PANEL UŻYTKOWNIKA
Login:
Hasło:
ISS
PAWEŁ RACZEK 
| Środa [2009.08.19; 23:24]
Hull City 1:5 Tottenham
Wynik spotkania nie pozostawia żadnych złudzeń kto na KC Stadium dyktował warunki. Gracze Spurs byli dzisiaj o niebo lepsi od swojego rywala, zwyciężając pewnie, różnicą aż czterech trafień. Szczególnie zadowolony ze swojego występu musi być Jermain Defoe, któremu aż trzykrotnie udało się pokonać bramkarza Hull City.

Skład Tottenhamu w dniu dzisiejszym nie różnił się specjalnie od tego, który fani Spurs ujrzeli w spotkaniu przeciwko Liverpoolowi. Harry Redknapp doszedł do wniosku, że w zwycięskiej jedenastce nie powinno się zbytnio mieszać, a jeśli ci zawodnicy zapewnili swojej drużynie wygraną nad tak renomowaną ekipą, jaką jest zespół z Anfield, to i w spotkaniu przeciwko Hull City, dadzą sobie radę. Oczywiście, jak wszyscy doskonale wiemy, nasz podstawowy środkowy obrońca, Ledley King, nie może grać w trakcie tygodnia dwóch meczów, dlatego jego miejsce zajął występujący do tej pory na prawej stronie Vedran Corluka, a czteroosobowy blok obronny uzupełnił Szkot, Alan Hutton.

Pierwszą groźną sytuację Tottenham stworzył sobie już w 6 minucie. Piłkę przed polem karnym przejął Jermain Defoe, który nie zastanawiając się zbyt długo uderzył w kierunku bramki. Ku ogromnemu rozczarowaniu głośno dopingujących swoją drużynę fanów gości, futbolówka dosłownie o centymetry minęła poprzeczkę bramki strzeżonej przez Boaza Myhilla.

W 10 minucie Defoe był już nieomylny. Znakomitym prostopadłym podaniem popisał się Tom Huddlestone, a grającemu z numerem 18 napastnikowi, nie pozostało nic innego jak wbiec w pole karne i strzałem w długi róg pokonać bramkarza gospodarzy.

Po następnych 4 minutach mogliśmy podnieść ręce do góry w geście tryumfu po raz drugi. Tym razem znakomity kontratak wyprowadził Robbie Keane, który wypatrzył wychodzącego na wolne pole Wilsona Palaciosa, a Honduranin z wielką łatwością umieścił futbolówkę w bramce, obok bezradnie interweniującego Myhilla.

Chwilę później boisko musiał opuścić Heurelho Gomes, który doznał urazu kostki, podczas piąstkowania piłki, kilka minut wcześniej. Jego miejsce między słupkami bramki Spurs, zajął Włoch, Carlo Cudicini. Niezadowolony z tak fatalnego początku spotkania, manager gospodarzy, Phil Brown, już w 22 minucie zdecydował się na pierwszą zmianę, a Daniela Cousina zmienił Brazylijczyk, Geovanni.

Dość szybko udało nam się przekonać, że Brown ma niezłego, trenerskiego nosa do zmian. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego podyktowanego za faul Assou-Ekotto na Geovannim właśnie, piłkę do bramki Tottenhamu wepchnął, wykonujący stały fragment gry, Stephen Hunt, wlewając w serca kibiców Tygrysów nadzieję na korzystny wynik. Niestety, błąd przy tym golu popełnili nasi obrońcy, którzy kompletnie zapomnieli o kryciu w polu karnym przy okazji tego wolnego. Zresztą, obrona Tottenhamu grała w tym okresie meczu nad wyraz niepewnie, często popełniając kardynalne błędy, a przodował w tym Vedran Corluka, po raz kolejny udowadniając, że lepiej czuje się na boku obrony niż w środku defensywy.

W 40 minucie swoją drugą bramkę w meczu mógł strzelić Defoe. Na prawym skrzydle dobrze pokazał się Aaron Lennon, który dograł piłkę wprost na nogę naszego napastnika, lecz strzał reprezentanta Anglii minął słupek bramki Hull o dobrych kilka metrów.

Co nie udało się w 40 minucie, wyszło tuż przed przerwą. Wspaniałe prostopadłe podanie od Alana Huttona, zostało przedłużone przez Robbie'ego Keane'a, a Jermain Defoe, ogrywając jednego z obrońców Hull, znalazł się w sytuacji sam na sam z Myhillem, z zimną krwią wykorzystując nadarzającą się okazję do podwyższenia.

Druga połowa rozpoczęła się, podobnie jak pierwsza, od przewagi graczy Tottenhamu, którzy widocznie nie chcieli jeszcze zaczynać bronić wyniku. Już w 50 minucie bliski pokonania Myhilla po dośrodkowaniu Assou-Ekotto był... Derek Boateng, lecz gracz gospodarzy nie pokonał własnego bramkarza, wybijając futbolówkę na rzut rożny.

W 70 minucie bliski pokonania Cudiciniego był pozostawiony zupełnie bez krycia w polu karnym Geovanni, lecz jego uderzenie głową, z najwyższym trudem nad poprzeczką przeniósł włoski bramkarz "Kogutów". Dwie minuty później odpowiedzieć starał się Tottenham, lecz strzał Jermaina Defoe w ostatniej chwili zablokował Turner, wybijając przy tym piłkę na rzut rożny. Kolejną szansę na ustrzelenie hat-tricka Defoe dostał w 74 minucie, kiedy to po znakomitym podaniu od Keane'a znalazł się w polu karnym, lecz mając na plecach jednego z obrońców Hull, oddał minimalnie niecelny strzał.

W 78 minucie Tottenham w końcu podwyższył wynik, a strzelcem gola był niezwykle aktywny dzisiejszego wieczora Robbie Keane, który sam zapoczątkował akcję ofensywną Spurs, dogrywając piłkę na skrzydło do Lennona, który pociągnął z nią kilka metrów, dośrodkował w pole karne, a tam najwyżej do piłki wyskoczył właśnie Irlandczyk, który ładnym strzałem głową umieścił futbolówkę w bramce.

