Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Historia » Yid Army w polskim radiu
27 października 2013, 14:17 [cytuj]
Trzeba założyć nowy wątek bo tuta zboczyliśmy ostro z tematu :F
Trzeba założyć nowy wątek bo tuta zboczyliśmy ostro z tematu :F
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
27 października 2013, 17:08 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Trzeba założyć nowy wątek bo tuta zboczyliśmy ostro z tematu :F


Typowe na Spursmanii i dlatego kocham te strone. Ba Spursmania to nie strona internetowa, Spursmania to stan umyslu :)
Typowe na Spursmanii i dlatego kocham te strone. Ba Spursmania to nie strona internetowa, Spursmania to stan umyslu :)
27 października 2013, 17:24 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Ludzie , czy Wy ( takie mam wrażenie ) daliście się omamić mediom ? Polski Ruch Kibicowski ( lub inne ruchy kibicowskie ) to jedyne organizacje , które mogą coś w tym kraju ( ale też w innych ) zmienić .



Pachniesz mi tu skrajnym narodowcem - no offence. Po prostu mam o ruchach prawicowo narodowych złe zdanie(manifestacja poglądów siłą to nie jest mądry pomysł) Dostałem kiedyś z buta za to, że miałem pacyfkę na koszulce i bluzie

W Polsce nie trzeba diametralnych zmian, bo na takie nas nie stać. Jak Bosak pi...li o wyjściu z Unii to niech najpierw do książek zajrzy, bo ja mimo iż studiów w tym kierunku nie kończyłem to wiem, że UE to najlepsze co nas spotkało po 89.

Staruch za darmo nie siedział i jak dostał to też nie za nic. W tej kwestii jestem jak najbardziej za. Jakby każdy watażka dostał po cichu po ryju to zastanowiłby się dwa razy zanim wyciągnie maczetę, rzuci kamień czy kopnie reporterkę(jakiejkolwiek stacji)
Pachniesz mi tu skrajnym narodowcem - no offence. Po prostu mam o ruchach prawicowo narodowych złe zdanie(manifestacja poglądów siłą to nie jest mądry pomysł) Dostałem kiedyś z buta za to, że miałem pacyfkę na koszulce i bluzie W Polsce nie trzeba diametralnych zmian, bo na takie nas nie stać. Jak Bosak pi...li o wyjściu z Unii to niech najpierw do książek zajrzy, bo ja mimo iż studiów w tym kierunku nie kończyłem to wiem, że UE to najlepsze co nas spotkało po 89. Staruch za darmo nie siedział i jak dostał to też nie za nic. W tej kwestii jestem jak najbardziej za. Jakby każdy watażka dostał po cichu po ryju to zastanowiłby się dwa razy zanim wyciągnie maczetę, rzuci kamień czy kopnie reporterkę(jakiejkolwiek stacji)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 października 2013, 17:43 [cytuj]
jin za to zdanie o tfu unii straciles w moich oczach i to poważnie. Unia Europejska to komunizm, Polska nie jest suwerennym państwem, jesteśmy tylko eurostanem. Przez tych pseudo polityków w Komisji Europejskiej cała Europa umiera, czaisz to?
jin za to zdanie o tfu unii straciles w moich oczach i to poważnie. Unia Europejska to komunizm, Polska nie jest suwerennym państwem, jesteśmy tylko eurostanem. Przez tych pseudo polityków w Komisji Europejskiej cała Europa umiera, czaisz to?
27 października 2013, 17:45 [cytuj]
A i mowisz że nie potrzeba diametralnych zmian? To sobie zobacz jak zadłużona jest Polska (chociaż w porównaniu do zadłużenia całej Unii to i tak jest pikuś.
A i mowisz że nie potrzeba diametralnych zmian? To sobie zobacz jak zadłużona jest Polska (chociaż w porównaniu do zadłużenia całej Unii to i tak jest pikuś
27 października 2013, 18:35 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
A i mowisz że nie potrzeba diametralnych zmian? To sobie zobacz jak zadłużona jest Polska (chociaż w porównaniu do zadłużenia całej Unii to i tak jest pikuś


Diametralne zmiany = upadek Polski. Puszczą szwy, zwieracze i po kraju nad Wisłą. Nie stać nas na zmiany w całym państwie, a uwierz mi na stopniowe ich wprowadzanie nie zgodzą się kto? Obywatele. Poprawisz byt nauczycielom(tu wpisz sobie dowolną grupę zawodową) to zaczną szczekać farmaceuci(tu też wpisz sobie dowolną grupę zawodową) tekstami dlaczego im się poprawia a nam nie.

