PANEL UŻYTKOWNIKA
Login:
Hasło:
ISS
PAWEŁ RACZEK 
| Środa [2009.05.27; 13:07]
Redknapp: "Manchester pokona Barcelonę"
Odpoczywając od trudów minionego sezonu, Harry Redknapp wypowiedział się na temat zbliżającego się wielkimi krokami finału Ligi Mistrzów. Według managera Tottenhamu faworytem tego meczu jest Manchester. Spotkanie ma być pojedynkiem dwóch najlepszych piłkarzy globu - Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego, jednak zwycięzca zgodnie z wypowiedzią Redknappa jest tylko jeden.

"Myślę, że United wygrają finał".- mówi Harry.- "Nie widzę w Barcelonie nic specjalnego, co pozwoliłoby im pokonać Manchester".

"Czerwone Diabły zagrały znakomity mecz przeciwko Arsenalowi, sądzę więc, że są dla Katalończyków za silni".

"Messi jest znakomitym piłkarzem, ale popatrzcie na grę Ronaldo. Przeciwko Arsenalowi biegał po całej szerokości boiska i był cały czas do dyspozycji drużyny".

"Na podstawie występów Cristiano można nakręcić film szkoleniowy dla piłkarzy. Jego tempo gry, umiejętności i podania są niesamowite".

Redknapp jest ciągle zadziwiony decyzją sędziego, który ukarał w meczu półfinałowym Darrena Fletchera czerwoną kartką, przy okazji uniemożliwiając Szkotowi występ w finale elitarnych rozgrywek. Harry nie rozumie również czemu podobna absencja czeka Erica Abidala, obrońcę Barcelony.

"Byłem na tym spotkaniu (Chelsea : Barcelona na Stamford Bridge - przyp. red.) i mecz był dla sędziego prawdziwym koszmarem. Popełnił błędy w dwóch kluczowych momentach, które kosztowały gospodarzy miejsce w finale".

"Wysłanie na trybuny gracza Barcelony było również błędem. Oglądałem to kilkanaście razy i sędzie nie miał tym razem racji".

"To była skandaliczna decyzja. Arbiter pozbawił szans gry w finale Champions League Erica Abidala. To straszne. Moim zdaniem obaj powinni wystąpić w ostatnim, najważniejszym meczu".- kończy Redknapp.


sport.co.uk
82 komentarzy
SKOMENTUJ

Komentować mogą wyłącznie zalogowani userzy

KOMENTARZE
Staxx ; Użytkownik
Czwartek[2009.06.11; 17:17]
BRAWO HARRY !Bez urazy(chociaż wiem że zaraz zostanę przeżuty i wypluty),jest wielu lepszych szkoleniowców na zatrudnienie których zarząd naszych kogutów mógłby sobie pozwolić.No chociażby Gordon Strachan lub Marco van Basten są przynajmniej moim skromnym zdaniem,właściwszymi ludźmi na stanowisku trenera.
adipetre ; Użytkownik
Wtorek[2009.06.02; 17:43]
"Nie widzę w Barcelonie nic specjalnego, co pozwoliłoby im pokonać Manchester" - te zdanie jest poprostu genialne, obrazuje cale spojrzenie na futbol harry'ego,w koncu carrick=xavi, park = henry , anderson = iniesta
Qcin ; Użytkownik
Piątek[2009.05.29; 13:19]
Ale czy ja kiedykolwiek napisałem, że Mięciel był kiedykolwiek najlepszym polskim piłkarzem? Napisałem, że ulubionym. Poza tym czy jest przereklamowany? Przereklamowani to są Rengifo, Stilić czy Roger, Mięciel miał zawsze talent, zawsze dostarczał w chuuuuu. emocji, może nie był najskuteczniejszy, ale jak już strzelał bramki to zwykle bramki kolejki, ja uwielbiałem jak naparzał z przewrotek;d zero drewna, jak an polskiego napastnika jeśli chodzi o technikę to czołówka. Mam nadzieję, że teraz wróci do Legii, bo mimo wieku na bank stanie się jednym z 3 najlepszych napastników ligi. Ja tam Mięciela uwielbiam;d jakby nie on to niekoniecznie zacząłbym kibicowanie od Legii;)
aapa ; Użytkownik
Piątek[2009.05.29; 12:59]
Od końca: nie przypomina. A jak przypomina to tylko w tym, że trener zawsze będzie bronił tego co ma. Co ma mówić: mam Gomesa ale wolałbym Buffona, gra Defoe ale ja ciągle widzę Ville? Przecież to samobójstwo. Uprawnienia ma takie właśnie dlatego, że nie mieli ich poprzednicy. Prezez zobaczył, że to był błąd i to zmienił. Nie zapominaj, że Redknapp jest trenerem angielskim i pracuje w UK. Wypowiadając się przed meczem życzył wszystkiego najlepszego SAFowi, co było po prostu koleżeńskie. Czy HR ma fobie na inne ligi? Patrząc po Portsmouth, Palaciosie, po tym jak wypowiada się o Modriću raczej wątpię, ale dalej pamiętajmy, że akcja dzieje się w Anglii. Poza tym sprowadzenie zawodnika to zawsze jest trudna sprawa więc nikt nie stosuję metody (chyba, że najwięksi): uwielbiam Torresa i będę o niego walczył do upadłego, bo wtedy rzeczywiście będzie to trwało do usranej śmierci. A, że się pomylił? Naszczęście. Tak długo jak się wszyscy eksperci mylą, Ty się mylisz, ja, tak długo jest sens rozgrywać mecze. Gdyby ktoś powiedział, że Barca wygra 2:0, a MU rozegra najsłabszy mecz w sezonie to jaki sens byłoby rozgrywać mecz?