W 82 minucie przed pierwszą tak groźną sytuacją strzelecką w barwach Tottenhamu stanął Peter Crouch, który wykorzystał swój wzrost, próbując głową pokonać Myhilla. Niestety uderzenie wprowadzonego chwilę wcześniej w miejsce Robbie'ego Keane'a napastnika trafiło prosto w bramkarza gospodarzy.

W doliczonym czasie gry przepięknego gola dla Spurs strzelił jeszcze Defoe, zdobywając tym samym upragnionego hat-tricka. Jermain, otrzymał piłkę przed polem karnym Hull, i bez namysłu huknął w kierunku bramki Myhilla, przypieczętowując tym samym wygraną "Kogutów".

Tottenham korzystny wynik dowiózł już do samego końca spotkania (co zresztą nie było takie trudne, bo chwilę po piątej bramce, sędzia Foy zakończył mecz). Naszym graczom należą się za grę w dzisiejszym pojedynku sporych rozmiarów brawa, bo na tle zespołu, który w poprzedniej kolejce praktycznie urwał punkt Chelsea Londyn, zaprezentował się bardzo dobrze, w pełni zasługując na trzy punkty i pewną wygraną w stosunku 1:5.

Składy:

Tottenham: Gomes (16' Cudicini),- Hutton, Bassong, Corluka, Assou-Ekotto,- Lennon (85' Bentley), Huddlestone, Palacios, Modric,- Keane (80' Crouch), Defoe

Ławka rezerwowych: Cudicini, Chimbonda, Naughton, O'Hara, Bentley, Crouch, Pavlyuchenko

Hull: Myhill,- Mouyokolo (46' Barmby), Dawson, Gardner, Turner,- Olofinjana, Boateng (69' Ghilas), Mendy, Hunt,- Folan, Cousin (22' Geovanni)

Ławka rezerwowych: Duke, Barmby, Geovanni, Halmosi, Kilbane, Ghilas, Zayatte

Żółte kartki:

Hull: Hunt 47', Turner 64', Folan 66',
Tottenham: Keane 54', Hutton 68'

Sędzia: Chris Foy

Bramki:

0:1 - Defoe 10'
0:2 - Palacios 14'
1:2 - Hunt 25'
1:3 - Defoe 45'
1:4 - Keane 78'
1:5 - Defoe 95'

Statystyki:

