Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Historia » Yid Army w polskim radiu
24 października 2013, 11:56 [cytuj]
Wszystko spoko, tylko czemu nie napisałeś o Michniku? W końcu o nim rozmawiamy!! :D
Wszystko spoko, tylko czemu nie napisałeś o Michniku? W końcu o nim rozmawiamy!! :D
24 października 2013, 12:00 [cytuj]
raku powiedział/a:
Yid Army -> Michnik żyd -> Wisła milicyjny klub ludzi ze wsi -> ?

Czekam na dalszy rozwój wypadków :]


raku, sam zrobiłeś ferment wyciągając michnika żyda, więc nie dziw się, że temat zaczął się rozwijać.
raku, sam zrobiłeś ferment wyciągając michnika żyda, więc nie dziw się, że temat zaczął się rozwijać
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
24 października 2013, 12:29 [cytuj]
A Łódź to też żydowskie miasto. Nie wiem jak z Łowiczem ale też jest na Ł to pewnie też żydowskie choć Łaski ich wygnał w 16 wieku.
A Łódź to też żydowskie miasto. Nie wiem jak z Łowiczem ale też jest na Ł to pewnie też żydowskie choć Łaski ich wygnał w 16 wieku
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
24 października 2013, 16:56 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
wisła milicyjny klub ludzi ze wsi, więc nie ma co się dziwić, że zachowują się jak małpy. Jako kibic Legii mogę powiedzieć, że jeżdżę na mecze i bardzo rzadko jest tak,że to Legia zaczyna wrzuty. Kluby, które z Legią grają maja ten problem, że strasznie się spinają i jak nie idzie (albo nawet jak idzie) im gra na boisku to zaczyna się festyn bluzgów


Taaaa kółko różańcowe z waRszawy obRzucane bluzgami. NiedobRzy kibole pRzeciwnych dRużyn.
Ciekawe na jakie mecze Ty jezdzisz ???
Taaaa kółko różańcowe z waRszawy obRzucane bluzgami. NiedobRzy kibole pRzeciwnych dRużyn. Ciekawe na jakie mecze Ty jezdzisz ???
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
25 października 2013, 09:12 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Taaaa kółko różańcowe z waRszawy obRzucane bluzgami. NiedobRzy kibole pRzeciwnych dRużyn.
Ciekawe na jakie mecze Ty jezdzisz ???


staram się na jak najwięcej, na tyle na ile pozwala mi domowy studencki budżet. Śląsk zawsze miał 'syndrom Legii', więc nie dziwie się Twojemu oburzeniu. Ale o ile dobrze pamiętam to właśnie ruch na finale PP w trakcie Mazurka Dąbrowskiego gwizdał, a na samo wyjście piłkarzy Legii chórem odśpiewano 'Legia to stara...'
staram się na jak najwięcej, na tyle na ile pozwala mi domowy studencki budżet. Śląsk zawsze miał 'syndrom Legii', więc nie dziwie się Twojemu oburzeniu. Ale o ile dobrze pamiętam to właśnie ruch na finale PP w trakcie Mazurka Dąbrowskiego gwizdał, a na samo wyjście piłkarzy Legii chórem odśpiewano 'Legia to stara...'
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
25 października 2013, 13:18 [cytuj]
Co do Żydów to w łódzkim w Zgierzu też oni gościli. W czasach IIWŚ przy ul. Łódzkiej znajdowało się nawet "mini" getto. Taka ot ciekawostka.
Co do Żydów to w łódzkim w Zgierzu też oni gościli. W czasach IIWŚ przy ul. Łódzkiej znajdowało się nawet "mini" getto. Taka ot ciekawostka
25 października 2013, 13:53 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
staram się na jak najwięcej, na tyle na ile pozwala mi domowy studencki budżet. Śląsk zawsze miał 'syndrom Legii', więc nie dziwie się Twojemu oburzeniu. Ale o ile dobrze pamiętam to właśnie ruch na finale PP w trakcie Mazurka Dąbrowskiego gwizdał, a na samo wyjście piłkarzy Legii chórem odśpiewano 'Legia to stara...'