ginola ;
Piątek[2009.05.29; 12:09]
Co MARCUS, nie lubisz Mietowego?:D:D:D Aapa, po pierwsze to nie ja wrzucalem ten artykul, po drugie piszac o tym ze Barca slabo grala w dwumeczu z Chelsea masz chyba na mysli drugi mecz, a po trzecie to boli mnie dokladnie to co napisales. Redknapp naogladal sie MUlow pelno, a Barce zna z, optymistycznie liczac 4 meczow w tym sezonie i robi za eksperta. Bo ku**a widzial na stadionie rewanz z Chelsea. Wow, a moze kiedys byl tez i w Karnaku to niech napisze publikacje na temat rozbudowy z czasow tutmozydow i ramessydzkich. A moze przeczytal kiedys "Poczytaj mi mamo", niech wiec zostanie psychologiem dzieciecym. Nie ogladanie innych lig nie najlepiej o nim swiadcczy, zwlaszcza w kontekscie tego, ze jest ponoc glownym odpowiedzialnym za transfery. I tu jest wlasnie moje czule miejsce. Czemu takiej wladzy nie mieli Jol i Ramos, ktorym mozna wiele zarzucic, ale nie to ze nie maja pojecia o niewyspiarskim futbolu. Troche mi Redknapp przypomina Late, Piechniczka & Co - "Mamy Borubara, Puszczaka i Fabiana, mamy dwoch SWIATOWEJ klasy skrzydlowych Smolarka i Blaszcza, mamy swietnych rozgryajacych Gargule i Perreiro i swietnych napastnikow Brozka i Lewego". Nie przypomina ci ta wypowiedz aby troszke naszego menago?!
MARCUS ; Użytkownik
Piątek[2009.05.29; 10:28]
Qcin to widzę, że ty na poważnie! Mięceil to jeden z najbardziej przereklamowanych pseudotalentów jaki się kiedykolwiek na ojczystej ziemi pojawił. Wieczny talent, którego ogarnęła tajemnicza niemoc przez większość tzw kariery. Wyrobnik jakich cała masa. Ale czego się można spodziewać po facecie , który w rubryce ulubiona aktorka wpisuje Pamela Anderson. Osłabiłeś mnie, przyznaję, cios prawie na KO. Dopisz, ze tez jesteś fanem PAnderson i że uważasz Kowalczyka za gościa z jajami, a się nie pozbieram.... :)
aapa ; Użytkownik
Piątek[2009.05.29; 09:41]
a tak z ciekawości to możecie podać źródło tego newsa, bo tak szukam i widzę tylko na polskich stronach i to w trzech wersjach. Rozumiem ginola, ze ugodził w Twoje czułe miejsce, ale nie koniecznie trzeba to brać tak dosłownie. Jedyne co przemawia przeciw tej wypowiedzi, to wiara, że na MU nie ma bata. Redknapp posiłkuje się całym sezonem w Anglii, gdzie nawet rezerwy wygrywały mecze ligowe i LM, gdzie MU nie przegrał aż do finału. Barca to co MUły zagrały w finale zaliczyła w meczach z Chelsea i tylko szczęściu zawdzięcza to, że w ogóle do Rzymu pojechała. Jakby nie było wygrała Barca i dobrze, należało się jak psu zupa.
Qcin ; Użytkownik
Piątek[2009.05.29; 03:26]
Aż musiałem odszukać mój komentarz. Nie wiem, czy to wina późnej pory, czy inny czort, ale nie rozumiem o co chodzi z Mięcielem Marcusie;> To mój ulubiony piłkarz od kiedy się zacząłem interesować piłką nożną- bodajże 96 rok to był. Co do Spermy Szatana, to tu dość ciekawa dyskusja na jego temat, wśród osób, które-jak mniemam- niejedno miały w ustach. http://www.forum.winka.net/topics30/sperma-szatana-geneza-vt695.htm
MARCUS ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 23:10]
W kwesti browara to powiem jak każdy szanujący się fan kogutów powinien :) HOLSTEN . Ogólnie uwielbiam piwo. Od pszenicznych po te belgijskie owocowe oparte na górnej fermentacji - tak to sie chyba zwie. Co do gleborzutów to powiem, że Sperma Szatan to naprawdę inspirująca nazwa :) muszą mieć marketingowca kozaka w tej firmie. W tej materii jestem(a raczej byłem - ale chyba już czas sobue przypomnieć) ortodoksem tylko białe - z legendarnym Patykiem Pisanym.Qcin jak możesz pisać Mięciel?? To ma być żart?? Straszny.
