba uważa, że temat zmierza donikąd.
Cerbin ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 14:51]
A kto twierdzi, że miało na 100% miejsce? Gubisz się aapa.
aapa ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 14:22]
Ale tak to można o wszystkim. Że coś nie jest logicznie sprzeczne nie dowodzi, że na 100% miało miejsce. W ogóle to takie "politykowanie". Zacznijmy jeszcze używać języka typu: " nie mam wiedzy", "mataczyć" itp. i będzie komplet.
Walu ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 13:49]
... a karasie po kutasie.
ginola ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 13:41]
Nie twierdzę, że będzie padać, ale nie dam się pociąć za to, że nie będzie - co w tym nielogicznego? Albo nie twierdzę, że Hatszepsut zamordowano, ale nie dam się pociąć za to, że nie. Będziecie łaskawi przedstawić mi, jaki błąd logiczny tu zachodzi? A może chcecie więcej przykładów?;) Bo to chyba jednak mimo wszystko "troszkę" inna konstrukcja niż "skoro samolot spadł to ktoś musiał mu w tym pomóc" czy "skoro wszyscy zginęli, to na pewno ich tam dobijali". Za to śmiem twierdzić, że np. "Podajesz przykłąd Grobelara,więc skoro raz to dlaczego nie dwa" jest zdecydowanie bliżej do "to czarne owce w zdrowym stadzie";)
Cerbin ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 09:46]
"Nie twierdze", użyłem w znaczeniu "nie wiem, czy". Błędu logicznego tu nie widzę. A wszystkie rybki mają pipki jak mawiał papa smerf.
aapa ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 09:34]
Właśnie, dobrze Marcus mówisz: " nie twierdzę, że coś tam coś tam, ale...". Albo rybka, albo pipka jak powiedział Hamlet.
Cerbin ; Użytkownik
Środa[2012.05.16; 09:22]
Korupcja istnieje wszędzie. W mniejszym lub większym stopniu, ale wszędzie. Nie twierdzę, że Fulop sprzedał mecz, ale ostatnia bramka była unikatowym błędem. Śmiem twierdzić, że trudniej było ten błąd popełnić, niż go nie popełnić. Przecież on ani nie próbował łapać tej piłki, ani ją piąstkować. W siatkarskim stylu wbił ją wprost na Kościelnego. Masakra. P.S. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Czy decydujące gole dla City nie padły już po zakończeniu meczu Stoke- Bolton?
MARCUS ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 22:15]
Spurs3 po pierwsze wydaje mi się ,żę w czasach tych bardziej "angielskich' jakieś wałeczki się mogły raczej odbywać. Teraz możesz więcej widzieć, co nie znaczy, że kiedyś było lepiej. Po drugie to moim zdaniem należy zacząć od tego, że to WY komuś coś zarzucacie. Po trzecie to w zasadzie spuentowałeś całe "wasze" stanowisko. "nie twierdzę, że ..., ale nie dam się pociąć za...." czyli jednak twierdzisz.
spurs3 ; Redaktor
Wtorek[2012.05.15; 20:26]
Marcus starasz sie udowodnic ze występ Fulopa był jednym z wielu... Inni tez popełniali błedy etc. Nie wiem czy sprzedał czy nie - ale raczej foster jest zdrowy. A czas pokaże co bedzie robił w przyszłości Fulop i gdzie... Pisałes ze jesteś stary (ha ha dobre..) i że w Anglii cie jara ze grają fair do konca. Jestem jeszcze starszy - jezeli to mozliwe - i też mnie to jara (-ło) ale z wiekiem widze ze kasa rzadzi wszędzie i stara, dobra Anglia nie jest wolna od korupcji. Nie twierdze że tu i teraz w meczach mc i wba było coś na rzeczy - ale nie dam się tez pokroić za uczciwość tych meczów - a właściwie poszczególnych zawodników
MARCUS ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 18:27]
tylko nie pisz ,że te kasztany to inne kasztany , niż te angielskie...
MARCUS ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 18:25]
Ginola, ale co cie tak boli?? 5 razy , no może mniej, napisałem ,ze to przykład obrazujący pewną strategię, a ty wracasz. Nawet podkreslałem, że nie porównuję Barometra do Kaczora. Może Ci się to nie podobać, ale nie pisz, żeby dać sobie z nim spokój. Ps. Barometr, znowu przesadzasz ja kto masz w zwyczaju. Najgorsza od 20 lat... bo co LeTissier powiedział czy co?? Może on po prostu ma słabą pamięć. Przypomnij sobie Enckelmanna i derby Birmingham. To był kasztan gorszy od tych 3 raze mwzietych. A jak się chcesz poznęcać nad ludzką ułomnością to http://www.youtube.com/watch?v=YIWsY1ehsYI pewnie same przekupione gnoje ;)
Barometr ; Redaktor
Wtorek[2012.05.15; 18:06]
bardzo słuszna uwaga varba jakoś mi to przeszło przy wyczynach Fulopa - też jutro zerknę na powołania
varba ; Redaktor
Wtorek[2012.05.15; 18:05]
Mi tu bardziej śmierdzi sytuacja z Fosterem i jego rzekomą kontuzją na treningu. Jak jutro Foster znajdzie się w kadrze Anglików na Euro to będzie mi tu śmierdziało McCarthy z pamiętnego meczu z United gdzie nie wystawił najsilniejszego składu, bo miał inne cele. Może Roy nie chciał ryzykować utraty Fostera (zbliżające się Euro) i wystawił Fulopa w ostatnim meczu. Sprawa się wyjaśni jutro jak Hodgson ogłosi skład, jak Foster będzie na liście to dla mnie będzie to hipokryzja FA, jeżeli ukarali Irlandczyka, a Hodgson nawet złego słowa nie usłyszy.