Strzały w bramkę:
Hull 8:12 Tottenham

Strzały obok bramki:
Hull: 2:6 Tottenham

Faule:
Hull 23:14 Tottenham

Rzuty rożne:
Hull 6:5 Tottenham

Spalone:
Hull 3:4 Tottenham

Posiadanie piłki:
Hull 38%:62% Tottenham


własne
94 komentarzy
SKOMENTUJ

Komentować mogą wyłącznie zalogowani userzy

KOMENTARZE
aapa ; Użytkownik
Niedziela[2009.08.23; 22:08]
Oryginalnie tak, ale od czasu szczęśliwego ożenku mieszkam w Krakowie.
adipetre ; Użytkownik
Sobota[2009.08.22; 00:08]
Pawel, gdy tylko dowiedzialem sie o odejsciu zokiego do sevilli, oczami wyobrani zobaczylem mecz wlasnie z ta druzyna, z tym typowym sevilskim ustawieniem z dwoma pivotami, jeden z nich to zoki, i gania sie od jednego koguta do drugiego, az w koncu odbierze pilke, jeszcze niejeden za nim zateskni, bo nie jest gorszy od palaciosa, tyle ze my potrzebowalismy dm, o innych predyspozycjach,tak na marginesie Aapa jestes z Bialego??
Marcin ; Redaktor
Piątek[2009.08.21; 21:07]
No i z tego własnie ciągnięcia się, a właściwie z ekhmm, wybaczcie, ciągnących, pozwoliłem sobie zakpić. Topornie bo topornie ale na mój haniebnie słaby łeb Guinnes działa jednak.
aapa ; Użytkownik
Piątek[2009.08.21; 21:03]
Marcin, oczywiście wyczułem,choć temat "buractwa" ciągnie się już długo i w kilku wątkach
Paweł ; Użytkownik
Piątek[2009.08.21; 09:53]
tak w ogole to juz nie ma chyba przeciwnika Palaciosa na tej stronie. Jeszcze nie dawno mozna bylo mowic ze bramek nie strzela i z dystansu nie umie kropnąc. W tych 2 meczach pokazał że potrafi i zoki moze mu buty nosić
Marcin ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 22:11]
No nie mów Aapa, że nie wyczułeś ironii z mojej strony? Toż ja mam takie samo zdanie co do redknappowego "buractwa" co Ty.
aapa ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 21:38]
Wy się tu przekomażacie, burak czy nie burak, ale kiedy w poprzednim sezonie mieliśmy 6 pkt? W listopadzie! Z czego 2/3 burak sobie sam załatwił. Nie taki tragiczny ten burak.
aapa ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 21:22]
Tata,wbijaj częściej na bloga, zapraszam. Może mi się polepszy pisanie.
Barometr ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 19:17]
To piękne rzeczywiście :) A już niedługo pożremy MUły :)
Yido ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 18:46]
Heheh, właśnie oglądałem skróty kolejek na C+ i bardzo mi się podobał wstęp do meczu SPURS z hull, że "Koguty pożarły tygrysy!".
Paweł ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 17:25]
rzeczywiscie sie sprawdza ze jak nie śledzę inauguracji to wygrywamy. Nie podniecalbym sie. Liverpool zawsze slabo zaczyna, Hull to Hull, mecz z WHU bedzie ważny i czuję że bedą to bardzo ciężkie derby.
mihau79 ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 16:51]
Ale gówno to tylko jedna połowa !
mihau79 ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 16:47]
http://www.mediafire.com/download.php?mmijotm4r0f skrót z meczu dla was guys
Michu ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 16:44]
Niech harry weżmie Kuszczaka ;)
Marcin ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 16:41]
Aapa.
TataPsychopata ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 16:31]
http://mewstg.blox.pl/html kto prowadzi tego bloga?Przez przypadek go znalazlem.:)
TataPsychopata ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 16:19]
http://okonski.blog.onet.pl
Artur78 ;
Czwartek[2009.08.20; 14:57]
"Z takim Hull" jak napisałeś Chelsea prawie straciła punkty u siebie.
Artur78 ;
Czwartek[2009.08.20; 13:43]
Skoro Keane cię nie przekonuje a gra(a gra dobrze),to skąd wiesz w jakiej formie jest Roman?Tylko nie pisz że na podstawie sparingów bo to jest jakiś argument, ale to mecze o nic i rywale tak jak my grają na pół gwizdka.Sądze że Harry jest dobrym fachowcem i wie kto jest w najlepszej dyspozycji,dwa mecze 6 punktów,więc nie ma sensu zmieniać coś na siłę bo Pawluczenko ma dostawać szanse.Roman będzie grał jak Defoe,Keane lub Crough będą zmęczeni,kontuzjowani lub po prostu będzie lepszej formie.
Barometr ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 13:24]
varba, ale jak ja mam się przyznawać do błędu, jak sam mówisz, że nie jesteś przekonany do duetu Defoe-Keane?! A w pierwszym meczu Keane spierdzielił, grał słabo i uratowali mu tyłek kumple z drużyny. W drugim z Hull grał dobrze, ale na Boga to był Hull - drużyna raczej prawie pewna do spadku w tym sezonie. Jasne, że fajnie było ich rozgromić, ale po dwóch meczach, z których jeden mu kompletnie nie wyszedł, mam się przekonywać do Keane'a? No proszę Cię... Zapewniam Cię, że jak Keano zagra jeszcze z 5 takich spotkań z silniejszymi drużynami to zobaczysz, że umiem się przyznawać do błędów :) Na razie mimo wszystko dziwię się, że Roman nie dostaje szans i to nawet z takim Hull
Artur78 ;
Czwartek[2009.08.20; 12:54]
A tak na marginesie.Wie co tam słychać u Berbatowa bo miał grać na szpicy i mase goli strzelać,podobno kibice M.U wprost go uwielbiają.Keane zrozumiał gdzie mu najlepiej.
Artur78 ;
Czwartek[2009.08.20; 12:44]
Huddlestone posiada tylko długie podanie i nic więcej???!!!Ten zawodnik może nie jest strasznie szybki ,ale posiada najlepsze podanie(prostopadłe na nos napastnika) i strzał z dystansu w tym klubie.Mam nadzieję że zamknie usta krytykom w spotkaniu z West Hamem,czuje że skutecznie ukąsi z dystansu lub celną główką.Co do Bentleya to jego występu nie oceniam ponieważ wszedł po koniec spotkania na podłamanego rywala.Może faktycznie warto go wypróbować na środku ale sądze że przestaniemy tam fizycznie dominować nad rywalami.
matek ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 12:22]