MARCUS ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 22:50]
Barcelona to dla mnie jeden z niewielu powodów, inne to chyba tylko Bayern i Arsenal, żeby być za ManU. Patrzę na to w ten sposób, że spotkały się drużyny, którym się ten finał należał. Barcelonie finał wyszedł jak cholera więc wygrała. Mułą kompletnie nie, chociaż gdyby początek się potoczył inaczej i Eto nie trafił tak trochę z niczego to.... Ja nie chcę nawet rozkminać tego co nasz Boss nagadał, bo tego się nie da pojąć. Tłumaczę sobie, że to chwilowa słabość.
Marcin ; Redaktor
Czwartek[2009.05.28; 20:44]
Eee, myślę, że w tych sklepach gdzie te szatańskie nasienie można dostać to nie tacy o nie takie rzeczy prosili ;) A tak ogólnie to ja to piłem dawno. Z rok temu, na sylwestra, (to był tylko taki incydent, generalnie nie pije alkoholu) i nie wiem skąd to się wzięło. Ktoś przyniósł. Spróbuję się dowiedzieć kto i skąd to ma i zobaczę co da sie zrobić.
spurs3 ; Redaktor
Czwartek[2009.05.28; 20:01]
Marcin wybiersza sie do kalwarii - to wez to sperme szatana, w moich stronach nie ma tego, zreszta jak o to poproscic w sklepie ? !
koko ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 19:53]
aapa,ale kto brobni Sofię,przecież mówię,że w Bułgarii nikt tego nie pije (to tylko na wynos do Polski;) Jednak to co wczoraj kupiłem za 9.80 mnie pozytywnie zaskoczyło,lecz nic więcej. A na białych winach się generalnie nie znam,bo zdecydowanie preferuję czerwone wytrawne.Może w przyszłości... Co do meczu... dla mnie troche dziwne się zachowali z United,poczynając od wyjściowej 11stki poprzez same zachowanie w trakcie meczu... ktoś pewnie powie,że na tyle po prosto ich było stać, ale ja nie do końca się zgdazam. Jakby nie do końca im się chciało (dotyczy to również Fergusona) mimo,że brzmi to absurdalnie.
Eff_Spurs ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 18:48]
Marcin, Sperma Szatana kosztuje 3.40, przynajmniej u mnie. A o czekoladowym nie słyszałem jeszcze xD
Marcin ; Redaktor
Czwartek[2009.05.28; 17:00]
Wino raczej tanie. A o tym czekoladowym za 2zł słyszeliście"?
ginola ;
Czwartek[2009.05.28; 16:55]
Marcin - to aby na pewno wino bylo?!:D Aapa - z calym szacunkiem, ale jest jednak tycia roznica w prorokowaniu zwyciestwa MUlom a mowieniu, ze "nie widze w Barcelonie nic specjalnego, co by im pozwolilo pokonac MUly". Nie uwazasz?!
Marcin ; Redaktor
Czwartek[2009.05.28; 16:25]
Jeszcze tak się wtrącę do dyskusji o winach-piłem kiedyś coś co nazywało się "Sperma Szatana". Nie pamiętam czy mi smakowało ;)
aapa ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 13:23]
a co do wypowiedzi przedmeczowej Harryego, to razem z nim trzebaby teraz odstrzelić z większość dziennikarzy i innych trenerów. Przecież całkiem spora grupa prorokowała zwycięstwo MU i mieli swoje argumenty. Wyszło jak wyszło, ale to nie powód żeby stwierdzić, że gość jest zacofanym i zamkniętym bucem.
Anel ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 10:17]
Barcelona wygrywa z MU 2-0, Wisła z Barceloną wygrała 1-0 a Tottenham z Wisłą -- moral THFC jest najlepszy!! :)
aapa ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 09:39]
Widzę, że ominęła mnie wczoraj ciekawa dyskusja alkoholowa. Koko, Sofii nie broniłbym z całych sił, ale jest kilka bułgarskich win, szczególnie białych, ktore są warte zachodu. No i Paweł z Żubrem ma rację bezapelacyjnie, choć halabala mocno się rozsiadł na piwach mniej popularnych (podzielam). Barcelonie się należało, nie było bata na nich w tym sezonie. Oczywiście Iniesta i Xabi, Xabi i Iniesta, ale najbardziej ciekawi mnie ilu jest na świecie kibiców MU, którzy nie mówili na Pique: idź chłopie skąd przyszedłeś. Największy plus tego finału jest jednak taki, że był to ostatni finał LM w TVP. Należy to uczcić, by znów zatęsknić za Darkiem i słynnym studiem z ekspertami. Najlepszy tekst jaki wyczytałem z różnych relacji, to komentarz do wpisu jakiegoś fana (oj jest na świecie wielu podobnych), który twierdził, że będzie spać spokojnie, bo kibicuje i MU i Barcelonie: Wyobrażacie sobie, żeby człowiek wybrał sobie na swoje ulubione drużyny ManU i Barcę? To tak jakby Twoimi ulubionymi komputerami byłyby pecety i maki, a ulubionymi nogami prawa i lewa.
Paweł ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 09:14]
a ja od szpaka sie dowiedziałem że Eto'o ma gorszą końcówkę i że jakiś tam strzał został zablokowany przy RYJO ferdinanda :D
Wujo ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 00:52]
Nie unoście się tak...no jakiej wypowiedzi oczekiwaliście od takiego szkoleniowca? Już zapomnieliście co mówił o Almunii i porażce w finale Mistrzostw Świata?