Barometr ; Redaktor
Wtorek[2012.05.15; 17:44]
PS ginola wciągałem dziś tylko nosem różne komentarze
Barometr ; Redaktor
Wtorek[2012.05.15; 17:35]
Baroczyński - niezłe, podoba mi się :) jak na moje dostał roczną prenumeratę pisma "Ja i mój koń". PS Marcus - oczywiście porównania masz odjechane. Ja tu o najgorszym meczu bramkarza od 20 lat w Premier League, a Ty o jakimś spadku formy. Zaraz sam do Camerona napiszę donos z żądaniem powołania komisji śledczej.
ginola ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 17:32]
Ej proponuję zostawmy ten temat, ja w życiu mam zasadę, że przekonanego nie przekonasz. Chcecie uważać, że już wydałem wyrok, wasza sprawa, chodziło mi tylko o zwrócenie uwagi na to, że są różne opcje (BTW Baro z tym CBA to był żart czy coś wciągałeś?:D), ale dajcie spokój z tym Kaczorem. Równie dobrze mógłbym napisać, że jesteście takimi samymi ślepymi durniami jak Listkiewicz, który pier***ł o "jednej czarnej owcy". Może za parę lat coś się wyjaśni. A może i szybciej, bo zdaje się, że Fulopowi kończy się umowa i w przyszłym sezonie mógłby np. zostać... trzecim bramkarzem Arsenalu?:D
MARCUS ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 16:36]
Jak na moje to dostał "zupę z wkładką" - zapas na najbliższe 10 lat oraz czapkę z lisa.
aapa ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 16:33]
Przyznam, że coraz ciekawiej to wygląda. Halabala mówi, że to się kupy nie trzyma. Otóż zwłaszcza kupy to się trzyma. Ja się powtórzę: ile zapłaciliśmy Fulopowi za interwencję w meczu z City?
halabala ; Administrator
Wtorek[2012.05.15; 16:09]
Albo Baroczyńskim :) Baro, wciąż gadasz jak potłuczony - to może od razu Premier League powinna powołać wywiad wewnętrzny, który będzie kontrolował finanse piłkarzy, gdzie i z kim się spotykają, jakie mają preferencje, nałogi itd. Wyglądałoby to tak, jak napisał Marcus - trzeba by to robić w każdej kolejce wobec co najmniej kilkunastu delikwentów, podstawę prawną, a raczej jej brak, pomijam. Jak to mówią anglicy - bottom line is - mogliśmy wygrać na przykład z Villą i wtedy nie musielibyśmy oglądać się na popisy koślawego Madziara.
MARCUS ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 16:01]
Ok. A na jakiej podstawie?? Bo zagrał kiespki mecz?? To dlaczego nie zrobić dochodzenia Modricovi albo Balowi, przecież też jakoś tajmniczo przeszli parę razy dziwnie obok meczu, a my dobrze wiemy, że stac ich na wiecej. A co z Friedelem? Cały sezon równo w w końcówce jakoś tak dziwnie jednego wolnego potraktował?? Ps. Ja cię nie porównuję do Kaczyńskiego, przynajmniej na razie. Chyba, że będziesz bardzo chciał to zawsze moeższ KaczBarem zostać ;)
Barometr ; Redaktor
Wtorek[2012.05.15; 15:48]
Ale Marcus - jeśli aż tyle osób ma wątpliwości (z pewności użytkownicy spursmanii nie są odosobnieni) to co za problem nasłać na tego Fulopa przysłowiowe CBA? Czy to mu krzywdę zrobi, że ktoś sprawdzi, gdzie przebywał przed meczem, jaki ma stan konta. Może wręcz mu przysługę zrobi, że jak śledztwo wykaże, że jest niewinny to część osób (w tym ja) przestanie zadawać trudne pytania i snuć domysły. Mi tylko o to chodzi - wyjaśnić sprawę. Zapewniam, że w odróżnieniu od Kaczyńskiego uważam, że istnieje coś takiego jak państwo prawa i przyjmę wyniki dochodzenia na klatę.
MARCUS ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 14:14]
Barometr ty się zdecyduj. Najpierw jest "moim zdaniem - specjalnie" , a potem łagodzisz ton i mówisz "mam wątpliwości". To i tak już cytując to co piszesz, bo z ogólnego przeczytania tekstu to najpierw jest zdrada, hańba , a na końcu pewne przypuszczenia. A co do PISsu to będę uparty. Ty widzisz beznadziejną formę Fulopa (niepodważalne) i "wałek", oni widzą roztrzaskany samolot (tez nie do ruszenia) i też spisek. W końcu zyjemy w świecie idealnym, gdzie ludzie się nie mylą, nie odczuwają, a silniki po porstu się nie psują. I to nie jest totalnie polityczne, to tylko pewien sposób wnioskowania. Dlaczego tak nie założyć, przecież to jest możliwe?
MARCUS ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 14:02]
Ginola nie jarzę totalnie. Przychylam się zdecydowanie do tego co napisał HB. Przecież napisałem, że przykładowo, kibice robią awantury. Tak samo mogę napisać, że ktoś gdzieś zrobi szwindel. Jak nie zrobi to to jest i tak prawdopodobne. tylko trochę bardziej dlatego ,że coś takiego miało miejsce w przeszłości. To ma być podstawa do wyciągania jakichkolwiek wniosków?? A tym bardziej osądów?? Sprawa wygląda tak. Fulop zjebał mecz, więc jest WINNY - fajnie na początku postawić tezę , z którą nie da sie nie zgodzić. A to dziwne, więc na pewno umoczył w tym swoje łapy Arsenal, bo wiadomo miał biznes. A nawet jak nie to może on się na nas mścił?? Co z tego ,że może gość miał po prostu najgorszy dzień w karierze. Nieważne. Co z tego ,że sytuacja go zaskoczyła, bo wlazł do bramki za pięć 12? Nieważne. To nawet powoduje, że wszystko jeszcze bardziej śmierdzi. Spisek można rozszerzyć. Logiczne? Logiczne. Taka radziecka logika , ale zawsze. A retrospekcje są o tyle dziwne, że są wybiórcze. A co kogo interesuje, że może tym wystepem Fulop zamknął sobie drogę na zawsze do PL? Pewnie wam się nie zdarzyło nigdy powziąć błędnej decyzji, która potem owocowała innymi, też nie najszczęśliwszymi. Zamiast minimalizowac konsekwencje, kółko się napędzało i koszty rosły. Pewnie nie. Ja mialem spobność podejmować wiele decyzji w zyciu i nie zawsze wychodziło tak jakbym chciał, czasem była porażka na całej lini, więc stać mnie na przyjecie też innej opcji. Czy przekupstwo, podłożenie sie, zemsta (o zgoroz0!! ) jest mozliwa?? Jedynie prawdopodobna. Tak samo jak kilka innych opcji.Szkoda, że dyskusje na tej stronie zaczynają sie odbywać w tak ograniczony sposób. Idzie jakiś sąd/ocena ,już wykrystalizowana, pewna i strona dzieli się na ZA lub PRZECIW. Tak jakby ktoś wiedział już coś więcej. Jakoś nie potrafię odszukać miejsca na polemikę i chęć skonfrontowania sie z drugą stroną. A na argumenty w stylu, że to poważny bramkarz, więc tym bardziej mało prawdopodobnme, że cos takiego zrobił mógłbym podać przykład Kuszczaka z Kolumbią, Boruca z Irl Pn. , ale zagram trochę mocniej - Kahn w finale MŚ 2002. Waszą logiką rzecz ujmując, to to dopiero musi być "dziwne, że tak solidny bramkarz" zrobił coś takiego!! Jedyna "afera" podobna do tej to chyba tylk bramka/niebramka z 66. Chyba, że Kahn może być cżłowiekiem, a Fulop nie? No a już na pewno nie w meczu z analsami.
