Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Burnley - Tottenham
23 grudnia 2017, 19:58 [cytuj]
Nareszcie... :kwiatek::brawo:
Nareszcie... :kwiatek::brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 grudnia 2017, 19:59 [cytuj]
Sissoko złoto. Ale asysta xD
Sissoko złoto. Ale asysta xD
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 grudnia 2017, 20:08 [cytuj]
:cwaniak:
:cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 grudnia 2017, 20:09 [cytuj]
Można? Można :D
Można? Można :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 grudnia 2017, 20:18 [cytuj]
TYLE KASY ZA Takie drewno
TYLE KASY ZA Takie drewno
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 grudnia 2017, 20:23 [cytuj]
W końcu zagraliśmy agresywnie w odbiorze i przyjemnie dla oka. Pasowałoby zacząć jakąś seryjkę zwycięstw :cwaniak:
W końcu zagraliśmy agresywnie w odbiorze i przyjemnie dla oka. Pasowałoby zacząć jakąś seryjkę zwycięstw :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
24 grudnia 2017, 10:50 [cytuj]
zawsze mamy dobry czas w okresie swiateczno-noworocznym, miejmy nadzieje ze i w tym roku tak bedzie ;) przy okazji zdrowych spokojnych swiat wszystkim kibicom najlepszego klubu na swiecie :muza:
zawsze mamy dobry czas w okresie swiateczno-noworocznym, miejmy nadzieje ze i w tym roku tak bedzie ;) przy okazji zdrowych spokojnych swiat wszystkim kibicom najlepszego klubu na swiecie :muza:
24 grudnia 2017, 11:20 [cytuj]
Ogólnie zagraliśmy bardzo dobry mecz, spokojnie mogło i powinno być 6-0, całkiem przyzwoity mecz Sissoko (szkoda zmarnowanej setki) asysta przy drugiej bramce palce lizać
Edytowano dnia: 24 grudnia 2017, 11:21
Ogólnie zagraliśmy bardzo dobry mecz, spokojnie mogło i powinno być 6-0, całkiem przyzwoity mecz Sissoko (szkoda zmarnowanej setki) asysta przy drugiej bramce palce lizać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 grudnia 2017, 13:27 [cytuj]
Harry Kane najlepsza 9 na świecie . Nie znam bardziej kompletnego napastnika od Harry'ego . Prawa noga, lewa noga , gra głową na najwyższym Światowym poziomie . Harry jesteś THE BEST . WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKIECH SPURSMANIAKÓW :D:D:]:]
Harry Kane najlepsza 9 na świecie . Nie znam bardziej kompletnego napastnika od Harry'ego . Prawa noga, lewa noga , gra głową na najwyższym Światowym poziomie . Harry jesteś THE BEST . WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKIECH SPURSMANIAKÓW :D:D:]:]
24 grudnia 2017, 13:37 [cytuj]
Southampton bez Austina. Dele bez kary (swoją drogą nie wiem za co miałby ją dostać). Myślałem, że nie można pieprzyć głupiej niż Szpakowski, ale Nahorny wczoraj w niczym nie ustępował . Tak tendencyjnego komentarza nie słyszałem dawno. Wesołych Świąt dla wszystkich i wygranej w Boxing Day.
Southampton bez Austina. Dele bez kary (swoją drogą nie wiem za co miałby ją dostać). Myślałem, że nie można pieprzyć głupiej niż Szpakowski, ale Nahorny wczoraj w niczym nie ustępował . Tak tendencyjnego komentarza nie słyszałem dawno. Wesołych Świąt dla wszystkich i wygranej w Boxing Day
badseed66
24 grudnia 2017, 15:32 [cytuj]
Zgadzam się z przedmówca. Jakoś tydzień wczesniej nie krzyczęli o De Bryune, że wymusił jedenastkę. Alli zachował się sprytnie 95% piłkarzy jak ma okazję wywalczyć rzut karny to z tego korzysta. Pamiętam jak Moses się rzucił jak worek ziemniaków w zeszłym sezonie i wykorzystał wślizg Sona. Dziwne jak przeciwko nam są dyktowane takie karne to jest mądrość napastnika i błąd obrońcy, jak my dostajemy karnego, to naciąganie sędziego i nurkowanie. Śmieszne że nawet niektórzy kibice myślą w ten sposób. Mają tendencje do samobiczowania się
Zgadzam się z przedmówca. Jakoś tydzień wczesniej nie krzyczęli o De Bryune, że wymusił jedenastkę. Alli zachował się sprytnie 95% piłkarzy jak ma okazję wywalczyć rzut karny to z tego korzysta. Pamiętam jak Moses się rzucił jak worek ziemniaków w zeszłym sezonie i wykorzystał wślizg Sona. Dziwne jak przeciwko nam są dyktowane takie karne to jest mądrość napastnika i błąd obrońcy, jak my dostajemy karnego, to naciąganie sędziego i nurkowanie. Śmieszne że nawet niektórzy kibice myślą w ten sposób. Mają tendencje do samobiczowania się
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 147 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się