Samael ; Użytkownik
Czwartek[2009.05.28; 00:48]
Dobrze ,ze Harry sie pomylił :D:D:D Muły do domu,razem z ich onetowymi napinaczami co pisali,ze rozjada Barce :D:D a tu taki psikus,ze Placzek z reszta prawie nie istnieli.Visca el Barcelona !!!! :D:D:D:D
Qcin ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 23:33]
Iniesta jest miazga gracz;d ogólnie jest lepszy niż Messi, z wyjątkiem jednej rzeczy-strzału- tu Messi chyba jest najlepszy w Barcelonie. A Xavi? Od niego zacząłem kibicować w Barcelonie:) zawsze wraz z Rosickym to był mój ulubiony piłkarz zagraniczny:) z Polaków to oczywiście Marcin Mięciel;d A Ty Ginola nie leć w ch. że niby płacisz abonament;d w ogóle, wracam do wódki;d ema:)
ginola ;
Środa[2009.05.27; 23:31]
Nie sutepowal Ronaldo? Blagam, przy opanowaniu technicznym Xavirgo, Iniesty i Messiego Krystyna wygladal dzis jak rzemieslnik. Chyba postanowili go we trzech upokorzyc w tv, bo w lidze w az tak efektowny sposob nie przymuja pilki. jedno co mnie okrutnie wkur***o to to, za co nie cierpie angielskiego futbolu - nie mozemy wygrac, to w koncowce powycinamy. Wejscie Scholesa w Busquetsa spokojnie na czerwona kartke, Vidic w Messiego nie mniej agresywnie. Tym razem sedzia gwizdnal, ale ileto razy zdarzylo sie, ze ktorys z tych frajerow urwal komus noge, sedzia posicl akcje i korzystajac z przewagi zaladowali brame?! i wtedy spuszczanie sie nad "geniuszem Fergusona" i "angielska wola walki"...
varba ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 23:03]
Zgadzam się że duet Xavi-Iniesta był dziś wyjątkowy, Iniesta jest po prostu genialny, niczym nie ustępował Ronaldo, a przegląd pola miął o niebo lepszy powoli staje się moim ulubionym piłkarzem nie grającym w Spursach. A ta bramka Messi to była genialna, cudownie upokorzył Ferdinanda i Vidicia, taki mały berbeć władował im taką budę.
ginola ;
Środa[2009.05.27; 22:53]
Ale Barometr, przeciez od zawsze wiadomo, ze Szpak kibicuje Angolom i Niemcom. Im toporniej, tym lepiej. Ale cyrk - nie pokazali radosci po meczu tylko reklamy i studio geriatyczne. I w polowie obcinaja celebracje! Ku**a, a to wszystko z MOICH podatkow!!!
ginola ;
Środa[2009.05.27; 22:49]
Ja juz przy nagrodzie dla najlepszego pilkarza globu zeszlego roku bylem zazrobieniem wyjatku i przyznaniem jej duetowi Xavi-Iniesta. Przyznanie jej Rozowemu bylo przegieciem. Ale jesli za ten sezon nie dostana czegos takiego to bedzie SKANDAL. Za postawe w La Liga, a dla takich ignorantow jak "nasz" Redknapp chocby za tylko te mecze, w ktorych ich ogladali - final czy pierwszy polfinal z Chelsea. "Nie widzę w Barcelonie nic specjalnego, co pozwoliłoby im pokonać Manchester"? No to mamy niezlego speca za trenera psia jego mac:(
SebastianAlex ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 22:46]
ja jestem zadowolony ;D dzięki Szpakowskiemu dowiedziałem się po 10 latach, że drugą bramkę dla Manchesteru z Bayernem w finale lm strzelił Scholes ;D;D
Barometr ; Redaktor
Środa[2009.05.27; 22:44]
Boże, ale to jest pacan. Jeśli on tak postrzega futbol to... szkoda gadać. Podejrzewam, że za Marka Motykę bym się mniej wstydził, niż za tego klowna. Barcelony nie cierpię, jak i MU, ale to trzeba być ślepym żeby takie sądy wypowiadać. Dobrze, że chociaż widział te błędy, choć zaczynam podejrzewać, że ktoś mu to podpowiedział.
jasiowaty ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 22:38]
No to chyba wszyscy zadowoleni, no nie?!
me262schwalbe ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 22:36]
Nic już się nie wydarzy
Raptus1 ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 22:24]
Harry, jesteś dziadem!!!
me262schwalbe ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 22:22]
Dawno już nie widziałem tak bezradnego MU, wygląda mi to tak jak nasza gra przeciwko MU po niesłusznym karnym;
jasiowaty ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 21:44]
Ja się tak w ogóle zastanawiam, kogo za plecami mają takie Gmochy i Szpakowskie, że mimo ich 'mądrości' i 'elokwentnych wypowiedzi' ciągle tam pracują... Może każdy prezes Publicznej jest pedałem?
jasiowaty ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 21:43]
spurs3: ja tam nie pracuję, ale i tak jestem skrzywiony ;)
ginola ;
Środa[2009.05.27; 21:40]
Ku**a co teraz Gmoch narysowal to juz na prawde nie skumalem...