halabala ; Administrator
Wtorek[2012.05.15; 12:39]
No ok, ale to co piszecie kompletnie nie trzyma się kupy. No to korupcja, czy podkładanie się "na złość"? Jeśli pierwsze, to nie mam więcej pytań (choć akurat pomysł zaproponowania Fulopowi stanowiska trenera bramkarzy dość mocno mnie rozbawił - swoją drogą u nas kiedyś bramkarzy trenował wspomniany gdzieś niżej Hans Segers). Jeśli drugie, to chyba mówilibyśmy o rozgrywkach w szkole podstawowej, a nie o dorosłych facetach, dla których gra w piłkę to zawód. Ok, miałoby to sens, gdyby ten nieszczęsny Fulop nie obronił strzału do obrony gdzieś w końcówce, ale wykonanie takiego efektownego "show" jak w niedziele - toż to byłaby oznaka żółtych papierów tego pana. No, chyba że wyszedł z założenia, ze skoro zagra tak źle, wówczas nikomu do głowy nie przyjdzie, że mógł być tak głupi i zrobić to specjalnie ;)
ginola ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 11:53]
Po pierwsze to dodam, że nawet drugiego gola spier***ił niemiłosiernie, generalnie zawalił wszystko co tylko się dało. Po drugie - o co chodzi z porównaniem do Kaczora? Przecież nie jestem jakiś jebn**ty i nie sugeruję, że na murawie pojawili się agenci FSB ani że w tle nagrania z meczu słyszałem strzały. Wierzcie sobie w co chcecie, ja już w futbolu widziałem tyle szwindli, że nie będę wszystkiego łykał jak pelikan. Dla mnie ten mecz strasznie ze strony Fulopa śmierdział, a co ma do tego liniowy? Jeśli posiadasz na tyle dobrych piłkarzy że wiesz, iż dojdziesz do sytuacji strzeleckich, to wystarczy kupić samego bramkarza. Kiedyś ludzie nie mogli uwierzyć, że ustawiał mecze Paolo Rossi i zdegradowana Milan i Lazio, później ludzie nie mogli uwierzyć w przypomnianego Grobelaara, później to oczywiście tylko słabi sędziowie wciągnęli Koreę do 1/2 MŚ, później spuszczono Juventus etc.etc.etc. Marcus pisze "Skoro kiedyś kibice robili awantury to przecież nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy, że nie zrobią." Ale przecież w tym sęk, że robią nadal. Zdecydowanie rzadziej, ale robią, więc o co chodzi z tym argumentem? Czy ja napisałem, że w każdej kolejce wszystko jest ustawione? Zresztą, przekonanego nie przekonasz (no może za parę lat jakieś wyroki czy wspomnienia zmienią Wasze zdanie), ja w każdym razie już kilka ładnych lat temu straciłem pewność co do czystości profesjonalnego sportu. A już futbol na tym poziomie to szczególnie jest bagno, chyba nawet większe niż przy Wiejskiej.
mosaj ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 10:40]
Ja podzielam zdanie Barometra ... mam najlepsze intencje, ale po prostu ciężko mi uwierzyć, że mający na koncie 37 spotkań Foster nagle doznaje kontuzji, w jego miejsce wchodzi mający za sobą pobyt (to chyba dobre słowo) w THFC Fulop i nagle ten oto bramkarz prezentuje rywalom dwa gole dosłownie wrzucając sobie piłkę do bramki ... takie interwencje w Premier League u w miarę doświadczonego bramkarza? Po prostu nie chcę mi się wierzyć ... nie lubię teorii spiskowych, w korupcję na poziomie Premier League nie wierzę, ale w tego typu niesportowe zachowanie jak najbardziej. To wszystko nie zmienia jednak faktu, że zajęliśmy czwarte miejsce niejako na własne życzenie - mieliśmy 10 punktów przewagi nad czwartym zespołem (!), nikt nie bronił nam wygrać u siebie z Wolves, ze Stoke, z Norwich czy też kilka dni temu z przeraźliwie słabą Aston Villą ... teraz musimy liczyć na Bayern, całe szczęście, że Niemcy grają u siebie :)
halabala ; Administrator
Wtorek[2012.05.15; 08:30]
Baro - w takim razie po cholerę w ogóle bawić się w ligę, piłkę nożną, skoro po nieudanym występie bramkarza i niespotykanym wcześniej finiszu sezonu doszukujesz się wszędzie spisków. A już twierdzenie, że QPR oddało te dwie bramki, żeby zrobić na złość Fergusonowi jest tak niedorzeczne, że aż głowa boli. Mało oglądacie meczów w lidze angielskiej? Rzadko spotyka się sytuację, że drużyna goniąca strzela kontaktowego gola (w tym przypadku można o tym mówić, bo remis nic City nie dawał) i siłą rozpędu wgniata dalej rywala w glebę? Naprawdę, żal mi was z prostego powodu - interesujecie się czymś, co według was i tak w gruncie rzeczy jest ustawione, sprzedane, skorumpowane. Ja wiem, doświadczenia polskiej "ligi", skandale nawet na mistrzostwach świata, ale po cholerę doszukiwać się podtekstów w miejscu, w którym tych podtekstów nie ma? Że Grobelaar kiedyś coś sprzedał? Równie dobrze możemy powiedizeć, że na stadionach w Anglii jest niebezpiecznie, bo było Hillsborough.