Huuton był dobry ale były czasy przed kontuzją kiedy grał lepiej:) Bardzo fajnie pokazał się Bentley z rezerwy ale chyba tylko dla tego, że nie do końca grał na skrzydle. To jest zdecydowanie zawodnik środka pola, co udowodniła akcja z końcówki kiedy pognał sobie środkiem pola przez całą połowę boiska i oddał niezły strzał! Myslę, że Harry powinien dać mu szansę gry obok Palaciosa, bo zgadzam się z Ginolą co do Huddelstona. Kesdyś myślałem, że bedzie to wielki gracz, ale on poza swoim długim podaniem nie posiada już kompletnie nic, oprócz nadmiaru kilogramów. Ciekawe co będzie jak wróci Jenas, bo on też na pewno nie będzie chciał być rezerwowym. Dla mnie z tej trójki to Bentley ma największy potencjał, ale wątpię by Harry coś teraz eksperymentował, po takich meczach:) Najbardziej cieszy mnie to, że mamy naprawdę wyrównany zespół i to w każdej formacji:) I to bez wydawania bezsensownie kasy! Brawo Harry!
Boyd ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 11:42]
Dokładnie Alan dawał wczoraj radę doskonale-naprawiał wszystkie błędy Corluki. A może by tak jak pauzuje King i kontuzje mają Woody i Daws- wystawiać na środku Pascala Chimbondę?
Marcin108 ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 10:59]
Nie wiem jak wam ale mnie bardzo podobał się występ Alana Huttona. Chyba najlepszy mecz w jego wykonaniu gdy oglądałem :)
Pablo959 ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 10:50]
Świetnie Spursi oby tak dalej ManU przegrało z Burney i to mnie cieszy będziemy wysoko w lidze xD
md18 ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 10:42]
Do tych wszystkich pozytywnych niusuff nalezy dodać jeszcze jeden - BAE podpisał nowy kontrakt do 2013 roku :)
TataPsychopata ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 09:59]
E , Big Tom bardzo ladne zawody.On naprawde potrafi swietnie grac,co udowadnia.A zagranie pietka-genialne:)
Artur78 ;
Czwartek[2009.08.20; 09:21]
A ta krytyka pod adresem Keana w tych dwóch pierwszych meczach to zwykłe "PIENIACTWO",bo Robbie naprawdę gra dobrze.
TypOks ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 09:19]
a tam nie gadaj, to dopiero drugi mecz jeszcze i Pav i Crouch dostaną szansę nie martwcie się. Póki co duet Defoe-Keane spisuje się elegancko. A co do Bentleya to zgoda, w tym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony, oby miał taki zapał dalej to może wreszcie będzie dobrze z nim.
Artur78 ;
Czwartek[2009.08.20; 09:18]
Mam pytanie Barometr-który napastnik na świecie jest skuteczny w 100%.Nawet Torres potrafi spierd....z 5 setek w meczu(z resztą co wielkiego pokazał z nami w niedzielę?).Mnie cieszy że Keane ma te sytuacje,że zespół kreuje mu te szanse,że on jest tam gdzie powinien.Pamiętasz chyba początek zeszłego sezonu,gdzie graliśmy taką padlinę z Bentem i Pawliuczenką z przodu.Wracając do Keana to w tych dwóch wygranych meczach bardzo się starał,biegał,szukał pozycji,podawał,kreował grę.Czego oczekujesz po napastniku?A może po prostu go nie lubisz.A Harry?Jak na razie to podniósł Tottenham z miejsca 20 na 8,posprzątał burdel po Ramosie i świetnie przygotował i poukładał zespół do tego sezonu.Nie szalał na rynku transferowym,nie wydawał kroci.Nie ma takiego komfortu jaki miał Mourinho,jaki ma Hughes,Ferguson czy Ancelotti(same gwiazdy w kadrach).Pokazał a raczej przechytrzył "wielkiego"Beniteza taktyką i przygotowaniem motorycznym.
radeon ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 09:09]
mecz super nie mam uwag do zawodnikow wszyscy grali na dobrym lub bdb poziomie, jedno tylko mnie zirytowalo, czemu Harry przy 4-1 od razu nie wpuscil rezerwowych. Pav, Peter i bentley w jednej zmianie, niechze sie ogrywaja... strasznie nie podoba mi sie taka gra jedna 11. Rotacja w składzi i zmiany to pieta achillesowa Harrego .
varba ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 08:48]
Ja sam nie byłem za duetem Keane - Defoe ale po wczorajszym meczu zaczynam zmieniać zdanie, nie żebym miał coś do Keana, ale szkoda było mi niewykorzystanego potencjału Croucha. Ale jak zobaczyłem fajną grę kombinacyjną z udziałem Keana to szkoda byłoby z tego rezygnować zwłaszcza że przynosi zajefajne efekty. Barometr szkoda że nie potrafisz przyznać się do błędu to fajna zaleta jest i nie wiem co masz na myśli pisząc burak
Pablo el diablo ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 08:37]
Ja nie wyobrażam sobie Kogutów bez Keane. myślę że wczoraj swoją grą udowodnił ile jest wart i jak ważny jest dla Tottenhamu. I inie ma co spekulować nad zmianą w ataku bo pewnie Harry Redknapp ustalanie pierwszej jedenastki zaczyna od Robbiego, kapitana zresztą
md18 ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 07:43]
Mariano - masz sojusznika w mojej osobie !!! Ja tez jestem za duetem Keano - Defoe. Przykład że to oni powinni grać razem był w końcówce meczu z lfc kiedy na gwałt próbowalismy zgrać cos na głowe Petera bez pomyslunku, ładu i składu. Ta bramka Robbiego może da mu taki krótki oddech i troche spokoju bo cisnienie juz było. Wynik rewelka. W niedziele derby i jak zapunktujemy to potem "tylko" u siebie ukłuć Birminghma i czekać na 5 kolejke i....ser alexxxa i jego muły :). Cieszy bramka Palaciosa bo jak nikt inny zasłużył swoja gra na zdobycz bramkową no i...już jest skuteczniejszy od Didiera Z. :) PS. Drogi Harry z twoich załozeń dotyczących dorobku strzeleckiego Jermaina pozostało juz "tylko" 17 brameczek...to pikuś, pan pikuś he he
mariano ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 07:28]