ginola ;
Środa[2009.05.27; 21:35]
Nie wiem jaki bedzie wynik koncowy, ale przy Barcelonie widacprymitywizm futbolowy Manchesteru. Ku**a laga do przodu, ewentualnie podanie do Krystyny i niech strzela, a moze wpadnie. Na prawde zal. Podobno tacy wybiegani i waleczni, a jednak toporniactwo na geniusz nie wystarczy. Ilerazy udalo im sie odebrac Barcy pilke przed swoim polem karnym? 2, moze 3...
koko ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 21:33]
wiem Ja kogo brakuje ;) z całym szacunkiem dla Giggsa
raku ; Administrator
Środa[2009.05.27; 21:18]
Jeee, dzięki Szpakowskiemu zaistnieliśmy w finale Ligi Mistrzów! ;D
varba ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 21:08]
Crystyna chce sam wygrać ten mecz ;-)
Raptus1 ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 20:47]
Jak daleko sięga moja pamięć, nalepsze piwo jakie piłem, to był Eurospecjal z Żywca. Ale jakoś krótki był jego żywot i było to wieki temu (koniec lat 70-tych). Oczywiście są okoliczności kiedy każde smakuje, byle było.
koko ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 20:46]
Barca powinna zareagować na te stroje niczym byk na czerwone l)
Paweł ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 20:45]
czarls puziol :D? zaczęło sie :D
spurs3 ; Redaktor
Środa[2009.05.27; 20:38]
Ja stawiam na Barce, po prostu lubie ich ogladac i nalezy im sie za cały sezon. W kwestii piwa pracuje w Kompanii Piwowarskiej wiec jestem troche skrzywiony, bo w 90 % pije produkty z KP, ale nie gardze Heinekenem czy Carlsbergiem, najabrdziej mi podchodzi Frater (teraz juz tez z KP). W kwestii własności, to wszystkie 3 najwieksze firmy piwne w Polsce naleza do zagranicznych koncernow - KP, Grupa Żywiec i Okocim... Nie gardze rowniez winem z bulgarskich super sa te ja je nazywam "monastyrki".
raku ; Administrator
Środa[2009.05.27; 20:17]
Że o Fresco nie wspomnę ;P
Sajmon ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 20:15]
Ech, za to kocham Spursmanię... :) Spadam się szykować na seans, życzę fajnego widowiska i wygranej Barcy. Czymcie się!
me262schwalbe ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 20:15]
Bo jest tanie i dobre :)
me262schwalbe ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 20:14]
A wiecie dlaczego tanie wino jest dobre????
jasiowaty ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 20:09]
Mówicie o 'Wiśniowym Dzbanie'? Powiem tak: jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma :) Wracając do lechów, to warto przypomnieć, że mamy Lecha Mocnego i to coś z zielonymi naklejkami. Nie muszę mówić, co jest lepsze :)
koko ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 20:00]
ja akurat półsłodkich (nie mówię już o słodkich) omijam z daleka...
raku ; Administrator
Środa[2009.05.27; 19:57]
Ależ oczywiście, że na polskim. Szczególnie jeśli chodzi o tanie, czerwone i półsłodkie/słodkie muszę stwierdzić, że swoją wiedzę na ten temat posiadam ;P
koko ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 19:52]
na Polskim rynku? hm... wypić można,ale z trudem :) a i generalnie nie ma dużo win pod 10zl
Paweł ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 19:44]
np ... żubr :D
raku ; Administrator
Środa[2009.05.27; 19:41]
Jest wiele win, których cena nie przekracza dychy, i które wypić można ;)
me262schwalbe ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 19:27]
Nie wiem czy to był Pilsner, ale coś z plastiku piłem chyba jakiś napój piwopodobny, odczucia średnie; no cóż nie zawsze można pić szampana i jeść kawior ...
ginola ;
Środa[2009.05.27; 19:20]
me262schwalbe - widac, ze chyba nie probowales Pilsenera w plastikowej butelce. Uwierz mi ze z kumplem ledwo zrobilismy kiedys jedno na dwoch. Drugie pewnie tez bysmy zrobili jakby bylo trzeba, ale pewnie bym sie zrzygal, bo w smaku przypominalo polaczenia piwa i nizej wymienionego sera plesniowego...
koko ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 19:14]
no Sofia to jedno z nielicznych win w granicach okolo 10 zl co się nadaje do picia... własnie kupiłem jakiś nowy rodzaj za 9.80zl...wytrawne,cudne :) (w Bułgarii nikt chyba nie pije Sofii)
me262schwalbe ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 19:09]
Tak KOKO, nie ma takiego piwa, którego nie da się wypić ... :), a co do meczu to postawiłem pieniądze na MU, tak mi podyktował rozum, i podobnie jak HALABALA, generalnie kibicuję klubom angielskim
koko ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 19:06]
chyba to kwestja gustu... pamiętam jak przyjechałem do Polski to jedyne piwa jakie byłem w stanie pić na początku były własnie Tyskie,Lech i Żywiec,na smak całej reszty polskich piw aż mi się robiło niedobrze.... teraz piję wszystko
halabala ; Administrator
Środa[2009.05.27; 19:03]
Heineken dobry, ale według mnie zalatuje trochę marihuaną ;) a najlepsze piwo robi browar Amber spod 3miasta - Koźlak i Piwo Żywe - mmmm :) Koko, łączę się w zachwycie nad serem pleśniowym i winem :) co do jakości Sofii nie wypowiadam się, bo nie znam ;) Ale jeśli pod ser, to wytrawna, to już połowa sukcesu :) A co do meczu, to tradycyjnie jestem za drużyną z Anglii. Oczywiście nie muszę dodawac, że niejaki l'Arsenal nie mieści się w tym kryterium :)
ginola ;
Środa[2009.05.27; 19:02]
I Bosman nalezy do Okocimia, a Okocim do Carlsberga, a przecie nie masz polskiego piwa nad zielonego Bosmana...