Mazur01 ; Użytkownik
Wtorek[2012.05.15; 08:08]
dobra panowie chyba już wystarczy.teraz trzeba skupić się na finale LM a nie wymyslać jakieś teorie spiskowe.Nawet jeśli coś takiego miało miejsce nic już nie zrobimy a co do wcześniejszych rozważań na temat harrego dla mnie sprawa jest prosta.Mamy LM niech jeszcze zostanie.Nie mamy LM papa
Barometr ; Redaktor
Wtorek[2012.05.15; 04:32]
MARCUS, ale to, że dla mnie specjalnie puścił - to nie znaczy, że mecz był kupiony. Specjalnie zawalił - czy to z zemsty, czy to z braku jakiejkolwiek ambicji, czy to dla kasy - nie wiem. Ty też nie wiesz, Harry nie wie, spurs3 nie wie, Ginola, varba, Segers, Hodgson, Grobelaar - nikt tego nie wie. No może tylko ten ostatni jak się u buka razem spotkali. Ja przede wszystkim MAM WĄTPLIWOŚCI. Ale w przeciwieństwie do PiSowskich teorii moje są poparte jakimiś podstawami, trzymają się rzeczywistości. Zresztą czemu tego po prostu nie sprawdzić odgórnie? Jakimś brytyjskim CBA? Niech Cameron powoła komisję specjalną na czele z Macierewiczem i niech to wyjaśnią (jak już tak schodzimy na polityczno-absurdalne metafory). Ja przyjmę każdy werdykt, bo jak wspomniałem - za rękę gościa nie złapałem, ale oczy przecierałem ze zdumienia widząc, co wyprawiał Fulop. To nie była postawa godna Huragana Pobiedziska, a co dopiero klubu z Premier League. Naprawdę nie widzisz tej różnicy i ewenementu na skalę wręcz historyczną? Który bramkarz zagrał słabszy mecz od Węgra w ciągu 20 lat PL? No który? Już sam fakt, że pewnie żaden inny - wzbudza podejrzenia.
MARCUS ; Użytkownik
Poniedziałek[2012.05.14; 23:39]
To nie są aluzje polityczne, to jest odwołanie się do modelu działania, który dosyć często ma miejsce. PISs to tylko ogólnie znany przykład. Tak samo mogę porównywać HR do TUSKa. Gadanie i czyny to i u jednego i drugiego dwie różne , wybiórczo, pokrywające się płaszczyzny ;)
Pistons ; Użytkownik
Poniedziałek[2012.05.14; 23:33]
Abstrachując od aluzji politycznych, które są nie na miejscu zgadzam się z MARCUSEM. Oglądałem mecz City, nie ma mowy o ustawieniu go. Nie sądzę, żeby ktokolwiek podłożył się w ostatniej kolejce, w tym również WBA. Jeśli możemy miec o cokolwiek pretensje to o roztrwonienie tylu punktów z tak słabymi zespołami. Obawiam się, że nieprędko zdarzy nam się szansa na 3 miejsce w PL, tym bardziej, że Chelsea, Liverpool będą wydawały miliony żeby się odbic, Manchestery i Arsenal na pewno będą w czwórce. Będziemy się kopac zatem o jeden stołek z posiadającymi znacznie więcej kasy od nas. I dlatego ten sezon jest tak bardzo ciągle (Bayern) ważny...
MARCUS ; Użytkownik
Poniedziałek[2012.05.14; 23:26]
Baro ty wydajesz wyroki. Porównanie z PISsEMsą jak najbardziej uprawnione . Tam teżna podstawie domysłów, nie dowodów, podaje się wspaniałe teorie. Jak pięciu powie nie toszuka się 6,który powie TAK. Grunt to dziobem kłapć -kuriozalnie jak tu Kacz pasuje:) Ja się pytam o fakty dowody i logikę. Raz piszesz, że zrobił to "specjalnie", potem "Ja nie mówię, że Fulop sprzedał mecz"...... Ty nie mówisz, że ruscy zestrzelili samolot, ale on dziwnym trafem spadł na terytorium ruskich, więc na pewno.... Podajesz przykłąd Grobelara,więc skoro raz to dlaczego nie dwa. Nawet jakby tego raz nie było to itak byłoby to możliwe.Tylko, że to nie znaczy, że na pewno. Skoro kiedyś kibice robili awantury to przecież nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy, że nie zrobią. Może i tak. Ch... z tym, że 1000 spotakń było ok. Ja wam ogólnie współczuję, bo ja się cieszę że Koguty zostały znowu 4, że wygrały kolejne derby i zę byłem na bieżąco świadkiem zajebistej i nieoczekiwanej kolejki. Moze jestem i stary,ale kiedyś wizytówką Anglii było to ,że każdy z każdym miał pod górkę. Dla mnie to dobry omen,że jeszcze trochę z tegoco mnie zawsze jarało pozostało.
MARCUS ; Użytkownik
Poniedziałek[2012.05.14; 23:02]
Spurs3 ty też?? A co jest dziwne, że nawet z QPR by zeszło powietrze?? Coś by było dziwnego w tym, że zjebali przed stryczkiem? Jakby w zakłądzie robili grupowe zwolnienia i byście się dowiedzieli, ze jednak będziecie mieli pracę, że zapłacicie rachunki , kredyty, to pewnie waszą wina byłoby, że w tym dniu myślelibyście tylko o tym ,żeby iść do chaty , postawić pół basa i obalić go z kumplem? Wy byście o efektywnosci mysleli,już w to wierzę,yhmmmm. Ja ogólnie nie wierzę, żę cokolwiek wiedzieli tak zaraz, bo jaka to jest różnica 1-2 minut?? A po trzecie człowiek nie jest tak skonstruowany, że może sobie coś wbić do głowy, maksymalnie skoncentrować i nagle , zaufać komuś "na mordę" przestawić się w sekundę i iść mu na rękę. Po pierwsze to nie wykonalne, po drugie jakoś nikt nie pyta dlaczego miałby to zrobić? Oczywiście Man C nie ma grajków, którzy cokolwiek potrafią Zoolander, to wedle Twojej teori wyjaśnij mi jakim cudem QPR w 10 strzelił bramkę i po co?? w 99 roku Muły pewnie przekupiły Hitzfelda, żeby Super MArio i bodajże Metheusa. A rekordem "dziwnych" wygranych to moze pochwalić się Widzew. Raz Legię przekupili, a co najmniej sędziego Żmijewskiego, że sie kontuzji nabawił, a wielkie długi to musiały się pojawić za "niesamowitę" pogoń na stadionie Brondby. Ogónienie nie ma czegoś takiego jak widzewski charakter są tylko tajemnicze wygrane w ostatnich minutaach. Ale to trzeba być bogatym i tu nie chodzi o piłkarzy którym dię płaci,ale o inne rachunki.