oprócz bramki Keane dołożył jeszcze asystę, sam rozpoczął swoją akcję bramkową, wszędzie było go pełno. Wiem, wiem, to też za mało dla niektórych. A ja tam się cieszę, że forowane przeze mnie ustawienie z Keano i Defoe zagrało tak fajnie i to mnie baaardzo cieszy. :] a "dziadek: Harry wie co robi. Póki co wyniki za nim przemawiają. COYS!
Barometr ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 01:48]
Ja tam się bardzo cieszę :) Oby tak dalej. PS A że Bentley dziś walczył i starał się jak nigdy dotąd to każdy widział. A jeśli chodzi o Keane'a to chyba jestem ślepy, bo w pierwszym meczy przed rozdarciem go na strzępy przez wszystkich na tym portalu (a sorki - prawie wszystkich Arturze) - uratowali go BAE i Bassong. 2 setki tak spierdzielił, że to głowa mała. Dziś ładna bramka - to mu się chwali, ale mnie jeszcze nie przekonał.
Artur78 ;
Czwartek[2009.08.20; 00:56]
Ale macie problem...zamiast się cieszyć to szukacie dziury w całym,bo ten to tamten tamto,Harry to burak...i tak nie macie pojęcia co się dzieje i Redknaap nakryłby was czapką fachowcy,znawcy i krytycy.Zamiast się cieszyć to filozofję uprawiacie.Jak ktoś krytykuje Keana za te dwa ostatnie mecze to jest albo ślepy albo nie zna się na piłce...
Marcin ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 00:47]
Jestem tego samego co Ty zdania, że będąc burakiem można zdobyć nawet LM. Dlatego mnie czasem dziwi Twója niechęć do niemal absolutnie wszystkiego co pachnie Harrym. A co do tej reformy-to jest taki pogląd? Głupi on jest. Chodziło mi o to, żes jest niepoprawny(w sensie niezmienny). Z esztą tak jak Twoje poglądy-Gomes popełnił parę katastrofalnych klopsów i jest niepewnym bramkarzem. I chuj z tym, że od dawna ich już nie robi(błędy robi, oczywiśćie, ale ich nie robi tylko Gigi), że nie popełniał ich wcześniej. Bentley poszalał w Blackburn i jest świetnym piłkarzem i wierzmy w niego(w Gomesa nie trzeba), i dawajmy mu szansę choć on ma nas w dupie jak ja to, że mi zaraz pęcherz eksploduje. I chuj z tym, że Bentley gra piach i się obija-na boisku i poza nim też. Harry'ego nie lubisz to nieważne co zrobi-zrobił to Harry to źle. Dlatego, że Harry.Przejaskrawiam, ale naprawdę delikatnie i celowo.
Barometr ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 00:35]
Ja się od razu domyśliłem :)
Marcin ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 00:32]
Pistons sie wciął więć uścisl-chodziło mi o Barometra. Chyba, że siędomyślacie ;D
Barometr ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 00:32]
No tak - Harry to burak :) Tego nie zmieni, co nie przeczy, że nawet będąc burakiem można zdobyć mistrzostwo Anglii :) Czy ja Ci wyglądam na reformistę (reformizm - socjaldemokratyczna teoria ewolucyjnego, stopniowego "przerastania" kapitalizmu w socjalizm)??? Ja tam wolę liberalizm mimo wszystko :) PS Mi ten Keane w ataku też wciąż nie pasuje, a Peter tym bardziej - dzisiaj nic, tydzień temu nic.
Nylon ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 00:23]
nie pasuje mi ciągle ten Keane na ataku... wolałbym Romana albo Croucha :((
Marcin ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 00:20]
A Harry to burak no nie? I do dupy trener, bo burak.Stary-jestem trochu podchmielony-to skorzystam z okazji-Ty jesteś niereformowalny :D
Pistons ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 00:18]
Barometr - Hutton zagrał rzeczywiście bardzo dobre zawody...ale nie ogladałeś pierwszej połowy i trochę presadzasz w ocenie Verdana. Corlucka w pierwszej połowie był bardzo niepewny, przegrywał główki a każdy stały fragment gry Hull pachniał bramką. Mecz rozluźnił się dopiero kiedy strzeliliśmy na 3-1, a już zupełny luz zapanował po golu Keana. Nie zapominaj, że to Hull...dzisiaj się cieszmy ale porównywac Corluckę czy nawet Bassonga do Kinga to duże nieporozumienie...Zgadzam się natomiast co do Bentleya. Wyglądał na boisku pewnie, cieszę się jego krótką ale dobrą zmianą!!
Barometr ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 00:17]
Co się na tą obronę niektórzy uparli i to na Corlukę jeszcze? Ja tam widziałem (od drugiej połowy), że chłopak kilka razy kluczowe interwencje miał, które uchroniły od sytuacji sam na sam. Nie rozumiem naprawdę. Ja bym opierdalał tylko Big Toma za ten mecz/drugą połowę. No i Cudiciniego za bramkę (to widziałem w powtórkach pomeczowych), bo to szmata była jednak, ale później się poprawił.
Barometr ; Redaktor
Czwartek[2009.08.20; 00:14]
Tak coś komentator mówił groin strain - czyli naciągnięcie (nadwyrężenie) pachwiny - może za 4 tygodnie powrót. A można było Hurta z City wziąć choćby na wypożyczenie. Ale nie narzekam - Cudicini czy Gomes - jak wspomniałem - porównywalna klasa, choć to oczywiście nie znaczy, że to pewni bramkarze :)
Nylon ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 00:10]
no jak oglądałem na livescore (bo nie umiałem nigdzie znaleźć transmisji :((() to O JA PIERDZIU. Jak tak dalej pójdzie to za rok wojujemy lige mistrzów! BRAWO BRAWO BRAWO DEFOE. Jego geniusz jest wielki. Cóż widać że brakuje nam tej obrony... ale teraz czas na fete a nie narzekanie :)) GLORY GLORY TOTTENHAM HOTSPUR!
MatMar ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 00:06]
No to Cudicini wskakuje do pierwszej "11".
Harry Hotspur ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 00:04]
Gomes prawdopodobnie doznal kontuzji pachwiny. jesli okaze sie to prawda bedzie out na jakies 4-5 tygodni
MatMar ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 00:03]
No ładnie to wyglądało. Szkoda tylko, że Crouch nic nie strzelił - ułatwiłoby to mu grę w następnych meczch.
Buli_1 ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 00:00]