Paweł ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 18:58]
okocim należy do carlsberga, ale carlsberg jest duński a okocim polski :) jednak nie każde polskie znaczy dobre : wszyscy mówią że lech to to samo co tyskie, a jakoś mi się nie wydaje, ja czuję różnice i to na niekorzyść Lecha :)
koko ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 18:46]
no wiesz, Pawle, Carlsberg posiada także Harnaśa chyba :)
Paweł ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 18:37]
bo zagraniczne szkodzi! amen
jasiowaty ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 18:36]
Ja wam mówię, wspierajcie polski przemysł! Nie trujcie się zagranicznym! A tak na poważnie, to chciałbym, żeby Barca zrobiła porządek z Różowymi, ale niestety coś mi się wydaje, że będzie powtórka z półfinału z Chelsea, tylko już bez happy endu.
Paweł ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 18:34]
ja jestem prosty człowiek piję żubra i harnasia i mi z tym dobrze i gardzę heinekenami i carlsbergami ;)
ginola ;
Środa[2009.05.27; 18:34]
Gdzie wroga, jakiego wroga? Kosy terytorialnej przeciez nie mamy, a gdzie te czasy gdy gralismy z Liverpoolem o podobne cele?!
raku ; Administrator
Środa[2009.05.27; 18:28]
Ginola, ale jakże pięknych i długich 5 miesięcy xD
koko ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 18:17]
ale facetowi nie chodziło o to,że niedobry,lecz o to,że wspiera wroga
ginola ;
Środa[2009.05.27; 18:05]
Powiedzial raku, starszy od Marcina o 5 miesiecy:D:D:D
raku ; Administrator
Środa[2009.05.27; 18:00]
Ach ta dzisiejsza młodzież ;P
Marcin ; Redaktor
Środa[2009.05.27; 17:59]
Nie wiem o co Ci chodzi Raku? Nie mając 18 lat nie można pic alkoholu. A piwo to nie jest alkohol, jak mówią mi koledzy. A najlepszy to i tak jest Gambrinus.
Raptus1 ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 17:56]
Harry to typowy angolski megaloman, wszystko co brytyjskie jest the best. Trywialnie mówiąc każda passa się kiedyś kończy i nad MU zajdzie kiedyś słońce. Nie wiem czemu, ale mam niewysłowiną chęć dokopania MU, a że nie mogę osobiście, to będę wspierał Barcę.
raku ; Administrator
Środa[2009.05.27; 17:56]
Drogi Marcinie, zgodnie z datą, którą podałeś przy logowaniu na stronie Spursmanii nie masz jeszcze osiemnastu lat, więc zgodnie z prawem smaku piwa znać nie powinieneś ;D A jeśli już bierzemy się za ocenę to oczywiście, że Carlsberg jest dobry. Heinekena nie dogoni, ale jest dobry;)
Marcin ; Redaktor
Środa[2009.05.27; 17:44]
Bo Carlsberg niedobry jest. A tak bardziej ontopicznie to wierzę, że wgra Barca. Może to myślenie życzeniowe, ale nie wydaje mi się żby United byli w stanie zagrać w defensywie lepiej niż CFC w wiadomym rewanżu a Barca ma kliku gości, którzy są w stanie jednym błyskiem geniuszu wygrać ten mecz. Jak nie znowu Iniesta to Messi. Albo Xavi.
koko ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 17:23]
Nie wiem kto wygra, ale już mam przed sobą trochę sera pleśniowego i Sofii :) potem się przerzucę na Carlsberg (czytałem na Redlogu jak ultrafan United odmawiał pić Carlsberga...WTF)
Paweł ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 15:52]
Manchester od Barcelony różni się tym, że nawet jak grają rezerwy ich to dają z siebie wszystko i nie dają dupy z byle druzynka. Ale trzymam kciuki za Barcelonę. Mimo wszystko suche fakty - za Manchesterem przemawia to, że mają drużynę z charakterem, z całym szacunkiem ale mimo że Iniesta i Xavi mają większe umiejętności niż Scholes, Carrick czy Anderson to jednak brakuje im tej determinacji - pewnie o to chodzi Redknappowi mowiac ze nic specjalnego w nich nie widzi - w koncu Iniesta i Xavi to sobie po boisku dreptają i tylko tu spojrzenie tu zwodzik i piła. Ja taką piłkę uwielbiam, ale moim zdaniem wygra ambicja i determinacja nad pięknem futbolu. Ale mimo to bede trzymał kciuki za Barce
Anel ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 15:34]
tylko nie MU
mariano ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 14:41]
a ja też stawiam, że MUły pojadą Farsę. I niestety za sprawą Krystyny.