RAFO THFC ; Redaktor
Poniedziałek[2012.05.14; 22:50]
dobrze gadacie - tylko dlaczego my nie potrafimy przekupić kucharza w odpowiednim momencie sezonu
Zoolander ; Użytkownik
Poniedziałek[2012.05.14; 22:27]
Fulop jak Fulop, ale ciekawiej zachował się Barton. Urodzony w Liverpoolu wychowanek City, który w ostatnim meczu sezonu wylatuje z boiska, by ułatwić zadanie byłemu klubowi i nie dać szans największemu wrogowi. Do tego ma etykietę kretyna, więc bezmózgie zachowanie teoretycznie nie powinno dziwić. Na podstawie ostatniej kolejki można wysnuć więcej teorii spiskowych niż Totonero i Calciopoli kiedykolwiek widziały :)
spurs3 ; Redaktor
Poniedziałek[2012.05.14; 22:07]
dla mnie szwindel w anglii jest mozliwy. dziwnym trafem (byc moze i zwykly przypadek) mecz stoke-bolton konczy się wczesniej, qpr prowadzi wówczas 2:1 z mc. cynk ze nawet jak przegraja to i tak sie utrzymaja i po prostu schodzi z nich napiecie i traca 2 gole i wszyscy sie ciesza 2 szejki z mc i qpr, cisse i nasri i wszyscy generalnie ze utarli nosa fergusonowi. ciekawe czy gdyby bolton wygrał to qpr by przegrał. A Fulop potrafi bronić, dziwnym trafem foster nie gra - bo on nie móglby robić takich numerów - a fulop moze, ciekawe czy za pare lat nie zostanie jednym ze szkoleniowców bramkarzy w arsenalu, choćby i juniorów. Nie wiem czy tak było czy nie - ale taki zbieg okliczności bardzo dziwi , zwłaszcza w kontekście meczu qpr z mc i wiedzy o wyniku boltonu. co do nas to nie przez fulopa nie mamy 3 miejsca (choć nie wykluczam ze sie podłozyl) ale przez nas samych - remisy z wolves, av, porazki z norwich, qpr etc....W sumie wierze ze zagramy w LM i widze progres - to 4 miejsce było naprawde zasłuzone - a nie stanąc na pudle przy takiej postawie chelsea, ars - to też jest mega sztuka. Ale to cecha Spurs mając mega pakę w 1987, 1988, 89 nie potrafilismy zdobyć mistrza choć wydawało się to pewne. Dozylem czasów ze bede kibicował szwabom ....
Barometr ; Redaktor
Poniedziałek[2012.05.14; 21:11]
PS MARCUS a po co mieli planować wcześniej, jak myśleli pewnie, że spokojnie wygrają z Norwich. Możemy sobie tak pogdybać - nie ma problemu
Barometr ; Redaktor
Poniedziałek[2012.05.14; 21:08]
Panowie a myślicie, że ktoś w Anglii się spodziewał, że taki Bruce Grobelaar - legenda Liverpoolu sprzeda mecz? I dogada się z wówczas nie mniej znanym golkiperem - Hansem Segersem? Poważnie jesteście aż tak naiwni? MŚ w Korei, mafia chorwacka w Bundeslidzie i nawet ostatnio szwindel w Lidze Mistrzów w spotkaniu Lyonu z Dinamem Zagrzeb Wam jeszcze oczu nie otworzyły? Ja nie mówię, że Fulop sprzedał mecz, ale na pewno nie jest to dla mnie nieprawdopodobne. Ba - w takiej sytuacji, przy takiej postawie golkipera - wręcz podejrzane. Fulop rezerwowym bramkarzem - ok, ale on już w Sunderlandzie, czy Ipswich pokazał (zamieszczałem linka na fanpagu Spursmanii) nie raz, że jest bramkarzem solidnym. Chcecie, żebym uwierzył, że w wieku 29 lat nagle - doświadczony i zaprawiony w bojach na Wyspach daje dupy i to jest ok? To był jego najgorszy mecz w karierze. Ba - nawet legendarny Le Tissier w SkySports powiedział, że w 20-letniej historii PL nie widział gorszego występu bramkarza. I to Wam nie daje do myślenia? Nie ma żadnej różnicy pomiędzy Wyspami a kontynentem w kwestiach korupcji. Ona zawsze będzie. Tam gdzie są zakłady, tam gdzie w grę wchodzi gigantyczna kasa - pokusa jest tym większa. Przecież to był mecz o jakieś 40 mln funtów (wliczając prawa telewizyjne z CL)! Jasne, że standardy też są pewnie inne - w sensie wyższe, ale to nie znaczy, że one jakiegoś jednego działacza danego klubu powstrzymają od pomysłu by pogadać przed meczem z jednym zawodnikiem (bo po co kupować więcej piłkarzy - jak wystarczy, że bramkarz będzie niwelował wysiłki drużyny i wpuści wszystko, jak będzie trzeba). Zawsze później może być słowo przeciwko słowu przecież. PS Błędu liniowego, jakich w tym sezonie zdarzały się tysiące, nie można absolutnie porównywać do najgorszego występu bramkarskiego od lat. PS 2 Daleko mi od Pisu - porównania do absurdalnych teorii spiskowych z podejrzanym występem też się mają nijak do siebie
RAFO THFC ; Redaktor
Poniedziałek[2012.05.14; 19:46]
eh .......... teraz wszystko w nogach BAWARCZYKÓW - może, dadzą radę - wszak piłkarze Tott ponoć mają specjalnie zniżki w salonach BMW w Anglii
varba ; Redaktor
Poniedziałek[2012.05.14; 16:25]
Halabala ja też nie wierze że był przekupiony, ale twierdząc że Fulop miał pełne gacie, to też się kupy nie trzyma. Od ilu lat koleś gra w Premier League, dla 19-20 latka to byłaby wymówka ale nie dla 29-letniego bramkarza. Mi to bardziej wygląda na niesportowe zachowanie, bo Fulop wyszedł na ten mecz zupełnie nie skoncentrowany i nie dał w tym meczu wszystkiego, nie dał nic od siebie. Jak dla mnie trochę nie fair co do kolegów po fachu i mam nadzieje że jak się kiedyś pojawi na Lane, kibice zmieszają go z błotem. Jak wspomniałem wcześniej nie podejrzewam nikogo o korupcje, ale rozumiem ludzi którzy uważają w ten sposób, bo błędy które popełniał Fulop wyglądają tragicznie. W całej historii footballu nie widziałem takich błędów bramkarskich, gdzie bramkarz piąstkuje piłkę do własnej bramki, albo może z łatwością może wykopać piłkę a tego nie robi i daje sobie wpakować piłkę do siatki. Ja nadal jestem wściekły, bo dla mnie zachowanie Fulopa było niesportowe! Koleś potrafi bronić jak mu się chce http://www.youtube.com/watch?v=TKuuxdxvvAY
MARCUS ; Użytkownik
Poniedziałek[2012.05.14; 15:58]
Aapa zapomniałeś dodać, że daliśmy dupy bo sędziemu daliśmy tylko za jedną bramkę ze spalonego dla WB. Co jak co, ale w tym sezonie to Analce wyjątkowo mało razy potrafiły odrabiać straty, więc, to na bank nie ich umiejętności. Taaa, jasne. Ginola, ja ci zadam pytanie: a dlaczego Ty tak bardzo starasz się odszukać w Anglii dziurę, szwindel, niedostosowanie?? To już serio zaczyna dziwnie wyglądać. Ogólnie takie pierdoły, do tego wyciąganie jakiś spraw sprzed kilku pokoleń, łaczone razem powodują,ze ..... ja nie dziwię, sie ,że w tym społeczństwie PIS ciągle żeruje na odgrzewaniu Smoleńska. Bale moze grać padakę, Rooney też, De Gea też pewnie brał w łapę jak ładnych kilka baboli . Jednak jak ktoś taki mecz zanotuje przeciw odbytom to już spisek. Bolton pewnie nie wygrał, bo nie dał w łapę Stołkom, ogólnie Wilki lecą, bo w łapę nie dawały, Man C wiadomo wygrąło bo kupiło wszystkich, nawet Fergusona. Jak się chce to isę znajdzie. Myślę, ze anali najbardziej przekonywało to, zeby dać w łapę, bo widzieli z jakim heroizmem ich gonimy. Jak dobitnie wykorzystujemy ich potknięcia. Nie wiem dlaczego akurat ten przestepczy proceder zaplanowali sobie na sam koniec, jakby nie mogli tego zrobić wcześniej. Pewnie mało istotne , co to ma do rzeczy. Ręce opadają.