Wiesz poważnie to Ty też straciłeś w moich oczach, bo dla mnie zamykanie się w swoim słoiku i mieszanie we własnym sosie jest złe. Zwłaszcza, że cały świat dąży do integracji a nie separacji. Wolę ujednolicone prawo w całej europie, brak granic i państwo wolne od religii, wpierd...nia się kleru w ustawodawstwo(aborcja, in vitro etc) oraz wolne od Arcybiskupów mówiących, że molestowane dziecko przez księdza to wina rodziców.
Diametralne zmiany = upadek Polski. Puszczą szwy, zwieracze i po kraju nad Wisłą. Nie stać nas na zmiany w całym państwie, a uwierz mi na stopniowe ich wprowadzanie nie zgodzą się kto? Obywatele. Poprawisz byt nauczycielom(tu wpisz sobie dowolną grupę zawodową) to zaczną szczekać farmaceuci(tu też wpisz sobie dowolną grupę zawodową) tekstami dlaczego im się poprawia a nam nie. Wiesz poważnie to Ty też straciłeś w moich oczach, bo dla mnie zamykanie się w swoim słoiku i mieszanie we własnym sosie jest złe. Zwłaszcza, że cały świat dąży do integracji a nie separacji. Wolę ujednolicone prawo w całej europie, brak granic i państwo wolne od religii, wpierd...nia się kleru w ustawodawstwo(aborcja, in vitro etc) oraz wolne od Arcybiskupów mówiących, że molestowane dziecko przez księdza to wina rodziców
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 października 2013, 19:16 [cytuj]
Integracja europejska jak najbardziej, ale na zasadzie wolnego rynku. W Unii panuje teraz gospodarka planowana. Świat stoi na głowie, przez swoją politykę imigracyjna kultura takich krajów hak Francja czy Niemcy zatraca się z dnia na dzień. Chce zjednoczonej Europy, ale nie Europy w której dominuje Islam (polityka krajów zachodu doprowadziła do tego że za 10-20 lat będziemy graniczyc z Emiratem Niemieckim). Człowieku mówisz że w Polsce nie można zrobić diametralnej zmiany? Otóż można, każdy prawicowiec (prawicowiec, a nie socjalny pis) powie ci jak w 3 miesiące uczynić z Polski kraj do którego pracodawcy będą walić drzwiami i oknami. Co do religii to mogę się zgodzić, świat bez religii byłby piękniejszy, ale bez jakiejkolwiek religii. Muzułmanie jednak mają zupełnie inne plany, w końcu w Europie zach. i Afryce obserwujemy postępujący dżihad. Przejzyjmy na oczy!
I jeszcze jedno, śledzę poczynania p. Bosaka, i w wywiadach już wspominał - jest tak samo za integracją w Europie, ale nie na komunistycznych zasadach. Toż to sam Miedwiediew wysmiewal całe te poczynania Unii, śmiejąc się ze ten ustrój to można porównać tylko do sowieckiej Rosji. Tak więc kolego Jin, wbrew pozorom Unia Europejska nie jest najlepszym co moglo nam się zdazyc. Wręcz przeciwnie.
Mnie też marzy się jedno wielkie państowo Europa, czy nawet by cały świat był bez podziałów religijnych czy rasowych czy nawet terytorialnych, ale ludzie na świecie nie są na to gotowi, i jeszcze długo nie będą. Zmieniając samą władze nic się nie zmieni, trzeba zmienić ten socjalistyczny ustrój w Europie.
Integracja europejska jak najbardziej, ale na zasadzie wolnego rynku. W Unii panuje teraz gospodarka planowana. Świat stoi na głowie, przez swoją politykę imigracyjna kultura takich krajów hak Francja czy Niemcy zatraca się z dnia na dzień. Chce zjednoczonej Europy, ale nie Europy w której dominuje Islam (polityka krajów zachodu doprowadziła do tego że za 10-20 lat będziemy graniczyc z Emiratem Niemieckim). Człowieku mówisz że w Polsce nie można zrobić diametralnej zmiany? Otóż można, każdy prawicowiec (prawicowiec, a nie socjalny pis) powie ci jak w 3 miesiące uczynić z Polski kraj do którego pracodawcy będą walić drzwiami i oknami. Co do religii to mogę się zgodzić, świat bez religii byłby piękniejszy, ale bez jakiejkolwiek religii. Muzułmanie jednak mają zupełnie inne plany, w końcu w Europie zach. i Afryce obserwujemy postępujący dżihad. Przejzyjmy na oczy! I jeszcze jedno, śledzę poczynania p. Bosaka, i w wywiadach już wspominał - jest tak samo za integracją w Europie, ale nie na komunistycznych zasadach. Toż to sam Miedwiediew wysmiewal całe te poczynania Unii, śmiejąc się ze ten ustrój to można porównać tylko do sowieckiej Rosji. Tak więc kolego Jin, wbrew pozorom Unia Europejska nie jest najlepszym co moglo nam się zdazyc. Wręcz przeciwnie. Mnie też marzy się jedno wielkie państowo Europa, czy nawet by cały świat był bez podziałów religijnych czy rasowych czy nawet terytorialnych, ale ludzie na świecie nie są na to gotowi, i jeszcze długo nie będą. Zmieniając samą władze nic się nie zmieni, trzeba zmienić ten socjalistyczny ustrój w Europie
27 października 2013, 20:30 [cytuj]
Jedyny prawicowiec, który może zmienić Polskę to JKM. Reszta to tani populiści, skoczki typu jestem w partii, która mnie pokaże w mediach i inne melepety.