Zoolander ; Użytkownik
Środa[2009.05.27; 14:10]
Gdyby nie problemy abidala, alvesa to juz bym swietowal zwyciestwo Barcy, ale teraz beda musieli sie troszke pomeczyc :P http://manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=16839 Gdyby te urazy byly powazniejsze... Zgadzam sie z Toba ginola. Harry chyba ogladal ostatnie 3 mecze ligowe Barcy B-C. Jezeli Barca nie ma nic co mogloby pokonac ManU, to co takiego maja MUly?
ginola ;
Środa[2009.05.27; 13:43]
Wniosek z tego wszystkiego jeden - Redknapp nie oglada innej pilki niz angielska. Swoja wiedze na temat Barcy czerpie pewnie z rewanzowego meczu z Chelsea. Nie widzial 6: w Gran Derbi, 4:0 z Sevilla, 4:0 z Bayernem czy 5:2 z Lyonem. O 6:1 z Atletico czy 4:0 z Valencia z poprzedniej rundy nawet nie bede wspominal. Oczywiscie zaraz ktorys z fanow tzw. angielskiej meskiej pilki napisze "no tak, ale z Bayernem to nawet i Wolfsburg 5:1 wygral". I nikt nie pamieta, ze MUly ruskim fartem nie odpadly juz z Porto, oczywiscie przy "drobnym" udziale sedziego w pierwszym meczu. Na szczescie final nie odbedzie sie na Old Trafford. Jedyna ich szansa w tym, ze nie zagraja Abidal, Alves, Milito i Marquez. Sylvinho - Pique - Yaya Toure - Puyol, coz barca musi po prostu zagrac po swojemu czyli zepchnac rywala do defensywy. Zreszta zawsze uwazalem, ze od wyniku wazniejszy jest styl...
Aktualności
Publicystyka
Redknapp: "Chcę, by Bayern wygrał"
Poniedziałek [2012.05.14; 23:24]
64 komentarzy
Tottenham ma żywotni interes w tym, by Chelsea przegrała w finale Ligi Mistrzów. Harry Redknapp otwarcie zapewnia, że w tym meczu będzie trzymał kciuki za Bayern Monachium. Jeśli ...
Tottenham - Fulham w RadioGol.pl
Niedziela [2012.05.13; 13:30]
brak komentarzy
Serwis Spursmania.org oraz RadioGol.pl zapraszają serdecznie na relację radiową ze spotkania rozgrywanego w ramach 38. kolejki angielskiej Premier League, w którym to Tottenham Hot...
"Prędzej zmienię klub niż będę grał w Lidze Europy"
Czwartek [2012.05.10; 22:19]
58 komentarzy
Wszyscy w klubie i poza nim zastanawiają się co stanie się z naszymi czołowymi graczami jeśli jednak nie dane nam będzie zagrać w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W t...
VdV: "Vertonghen wzmocni Tottenham"
Poniedziałek [2012.05.07; 18:20]
10 komentarzy
Według Rafaela van der Vaarta, Jan Vertonghen wzmocni latem Tottenham Hotspur. Belg od dłuższego czasu znajduje się na celowniku londyńskiego klubu. Walkę o Jana Vertonghena dział...
Aston Villa Birmingham - Tottenham Hotspur w RadioGol.pl!
Niedziela [2012.05.06; 13:25]
brak komentarzy
Serwis Spursmania.org oraz RadioGol.pl zapraszają serdecznie na relację radiową ze spotkania rozgrywanego w ramach 37. kolejki angielskiej Premier League , w którym to Aston Villa ...
SPURS vs ASTON VILLA
Wtorek [2012.05.15; 18:07]
55 komentarzy
W niedzielę o godz. 15-stej Spurs zmierzą się na wyjeździe z Aston Villą. W tej chwili AV jest na XV pozycji (37 pkt.) i jest zagrożona spadkiem, ma zaledwie 3 punkty przewagi nad ...
Harry: "Modrić jest nie do zastąpienia"
Piątek [2012.05.04; 23:02]
9 komentarzy
Przed sezonem, który właśnie dobiega końca wszystko wskazywało na to, iż Luka Modrić przeniesie się do londyńskiej Chelsea. Ówczesny trener "The Blues" Andre Villas Boas, zagiął pa...
Kyle Walker z nową umową
Czwartek [2012.05.03; 15:28]
15 komentarzy
Kyle Walker postanowił przedłużyć swój kontrakt z Tottenhamem. Nowa umowa wygaśnie w 2017 roku. Kyle Walker od początku tego sezonu wdarł się do podstawowej jedenastki popularnych...
Roy Hodgson trenerem Anglików
Środa [2012.05.09; 00:45]
5 komentarzy
64-letni Roy Hodgson został selekcjonerem reprezentacji Anglii, która wystąpi na Euro 2012. Doświadczony trener podpisał z tamtejszą federacją czteroletni kontrakt. Do tej pory wy...
Ostatnia prosta w walce o „Top”
Czwartek [2012.05.03; 12:54]
23 komentarzy
Premier League wkracza w decydującą fazę – przed nami ostatnie dwie kolejki, dodatkowo niektóre zespoły – w tym Spurs – mają do rozegrania po jednym meczu zaległy...
