Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Crystal Palace - Tottenham
25 lutego 2018, 13:32 [cytuj]
Liniowy nam karnego odebrał, chociaż Kane stał w linii z obrońcami...
Liniowy nam karnego odebrał, chociaż Kane stał w linii z obrońcami
25 lutego 2018, 13:33 [cytuj]
Musimy ogarnąć trochę ten chaos, bo Palace strasznie słabiutkie dzisiaj
Musimy ogarnąć trochę ten chaos, bo Palace strasznie słabiutkie dzisiaj
25 lutego 2018, 13:34 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Liniowy nam karnego odebrał, chociaż Kane stał w linii z obrońcami

Był spalony
Był spalony
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 13:47 [cytuj]
Tragedia i do zapomnienia. Na stojąco tego nie wygramy :bezradny:
Tragedia i do zapomnienia. Na stojąco tego nie wygramy :bezradny:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 13:50 [cytuj]
Z pierwszej polowy zapamiętam tylko brak prób sprzedaży przez Hahornego Kane'a i Alliego do Realu.
Z pierwszej polowy zapamiętam tylko brak prób sprzedaży przez Hahornego Kane'a i Alliego do Realu
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 lutego 2018, 13:50 [cytuj]
Ale chujnia. Grają bez zaangażowania, a w ten sposób możemy jedynie stracić bramkę i dopiero wtedy się obudzą. Palace jest słabe dzisiaj, jedyne zagrożenie to ta strona na której gra Townsend, i to chyba tylko wtedy jak podaje bo swoich firmowych strzałów się chyba jeszcze nie pozbył.
Ale chujnia. Grają bez zaangażowania, a w ten sposób możemy jedynie stracić bramkę i dopiero wtedy się obudzą. Palace jest słabe dzisiaj, jedyne zagrożenie to ta strona na której gra Townsend, i to chyba tylko wtedy jak podaje bo swoich firmowych strzałów się chyba jeszcze nie pozbył
25 lutego 2018, 13:51 [cytuj]
Kurwa znów sobie kopiemy w pierwszej licząc, że coś wpadnie. A potem w drugiej będziemy stawać na chuju w ostanich minutach żeby coś strzelić. Zamiast odrazu ruszyć na nich z kopyta. Te podania niedokładne też wkurwiają, bo większość nawet bez presji.
Kurwa znów sobie kopiemy w pierwszej licząc, że coś wpadnie. A potem w drugiej będziemy stawać na chuju w ostanich minutach żeby coś strzelić. Zamiast odrazu ruszyć na nich z kopyta. Te podania niedokładne też wkurwiają, bo większość nawet bez presji
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 lutego 2018, 13:53 [cytuj]
W naszą grę w tym sezonie wkradł się minimalizm, wyglądamy jakbyśmy się totalnie oszczędzali przed Juventusem. Rozumiem, że nie możemy grać cały czas na takiej intensywności jak z United czy Arsenalem, ale powinniśmy choć trochę podkręcić tempo.

W drugiej połowie ktoś z dwójki Son, Lucas, bo potrafią zrobić coś z niczego
W naszą grę w tym sezonie wkradł się minimalizm, wyglądamy jakbyśmy się totalnie oszczędzali przed Juventusem. Rozumiem, że nie możemy grać cały czas na takiej intensywności jak z United czy Arsenalem, ale powinniśmy choć trochę podkręcić tempo. W drugiej połowie ktoś z dwójki Son, Lucas, bo potrafią zrobić coś z niczego
25 lutego 2018, 14:03 [cytuj]
Sredni klub z Anglii nie mogący skorzystać z 12(!) zawodników a my kopiemy jak na treningu. No kurwa..
Sredni klub z Anglii nie mogący skorzystać z 12(!) zawodników a my kopiemy jak na treningu. No kurwa
25 lutego 2018, 14:08 [cytuj]
Ehhh. Nie idzie to dziś.
Ehhh. Nie idzie to dziś
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 14:11 [cytuj]
Żart....
Żart
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 14:12 [cytuj]
kurwa kane ma chyba zeza
kurwa kane ma chyba zeza
25 lutego 2018, 14:12 [cytuj]
Nie poznaję człowieka ;)
Nie poznaję człowieka ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 lutego 2018, 14:12 [cytuj]
Co oni robią, kurwa mać, takie setki
Co oni robią, kurwa mać, takie setki
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 lutego 2018, 14:13 [cytuj]
Gramy bez skupienia bo myślimy, że mecz sam się wygra i wychodzi to w takich sytuacjach.
Gramy bez skupienia bo myślimy, że mecz sam się wygra i wychodzi to w takich sytuacjach
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 14:14 [cytuj]
Dawać Sona,
Dawać Sona,
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 lutego 2018, 14:17 [cytuj]
Van Anholt przechodzi 3 naszych praktycznie bez zwodu. WTF?

Nie mogę się doczekać na zmiany które nastąpią w 80 minucie...
Edytowano dnia: 25 lutego 2018, 14:19
Van Anholt przechodzi 3 naszych praktycznie bez zwodu. WTF? Nie mogę się doczekać na zmiany które nastąpią w 80 minucie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 14:20 [cytuj]
ale palace jest dzis slabe... nie rozumiem jak przez godzine gry my nie strzelilismy jeszcze bramki...
ale palace jest dzis slabe... nie rozumiem jak przez godzine gry my nie strzelilismy jeszcze bramki
25 lutego 2018, 14:22 [cytuj]
Naszym to już chyba tylko LM w głowie, bo dzbany z niższych lig czy Palace bez połowy składu już sprawiają problemy. Odkąd jest Pochettino, nie łapaliśmy już zadyszek przed wiosną, więc o co kaman? Mecz na stojąco się nie wygra.
Naszym to już chyba tylko LM w głowie, bo dzbany z niższych lig czy Palace bez połowy składu już sprawiają problemy. Odkąd jest Pochettino, nie łapaliśmy już zadyszek przed wiosną, więc o co kaman? Mecz na stojąco się nie wygra
25 lutego 2018, 14:24 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Naszym to już chyba tylko LM w głowie, bo dzbany z niższych lig czy Palace bez połowy składu już sprawiają problemy. Odkąd jest Pochettino, nie łapaliśmy już zadyszek przed wiosną, więc o co kaman? Mecz na stojąco się nie wygra

Jak dla mnie to wina piłkarzy. Parę dobrych meczów z czołówką i udana jak na razie przygoda w LM i zaczyna się myślenie, że z dołem tabeli można się oszczędzać. Przykro mi, ale to nie LaLiga.
Edytowano dnia: 25 lutego 2018, 14:24
Jak dla mnie to wina piłkarzy. Parę dobrych meczów z czołówką i udana jak na razie przygoda w LM i zaczyna się myślenie, że z dołem tabeli można się oszczędzać. Przykro mi, ale to nie LaLiga
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 172 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się