Jestem w Holandii od bardzo długiego czasu i nie widzę islamizacji. Na każdym kroku kościoły katolickie(różnych odłamów chrześcijaństwa - tutaj głównie mamy pastorów z żonami i dziećmi). To, że przysłowiowy arab sobie rozłoży dywanik i się pomodli w miejscu publicznym to nic strasznego. My też mamy jako chrześcijanie obowiązek znaku krzyża przed każdą figurką, kościołem czy krzyżem. Zresztą Biblia na każdego wiernego nakłada obowiązek misyjny więc tu akurat nie widzę różnicy pomiędzy modlącym się Islamistą a Chrześcijaninem. Owszem w krajach muzułmańskich Chrześcijanin ma mniejsze prawa niż Muzułmanin w Chrześcijańskim kraju. Kwestia kultury. Nie róbmy nic w Putinowskim stylu oko za oko. W Polsce zostanie skazany na więzienie Rosjanin to zaraz się znajdzie Polak w Rosji skazany za byle co w odwecie.

Przyznaje się bez bicia, mam kumpli Muzułmanów. Razem haratamy w gałę, chodzimy na piwo i mecze do pubu czy gramy w Fifę na konsoli. Shoarma to jeden z lepszych fast foodów jakie jadłem. Jeszcze mi nikt nie powiedział złego słowa na temat tego, że jestem ochrzczony, noszę krzyżyk etc. Po prostu jak to w mediach tak i w życiu zawsze bierzemy sobie za przykład skrajne przypadki, a co najmniej połowa Islamistów to zwykli ludzie jak Ty czy ja nie mających nic wspólnego z Dżihadem i świętą wojną.
Jedyny prawicowiec, który może zmienić Polskę to JKM. Reszta to tani populiści, skoczki typu jestem w partii, która mnie pokaże w mediach i inne melepety. Jestem w Holandii od bardzo długiego czasu i nie widzę islamizacji. Na każdym kroku kościoły katolickie(różnych odłamów chrześcijaństwa - tutaj głównie mamy pastorów z żonami i dziećmi). To, że przysłowiowy arab sobie rozłoży dywanik i się pomodli w miejscu publicznym to nic strasznego. My też mamy jako chrześcijanie obowiązek znaku krzyża przed każdą figurką, kościołem czy krzyżem. Zresztą Biblia na każdego wiernego nakłada obowiązek misyjny więc tu akurat nie widzę różnicy pomiędzy modlącym się Islamistą a Chrześcijaninem. Owszem w krajach muzułmańskich Chrześcijanin ma mniejsze prawa niż Muzułmanin w Chrześcijańskim kraju. Kwestia kultury. Nie róbmy nic w Putinowskim stylu oko za oko. W Polsce zostanie skazany na więzienie Rosjanin to zaraz się znajdzie Polak w Rosji skazany za byle co w odwecie. Przyznaje się bez bicia, mam kumpli Muzułmanów. Razem haratamy w gałę, chodzimy na piwo i mecze do pubu czy gramy w Fifę na konsoli. Shoarma to jeden z lepszych fast foodów jakie jadłem. Jeszcze mi nikt nie powiedział złego słowa na temat tego, że jestem ochrzczony, noszę krzyżyk etc. Po prostu jak to w mediach tak i w życiu zawsze bierzemy sobie za przykład skrajne przypadki, a co najmniej połowa Islamistów to zwykli ludzie jak Ty czy ja nie mających nic wspólnego z Dżihadem i świętą wojną
