Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
Forum dyskusyjne » Historia » Yid Army w polskim radiu
29 października 2013, 15:35 [cytuj]
Tak, drogi budują się za 2x większe pieniądze niż w normalnym kraju, ale RADUJMY SIĘ!
Mamy jedną linię metra na cały kraj:hejka:
ROZWÓJ, HEJ!:hejka:
Dziura budżetowa? Kogo to obchodzi:hejka:
Zadłużenie? Wyjebane!:hejka:
Podatki podnieśmy, wprowadźmy wyrównania za to że ktoś się urodził głupszy :hejka:
Zamiast Tuska wybierzmy Palikota albo Kaczyńskiego, przecież system jest taki wydajny, tylko ludzie nie tacy jak trzeba :tak:
W ogóle nie ma co narzekać, w końcu autostrady so! :brawo:
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/755251,ile-kosztuje-km-autostrady-w-polsce-drozej-niz-w-niemczech-i-czechach,id,t.html?cookie=1
masz te swoje autostrady
Tak, drogi budują się za 2x większe pieniądze niż w normalnym kraju, ale RADUJMY SIĘ! Mamy jedną linię metra na cały kraj:hejka: ROZWÓJ, HEJ!:hejka: Dziura budżetowa? Kogo to obchodzi:hejka: Zadłużenie? Wyjebane!:hejka: Podatki podnieśmy, wprowadźmy wyrównania za to że ktoś się urodził głupszy :hejka: Zamiast Tuska wybierzmy Palikota albo Kaczyńskiego, przecież system jest taki wydajny, tylko ludzie nie tacy jak trzeba :tak: W ogóle nie ma co narzekać, w końcu autostrady so! :brawo: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/755251,ile-kosztuje-km-autostrady-w-polsce-drozej-niz-w-niemczech-i-czechach,id,t.html?cookie=1 masz te swoje autostrady
29 października 2013, 16:02 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Już nie przesadzajmy - mieszkam w jednym z najdroższych regionów kraju - Trójmieście a za paliwo 95 płacę 5.45, a za chleb 2 złote. Owszem, inwestycje "z Unii" są przez kogoś opłacane, ale odwrócę problem - co Ci przeszkadza, że za kanalizację, chodniki czy nawet te durne aquaparki płaci Niemiec, Brytyjczyk czy Szwed? Bo to oni są płatnikami netto, nie Polska. A to, że my kiedyś będziemy? Powiem tak - czekam na moment, kiedy Polska będzie tak bogata, żeby być płatnikiem netto w Unii


Naprawdę uważasz, że Niemcy są tacy glupi żeby za frajer fundować nam "kanalizację, chodniki czy nawet te durne aquaparki"? Ich wiara w "zjednoczoną Europę" jest aż tak wielka?

Druga sprawa-znasz pewnie temat nieudanych, niepotrzebnych inwestycji, które powstały bo Unia się dołożyła? A na których utrzymanie brakuje później funduszy? Co o tym myślisz?

Ramzes powiedział/a:

Liczba ofiar? Co ty, przecież coś takiego jak krucjata nigdy nie miało miejsca :(