Ostatnio na meczu Legii z Wisłą, pomimo braku kibiców przyjezdnych to pół meczu kibice Wisły jechali po Legii. Więc co jak co, ale TrueYid ma racje.
Ostatnio na meczu Legii z Wisłą, pomimo braku kibiców przyjezdnych to pół meczu kibice Wisły jechali po Legii. Więc co jak co, ale TrueYid ma racje
25 października 2013, 16:52 [cytuj]
Raku, nic mi nie wiadomo na ich temat a poza tym to jeszcze nie czas by w nich uczestniczyć (z góry przepraszam za drobny spam) :)
Raku, nic mi nie wiadomo na ich temat a poza tym to jeszcze nie czas by w nich uczestniczyć (z góry przepraszam za drobny spam) :)
25 października 2013, 23:08 [cytuj]
ad. Celticu rozbawiła mnie zbitka pojęc lewicowe - wolnościowe.
Co do Yid Army - polityka klubu aby na stadionie Spurs nie uzywać słowa Yid to paranoja, pamietam jak panienka ze Spurs odpisała mi ze nie moze mi zrobic koszulki z napisem Yido bo to wbrew prawu...
Ruch kibicowski jest rdzeniem - zdrowym rdzeniem. mam troche kontaktów z chłopakami z onr - teraz sa zajeci bo porzadkuja za swoja kase i wykorzystuja swoj czas - na sprzatanie grobów zołnierzy wykletych. Ale oczywiscie przedstawiani sa jako samo zło vs np lemingi.

pzdr dla El Skuterro.
ad. Celticu rozbawiła mnie zbitka pojęc lewicowe - wolnościowe. Co do Yid Army - polityka klubu aby na stadionie Spurs nie uzywać słowa Yid to paranoja, pamietam jak panienka ze Spurs odpisała mi ze nie moze mi zrobic koszulki z napisem Yido bo to wbrew prawu... Ruch kibicowski jest rdzeniem - zdrowym rdzeniem. mam troche kontaktów z chłopakami z onr - teraz sa zajeci bo porzadkuja za swoja kase i wykorzystuja swoj czas - na sprzatanie grobów zołnierzy wykletych. Ale oczywiscie przedstawiani sa jako samo zło vs np lemingi. pzdr dla El Skuterro
26 października 2013, 13:53 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Ale o ile dobrze pamiętam to właśnie ruch na finale PP w trakcie Mazurka Dąbrowskiego gwizdał,


To chyba źle pamiętasz.
To chyba źle pamiętasz
26 października 2013, 16:17 [cytuj]
Ludzie , czy Wy ( takie mam wrażenie ) daliście się omamić mediom ? Polski Ruch Kibicowski ( lub inne ruchy kibicowskie ) to jedyne organizacje , które mogą coś w tym kraju ( ale też w innych ) zmienić .

Nie musze przypominać , że to młodzież Polska odzyskała niepodległość , a nie wysoko położeni magnaci / officerowie . Polska młodzież należała do różnych ruchów niepodległościowych , bo widzieli jak jest źle i co tak na prawdę dzieje się w tym państwie .

Tusek i kaczor dokładnie wiedzą , że to "kibole" mogą pokrzyżować im szyki i skończyć z tą sielanką w polskim rządzie , dlatego zamykają stadiony i robią rzeczy ,o których powszechnie nie wiadomo w mediach . Prosty przykład - Staruch . Kiedy to wyszedł z więzienia , nagle został pobity przez policjantów ?

Nie ważne jest czy Yid Army czy Blue Army , czy Red Army - są rzeczy ważniejsze niż pojedyńcze organizacje .

Futbol = wszystkie kluby = kibice , jeśli ktoś nie potrafi uszanować tego , że ktoś jest kibicem innego klubu to zapewne jest to kibic aktorów z hiszpani , bo ( w dzień el clasico ) widać to wyraźnie jak traktują się kibice tych klubów .
Ludzie , czy Wy ( takie mam wrażenie ) daliście się omamić mediom ? Polski Ruch Kibicowski ( lub inne ruchy kibicowskie ) to jedyne organizacje , które mogą coś w tym kraju ( ale też w innych ) zmienić . Nie musze przypominać , że to młodzież Polska odzyskała niepodległość , a nie wysoko położeni magnaci / officerowie . Polska młodzież należała do różnych ruchów niepodległościowych , bo widzieli jak jest źle i co tak na prawdę dzieje się w tym państwie . Tusek i kaczor dokładnie wiedzą , że to "kibole" mogą pokrzyżować im szyki i skończyć z tą sielanką w polskim rządzie , dlatego zamykają stadiony i robią rzeczy ,o których powszechnie nie wiadomo w mediach . Prosty przykład - Staruch . Kiedy to wyszedł z więzienia , nagle został pobity przez policjantów ? Nie ważne jest czy Yid Army czy Blue Army , czy Red Army - są rzeczy ważniejsze niż pojedyńcze organizacje . Futbol = wszystkie kluby = kibice , jeśli ktoś nie potrafi uszanować tego , że ktoś jest kibicem innego klubu to zapewne jest to kibic aktorów z hiszpani , bo ( w dzień el clasico ) widać to wyraźnie jak traktują się kibice tych klubów
26 października 2013, 16:34 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
To chyba źle pamiętasz