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 października 2013, 20:57 [cytuj]
nie muszą Ci nic mówić bo za 20-30 lat jak nie zmienisz wiary to stracisz głowę. Oni to dobrze wiedzą i spokojnie się mnożą. Bywałem wielokrotnie w Anglii, i widziałem muslimów, te mendy niczego się nie boją. Pamiętasz jak zabili żołnierza? ja jestem przeciwny ich ideologii, bo religią się tego gówna nie da nazwać. Mam też dosyć lewackiego multi kulti ( chociaż zawsze było mi bliżej do lewej strony ). Dlatego ciesze się że w Polsce są ludzie którzy na to nie pozwolą. Koniec z pieprzoną poprawnością polityczną, bo niedługo obudImy się w Europie w której to my jesteśmy goścmi.
p.s jeśli mało wiesz o działaniach muslimów w Szwecji, Norwegii, Francji czy UK, to tylko dlatego że jebane media uważają to za niepoprawnie politycznie. Nie trawie ruskich , ale.oni się przynajmniej z tymi kozojebcami nie patyczkują.
p.s jak można uważać za gościa boga który gwałcił 11latke..
nie muszą Ci nic mówić bo za 20-30 lat jak nie zmienisz wiary to stracisz głowę. Oni to dobrze wiedzą i spokojnie się mnożą. Bywałem wielokrotnie w Anglii, i widziałem muslimów, te mendy niczego się nie boją. Pamiętasz jak zabili żołnierza? ja jestem przeciwny ich ideologii, bo religią się tego gówna nie da nazwać. Mam też dosyć lewackiego multi kulti ( chociaż zawsze było mi bliżej do lewej strony ). Dlatego ciesze się że w Polsce są ludzie którzy na to nie pozwolą. Koniec z pieprzoną poprawnością polityczną, bo niedługo obudImy się w Europie w której to my jesteśmy goścmi. p.s jeśli mało wiesz o działaniach muslimów w Szwecji, Norwegii, Francji czy UK, to tylko dlatego że jebane media uważają to za niepoprawnie politycznie. Nie trawie ruskich , ale.oni się przynajmniej z tymi kozojebcami nie patyczkują. p.s jak można uważać za gościa boga który gwałcił 11latke
27 października 2013, 21:09 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
nie muszą Ci nic mówić bo za 20-30 lat jak nie zmienisz wiary to stracisz głowę.

Zwykła demagogia. Do póki w Polsce(nie mówię Europie) w rządach i sejmach nie zaczną dominować muslimy(a nie zaczną) to nic takiego się nie stanie.

Co masz na myśli mianem lewackie?