Pewna wygrana Spurs. Tottenham 2:0 Blackburn
Środa [2012.05.02; 23:58]
25 komentarzy
Tottenham w dalszym ciągu walczy o czołową czwórkę. "Koguty" przybliżyły się do tego celu w niedzielę, pokonując skromnie na White Hart Lane Blackburn Rovers 2:0. W pierwszej poł...
Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers w RadioGol.pl!
Niedziela [2012.04.29; 16:26]
2 komentarze
Serwis Spursmania.org oraz RadioGol.pl zapraszają serdecznie na relację radiową ze szlagierowego spotkania rozgrywanego w ramach 36. kolejki angielskiej Premier League , w którym t...
Sprawiedliwość ponad wszystko
Wtorek [2012.04.17; 19:34]
31 komentarzy
W półfinałowym meczu Pucharu Anglii pomiędzy Chelsea a Tottenhamem byliśmy świadkami oszustwa. Bo nazywając rzeczy po imieniu - inaczej na to spojrzeć się nie da. Drugorzędne w tym...
Lepiej dla Szczęsnego, żeby się zamknął
Sobota [2012.03.17; 17:40]
15 komentarzy
Wojciech Szczęsny znów znalazł się na pierwszych stronach gazet. Szkoda, że nie ze względu na wspaniałą formę, tylko poprzez "kłapanie jęzorem". Polski golkiper ostatnio nie zachw...
Tottenham Ultras - pokochaj koszulkę
Piątek [2012.03.02; 13:18]
21 komentarzy
W ostatnich latach atmosfera na stadionach ulega ciągłemu spadkowi. Futbol stał się bardziej sterylny, a fani mniej istotni. Najważniejsze są pieniądze. Piłka nożna w Anglii to tow...
Roman Tribute
Środa [2012.02.08; 16:44]
39 komentarzy
Informacja o tym, że Roman Pawluczenko (nie mylić z jakimś nieznanym gościem o nazwisku Pawliuczenko) odszedł z Tottenhamu dotarła do mnie, gdy radośnie zjeżdżałem sobie na nartach...
Inna twarz futbolu – Harry Redknapp filozoficznie
Poniedziałek [2012.01.02; 15:02]
20 komentarzy
„Między nami, managerami” – tak nazywa się projekt, realizowany przez program 4 Brytyjskiego radia, polegający na rozmowach z jednej strony z liderami biznesu, z ...
4-2-3-1, czyli Harry szuka nowych rozwiązań
Środa [2011.12.28; 15:56]
19 komentarzy
We wczorajszym spotkaniu z Norwich, Harry Redknapp ustawił drużynę Tottenhamu w inny sposób niż nas dotąd przyzwyczaił. Menedżer Kogutów prawdopodobnie wyciągnął odpowiednie wniosk...
Na zakupy do Blackburn, biegiem!
Środa [2011.12.28; 13:06]
17 komentarzy
Trudno zrozumieć dyspozycję Blackburn Rovers, ekipy złożonej przecież z przyzwoitych piłkarzy takich jak Pedersen, Dunn, Yakubu, Robinson, Salgado, Givet, Nelsen, N'Zonzi, Dann czy...
Luka nie jest bocznym pomocnikiem, Harry!
Piątek [2011.12.23; 13:37]
47 komentarzy
Po pierwsze, bądźmy szczerzy. Gdyby ktoś po pierwszych dwóch spotkaniach sezonu powiedział, że przed Bożym Narodzeniem będziemy na 3 miejscu i będziemy rozczarowani z powodu remisu...
Reflektory na Modricia
Piątek [2011.12.23; 11:17]
82 komentarzy
Jutro wielkie derby Londynu. Na White Hart Lane przyjeżdża Chelsea. Ta sama, która przez kilka miesięcy dobierała się do naszego rozgrywającego Luki Modricia. Skutecznie, ponieważ ...
Give Roman some love!
Poniedziałek [2011.12.19; 16:44]
42 komentarzy
Ze zdumieniem po wygranej z Sunderlandem i zwycięskim golu Romana Pawluczenki w tym spotkaniu przeczytałem wiadro pomyj (celowo przesadzam) wylane na głowę Rosjanina. Zastanawiam...
Bohater najgorszy z najgorszych
Niedziela [2011.12.18; 23:20]
28 komentarzy
Musicie mi wybaczyć, że mimo zwycięskiego spotkania ponarzekam. Ale ponarzekam tylko i wyłącznie na jedną osobę, którą jest rosyjski snajper Roman Pavlyuchenko. Popularny "Pav" zas...
Kaki, Torresy i Tevezy, czyli czego to ludzie nie wymyślą
Środa [2011.12.14; 20:28]
18 komentarzy
Daniel Levy bywa jak Święty Mikołaj - czasem w okienku transferowym sprawi nam niesamowity prezent, a czasami przyniesie rózgę. Niektóre prezenty po rozpakowaniu nie robiły wrażeni...
Użytkownicy Online:
Gości Online:
Zarejestrowanych użytkowników: 1717
Najnowszy użytkownik: affOmmide
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | WSPÓŁPRACA | REDAKCJA | REKLAMA
Projekt i wykonanie: RAHU