Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Watford
8 kwietnia 2017, 14:14 [cytuj]
I kto to strzelił? no kto???
I kto to strzelił? no kto???
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 kwietnia 2017, 14:14 [cytuj]
A już miałem pisać "kurwa dlaczego nie podawał" :rotfl:
A już miałem pisać "kurwa dlaczego nie podawał" :rotfl:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
8 kwietnia 2017, 14:15 [cytuj]
No i pięknie :)
No i pięknie :)
8 kwietnia 2017, 14:16 [cytuj]
Dlatego że mu zrobili taką lukę, że tylko piłkarz bez pewności siebie by podawał w takiej sytuacji :F
Dlatego że mu zrobili taką lukę, że tylko piłkarz bez pewności siebie by podawał w takiej sytuacji :F
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 kwietnia 2017, 14:17 [cytuj]
Ale strzały dzisiaj kosmiczne. Piękne brameczki :brawo:
Ale strzały dzisiaj kosmiczne. Piękne brameczki :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
8 kwietnia 2017, 14:20 [cytuj]
Wynik jest fantastyczny, w drugiej połowie dałbym odpocząć Alli, a później Eriksenowi, którzy ciągną ten wózek w każdym meczu. Dajmy im trochę odpocząć jak już jest 3-0. Janssen niech gra, Watford musi się otworzyć, to może się przełamie. Dałbym Wanyamę i przeszedł do formacji 3-4-3. Brawo dla naszych chłopaków, bo myślałem że będzie dużo trudniej w tym meczu. :D:D
Wynik jest fantastyczny, w drugiej połowie dałbym odpocząć Alli, a później Eriksenowi, którzy ciągną ten wózek w każdym meczu. Dajmy im trochę odpocząć jak już jest 3-0. Janssen niech gra, Watford musi się otworzyć, to może się przełamie. Dałbym Wanyamę i przeszedł do formacji 3-4-3. Brawo dla naszych chłopaków, bo myślałem że będzie dużo trudniej w tym meczu. :D:D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 kwietnia 2017, 14:22 [cytuj]
Wanyama niestety wypadł z ławki. Nie wiadomo dlaczego, ale zastąpił go Onomah.

Jedyny minus to brak gola dla Janssena. Może jeszcze się uda...
Wanyama niestety wypadł z ławki. Nie wiadomo dlaczego, ale zastąpił go Onomah. Jedyny minus to brak gola dla Janssena. Może jeszcze się uda
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
8 kwietnia 2017, 14:27 [cytuj]
dobrze miec takiego Diera w skladzie, bardzo uniwersalny. w obronie w systemie z 3 obroncami solidnie wyglada, dzisiaj bramka, swietnie dlugie podania do Trippiera, naprawde klasa :brawo:
dobrze miec takiego Diera w skladzie, bardzo uniwersalny. w obronie w systemie z 3 obroncami solidnie wyglada, dzisiaj bramka, swietnie dlugie podania do Trippiera, naprawde klasa :brawo:
8 kwietnia 2017, 14:28 [cytuj]
Kuźwa, zaspałem na I połowę... Jak Janssen? Że nieskuteczny, to wyczytałem - a poza tym?
Kuźwa, zaspałem na I połowę... Jak Janssen? Że nieskuteczny, to wyczytałem - a poza tym?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
8 kwietnia 2017, 14:28 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Kuźwa, zaspałem na I połowę... Jak Janssen? Że nieskuteczny, to wyczytałem - a poza tym?

Poza tym się stara. Parę ciekawych kombinacji z pierwszej piłki. Ale wciąż bez bramki.
Poza tym się stara. Parę ciekawych kombinacji z pierwszej piłki. Ale wciąż bez bramki
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
8 kwietnia 2017, 14:29 [cytuj]
Nie wiem czy oglądasz na C+ ale Janssen robi mnóstwo miejsca dla naszych pomocników. Typowy "target 9" podpora formacji. SZkoda mi go, bo ma pecha, niektóre jego strzały są bardzo dobre, ale piłka nie chce wpaść, bo dobrze spisuje się bramkarz. Gomes tam zostawił nogę, to nie był zły strzał. Wiadomo później zmarnował zajebistą sytuację, ale tam piłka chujowo skoczyła, oczywiście i tak powinien to strzelić, ale to nie była taka patela
Nie wiem czy oglądasz na C+ ale Janssen robi mnóstwo miejsca dla naszych pomocników. Typowy "target 9" podpora formacji. SZkoda mi go, bo ma pecha, niektóre jego strzały są bardzo dobre, ale piłka nie chce wpaść, bo dobrze spisuje się bramkarz. Gomes tam zostawił nogę, to nie był zły strzał. Wiadomo później zmarnował zajebistą sytuację, ale tam piłka chujowo skoczyła, oczywiście i tak powinien to strzelić, ale to nie była taka patela
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 kwietnia 2017, 14:31 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Kuźwa, zaspałem na I połowę... Jak Janssen? Że nieskuteczny, to wyczytałem - a poza tym?



Son pierwszym dwie asysty i bramka :P:P ( nie jestem pewny czy podaniu do Diera zapisali mu asystę bo tam był rykoszet. )
Son pierwszym dwie asysty i bramka :P:P ( nie jestem pewny czy podaniu do Diera zapisali mu asystę bo tam był rykoszet. )
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 kwietnia 2017, 14:31 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Kuźwa, zaspałem na I połowę... Jak Janssen? Że nieskuteczny, to wyczytałem - a poza tym?

wg mnie gra bardzo dobrze , brakuje mu troche szczescia, ale pracuje dla zespolu, robi miejsce dla Sona i Alliego, brakuje tylko bramki :tak:
wg mnie gra bardzo dobrze , brakuje mu troche szczescia, ale pracuje dla zespolu, robi miejsce dla Sona i Alliego, brakuje tylko bramki :tak:
8 kwietnia 2017, 14:38 [cytuj]
Cholera. Już myślałem, że Jan w końcu strzeli bramkę :D
Cholera. Już myślałem, że Jan w końcu strzeli bramkę :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
8 kwietnia 2017, 14:41 [cytuj]
No kto strzelił? Znowu imbecyl??
No kto strzelił? Znowu imbecyl??
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 kwietnia 2017, 14:41 [cytuj]
Wszystko siedzi, wszystko :D
Wszystko siedzi, wszystko :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
8 kwietnia 2017, 14:42 [cytuj]
Ależ łatwo nam się dziś gra :)
Ależ łatwo nam się dziś gra :)
8 kwietnia 2017, 14:42 [cytuj]
Ale ten Kieran to umie:cwaniak:
Ale ten Kieran to umie:cwaniak:
badseed66
8 kwietnia 2017, 14:42 [cytuj]
ale ten Trippier ma podanie :luzik::muza::kotek:
ale ten Trippier ma podanie :luzik::muza::kotek:
8 kwietnia 2017, 14:43 [cytuj]
varba powiedział/a:
No kto strzelił? Znowu imbecyl??


:brawo:

No to wykończył ładniutko :cwaniak:
:brawo: No to wykończył ładniutko :cwaniak:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 207 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się