Oby tak do końca sezonu :) Brawo !!! nie ma co się rozpisywać jeszcze raz BRAWO !!! :)
mariano ; Użytkownik
Czwartek[2009.08.20; 00:00]
Keane - Defoe. Dziękuję.
ginola ;
Środa[2009.08.19; 23:57]
Aaaa, wlasnie, wie ktos co z Gomesem? Wielu na niego narzeka, ale ja mimo wszystko nie wyobrazam sobie naszego zespolu bez niego. Cucicini to juz nie to...
aapa ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:54]
A ja jakoś inaczej patrzę na Hudda. Był, gdzie być powinien, podłączał się pod akcje ofensywne, nie wyglądało to źle. Rzuty wolne fakt,że partaczył, ale i tak wyszło przyzwoicie. Wyniki go bronią w kazdym razie.
ginola ;
Środa[2009.08.19; 23:50]
Kurde, wierzyc sie nie chce ze to te same Hull co w zeszlym sezonie! Musze powiedziec ze najbardziej podobala mi sie bramka Keane'a - sam rozprowadzil akcje i sam ja wykonczyl fenomenalna glowka. Choc oczywiscie jak to on kilka razy rowno mnie wku***l. Zreszta Defoe tez mogl strzelic drugie tyle bramek, ale w sumie nie ma co rozliczac zdobywcy hattricka. I tylko ten Huddlestone - co on robi na tym poziomie gry? Praktycznie w kazdym momencie robi odwrotnosc tego co powinien - rusza sie tak, ze przez mikroskop dopiero da sie zauwazyc jego przesuniecie, wolne bez pomyslu, brak zaangazowania w obrone, glupie straty. W ogole ktos w klubie moglby sie wreszcie zjarzyc, ze od czasow Ziegego nie mamy gracza, ktory umialby kopac wolne. W tym sezonie mielismy juz 4-5 wolnych z pozycji, z ktorych powinny pasc min. 1-2 bramki. Taki Assuncao geniuszem pilki nie byl, ale gral bo strzelal co roku 7-9 bramek. My tez znajdzmy kogos takiego, najlepiej w miejsce Big Toma bo jest on zdecydowanie najslabszym ogniwem (w wyladowanie na lawce Keane'a nie uwierze). Ale poki co jest dobrze. I tylko blagam, nie odbierajcie tego jako narzekania - ja sie bardzo ciesze, ale wiem tez, ze nie spotkamy zbyt wielu rywali grajacych tak slabo jak dzis Hull...
Barometr ; Redaktor
Środa[2009.08.19; 23:47]
Być może o to chodzi Zoolander :)
Barometr ; Redaktor
Środa[2009.08.19; 23:47]
Poza tym bardzo ucieszyła mnie obrona (od razu mówię, że oglądałem tylko druga połowę i czasem przerywało) - Hutton na prawej czuł się świetnie i podobnie Corluka na prawej. Od początku tych dwóch gości powinno dla mnie właśnie w takim ustawieniu występować w pierwszym składzie. Po co nam kontuzjogenny King? Sprzedać MCity, zarobić 15 baniek i mieć problem z głowy. Bassong już pokazał, że nam Ledley nie jest niezbędny. Co mnie zmartwiło - to znów środek pomocy z Huddlestonem (przypominam - druga połowa). Jeśli do kogoś można mieć pretensje to do niego. Osapały, niemyślący, szlający się wręcz po boisku. Najlepsze było jego 40 metrowe podanie do... bramkarza drużyny przeciwnej. Druga połowa po prostu występ od niechcenia. Już w pierwszym meczu mi się zresztą nie podobał. Bramka Keane'a ładna, ale strzelić z Hull to dziś nie był problem. Mi jednak wciąż Pavlyuchenki brakuje. No i ciekaw jestem co dalej z Gomesem, chociaż nie tęsknię specjalnie - Carlo jest porównywalny. Tyle, że stary już potwornie
Zoolander ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:46]
Chlopak pracuje na nowe Porsche :D
Barometr ; Redaktor
Środa[2009.08.19; 23:40]
Ja pragnę zwrócić uwagę na jedną rzecz - powrót od dłuższego czasu na boisko Bentleya. Tam jakaś ostra męska rozmowa musiała mieć miejsce i David chyba wreszcie rzeczywiście się obudził. Może ten wypadek mu pomógł tak naprawdę. Walczył o każdą piłkę, szukał gry, raz nieźle uderzył, brał udział w akcji bramkowej. Jak na kilka minut na boisku to naprawdę nieźle. W każdym razie trzymam za niego kciuki.
jasiowaty ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:34]
Ten tytuł "rozstrzelany Tottenham' brzmi tak, jakby to Hull strzeliło nam z 7 bramek, w tym jedna przez Myhilla, który miałby przejść całe boisko, podbić sobie piłkę przed naszą bramką, szybko odwrócić się i zalutować nam przewrotkę. Oczywiście to tylko potwierdza dzisiejszą klasę Tego tygodnika. Pamiętam, że z rok temu przedstawiali najlepszą jedenastkę na świecie i oczywiście był tam Charles Puyol w barwach... Realu Madryt :D
Zoolander ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:30]
Mam nadzieje, ze slaba zaczna i slabo skoncza.
Cerbin ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:25]
Pięknie!!! Czułem ,że tak będzie po obejrzeniu niedzielnego meczu. Martwi jedynie kontuzja Gomesa i niepewna gra Vedrana przy braku alternatywy. Mam nadzieje, że Harry nie będzie ruszał środka pomocy, bo w niedziele Huddlestone z Palaciosem dzielili i rządzili. Szczególnie fajnie wyglądała współpraca Toma z Modricem który pokazał, ze jest mózgiem naszej drużyny. Brawa dla Defoe. To 20 oczekiwanych goli staje się coraz bardziej realne.
Marcin ; Redaktor
Środa[2009.08.19; 23:25]
Spoko.Zeszły sezon też słabo zaczeli.
Zoolander ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:20]
A co do Burnley- Manu. Burnley ma bramkarza klase swiatowa. Urarowal im mecz :D Bylo widac, ze MUlom nie chce sie grac. Mysleli, ze z beniaminkiem bedzie luzik. A tu dupa! Bez ronaldo i teveza to juz nie to samo. Nie tych plynnosci w akcjach, ktore zawsze podziwialem...
trendus ;
Środa[2009.08.19; 23:14]
"Tottenham gromi Hull" na anglia.goal.pl też ładnie wygląda
Pistons ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:10]
Tottenham liderem, a liderów się nie sądzi ;) Powstrzymam się zatem od oceniania gry w pierwszej połowie Corlucki ;) Defoe i Keano udowodnili, że potrafią grac razem...Palacios miażdży w środku, zresztą wielkie brawa dla wszystkich chłopaków. Jak wróci king jesteśmy nie do przejścia! Coys!!
Maras ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:09]
