Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Manchester United - Tottenham
28 października 2017, 13:00 [cytuj]
Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Winks, Sissoko, Eriksen, Dele, Son
Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Winks, Sissoko, Eriksen, Dele, Son
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 października 2017, 13:27 [cytuj]
Serio Sissoko a nie Llorente?
Serio Sissoko a nie Llorente?
28 października 2017, 13:30 [cytuj]
Jazda z nimi!
Jazda z nimi!
28 października 2017, 13:39 [cytuj]
Rzucili się. Trzeba przetrzymać.
Rzucili się. Trzeba przetrzymać
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 października 2017, 13:55 [cytuj]
Son wyczyścił jak rasowy obrońca
Son wyczyścił jak rasowy obrońca
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 października 2017, 14:26 [cytuj]
Mamy przewagę, coś wpadnie i wygramy 1:0.
Mamy przewagę, coś wpadnie i wygramy 1:0
28 października 2017, 14:31 [cytuj]
Sissoko jest pod gra ale ciągle za pozna, Dele mi się zaczyna pdobac, Son walczy, Eriksen spoko ale bez błysku.
Winks Klasa, chyba zaczynam być stronniczy wobec niego alb naprawdę od kilku meczy najlepszy lub jeden z najlepszych na boisku, bardzo mi gość imponuje!
Sissoko jest pod gra ale ciągle za pozna, Dele mi się zaczyna pdobac, Son walczy, Eriksen spoko ale bez błysku. Winks Klasa, chyba zaczynam być stronniczy wobec niego alb naprawdę od kilku meczy najlepszy lub jeden z najlepszych na boisku, bardzo mi gość imponuje!
28 października 2017, 14:44 [cytuj]
Co my niby teraz robimy? Chcemy sami sobie strzelić?
Co my niby teraz robimy? Chcemy sami sobie strzelić?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 października 2017, 14:45 [cytuj]
Ale nas obijają. Koszmar w obronie
Ale nas obijają. Koszmar w obronie
28 października 2017, 14:51 [cytuj]
No i takie zmiany to ja lubie
No i takie zmiany to ja lubie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 października 2017, 15:00 [cytuj]
Panowie jak mecz? Bo jestem w drodze do Cardiff na walkę Joshua i nie mogę oglądać
Panowie jak mecz? Bo jestem w drodze do Cardiff na walkę Joshua i nie mogę oglądać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 października 2017, 15:07 [cytuj]
To była meczowa... :zly:

edit: Dość wyrównany. W drugiej połowie lepsze nieco MU. Ogólnie atmosfera meczu jak derby, kości trzeszcza, nikt nie odstawia nogi.
Edytowano dnia: 28 października 2017, 15:07
To była meczowa... :zly: edit: Dość wyrównany. W drugiej połowie lepsze nieco MU. Ogólnie atmosfera meczu jak derby, kości trzeszcza, nikt nie odstawia nogi
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 października 2017, 15:11 [cytuj]
Za łatwo Toby. Jego bramka.

edit; A nie, to Vertonghen odpuścił Martiala. Ehhh.
Edytowano dnia: 28 października 2017, 15:13
Za łatwo Toby. Jego bramka. edit; A nie, to Vertonghen odpuścił Martiala. Ehhh
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
29 października 2017, 04:36 [cytuj]
Wydaje mi się, że brakuje w naszej kadrze szybkiego, dobrego technicznie skrzydłowego, który potrafi minąć kilku zawodników.
Wydaje mi się, że brakuje w naszej kadrze szybkiego, dobrego technicznie skrzydłowego, który potrafi minąć kilku zawodników
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
29 października 2017, 10:54 [cytuj]
Coś jest w słowach Guardioli o tym, że Tottenham to drużyna Kane'a. Poch musi popracować nad taktyką, bo nie ma pomysłu jak żyć bez Kane'a
Coś jest w słowach Guardioli o tym, że Tottenham to drużyna Kane'a. Poch musi popracować nad taktyką, bo nie ma pomysłu jak żyć bez Kane'a

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 92 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się