Tak, dokładnie to napisałem, że krucjat nie było.
Naprawdę uważasz, że Niemcy są tacy glupi żeby za frajer fundować nam "kanalizację, chodniki czy nawet te durne aquaparki"? Ich wiara w "zjednoczoną Europę" jest aż tak wielka? Druga sprawa-znasz pewnie temat nieudanych, niepotrzebnych inwestycji, które powstały bo Unia się dołożyła? A na których utrzymanie brakuje później funduszy? Co o tym myślisz? [quote=Ramzes] Liczba ofiar? Co ty, przecież coś takiego jak krucjata nigdy nie miało miejsca :(
29 października 2013, 16:08 [cytuj]
pytales o liczbe ofiar, pardon.
Prawda taka ze bylo ich duzo, ale nie w sposob ich policzyc
pytales o liczbe ofiar, pardon. Prawda taka ze bylo ich duzo, ale nie w sposob ich policzyc
29 października 2013, 16:33 [cytuj]
Najpierw głosujecie na PO, PiS, SLD, czy inny PSL, a później narzekacie :brawo:
Najpierw głosujecie na PO, PiS, SLD, czy inny PSL, a później narzekacie :brawo:
29 października 2013, 16:41 [cytuj]
Ej jakby wywalić z twojego nicka literkę "e" to wyjdzie PiS więc nie kombinuj :)
Ej jakby wywalić z twojego nicka literkę "e" to wyjdzie PiS więc nie kombinuj :)
29 października 2013, 18:03 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
Tak, drogi budują się za 2x większe pieniądze niż w normalnym kraju, ale RADUJMY SIĘ!
Mamy jedną linię metra na cały kraj:hejka:
ROZWÓJ, HEJ!:hejka:
Dziura budżetowa? Kogo to obchodzi:hejka:
Zadłużenie? Wyjebane!:hejka:
Podatki podnieśmy, wprowadźmy wyrównania za to że ktoś się urodził głupszy :hejka:
Zamiast Tuska wybierzmy Palikota albo Kaczyńskiego, przecież system jest taki wydajny, tylko ludzie nie tacy jak trzeba :tak:
W ogóle nie ma co narzekać, w końcu autostrady so! :brawo:
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/755251,ile-kosztuje-km-autostrady-w-polsce-drozej-niz-w-niemczech-i-czechach,id,t.html?cookie=1
masz te swoje autostrady


Narzekać i będzie na co jak ONRy i inne takie dojdą do władzy. Ani dziury nie załatają, ani płace nie wzrosną. Taka jest prawda
Narzekać i będzie na co jak ONRy i inne takie dojdą do władzy. Ani dziury nie załatają, ani płace nie wzrosną. Taka jest prawda
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 października 2013, 18:09 [cytuj]
O ile ONR nie o tyle KNP już tak. Poza tym wybierzesz kogoś z socjalnym programem to on będzie tylko pogłębiał te rany bardziej.
Taka jest prawda (musiałem to dodać, będę wydawał się bardziej wiarygodny)
O ile ONR nie o tyle KNP już tak. Poza tym wybierzesz kogoś z socjalnym programem to on będzie tylko pogłębiał te rany bardziej. Taka jest prawda (musiałem to dodać, będę wydawał się bardziej wiarygodny)
29 października 2013, 18:41 [cytuj]
Bez programu socjalnego? Powiedz to głodującym dzieciom dostającym obiad w szkole. To też pomoc socjalna. Powiedz to rodzinom w mieszkaniach socjalnych z jednym kiblem na piętro.

Idźmy z nurtem i trendem światowym a nie pod prąd.
Bez programu socjalnego? Powiedz to głodującym dzieciom dostającym obiad w szkole. To też pomoc socjalna. Powiedz to rodzinom w mieszkaniach socjalnych z jednym kiblem na piętro. Idźmy z nurtem i trendem światowym a nie pod prąd
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 października 2013, 19:01 [cytuj]
Ja pierdole dajcie spokój z polityką, nie dość ze nie da się tego oglądać w tv, słuchać w radiu to jeszcze tutaj to przenosicie.. :nerwus: . Także podsumowują http://img.sadistic.pl/pics/ac1f604c3ee0.gif i zejdźmy na tematy bliższe piłce nożnej i naszej drużynie
Ja pierdole dajcie spokój z polityką, nie dość ze nie da się tego oglądać w tv, słuchać w radiu to jeszcze tutaj to przenosicie.. :nerwus: . Także podsumowując http://img.sadistic.pl/pics/ac1f604c3ee0.gif i zejdźmy na tematy bliższe piłce nożnej i naszej drużynie
29 października 2013, 20:16 [cytuj]
raku powiedział/a:
Marcinie, nie trzeba odwoływać się do żadnych cytatów, by wiedzieć, że biblia to jeden wielki szit zebrany z pogańskich podań i legend sprzed czasów chrześcijaństwa. Każda religia się na tym opiera. I proszę, naprawdę nie uciekaj się do zagrywek typu "podaj konkretne liczby", bo wiesz, że to niewykonalne