Raczej dobrze pamiętam, można zobaczyć filmy na YT jeśli ktoś nie widział na żywo albo nie wierzy na słowo. Zresztą ruch nie pierwszy raz pokazał jaki ma stosunek do Państwa Polskiego.
Raczej dobrze pamiętam, można zobaczyć filmy na YT jeśli ktoś nie widział na żywo albo nie wierzy na słowo. Zresztą ruch nie pierwszy raz pokazał jaki ma stosunek do Państwa Polskiego
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
27 października 2013, 10:29 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Raczej dobrze pamiętam, można zobaczyć filmy na YT jeśli ktoś nie widział na żywo albo nie wierzy na słowo. Zresztą ruch nie pierwszy raz pokazał jaki ma stosunek do Państwa Polskiego


To wklej link gdzie cały sektor gwiżdże chętnie posłucham bo chyba w tym czasie stałem za kiełbasą lub jadłem kiełbasę i nie gwizdałem.

Zanim zaczniesz posiłkować się wpisami z durnych portali gdzie 14-to latkowie nie będący nigdy na jakimkolwiek wyjezdzie wpisują bzdety zweryfikuj info.

Prócz linku z jakże haniebnymi zachowaniami podczas hymnu poproszę o konkrety w kwestii "nie pierwszy raz pokazali stosunek...itd"

A propos tzw "syndromu legii" to akurat się nie dziw
a) przeszłość wojskowa tego klubu a co za tym idzie działania w ramach podkradania zawodników innych drużyn,
b) przyśpiewka pt. "legia..." to akurat nie domena Ruchu tylko całej polski :rotfl:
To wklej link gdzie cały sektor gwiżdże chętnie posłucham bo chyba w tym czasie stałem za kiełbasą lub jadłem kiełbasę i nie gwizdałem. Zanim zaczniesz posiłkować się wpisami z durnych portali gdzie 14-to latkowie nie będący nigdy na jakimkolwiek wyjezdzie wpisują bzdety zweryfikuj info. Prócz linku z jakże haniebnymi zachowaniami podczas hymnu poproszę o konkrety w kwestii "nie pierwszy raz pokazali stosunek...itd" A propos tzw "syndromu legii" to akurat się nie dziw a) przeszłość wojskowa tego klubu a co za tym idzie działania w ramach podkradania zawodników innych drużyn, b) przyśpiewka pt. "legia..." to akurat nie domena Ruchu tylko całej polski :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
27 października 2013, 10:30 [cytuj]
ad b.

Całej polski z wyłączeniem oczywiści najbardziej wysuniętej na południe dzielnicy Warszawy czyli Sosnowca.
ad b. Całej polski z wyłączeniem oczywiści najbardziej wysuniętej na południe dzielnicy Warszawy czyli Sosnowca
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
27 października 2013, 14:05 [cytuj]
A propos tzw "syndromu legii" to akurat się nie dziw
a) przeszłość wojskowa tego klubu a co za tym idzie działania w ramach podkradania zawodników innych drużyn,
[/quote]

Za czasów CWKSu to właśnie kluby ze Śląska świętowały największe sukcesy , więc nie wiem czemu Cię to męczy.
Za czasów CWKSu to właśnie kluby ze Śląska świętowały największe sukcesy , więc nie wiem czemu Cię to męczy
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
27 października 2013, 14:08 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Za czasów CWKSu to właśnie kluby ze Śląska świętowały największe sukcesy , więc nie wiem czemu Cię to męczy


nie pamiętają nawet jak Gornik rozkradł Polonie Bytom, ale jak zawsze co złego to Legia.
nie pamiętają nawet jak Gornik rozkradł Polonie Bytom, ale jak zawsze co złego to Legia
27 października 2013, 14:16 [cytuj]
Swoje widziałem i słyszałem.

http://www.youtube.com/watch?v=hlrCfgweT5w

a jak komuś mało to inny mecz:

od 1:39

http://www.youtube.com/watch?v=NmSn7dXq4ME

Skoro nie pasuje komuś,że grają w Pucharze Polski z polskimi drużynami w Polsce, mówią po polsku i śpiewają po polsku to może niech się przeniosą gdzie indziej. Cała Polska o tym wie, że kibice ruchu mają ciągoty do autonomii i innych bzdetów. Dlaczego Górnik,GKS,Polonia,Ruch R. czy Piast nie mają tego problemu?
Swoje widziałem i słyszałem. http://www.youtube.com/watch?v=hlrCfgweT5w a jak komuś mało to inny mecz: od 1:39 http://www.youtube.com/watch?v=NmSn7dXq4ME Skoro nie pasuje komuś,że grają w Pucharze Polski z polskimi drużynami w Polsce, mówią po polsku i śpiewają po polsku to może niech się przeniosą gdzie indziej. Cała Polska o tym wie, że kibice ruchu mają ciągoty do autonomii i innych bzdetów. Dlaczego Górnik,GKS,Polonia,Ruch R. czy Piast nie mają tego problemu?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 128 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się