Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Arsenal - Tottenham DERBY DAY
18 listopada 2017, 13:13 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Trippier, Dier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dembele, Sissoko, Eriksen, Dele, Kane. #COYS
#THFC: Lloris (C), Trippier, Dier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dembele, Sissoko, Eriksen, Dele, Kane. #COYS
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 listopada 2017, 13:46 [cytuj]
W końcu dobry fragment :ok:
W końcu dobry fragment :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 listopada 2017, 13:55 [cytuj]
Brutalny faul taktyczny i nie ma kartki?? :glupek:
Brutalny faul taktyczny i nie ma kartki?? :glupek:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 listopada 2017, 13:55 [cytuj]
Słabiutko na razie gramy.
Słabiutko na razie gramy
18 listopada 2017, 14:02 [cytuj]
Gramy kiepsko a piłkarze jacyś rozkojarzeni. Czemu Kane teraz nie wbiegał? :glupek:
Gramy kiepsko a piłkarze jacyś rozkojarzeni. Czemu Kane teraz nie wbiegał? :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 listopada 2017, 14:06 [cytuj]
Ale chuj Dean drukuje
Ale chuj Dean drukuje
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 listopada 2017, 14:06 [cytuj]
No teraz może się obudzimy :ok:
No teraz może się obudzimy :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 listopada 2017, 14:07 [cytuj]
Kurwa za co ten faul jebany chuju Dean, niech wypierdala, wiedziałem że tak będzie
Kurwa za co ten faul jebany chuju Dean, niech wypierdala, wiedziałem że tak będzie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 listopada 2017, 14:09 [cytuj]
Spalony i nie było faulu brawo sędzia
Spalony i nie było faulu brawo sędzia
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 listopada 2017, 14:11 [cytuj]
ja pierdole.. zacznijmy grac
ja pierdole.. zacznijmy grac
18 listopada 2017, 14:12 [cytuj]
I po meczu
I po meczu
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 listopada 2017, 14:12 [cytuj]
Szykuję się wpierdol
Szykuję się wpierdol
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 listopada 2017, 14:12 [cytuj]
Bardzo ale to bardzo słaby Tottenham. Szkoda strzępić ryja.
Bardzo ale to bardzo słaby Tottenham. Szkoda strzępić ryja
18 listopada 2017, 14:15 [cytuj]
No i po chuj? Po chuj ten drybling? Prosta piłka do Allego...
No i po chuj? Po chuj ten drybling? Prosta piłka do Allego
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 listopada 2017, 14:16 [cytuj]
Son i Rose na boisko
Son i Rose na boisko
18 listopada 2017, 14:18 [cytuj]
Dean to squrwiel, takie drukowanie żenada.
Dean to squrwiel, takie drukowanie żenada
18 listopada 2017, 14:19 [cytuj]
Pierwsza bramka - wolny po faulu, którego nie było. I po spalonym.
Druga - tu też był spalony (Lacazette).

Dean...
Pierwsza bramka - wolny po faulu, którego nie było. I po spalonym. Druga - tu też był spalony (Lacazette). Dean
18 listopada 2017, 14:19 [cytuj]
Nie twierdzę, że sędzia jest w porządku, ale zawsze powtarzam (więc i teraz muszę), że żeby mieć pretensje do sędziego to trzeba najpierw zagrać tak, żeby nie móc mieć pretensji do siebie. A tego o Tottenhamie nie można powiedzieć.

Miałem ochotę jechać do Warszawy na ten mecz, ale zszedłem z dyżuru rano i nie chciało mi się dupy ruszać. Okazuje się, że na szczęście.

No chyba, że odrobimy...
Nie twierdzę, że sędzia jest w porządku, ale zawsze powtarzam (więc i teraz muszę), że żeby mieć pretensje do sędziego to trzeba najpierw zagrać tak, żeby nie móc mieć pretensji do siebie. A tego o Tottenhamie nie można powiedzieć. Miałem ochotę jechać do Warszawy na ten mecz, ale zszedłem z dyżuru rano i nie chciało mi się dupy ruszać. Okazuje się, że na szczęście. No chyba, że odrobimy
COYS!
18 listopada 2017, 14:20 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Bardzo ale to bardzo słaby Tottenham. Szkoda strzępić ryja


dokładnie
dokładnie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 listopada 2017, 14:22 [cytuj]
Plus taki, że przy takim wyniku będzie się można z czystym sumieniem skupić na LM i Pucharze Anglii :rotfl:
Plus taki, że przy takim wyniku będzie się można z czystym sumieniem skupić na LM i Pucharze Anglii :rotfl:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się