halabala ; Administrator
Poniedziałek[2012.05.14; 14:44]
Ginola - pod tym względem wiesz jaka jest różnica między Anglią a Kontynentem? Taka, że w Anglii było możliwe zlikwidowanie płotów, bo wystarczyło ludziom powiedzieć (plus ustalić i konsekwentnie realizować horrendalne kary finansowe), że przekraczanie linii jest surowo wzbronione. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek z Arsenalu był tak głupi, aby ryzykować nie tylko swoją zawodową karierę, ale też przyszłość klubu, dla przekupienia rezerwowego bramkarza klubu ze środka tabeli. To się tak kupy nie trzyma, że nawet nie ma o czym rozmawiać. Powiem złośliwie - za bardzo jesteście spaczeni interesowaniem się polską "ligą" i wszędzie wietrzycie spisek, a Fulop miał po prostu strach w oczach, pełne gacie i zagrał tak jak potrafi na codzień. Zgoda, nie dam sobie obciąć ręki za to, że każdy mecz w niższych ligach jest czysty jak łza i że na pewno nie ma jakichś układów mafijno-bukmacherskich, choć jestem pewien, że nie ma, bo do zarabiania kasy mafie mają mnóstwo innych, mniej nieprzewidywalnych lig. Natomiast co do tego, że wszystko jest czyste w najbardziej transparentnej, pokazywanej na całym świecie, najlepszej lidze swiata, o to jestem spokojny. Oczywiście jak pisze aapa - otoczka to inna sprawa, transfery, prowizje - tu jest bagno jak wszędzie. Ale w momencie wejścia piłkarzy na boisko, nie ma możliwości, żeby było nie tak.
aapa ; Użytkownik
Poniedziałek[2012.05.14; 13:25]
Że wszystko jest super transparentne to nie wierzę. Nie są np. transfery, ale rozgrywek EPL akurat bym bronił. Jak przeanalizować całą sytuację to Arsenal musiał spowodować kontuzję Fostera żeby doprowadzić do tego, że będzie bronił Fulop. Dodatkowo trzeba mu było jeszcze zapłacić, bo a nóż będzie miał dzień, jak w barwach Sunderlanu (0:0 o ile pamiętam, a Fulop bohaterem) , a i dorzucić coś kolegom żeby nie strzelali. Widzę to, ale tylko za mgłą (tak tak, mgłą). Dwie sprawy nie dają mi spokoju. 1. czemu przed ostatnia kolejką nikt "z naszych" nie zaczął gierek w stylu Fergusona? Można było puścić do prasy kilka pytań w stylu: czy Roy zasługuje na kadrę? Jak wyjdzie konfrontacja nowego trenera kadry ze starym zagranicznym wyjadaczem? Czy przypadkiem to nie Wenger powinien prowadzić kadrę Anglii?
Druga sprawa to jednak ten Fulop. Czy on zawsze będzie wyskakiwał w decydujących meczach?
ginola ; Użytkownik
Poniedziałek[2012.05.14; 12:58]
A ja się zgadzam z Marcinem, dlaczego wydaje Wam się to takie abstrakcyjne? Naprawdę wierzycie, że szwindle są we Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji etc., a w Anglii nie ma? Różnica w kasie od Barclaysa za trzecie a czwarte miejsce to pewnie kilka baniek, do tego pewna CL warta kilkadziesiąt. Naprawdę aż tak niewyobrażalne jest to, że płacisz powiedzmy pół melona (czyli dla kogoś o jego pozycji równowartość z dwuletnich zarobków)? Koleś i tak ma kontrakt w WBA i co więcej, i tak wie, że Fostera nie ma szans wygryźć. Do tego, oprócz zarobku, dochodzi możliwość dowalenia komuś, kto się na niego kiedyś wypiął. Tak szczerze to dla mnie upadnięciem na głowę jest w dzisiejszych czasach zakładanie jako pewnik, że ktoś meczu nie puścić, a nie odwrotne zachowanie.
halabala ; Administrator
Poniedziałek[2012.05.14; 10:57]
Baro, czyś Ty na głowę upadł? Jakie podłożenie się przez Fulopa? Owszem, gość jest koszmarnie słaby i nadaje się co najwyżej na smar do czołgu, ale bajdurzenie o podłożeniu się jest co najmniej niedorzeczne. Typ jest rezerwowym bramkarzem, dostaje szansę i co, podkłada się, bo nas nie lubi? No proszę Cię... To jest jego zawód i takim występem na pewno nie poprawił swojej pozycji ani w klubie, ani na rynku. A jeżeli faktycznie zrobił nam na złość, to jest nie tylko bardzo słaby, ale do tego bardzo głupi. Zgadzam się z varbą - po wczorajszym niesamowicie emocjonującym dniu miałem trochę żal do całej sytuacji, że nie pozwala nam cieszyć się w pełni wielkim sukcesem, którym jest czwarte miejsce w tabeli Premier League. No bo pełnia szczęścia była tak blisko, w dodatku wciąż kwestia gry w eliminacjach Ligi Mistrzów nie jest rozstrzygnięta. Gdy Bayern wygra finał, słychać będzie wielkie "ufff" i wtedy w pełni, już na spokojnie, będzie można docenić to, co osiągnęliśmy. A żal o utratę trzeciego miejsca możemy mieć tylko do siebie - nikt nie bronił nam wygrać na Villa Park.