Nie to lepiej wygląda na pilkanozna.pl : " Premier League: Beniaminek pokonał mistrza! Rozstrzelany Tottenham" xD Jak mi sie to podoba :D
Marcin ; Redaktor
Środa[2009.08.19; 23:09]
O żesz w pytę!!! To ja siedzę w tym Athlon(niesamowite miasto!) bez żadnych mediów i umieram z ciekawości jak tam inauguracja sezonu a tu takie rzeczy sie dzieja! Ja pierdziu. O w morde. Pierona. Nic wiecej nie jestem w stanie napisać. Ze szczęścia. Z wrażenia. No nie mogę. A w niedzielę ide do najstarszego w Irlandii pubu na derby z West Hamem! I na Guinessa też.
trendus ;
Środa[2009.08.19; 23:08]
Jesteśmy w sondzie na onecie do wyboru na mistrza xD.
pawcius ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:07]
TOTTENHAM LIDEREM -- WRESZCIE!!!
TypOks ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:07]
to Muły były takie słabe czy Burnley takie dobre? a my mam lidera,mamy lidera!
yid76 ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:06]
Czekalismy 4 lata na lidera,mozna sie ekscytowac,co tam,przynajmniej do niedzieli.
varba ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:05]
Kto jest na pierwszym miejscu i tak już do końca haha, pięknie jest marzyć ale z pierszego będę się cieszył przez 3 dni
Arcz69 ;
Środa[2009.08.19; 23:04]
Jak to fajnie wejść na onet , popatrzeć na rubryke sport i przeczytac : "Sensacyjna porażka MU, Tottenham liderem " ^^
Arcz69 ;
Środa[2009.08.19; 23:03]
haha mosaj mam nadzieje ze nie ;D
Yido ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:03]
COYS! I jest gitara. Ale się podjarałem tymi zwycięstwami. Pozostaję optymistą. Defoe, klasa. Keano, w końcu coś ustrzelił i fajnie, bo zadziorny był dzisiaj niesamowicie. Szkoda Gomesa, oby to nie było coś poważnego.
mosaj ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:02]
Ciekawe czy komuś komputer wybuchnie od tego programu :P
polespur ; Administrator
Środa[2009.08.19; 23:01]
widziałem tylko 2 połowę, ale szacun panowie, szacun
trendus ;
Środa[2009.08.19; 23:01]
Mamy lidera! Mecze z takimi drużynami zawsze powinien się tak kończyć. Teraz tylko czekać na kolejne 3 pkt z zachodnią szynką. A gramy in czy out ?
Arcz69 ;
Środa[2009.08.19; 23:01]
Brawooo ! piekny mecz:)
nenek ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 23:00]
Brawo!!! Oby taki sam wynik w niedziele
TypOks ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:56]
jest dobrze! trzeba teraz utrzymać tą formę i grać dalej swoje :) Sajmon teraz możesz otwierać śmiało browary, taki wynik to jest co świętować ;)
olivier ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:54]
Super panowie ;)
mosaj ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:54]
Kolejne bardzo dobre spotkanie chłopców Harry'ego :) Cieszy liczba zdobytych bramek, bo pięć goli na wyjeździe to nie jest za częsty widok :) Bohaterem spotkania bez wątpienia Defoe - taki malutki, a takie kopyto ma, jestem pod wrażeniem :) Keane troszeczkę słabiej, ale swoje też ukuł, brawo. Na pochwały już niejako tradycyjnie zasługują Modrić i Lennon, Ci dwaj panowie to prawdziwy skarb. Defensywa poprawnie, aczkolwiek było kilka gorących sytuacji w naszym polu karnym... Cudicini wprawdzie zawalił przy pierwszej bramce, ale później bronił już pewnie i nie pozwolił sobie na kolejne błędy. Ciekawe , ile potrwa przerwa Gomesa... 6 pkt po dwóch kolejkach, cudownie!
yid76 ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:53]
Ja chce zeby tak bylo zawsze!COYS!
ThFC ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:53]
ostatnia bramka Defoe CYC MALINA - jak przypierdzielił ...
tuczi ; Redaktor
Środa[2009.08.19; 22:53]
Brawo brawo ukochane moje Spursiki :D:D:D
Zoolander ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:52]
Oby tak do konca sezonu! :)
kicekpoland ;
Środa[2009.08.19; 22:52]
Bardzo dobry mecz , gdy Gomez schodzil troche bylem niepewny co pokaze Cudicini , jednak z minuty na minute czul sie coraz pewniej. Obronina glowka govaniego - klasa :) super zmienniik na bramke
Amper ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:51]
Piękny mecz, bardzo dobra gra Defoe , szkoda że nie ustrzelił więcej bo miał sporo okazji :). Wymarzony początek sezonu , wygrana z drużynami z górnej i średniej półki... oby tak dalej Koguty !!! :) COYS
ThFC ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:51]
takiego startu się nie spodziewałem, brawo, brawo !
Sajmon ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:50]
Coś pięknego. Obyśmy tylko nie stracili rozpędu tak drastycznie. Dziękuje chłopakom z chatu za miłe chwile ;D
Barti89 ; Użytkownik
Środa[2009.08.19; 22:50]
Szybki jestes Raku :) super relacja :) o meczu powiem tylko jedno . BRAWO
Aktualności
Publicystyka
Redknapp: "Chcę, by Bayern wygrał"
Poniedziałek [2012.05.14; 23:24]
64 komentarzy
Tottenham ma żywotni interes w tym, by Chelsea przegrała w finale Ligi Mistrzów. Harry Redknapp otwarcie zapewnia, że w tym meczu będzie trzymał kciuki za Bayern Monachium. Jeśli ...
Tottenham - Fulham w RadioGol.pl
Niedziela [2012.05.13; 13:30]
brak komentarzy
Serwis Spursmania.org oraz RadioGol.pl zapraszają serdecznie na relację radiową ze spotkania rozgrywanego w ramach 38. kolejki angielskiej Premier League, w którym to Tottenham Hot...
"Prędzej zmienię klub niż będę grał w Lidze Europy"
Czwartek [2012.05.10; 22:19]
58 komentarzy
Wszyscy w klubie i poza nim zastanawiają się co stanie się z naszymi czołowymi graczami jeśli jednak nie dane nam będzie zagrać w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W t...
VdV: "Vertonghen wzmocni Tottenham"
Poniedziałek [2012.05.07; 18:20]
10 komentarzy
