Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Arsenal
10 lutego 2018, 12:41 [cytuj]
Nasi: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane

Ławka: Vorm, Aurier, Rose, Wanyama, Sissoko, Lamela, Lucas Moura.

Nasi: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane Ławka: Vorm, Aurier, Rose, Wanyama, Sissoko, Lamela, Lucas Moura.
LMAO
10 lutego 2018, 12:46 [cytuj]
Arsenal: Cech, Bellerin, Koscielny, Mustafi, Monreal, Elneny, Xhaka, Wilshere, Ozil, Mkhitaryan, Auba

Wow, nasza ławka wygląda mega mocnie, niech jeszcze Toby wróci, to wtedy będzie totalny odjazd. Szczerze, z naszą formą jedyną opcją dla Arsenalu jest poleganie na szybkim kontraataku i z Aubameyangiem + Ozil i Mkhi z tyłu mają całkiem niezłe szanse na dziobnięcie nas. Wydaje mi się, że wszystko będzie zależało od wykrzystywania sytuacji z naszej strony i braku wielkich błędów w obronie(typu Dier z Poolem).
Arsenal: Cech, Bellerin, Koscielny, Mustafi, Monreal, Elneny, Xhaka, Wilshere, Ozil, Mkhitaryan, Auba Wow, nasza ławka wygląda mega mocnie, niech jeszcze Toby wróci, to wtedy będzie totalny odjazd. Szczerze, z naszą formą jedyną opcją dla Arsenalu jest poleganie na szybkim kontraataku i z Aubameyangiem + Ozil i Mkhi z tyłu mają całkiem niezłe szanse na dziobnięcie nas. Wydaje mi się, że wszystko będzie zależało od wykrzystywania sytuacji z naszej strony i braku wielkich błędów w obronie(typu Dier z Poolem)
LMAO
10 lutego 2018, 12:52 [cytuj]
dziwi mnie dlaczego Toby\'ego nie ma nawet na lawce, skoro zagral caly mecz z Newport... moze Maurycy nie chce go przeforsowac i oszczedza na Juve? ale faktycznie lawka nasza wyglada zajebiscie. widzialbym od pierwszej minuty Wanyame dzisiaj, podeptalby tych cieniasow typu Xhaka Whilsere :kotek:
Edytowano dnia: 10 lutego 2018, 12:52
dziwi mnie dlaczego Toby\'ego nie ma nawet na lawce, skoro zagral caly mecz z Newport... moze Maurycy nie chce go przeforsowac i oszczedza na Juve? ale faktycznie lawka nasza wyglada zajebiscie. widzialbym od pierwszej minuty Wanyame dzisiaj, podeptalby tych cieniasow typu Xhaka Whilsere :kotek:
10 lutego 2018, 12:56 [cytuj]
Nasz skład ok , z tym że Dier ostatnio popełnia dość dużo błędów , oby dzisiaj nie odwalił niczego co mogło by wpłynąć na wynik . Wanyama wydaje mi się lepszą opcją , ale oby Pochettino po raz kolejny udowodnił że wie co robi . COYS !!!!
Nasz skład ok , z tym że Dier ostatnio popełnia dość dużo błędów , oby dzisiaj nie odwalił niczego co mogło by wpłynąć na wynik . Wanyama wydaje mi się lepszą opcją , ale oby Pochettino po raz kolejny udowodnił że wie co robi . COYS !!!!
10 lutego 2018, 13:01 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=dMwo4WPMaJs
:):ok:
https://www.youtube.com/watch?v=dMwo4WPMaJs :):ok:
10 lutego 2018, 13:06 [cytuj]
ale mam ciśnienie na ten mecz. aż musiałem się tutaj wpisać :)