Jeśli jesteś niewierzący albo po prostu się nie zgadzasz ze zdaniem innych osób Raku to chociaż nie nazywaj Biblii 'szitem' bo to trochę nie na miejscu. Dla sporej części tej planety włącznie ze mną ta Księga jest dość ważna. Poza tym temat się jakoś rozwlekł i już wszystko jest nie na temat :glupek:
Jeśli jesteś niewierzący albo po prostu się nie zgadzasz ze zdaniem innych osób Raku to chociaż nie nazywaj Biblii 'szitem' bo to trochę nie na miejscu. Dla sporej części tej planety włącznie ze mną ta Księga jest dość ważna. Poza tym temat się jakoś rozwlekł i już wszystko jest nie na temat :glupek:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
29 października 2013, 20:33 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Bez programu socjalnego? Powiedz to głodującym dzieciom dostającym obiad w szkole. To też pomoc socjalna. Powiedz to rodzinom w mieszkaniach socjalnych z jednym kiblem na piętro.

Idźmy z nurtem i trendem światowym a nie pod prąd

Gdyby państwo nie zdzieralo z rodziców tych dzieci ile się da, tp było by ich stać na jedzenie. Nie, ten nurt jest błędny, co pokazuje obecna sytuacja ekonomiczna. Jak Ci w Uni powiedzą że komunizm był dobry to też uwierzysz "bo taki trend"?
Gdyby państwo nie zdzieralo z rodziców tych dzieci ile się da, tp było by ich stać na jedzenie. Nie, ten nurt jest błędny, co pokazuje obecna sytuacja ekonomiczna. Jak Ci w Uni powiedzą że komunizm był dobry to też uwierzysz "bo taki trend"?
29 października 2013, 23:14 [cytuj]
Skoro już ktoś wspominał o Unii Europejskiej, to jak widać Unia nie próżnuje!

http://rtvagd.wp.pl/kat,1032175,title,Unia-Europejska-ustalila-jak-bedzie-wolno-splukiwac-wode-w-klozecie,wid,16121135,wiadomosc.html?ticaid=111928

:rotfl:
Skoro już ktoś wspominał o Unii Europejskiej, to jak widać Unia nie próżnuje! http://rtvagd.wp.pl/kat,1032175,title,Unia-Europejska-ustalila-jak-bedzie-wolno-splukiwac-wode-w-klozecie,wid,16121135,wiadomosc.html?ticaid=111928 :rotfl:
30 października 2013, 01:04 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Skoro już ktoś wspominał o Unii Europejskiej, to jak widać Unia nie próżnuje!

http://rtvagd.wp.pl/kat,1032175,title,Unia-Europejska-ustalila-jak-bedzie-wolno-splukiwac-wode-w-klozecie,wid,16121135,wiadomosc.html?ticaid=111928

:rotfl:


Niby śmieszny temat ale to źle? W pewnych kwestiach powinny być ustalone regulacje prawne. Ludzie w Afryce idą za każdym razem tyle kilosów po wodę co ja w tygodniu nie zrobię pieszo. Sam się na tym łapie, że w ch...j wody marnuje(wanna, prysznic czy przydomowy basen). Pewne kwestie jak ochrona środowiska powinny mieć wszędzie takie same normy. Oszczędzanie energii, wody etc jest tak samo ważne jak polityka gospodarcza.
Niby śmieszny temat ale to źle? W pewnych kwestiach powinny być ustalone regulacje prawne. Ludzie w Afryce idą za każdym razem tyle kilosów po wodę co ja w tygodniu nie zrobię pieszo. Sam się na tym łapie, że w ch...j wody marnuje(wanna, prysznic czy przydomowy basen). Pewne kwestie jak ochrona środowiska powinny mieć wszędzie takie same normy. Oszczędzanie energii, wody etc jest tak samo ważne jak polityka gospodarcza
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 października 2013, 09:48 [cytuj]
raku powiedział/a:
Marcinie, nie trzeba odwoływać się do żadnych cytatów, by wiedzieć, że biblia to jeden wielki szit zebrany z pogańskich podań i legend sprzed czasów chrześcijaństwa. Każda religia się na tym opiera. I proszę, naprawdę nie uciekaj się do zagrywek typu "podaj konkretne liczby", bo wiesz, że to niewykonalne


Bajki i legendy zebrane i odpowiedni spreparowane przez czarną komunę. A tak przy okacji po grzyba czytać jakiegoś Wojtyłę, który narażał na śmierć miliony ludzi nie pozwalając im regulować urodzeń tylko nakazał dymać bez zabezpieczenia i umierać w debilnym cierpieniu /ks. Tischner/. Poza tym nie słucham obrońców pedofilii.
Bajki i legendy zebrane i odpowiedni spreparowane przez czarną komunę. A tak przy okacji po grzyba czytać jakiegoś Wojtyłę, który narażał na śmierć miliony ludzi nie pozwalając im regulować urodzeń tylko nakazał dymać bez zabezpieczenia i umierać w debilnym cierpieniu /ks. Tischner/. Poza tym nie słucham obrońców pedofilii
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 października 2013, 10:07 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Niby śmieszny temat ale to źle? W pewnych kwestiach powinny być ustalone regulacje prawne. Ludzie w Afryce idą za każdym razem tyle kilosów po wodę co ja w tygodniu nie zrobię pieszo. Sam się na tym łapie, że w ch...j wody marnuje(wanna, prysznic czy przydomowy basen). Pewne kwestie jak ochrona środowiska powinny mieć wszędzie takie same normy. Oszczędzanie energii, wody etc jest tak samo ważne jak polityka gospodarcza


Każdy po równo = komunizm
Tylko szkoda że w Brukseli w pewnych urzędach woda będzie się lała strumieniami. Okopałeś się Jin na swojej pozycji, i pomimo że wiesz że takie regulacje są do dupy, to będziesz nam wmawiał że jest inaczej.
Każdy po równo = komunizm Tylko szkoda że w Brukseli w pewnych urzędach woda będzie się lała strumieniami. Okopałeś się Jin na swojej pozycji, i pomimo że wiesz że takie regulacje są do dupy, to będziesz nam wmawiał że jest inaczej
30 października 2013, 10:27 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Każdy po równo = komunizm
Tylko szkoda że w Brukseli w pewnych urzędach woda będzie się lała strumieniami. Okopałeś się Jin na swojej pozycji, i pomimo że wiesz że takie regulacje są do dupy, to będziesz nam wmawiał że jest inaczej


Mógłbym odbić piłęczkę ;) też się okopałeś na swojej xD

Standaryzacja została wymyślona w czasach prehistorycznych i jest bardzo mądrym i ważnym wynalazlkiem
Mógłbym odbić piłęczkę ;) też się okopałeś na swojej xD Standaryzacja została wymyślona w czasach prehistorycznych i jest bardzo mądrym i ważnym wynalazlkiem
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 października 2013, 11:06 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Mógłbym odbić piłęczkę ;) też się okopałeś na swojej xD

Standaryzacja została wymyślona w czasach prehistorycznych i jest bardzo mądrym i ważnym wynalazlkiem