Eidur ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 22:40]
Zobaczyłem teraz te fatalne "interwencje" Fulopa i łapię się za głowę. Nie da się wpuszczać takich bramek. Nie w Premier League. W polskiej Ekstraklasie taki bramkarz by też kariery nie zrobił. U mnie w B-klasie takich cudów na bramce nikt nie wyczynia. Nie da się tego wytłumaczyć, druga bramka też była na luzie do wyciągnięcia.
RAFO THFC ; Redaktor
Niedziela[2012.05.13; 22:19]
Trolu - to co może nie awansowaliście naszym kosztem? Dajcie mu bana panowie - niech idzie na przez Western Union puści kasę Fulop'owi za występ!
pieszy__1975 ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 21:42]
wyjazd sie udal, zwyciestwo jest jest zwyciestwo, moj bilans spotkan na zywo 10-0-0. Szkoda tego podium ale chociaz przez chwile stadion zyl gdy anale przegrywali
Zolter ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 20:26]
nie karmy, banujcie panowie pajaca i tyle.
TrueYid ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 20:23]
Szkoda tej drugiej czesci sezonu, szkoda jak cholera... moglismy spokojnie dobrnac z przewaga kilkunastu punktow do konca sezonu. ale przeciez to nasz Tottenham :)
varba ; Redaktor
Niedziela[2012.05.13; 20:17]
Nie karmy trolla może sobie pójdzie!
Lukas ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 19:55]
Sezon na czwartym miejscu skończyliśmy na własne życzenie, nie ma co teraz obwiniać Fulopa (chociaż trzeba przyznać, że wpuszczając takie szmaty wyglądał jakby robił to specjalnie - trzecia bramka... WTF?). Wystarczyło tydzień temu wygrać z Villą, tudzież jeszcze wcześniej zainkasować trzy punkty na White Hart Lane z Norwich/ Stoke/ Wolves, a nie dać robić z siebie frajerów. Teraz wszystko zależy od finału Ligi Mistrzów - wygra Bayern, będzie pięknie.
aapa ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 19:52]
ale jakiej podkładki? Czy jak bronił dla City to też się podłożył?
Barometr ; Redaktor
Niedziela[2012.05.13; 19:50]
ok - aapa masz rację nie ma sensu karmić trolla. trzeba być ponad to - i tak zdania nie zmieni, obiektywizmu nie ma co od niego wymagać, a już tematu Fulopa zboczył, bo był dla niego niewygodny. koniec - ja sobie robię przerwę. mogę sporo wytrzymać, ale takiej ewidentnej podkładki nie zniosę
aapa ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 19:45]
Baro, nie idź tą drogą, please.
Barometr ; Redaktor
Niedziela[2012.05.13; 19:44]
Żydki - to Wy nas zrobiliście w chuja, więc o co Ci chodzi? A dziś to już był szczyt - sam powinieneś przyznać, jakbyś był obiektywny choć trochę
aapa ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 19:41]
Czy Was pogięło już do reszty? Przypomnijcie sobie kto stał w bramce City dwa sezony temu i kogo ewentualnie było stać na zapłacenie więcej. Pana o pseudonimie "Żydki" proszę o dyscyplinarne w....Nie, nie za to co piszesz, za bzdurny nick. Co wolno wojewodzie... A teraz pora na wakacje od Spursmanii. No, jeszcze za tydzień warto się uaktywnić, by pobyć Bawarczykiem, tfu.
Barometr ; Redaktor
Niedziela[2012.05.13; 19:40]
dzejkob tu masz o historii - http://spursmania.org/index/news/1169/Audere_est_facere
dzejkob ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 19:37]
Mi przypomnij poproszę.
varba ; Redaktor
Niedziela[2012.05.13; 19:26]
Dwa sezony temu świętowaliśmy, a dziś wszyscy czują niedosyt, głównie dlatego że to miejsce jeszcze nie dało nam awansu do CL, ale też dlatego że druga część sezonu była chyba najgorsza w naszej historii w Premier League i roztrwoniliśmy 10 punktów przewagi i 3 miejsce. Głównie z własnej winy! Broniliśmy tragicznie, chyba tylko Wolves broniło gorzej od nas. Nasz atak wyglądał całkiem nieźle głównie dzięki Adebayorowi który strzelił 17 goli, ale i zaliczył mnóstwo asyst. Był brakującym elementem naszego ataku, szkoda że nie broniliśmy lepiej bo walczylibyśmy o mistrza do ostatniej kolejki. Teraz Ade odejdzie i już zaczynam się martwić czy znajdziemy godne zastępstwo. Mam nadzieję że teraz jak sezon się skończył to Harry i Levy omówią cele transferowe i jak najszybciej je zrealizują, bo może czekają nas kwalifikacje do CL
Barometr ; Redaktor
Niedziela[2012.05.13; 19:24]
nie czarujmy się - podium straciliśmy nie tylko dzięki Fulopowi, ale dziś to właśnie bramkarz WBA dał podium Arsenalowi. Moim zdaniem - specjalnie, co zresztą nie po raz pierwszy działoby się w lidze angielskiej. Przypomnę choćby pokrótce skąd wzięła się tak ostra rywalizacja z Arsenalem - poprzez totalny przekręt, przez który my spadliśmy z ligi, a Arsenal awansował, mimo iż nie miał do tego prawa wedle przepisów. Dostał awans za tzw. zasługi dla brytyjskiej piłki. Zdecydował o tym wówczas działacze FA związani z Kanonierami. Muszę pisać dalej? Straszny niesmak pozostaje po tym meczu.
Ania W ; Użytkownik
Niedziela[2012.05.13; 19:18]
Bravo!!! Teraz kibicujemy Bayernowi!!
