Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Premier League » Swansea - Tottenham
5 kwietnia 2017, 22:37 [cytuj]
Walker co do centymetra;)
Walker co do centymetra;)
5 kwietnia 2017, 22:39 [cytuj]
szkoda teraz mogla byc spokojnie 4ta
szkoda teraz mogla byc spokojnie 4ta
5 kwietnia 2017, 22:40 [cytuj]
city dawac na 2-2!!!
city dawac na 2-2!!!
5 kwietnia 2017, 22:40 [cytuj]
Ten klub jest niesamowity, chłopaki pokazali dziś ogromne jaja :) Po pierwszej połowie tylko marzyłem żeby udało się wyszarpać remis. BRAWO!!! Nadal jestem w szoku :brawo:
Ten klub jest niesamowity, chłopaki pokazali dziś ogromne jaja :) Po pierwszej połowie tylko marzyłem żeby udało się wyszarpać remis. BRAWO!!! Nadal jestem w szoku :brawo:
5 kwietnia 2017, 22:46 [cytuj]
wisienki remisuja na anfield! :hejka::muza::F
wisienki remisuja na anfield! :hejka::muza::F
5 kwietnia 2017, 22:46 [cytuj]
Wisienki wyrównały - taka wisienka na torcie :D
Wisienki wyrównały - taka wisienka na torcie :D
5 kwietnia 2017, 22:48 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Wisienki wyrównały - taka wisienka na torcie :D

raczej truskawka na torcie jak to mawia Hajto :rotfl:
raczej truskawka na torcie jak to mawia Hajto :rotfl:
5 kwietnia 2017, 22:49 [cytuj]
:rotfl::rotfl:

Eh, włączyłem Czelski. Niewiele brakło, żeby City wyrównało. No ale wszystkiego mieć nie można :D
:rotfl::rotfl: Eh, włączyłem Czelski. Niewiele brakło, żeby City wyrównało. No ale wszystkiego mieć nie można :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 kwietnia 2017, 22:56 [cytuj]
To teraz Watford. Teoretycznie powinno być łatwiej.
To teraz Watford. Teoretycznie powinno być łatwiej
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 kwietnia 2017, 22:56 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
:rotfl::rotfl:

Eh, włączyłem Czelski. Niewiele brakło, żeby City wyrównało. No ale wszystkiego mieć nie można :D


No to otarcie o czyjąś głowę tuż przed strzałem Stonesa chyba spowodowało że tak do dupy uderzył.

KURDE ALE MECZ!! :)
No to otarcie o czyjąś głowę tuż przed strzałem Stonesa chyba spowodowało że tak do dupy uderzył. KURDE ALE MECZ!! :)
5 kwietnia 2017, 22:56 [cytuj]
zapowiadalo sie na fatalny wieczor, a tu prosze, taka wygrana, liverpool remisuje, city przegrywa. coraz blizej tego wicemistrzostwa... :brawo:
zapowiadalo sie na fatalny wieczor, a tu prosze, taka wygrana, liverpool remisuje, city przegrywa. coraz blizej tego wicemistrzostwa... :brawo:
5 kwietnia 2017, 22:58 [cytuj]
:hejka:
:hejka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 kwietnia 2017, 22:58 [cytuj]
Szkoda bo walczylismy do konca jak malo kiedy, ale niestety stones zalatwil dzis mistrzostwo chelsea :/ ale liga mistrzow juz pewna w przyszlym sezonie
Szkoda bo walczylismy do konca jak malo kiedy, ale niestety stones zalatwil dzis mistrzostwo chelsea :/ ale liga mistrzow juz pewna w przyszlym sezonie
5 kwietnia 2017, 23:03 [cytuj]
Since M.Pochettino was appointed as boss, Spurs have won 53 points from losing positions in the PL; 13 more than any other side.
Pochettino- klasa :muza:
Since M.Pochettino was appointed as boss, Spurs have won 53 points from losing positions in the PL; 13 more than any other side. Pochettino- klasa :muza:
5 kwietnia 2017, 23:08 [cytuj]
Gra sie do końca , jeszcze bym nas nie skreślał ! poza tym nie dno. Bo był autobus. ale son miał setkę w 5 minucie , było by już po zamiatanie , to taką dramaturgie nam robią , ale to nie Sławek Peszko- on setek nie marnuje . :( :P
Gra sie do końca , jeszcze bym nas nie skreślał ! poza tym nie dno. Bo był autobus. ale son miał setkę w 5 minucie , było by już po zamiatanie , to taką dramaturgie nam robią , ale to nie Sławek Peszko- on setek nie marnuje . :( :P
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
5 kwietnia 2017, 23:10 [cytuj]
Swoją drogą szacun dla Fabiańskiego :brawo:
Swoją drogą szacun dla Fabiańskiego :brawo:
5 kwietnia 2017, 23:12 [cytuj]
Eriksen dzisiaj klasa światowa. Mimo zaparkowanego autobusu przez 80 minut potrafił z 10 sytuacji wykreować - niesamowite. Bramka na koniec - truskawka na torcie :D

Nie widziałem tak dobrego występu zawodnika Tottenhamu chyba od czasów Bale
Eriksen dzisiaj klasa światowa. Mimo zaparkowanego autobusu przez 80 minut potrafił z 10 sytuacji wykreować - niesamowite. Bramka na koniec - truskawka na torcie :D Nie widziałem tak dobrego występu zawodnika Tottenhamu chyba od czasów Bale
5 kwietnia 2017, 23:17 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Eriksen dzisiaj klasa światowa. Mimo zaparkowanego autobusu przez 80 minut potrafił z 10 sytuacji wykreować - niesamowite. Bramka na koniec - truskawka na torcie :D

Nie widziałem tak dobrego występu zawodnika Tottenhamu chyba od czasów Bale

to prawda, znakomicie zagral, od dluzszego czasu juz gra naprawde swietnie. dzisiaj jeszcze trzeba wyroznic Dembele, dla mnie wlasnie obok Eriksena najlepszy na boisku.
to prawda, znakomicie zagral, od dluzszego czasu juz gra naprawde swietnie. dzisiaj jeszcze trzeba wyroznic Dembele, dla mnie wlasnie obok Eriksena najlepszy na boisku
6 kwietnia 2017, 09:01 [cytuj]
Jansen wszedł i zrobił swoje, a przede wszystkim skupił uwagę obrońców, co dało miejsce dla wchodzących z drugie linii. Asysta klasa światowa.
Jansen wszedł i zrobił swoje, a przede wszystkim skupił uwagę obrońców, co dało miejsce dla wchodzących z drugie linii. Asysta klasa światowa
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się