Zakochuje się dajmy na to w Japonce, Koreance czy jakiejkolwiek murzynce. Nie chcę żyć w kraju, gdzie będę się bał moją dziewczynę czy żonę puścić samą na ulicę, bo banda debili w imię jeszcze bardziej debilnej ideologii potnie ją albo zgwałci(jak to się działo z romskimi dziewczynami w okolicach Białegostoku) Wiesz, że granica jest kure...sko cienka i z człowieka o skrajnych poglądach można bardzo łatwo stać się hitlerem bis z wyznawaniem białej aryjskiej rasy czy idiotą pokroju userów strony Red Watch?
Zwykła demagogia. Do póki w Polsce(nie mówię Europie) w rządach i sejmach nie zaczną dominować muslimy(a nie zaczną) to nic takiego się nie stanie. Co masz na myśli mianem lewackie? Zakochuje się dajmy na to w Japonce, Koreance czy jakiejkolwiek murzynce. Nie chcę żyć w kraju, gdzie będę się bał moją dziewczynę czy żonę puścić samą na ulicę, bo banda debili w imię jeszcze bardziej debilnej ideologii potnie ją albo zgwałci(jak to się działo z romskimi dziewczynami w okolicach Białegostoku) Wiesz, że granica jest kure...sko cienka i z człowieka o skrajnych poglądach można bardzo łatwo stać się hitlerem bis z wyznawaniem białej aryjskiej rasy czy idiotą pokroju userów strony Red Watch?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 października 2013, 22:03 [cytuj]
Nie no jin, fakty sa takie ze teraz więcej rodzi się w Niemczech muzułmanów niż Niemców, najpopularniejsze imię nadawane młodym dziecia to Mohamed. Wiesz jak można pozbyć się problemu imigracji? Likwidując zasiłki i zapomogi, jakiekolwiek, pomoże również zmiana polityki ws. nielegalnych imigrantów, którzy powinni być natychmiast odsyłani skąd przyszli. O ile normalny muslim, który poczciwie pracuje i nie domaga się wprowadzwnia prawa szariatu nikomu nic złego nie robi, ale na taką dużą liczbę osób zawsze trafi się grupa, która pewno będzie chciała urządzić ten kraj po swojemu
Nie no jin, fakty sa takie ze teraz więcej rodzi się w Niemczech muzułmanów niż Niemców, najpopularniejsze imię nadawane młodym dziecia to Mohamed. Wiesz jak można pozbyć się problemu imigracji? Likwidując zasiłki i zapomogi, jakiekolwiek, pomoże również zmiana polityki ws. nielegalnych imigrantów, którzy powinni być natychmiast odsyłani skąd przyszli. O ile normalny muslim, który poczciwie pracuje i nie domaga się wprowadzwnia prawa szariatu nikomu nic złego nie robi, ale na taką dużą liczbę osób zawsze trafi się grupa, która pewno będzie chciała urządzić ten kraj po swojemu
27 października 2013, 23:05 [cytuj]
Odsyłanie nielegalnych imigrantów miało swoje pokłosie w NL i Polskich mediach. Holenderskie władze odesłały do Polski rodzinę nielegalnych imigrantów, bo nie chcieli płacić za leczenie małej 4 letniej dziewczynki(białaczka, przez 6 miesięcy lekarze zbywali ojca, bo nie gadał po NL a na krwotok zalecali mniej wysiłku i paracetamol). W normalnych warunkach rodzina przeczekałaby w ośrodku dla uchodźców na uprawomocnienie się kwita o stały pobyt, ale ktoś sobie wymyślił, że skoro są nielegalnie(jak setki innych osób) to wyślemy ich nazad do Polski aby nie płacić za leczenie.