Aktualności
Publicystyka
Kadra Kogutów na International Champions Cup
Piątek [2016.07.22; 18:39]
2 komentarze
Mauricio Pochettino ogłosił kadrę na towarzyski turniej International Champions Cup. Poniżej lista wybranych przez naszego sternika piłkarzy: Luke Amos, Dominic Ball, Tom Carroll,...
Kolejny drugoligowiec pada w sparingu, Janssen strzela
Piątek [2016.07.22; 18:37]
1 komentarz
Tottenham Hotspur pokonał w sparingu Rotterham United 3:1. Pierwszą bramkę w trykocie Spurs zdobył Vincent Janssen. Holender wyrównał stan meczu po tym, jak Koguty sensacyjnie pie...
Nowy kontrakt Wimmera
Piątek [2016.07.22; 18:35]
1 komentarz
Oficjalna strona klubu podała, że Kevin Wimmer podpisał nową umowę, obowiązującą do czerwca 2021. Informacja może być niewielkim zaskoczeniem, bo Austriak nie był w zeszłym sezo...
Pierwszy sparing dla Kogutów
Niedziela [2016.07.10; 08:57]
3 komentarze
W pierwszym sparingu tego lata, Tottenham nie dał szans drugoligowemu Nottingham Forest, gładko wygrywając 3:0. W ekipie Kogutów zadebiutował Victor Wanyama (Kenijczyk grał od pie...
Koniec gry dla Vertonghena
Piątek [2016.07.01; 22:03]
4 komentarze
Obrońca Tottenhamu i reprezentacji Belgii Jan Vertonghen nie zagra już w Euro 2016, a być może także na początku rozgrywek Premier League, czego powodem jest kontuzja. W piątkowy ...
Pierwszy transfer dopięty
Wtorek [2016.07.05; 16:58]
4 komentarze
Mauricio Pochettino dokonał pierwszego transferu w letnim okienku transferowym. Wzmacnianie składu rozpoczął od środka pola. Tottenham podpisał kontrakt z kenijskim pomocnikiem Vic...
Terminarz na sezon 2016/17
Czwartek [2016.06.23; 19:48]
brak komentarzy
Niedawno poznaliśmy terminarz naszych Kogutów na sezon 2016-17 Premier League. Poniżej pełna rozpiska meczów Tottenhamu, dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą wejść na stron...
Oh Moussa Dembélé
Wtorek [2016.05.10; 11:54]
5 komentarzy
Moussa Dembélé został zawieszony na sześć spotkań ligowych. Skutki jego absencji można było zobaczyć już w meczu z Southampton - przegranym na własnym stadionie 1:2. O tym jak ważn...
SPURS vs SOUTHAMPTON
Sobota [2016.05.07; 08:01]
2 komentarze
W niedzielę (godz.14.30) na WHL walczące o wicemistrzostwo Koguty podejmują Southampton. Święci mają matematyczne szanse na grę w Lidze Europy. Podopieczni Ronalda Koemana w 2016 r...
Remis w ostatnich derbach Londynu
Wtorek [2016.05.03; 03:50]
18 komentarzy
Tottenham roztrwonił dwubramkowe prowadzenie z pierwszej połowy i mecz zakończyl się remisem 2-2. Co ostatecznie pogrzebało szanse na mistrzostwo w tym sezonie dla podopiecznych Po...
CHELSEA vs SPURS
Czwartek [2016.05.12; 21:40]
5 komentarzy
Jutro o godz. 21.00 (transmisja w NC+) mający matematyczne szanse na mistrza Tottenham, a w praktyce walczący o utrzymanie 2 pozycji w lidze – zmierzy się na Stamford Bridge ...
Alli zawieszony na trzy mecze (aktualizacja)
Środa [2016.04.27; 15:42]
8 komentarzy
Angielska federacja piłkarska (FA) wszczęła postępowanie dyscyplinarne wobec Dele Alli’ego. W meczu z West Bromwich Albion młody Anglik uderzył pięścią w brzuch Claudio Yacob...
Oh Moussa Dembélé
Wtorek [2016.05.10; 11:54]
5 komentarzy
Moussa Dembélé został zawieszony na sześć spotkań ligowych. Skutki jego absencji można było zobaczyć już w meczu z Southampton - przegranym na własnym stadionie 1:2. O tym jak ważn...
White Hart Lane - tam spełniają się marzenia [RELACJA z DERBÓW]
Poniedziałek [2016.03.14; 01:11]
9 komentarzy
- Nigdy nie przestawaj marzyć... NIGDY... NIE PRZESTAWAJ... MARZYĆ! - słowa, które usłyszałem tuż przed Derbami Północnego Londynu od jednego z fanów Tottenhamu wbijały się w moją ...
Skandal, martwa papuga i wielka piłkarska wojna
Piątek [2016.03.04; 11:03]
3 komentarze
Wszystko zaczęło się w roku 1919. Od podejrzanego głosowania i śmierci pewnej papugi. Nienawiść pomiędzy kibicami Tottenhamu Hotspur i Arsenalu Londyn sięgnęła zenitu i trwa do dzi...
Co przyniesie okienko transferowe?
Piątek [2016.01.01; 12:02]
12 komentarzy
Pierwszy stycznia to dzień, w którym uświadamiamy sobie, że jesteśmy o rok starsi i bardziej doświadczeni. Równocześnie jest to inauguracyjny dzień zimowego okienka transferowego. ...
Kierunek non-League?
Sobota [2015.11.28; 20:49]
5 komentarzy
Znając zamiłowanie wyspiarzy do piłki nożnej, nie ma chyba dziś w Anglii częściej powtarzanego nazwiska niż Jamie Vardy. Jeżeli na Wyspach ktoś nie znał tego zawodnika, to przy oka...
Gol-marzenie i wejście z drzwiami. Anglia odkryła nowy skarb
Sobota [2015.12.05; 20:54]
1 komentarz
Jeśli odkryliście go dopiero w towarzyskim meczu Anglii z Francją na Wembley, to powiem tylko tyle, że straciliście kilka miesięcy. Najlepszy zawodnik spotkania, strzelec najładni...
Mecz z AFC - profesjonalna analiza Kamila Nowaka
Czwartek [2015.11.26; 09:47]
3 komentarze
Po bardzo pracowitym tygodniu, drużyny Arsenalu i Tottenhamu przystąpiły w niedzielę do derbowego pojedynku. Tym razem North London Derby miało kilka dodatkowych smaków- Tottenha...
Krótka zapowiedź sezonu 2015-16 okiem kibica Spurs.
Wtorek [2015.08.18; 20:43]