Aj tam, ja nie twierdzę że UE jest beznadziejna, bo dała nam wiele ( także się nie okopuję :) ) Ale też nie jest idealna, niektórzy politycy to takie pierdoły to chyba wymyślają z nudów. Czemu UE nie protestowała jak nam kładli rurociąg na dnie Bałtyku ? a czemu protestuje o gaz łupkowy ? Dodam że i jedno i drugie zagraża środowisku.
Aj tam, ja nie twierdzę że UE jest beznadziejna, bo dała nam wiele ( także się nie okopuję :) ) Ale też nie jest idealna, niektórzy politycy to takie pierdoły to chyba wymyślają z nudów. Czemu UE nie protestowała jak nam kładli rurociąg na dnie Bałtyku ? a czemu protestuje o gaz łupkowy ? Dodam że i jedno i drugie zagraża środowisku
30 października 2013, 11:35 [cytuj]
Jin - akurat standaryzacja w Twoich ustach brzmi z lekka niewiarygodnie, znając Twoje wcześniejsze wypowiedzi na ten temat :)

Zgadzam się z Arczem - dyskusja idzie w złą stronę w tym sensie, że niepotrzebne nam na spursmanii dyskusje polityczne, zwłaszcza prowadzone w akademicko-studenckim stylu, z postawami manichejskimi gdzie prawda i rzeczywistość ma zawsze różne odcienie szarości. A niepotrzebne byłoby, gdyby potem różnice w poglądach przenosiły się nam na dyskusje o piłkce. Mi na przykład nie jest potrzebna wiedza, że ten jest antyklerykałem, tamten prawicowym radykałem a jeszcze inny palikotowym trawopalaczem (to, że raku to prowokator (i szaleniec, dodając cytat z klasyka ;) ), zdążyłem się przyzwyczaić :) ), jesteśmy wszyscy kibicami Spurs i tak powinno być. Na jednym z pierwszych zjazdów, wtedy jeszcze mających charakter pospolitego ruszenia z całej Polski raz na rok pojawił się temat tego, że spursmania musi zachować właśnie taką neutralność światopoglądową. I choć na przykład wiem, że ze spurs3 nie zgadzam się fundamentalnie, to nie przeszkadza mi to, bo tych tematów dotąd nie było i mam nadzieję, że mimo wszystko nie będzie.


Żeby nie podniosły się głosy o cenzurze :) sugeruję utworzenie dla chętnych tematu o polityce i nie robienie politycznych off topików w tematach o Spurs.
Jin - akurat standaryzacja w Twoich ustach brzmi z lekka niewiarygodnie, znając Twoje wcześniejsze wypowiedzi na ten temat :) Zgadzam się z Arczem - dyskusja idzie w złą stronę w tym sensie, że niepotrzebne nam na spursmanii dyskusje polityczne, zwłaszcza prowadzone w akademicko-studenckim stylu, z postawami manichejskimi gdzie prawda i rzeczywistość ma zawsze różne odcienie szarości. A niepotrzebne byłoby, gdyby potem różnice w poglądach przenosiły się nam na dyskusje o piłkce. Mi na przykład nie jest potrzebna wiedza, że ten jest antyklerykałem, tamten prawicowym radykałem a jeszcze inny palikotowym trawopalaczem (to, że raku to prowokator (i szaleniec, dodając cytat z klasyka ;) ), zdążyłem się przyzwyczaić :) ), jesteśmy wszyscy kibicami Spurs i tak powinno być. Na jednym z pierwszych zjazdów, wtedy jeszcze mających charakter pospolitego ruszenia z całej Polski raz na rok pojawił się temat tego, że spursmania musi zachować właśnie taką neutralność światopoglądową. I choć na przykład wiem, że ze spurs3 nie zgadzam się fundamentalnie, to nie przeszkadza mi to, bo tych tematów dotąd nie było i mam nadzieję, że mimo wszystko nie będzie. Żeby nie podniosły się głosy o cenzurze :) sugeruję utworzenie dla chętnych tematu o polityce i nie robienie politycznych off topików w tematach o Spurs
|<  <  3  4  5  6  7    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się