Według Rafaela van der Vaarta, Jan Vertonghen wzmocni latem Tottenham Hotspur. Belg od dłuższego czasu znajduje się na celowniku londyńskiego klubu. Walkę o Jana Vertonghena dział...
Aston Villa Birmingham - Tottenham Hotspur w RadioGol.pl!
Niedziela [2012.05.06; 13:25]
brak komentarzy
Serwis Spursmania.org oraz RadioGol.pl zapraszają serdecznie na relację radiową ze spotkania rozgrywanego w ramach 37. kolejki angielskiej Premier League , w którym to Aston Villa ...
SPURS vs ASTON VILLA
Wtorek [2012.05.15; 18:07]
55 komentarzy
W niedzielę o godz. 15-stej Spurs zmierzą się na wyjeździe z Aston Villą. W tej chwili AV jest na XV pozycji (37 pkt.) i jest zagrożona spadkiem, ma zaledwie 3 punkty przewagi nad ...
Harry: "Modrić jest nie do zastąpienia"
Piątek [2012.05.04; 23:02]
9 komentarzy
Przed sezonem, który właśnie dobiega końca wszystko wskazywało na to, iż Luka Modrić przeniesie się do londyńskiej Chelsea. Ówczesny trener "The Blues" Andre Villas Boas, zagiął pa...
Kyle Walker z nową umową
Czwartek [2012.05.03; 15:28]
15 komentarzy
Kyle Walker postanowił przedłużyć swój kontrakt z Tottenhamem. Nowa umowa wygaśnie w 2017 roku. Kyle Walker od początku tego sezonu wdarł się do podstawowej jedenastki popularnych...
Roy Hodgson trenerem Anglików
Środa [2012.05.09; 00:45]
5 komentarzy
64-letni Roy Hodgson został selekcjonerem reprezentacji Anglii, która wystąpi na Euro 2012. Doświadczony trener podpisał z tamtejszą federacją czteroletni kontrakt. Do tej pory wy...
Ostatnia prosta w walce o „Top”
Czwartek [2012.05.03; 12:54]
23 komentarzy
Premier League wkracza w decydującą fazę – przed nami ostatnie dwie kolejki, dodatkowo niektóre zespoły – w tym Spurs – mają do rozegrania po jednym meczu zaległy...
Pewna wygrana Spurs. Tottenham 2:0 Blackburn
Środa [2012.05.02; 23:58]
25 komentarzy
Tottenham w dalszym ciągu walczy o czołową czwórkę. "Koguty" przybliżyły się do tego celu w niedzielę, pokonując skromnie na White Hart Lane Blackburn Rovers 2:0. W pierwszej poł...
Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers w RadioGol.pl!
Niedziela [2012.04.29; 16:26]
2 komentarze
Serwis Spursmania.org oraz RadioGol.pl zapraszają serdecznie na relację radiową ze szlagierowego spotkania rozgrywanego w ramach 36. kolejki angielskiej Premier League , w którym t...
Sprawiedliwość ponad wszystko
Wtorek [2012.04.17; 19:34]
31 komentarzy
W półfinałowym meczu Pucharu Anglii pomiędzy Chelsea a Tottenhamem byliśmy świadkami oszustwa. Bo nazywając rzeczy po imieniu - inaczej na to spojrzeć się nie da. Drugorzędne w tym...
Lepiej dla Szczęsnego, żeby się zamknął
Sobota [2012.03.17; 17:40]
15 komentarzy
Wojciech Szczęsny znów znalazł się na pierwszych stronach gazet. Szkoda, że nie ze względu na wspaniałą formę, tylko poprzez "kłapanie jęzorem". Polski golkiper ostatnio nie zachw...
Tottenham Ultras - pokochaj koszulkę
Piątek [2012.03.02; 13:18]
21 komentarzy
W ostatnich latach atmosfera na stadionach ulega ciągłemu spadkowi. Futbol stał się bardziej sterylny, a fani mniej istotni. Najważniejsze są pieniądze. Piłka nożna w Anglii to tow...
Roman Tribute
Środa [2012.02.08; 16:44]
39 komentarzy
Informacja o tym, że Roman Pawluczenko (nie mylić z jakimś nieznanym gościem o nazwisku Pawliuczenko) odszedł z Tottenhamu dotarła do mnie, gdy radośnie zjeżdżałem sobie na nartach...
Inna twarz futbolu – Harry Redknapp filozoficznie
Poniedziałek [2012.01.02; 15:02]
20 komentarzy
„Między nami, managerami” – tak nazywa się projekt, realizowany przez program 4 Brytyjskiego radia, polegający na rozmowach z jednej strony z liderami biznesu, z ...
4-2-3-1, czyli Harry szuka nowych rozwiązań
Środa [2011.12.28; 15:56]
19 komentarzy
We wczorajszym spotkaniu z Norwich, Harry Redknapp ustawił drużynę Tottenhamu w inny sposób niż nas dotąd przyzwyczaił. Menedżer Kogutów prawdopodobnie wyciągnął odpowiednie wniosk...
Na zakupy do Blackburn, biegiem!
Środa [2011.12.28; 13:06]
17 komentarzy
Trudno zrozumieć dyspozycję Blackburn Rovers, ekipy złożonej przecież z przyzwoitych piłkarzy takich jak Pedersen, Dunn, Yakubu, Robinson, Salgado, Givet, Nelsen, N'Zonzi, Dann czy...
Luka nie jest bocznym pomocnikiem, Harry!
Piątek [2011.12.23; 13:37]
47 komentarzy
Po pierwsze, bądźmy szczerzy. Gdyby ktoś po pierwszych dwóch spotkaniach sezonu powiedział, że przed Bożym Narodzeniem będziemy na 3 miejscu i będziemy rozczarowani z powodu remisu...
Reflektory na Modricia
Piątek [2011.12.23; 11:17]
82 komentarzy
Jutro wielkie derby Londynu. Na White Hart Lane przyjeżdża Chelsea. Ta sama, która przez kilka miesięcy dobierała się do naszego rozgrywającego Luki Modricia. Skutecznie, ponieważ ...
Give Roman some love!
Poniedziałek [2011.12.19; 16:44]
42 komentarzy
Ze zdumieniem po wygranej z Sunderlandem i zwycięskim golu Romana Pawluczenki w tym spotkaniu przeczytałem wiadro pomyj (celowo przesadzam) wylane na głowę Rosjanina. Zastanawiam...
Bohater najgorszy z najgorszych
Niedziela [2011.12.18; 23:20]
28 komentarzy
Musicie mi wybaczyć, że mimo zwycięskiego spotkania ponarzekam. Ale ponarzekam tylko i wyłącznie na jedną osobę, którą jest rosyjski snajper Roman Pavlyuchenko. Popularny "Pav" zas...
Kaki, Torresy i Tevezy, czyli czego to ludzie nie wymyślą
Środa [2011.12.14; 20:28]
18 komentarzy
Daniel Levy bywa jak Święty Mikołaj - czasem w okienku transferowym sprawi nam niesamowity prezent, a czasami przyniesie rózgę. Niektóre prezenty po rozpakowaniu nie robiły wrażeni...
Użytkownicy Online:
Gości Online:
Zarejestrowanych użytkowników: 1717
Najnowszy użytkownik: affOmmide
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | WSPÓŁPRACA | REDAKCJA | REKLAMA
Projekt i wykonanie: RAHU