Nie możemy uogólniać, bo wśród muslimów i w ich krajach jest tyle samo jeśli nie więcej biedy niż u nas i tak jak my z musu jedziemy za chlebem do bauera czy Smitha tak i oni. Wiadomo, że w większej grupie osób znajdą się zakały, idioci, mordercy w imię boga. Powiedz mi w takim razie co z kibolami? Wszak w większej grupie kiboli są nożownicy, maczety, Litary, kopiący dziennikarki, ganiający 8 latków za szalik przeciwnej drużyny. Kibiców też mamy wygonić, zabronić i zdelegalizować?
Odsyłanie nielegalnych imigrantów miało swoje pokłosie w NL i Polskich mediach. Holenderskie władze odesłały do Polski rodzinę nielegalnych imigrantów, bo nie chcieli płacić za leczenie małej 4 letniej dziewczynki(białaczka, przez 6 miesięcy lekarze zbywali ojca, bo nie gadał po NL a na krwotok zalecali mniej wysiłku i paracetamol). W normalnych warunkach rodzina przeczekałaby w ośrodku dla uchodźców na uprawomocnienie się kwita o stały pobyt, ale ktoś sobie wymyślił, że skoro są nielegalnie(jak setki innych osób) to wyślemy ich nazad do Polski aby nie płacić za leczenie. Nie możemy uogólniać, bo wśród muslimów i w ich krajach jest tyle samo jeśli nie więcej biedy niż u nas i tak jak my z musu jedziemy za chlebem do bauera czy Smitha tak i oni. Wiadomo, że w większej grupie osób znajdą się zakały, idioci, mordercy w imię boga. Powiedz mi w takim razie co z kibolami? Wszak w większej grupie kiboli są nożownicy, maczety, Litary, kopiący dziennikarki, ganiający 8 latków za szalik przeciwnej drużyny. Kibiców też mamy wygonić, zabronić i zdelegalizować?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 października 2013, 23:09 [cytuj]
lewackie - skrajnie lewicowe, coś jak skrajna prawica. Czyt. oszołomy.
Jeśli dobrze znasz Japonie to wiesz że w tym kraju muslim nie ma nawet 1 % szans by dostać obywatelstwo. Dlaczego? Bo Japończycy bronią swojej torzsamości narodowej. Martwi mnie to że jeśli obrazisz muslima to jesteś rasistą, ale jeśli ten sam muslim nawołuje do stworzenia prawa szariatu w Twoim kraju i mordowania niewiernych to ma prawo wyrażać swoje poglądy, bo nie można nikogo dyskryminować.
Na FB można udostępniać filmy z ucinanymi przez tych idiotów głowami, ale już tego jak ojciec przytula swojego syna ( po ojcowsku ) to niekoniecznie. Jesteś za granicą więc nie wiesz co się dzieje w kraju, jedynie tylko to co przeczytasz w gazetach, nadmienie że nic złego o muslimach nie napiszą. Tyle tylko że dla przykładu Polska wschodnia zaczyna mieć coraz więcej problemów z czeczeńskimi gangami. Dostali status uchodzców to czują się jak u siebie, i zamiast uczciwie pracować zaczynają terroryzwać wioski. Nie takiej Polski chce. Pora otworzyć oczy, póki nie jest za puźno.
lewackie - skrajnie lewicowe, coś jak skrajna prawica. Czyt. oszołomy. Jeśli dobrze znasz Japonie to wiesz że w tym kraju muslim nie ma nawet 1 % szans by dostać obywatelstwo. Dlaczego? Bo Japończycy bronią swojej torzsamości narodowej. Martwi mnie to że jeśli obrazisz muslima to jesteś rasistą, ale jeśli ten sam muslim nawołuje do stworzenia prawa szariatu w Twoim kraju i mordowania niewiernych to ma prawo wyrażać swoje poglądy, bo nie można nikogo dyskryminować. Na FB można udostępniać filmy z ucinanymi przez tych idiotów głowami, ale już tego jak ojciec przytula swojego syna ( po ojcowsku ) to niekoniecznie. Jesteś za granicą więc nie wiesz co się dzieje w kraju, jedynie tylko to co przeczytasz w gazetach, nadmienie że nic złego o muslimach nie napiszą. Tyle tylko że dla przykładu Polska wschodnia zaczyna mieć coraz więcej problemów z czeczeńskimi gangami. Dostali status uchodzców to czują się jak u siebie, i zamiast uczciwie pracować zaczynają terroryzwać wioski. Nie takiej Polski chce. Pora otworzyć oczy, póki nie jest za puźno
28 października 2013, 11:35 [cytuj]
Jin to dla Ciebie, ale jeśli masz słabe nerwy to nie wchodź w ten link. Dlatego nienawidzę tych ciapatych skurwysynów.
http://www.barenakedislam.com/2012/11/18/sweden-muslim-savages-brutally-beat-87-year-old-woman-trying-to-stop-them-from-abusing-a-puppy/
Jin to dla Ciebie, ale jeśli masz słabe nerwy to nie wchodź w ten link. Dlatego nienawidzę tych ciapatych skurwysynów. http://www.barenakedislam.com/2012/11/18/sweden-muslim-savages-brutally-beat-87-year-old-woman-trying-to-stop-them-from-abusing-a-puppy/
28 października 2013, 12:34 [cytuj]
raku powiedział/a:
No, no, za to katolicka miłość to jest aż nadto widoczna w dzisiejszych czasach. Dzieci ją szczególnie dostrzegają :)


Dlatego mówię, że wśród masy ludzi pełno jest idiotów, Michalików i innych debili.