pierwsza połowa na przypale w pracy. później szybko do domu na drugą połowę :D
ale mam ciśnienie na ten mecz. aż musiałem się tutaj wpisać :) pierwsza połowa na przypale w pracy. później szybko do domu na drugą połowę :D
10 lutego 2018, 13:26 [cytuj]
Będzie dobrze!!
Będzie dobrze!!
10 lutego 2018, 13:33 [cytuj]
Ma ktoś jakiś dobry stream, który nie zacina się?
Ma ktoś jakiś dobry stream, który nie zacina się?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
10 lutego 2018, 13:37 [cytuj]
@Sawik jeśli masz AcePlayer\'a to łap ID: 118b26a6f2f53faf0490c02313e2aac3a1b39630
Edytowano dnia: 10 lutego 2018, 13:39
@Sawik jeśli masz AcePlayer\'a to łap ID: 118b26a6f2f53faf0490c02313e2aac3a1b39630
10 lutego 2018, 13:38 [cytuj]
http://www.eplsite.info/stream10.html polecam
http://www.eplsite.info/stream10.html polecam
10 lutego 2018, 13:43 [cytuj]
Dzięki Panowie :D
Dzięki Panowie :D
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
10 lutego 2018, 13:46 [cytuj]
ja to mam wrazenie ze son to jest troche zajechany
ja to mam wrazenie ze son to jest troche zajechany
10 lutego 2018, 13:48 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
ja to mam wrazenie ze son to jest troche zajechany


Dlatego kupiony został Lucas Moura, abyśmy mieli większy wachlarz możliwości. W tym sezonie będzie ciężko, ale w kolejnym sezonie z taką kadrą będziemy mogli grać na wszystkich frontach. Oczywiście pod warunkiem, że wszyscy gracze będą zdrowi.
Dlatego kupiony został Lucas Moura, abyśmy mieli większy wachlarz możliwości. W tym sezonie będzie ciężko, ale w kolejnym sezonie z taką kadrą będziemy mogli grać na wszystkich frontach. Oczywiście pod warunkiem, że wszyscy gracze będą zdrowi
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
10 lutego 2018, 14:06 [cytuj]
ormianin w formie :muza:
ormianin w formie :muza:
10 lutego 2018, 14:09 [cytuj]
Straszna kopanina.
Straszna kopanina
10 lutego 2018, 14:16 [cytuj]
Stwarzamy więcej sytuacji, dłużej utrzymujemy się przy piłce ale póki co mało z tego wynika. Z tyłu gramy dosyć pewnie jeśli chodzi o pozytywy
Stwarzamy więcej sytuacji, dłużej utrzymujemy się przy piłce ale póki co mało z tego wynika. Z tyłu gramy dosyć pewnie jeśli chodzi o pozytywy
10 lutego 2018, 14:17 [cytuj]
Pierwsza połowa na słabym poziomie. Jak dla mnie jest problem w środku pola, jest Dembele i nic poza tym. Nie ma komu rozgrywać.
Pierwsza połowa na słabym poziomie. Jak dla mnie jest problem w środku pola, jest Dembele i nic poza tym. Nie ma komu rozgrywać
10 lutego 2018, 14:18 [cytuj]
dembele eriksen i jan , najlepsi u nas.
dembele eriksen i jan , najlepsi u nas
10 lutego 2018, 14:25 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
dembele eriksen i jan , najlepsi u nas


W czym?
W czym?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2018, 14:28 [cytuj]
Dembele dobrze piłki przetrzymuje i rozgrywa, dał kilka prostopadłych piłek.Problem w tym, ze Arsenal gra ultra defensywnie, broni sie całym zespołem i ciezko jest cos Eriksenowi czy Alliemu wykminić.
Tak czy siak, Eriksen jak dla mnie zawodzi. Tak samo jak Alli. Son duzo szumy a mało pożytku.
Kane odciety.Kurcze jak ja tęsknie za wahadłowymi obroncami i Rose i Walkerem z poczatku tamtego sezonu.
To były skrzydła, teraz Trippier nawet dobrej centry nie potrafi dać, pomimo iz pokazywał juz ze potrafi.

Duzo walki, mało ciekawych zagrań. dużo strat, strasznie zamkniety ten mecz.
Dembele dobrze piłki przetrzymuje i rozgrywa, dał kilka prostopadłych piłek.Problem w tym, ze Arsenal gra ultra defensywnie, broni sie całym zespołem i ciezko jest cos Eriksenowi czy Alliemu wykminić. Tak czy siak, Eriksen jak dla mnie zawodzi. Tak samo jak Alli. Son duzo szumy a mało pożytku. Kane odciety.Kurcze jak ja tęsknie za wahadłowymi obroncami i Rose i Walkerem z poczatku tamtego sezonu. To były skrzydła, teraz Trippier nawet dobrej centry nie potrafi dać, pomimo iz pokazywał juz ze potrafi. Duzo walki, mało ciekawych zagrań. dużo strat, strasznie zamkniety ten mecz
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 147 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się