Gan1982 w życiu widziałem 10 krotnie gorsze filmiki. Ten filmik nie zmienia faktu, że wyciągane są najgorsze zdarzenia. Nie sposób jest negować tego, że wśród muslimów jest masa osób o takim charakterze, ale niech środowiska prawicowe nie wmawiają ludziom tekstów typu każdy muslim to zbrodniarz. Nie bądźmy jak Cejrowski, który mówi coś w stylu "każdy rusek to zło"
Dlatego mówię, że wśród masy ludzi pełno jest idiotów, Michalików i innych debili. Gan1982 w życiu widziałem 10 krotnie gorsze filmiki. Ten filmik nie zmienia faktu, że wyciągane są najgorsze zdarzenia. Nie sposób jest negować tego, że wśród muslimów jest masa osób o takim charakterze, ale niech środowiska prawicowe nie wmawiają ludziom tekstów typu każdy muslim to zbrodniarz. Nie bądźmy jak Cejrowski, który mówi coś w stylu "każdy rusek to zło"
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
28 października 2013, 12:59 [cytuj]
Ja neguję ich fałszywą religie a nie ludzi. Miałem okazje ich poznać, i dziękuję, postoję. Oszołomy zdarzają się w każdej nacji i każdej religii. Ale to co jest dla katolika według wiary zakazane, w wyznaniu mahometańskim jest przyzwolone.
Katole - przykazanie " nie zabijaj "
Muslimy - morduj niewiernych.
Katole - pedofilia jest zakazana prawem
Muslimy - pedofilia jest przykazana jak u mahometa
Katole - kobieta jest równa mężczyźnie
Muslimy - kobieta jest podczłowiekiem
Można by tak wyliczać.

Dodam że jestem ateistą.
Ja neguję ich fałszywą religie a nie ludzi. Miałem okazje ich poznać, i dziękuję, postoję. Oszołomy zdarzają się w każdej nacji i każdej religii. Ale to co jest dla katolika według wiary zakazane, w wyznaniu mahometańskim jest przyzwolone. Katole - przykazanie " nie zabijaj " Muslimy - morduj niewiernych. Katole - pedofilia jest zakazana prawem Muslimy - pedofilia jest przykazana jak u mahometa Katole - kobieta jest równa mężczyźnie Muslimy - kobieta jest podczłowiekiem Można by tak wyliczać. Dodam że jestem ateistą
28 października 2013, 14:40 [cytuj]
raku powiedział/a:
Katole - przykazanie "nie zabijaj"

O ile mi wiadomo, to żadna inna religia świata nie ma na swoim sumieniu tylu istnień, co katolicyzm. I można mówić, że to dawno i nieprawda, ale historii się nie zmieni.

Katole - kobieta jest równa mężczyźnie

"Lecz jak Kościół poddany jest Chrystusowi, tak i żony mężom - we wszystkim."

Święty Paweł, list do Efezjan

I wyliczać można tak bez końca


Tylko zapomniałeś że religia katolicka jak i też większość innych, na przestrzeni wieków ewoluowały. Widziałeś ostatnio jakieś krucjaty chrześcijańskie ?
Odpowiedź jest oczywista, a to że będziesz przytaczał coś napisanego setki lat temu nie odzwierciedli tego co jest dzisiaj, zza wyjątkiem pewnej muslimskiej religii.
Tylko zapomniałeś że religia katolicka jak i też większość innych, na przestrzeni wieków ewoluowały. Widziałeś ostatnio jakieś krucjaty chrześcijańskie ? Odpowiedź jest oczywista, a to że będziesz przytaczał coś napisanego setki lat temu nie odzwierciedli tego co jest dzisiaj, zza wyjątkiem pewnej muslimskiej religii
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się