Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Newcastle
9 maja 2018, 20:02 [cytuj]
Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Wanyama, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane

Vorm, Rose, Alderweireld, Foyth, Lamela, Lucas, Llorente

Mam złe przeczucia co do tego meczu. Oby nie było powtórki sprzed 2 lat.
Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Wanyama, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane Vorm, Rose, Alderweireld, Foyth, Lamela, Lucas, Llorente Mam złe przeczucia co do tego meczu. Oby nie było powtórki sprzed 2 lat
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
9 maja 2018, 20:26 [cytuj]
Jak dadzą dupy to wskocze na boisko i im nastukam.
Ale stawiam 3:0.
COYS
Edytowano dnia: 9 maja 2018, 20:27
Jak dadzą dupy to wskocze na boisko i im nastukam. Ale stawiam 3:0. COYS
9 maja 2018, 20:41 [cytuj]
pytanie techniczne czy czat/chat zostal usuniety ze strony?
pytanie techniczne czy czat/chat zostal usuniety ze strony?
9 maja 2018, 21:01 [cytuj]
Jeśli ktoś jeszcze nie znalazł nic w dobrej jakości to łapcie:
http://ripple.is/football/2680-tottenham-hotspur-vs-newcastle-united
Jeśli ktoś jeszcze nie znalazł nic w dobrej jakości to łapcie: http://ripple.is/football/2680-tottenham-hotspur-vs-newcastle-united
9 maja 2018, 21:01 [cytuj]
ja się bardziej obawiam Leicseter ,że im sie zachce , postawią autobus w polu karnym i będą wystrzeliwywać długie lagi na Vardyego , nie mozna bylo zremisowac z Wba:glupek:
ja się bardziej obawiam Leicseter ,że im sie zachce , postawią autobus w polu karnym i będą wystrzeliwywać długie lagi na Vardyego , nie mozna bylo zremisowac z Wba:glupek:
9 maja 2018, 21:13 [cytuj]
Sissoko przekupiony?co to bylo:boisie:
Sissoko przekupiony?co to bylo:boisie:
9 maja 2018, 21:15 [cytuj]
Ale mamy kurwa farta. Dobrze zaczęliśmy, a teraz mam przed oczami mecz sprzed 2 lat. Vertonghen solidny cały sezon, a teraz prowokuje dwie sytuacje i równie dobrze mogło być 0-2...

Przykro się to ogląda. Widać kto chce bardziej, i nie jest to Tottenham :glupek:
Edytowano dnia: 9 maja 2018, 21:27
Ale mamy kurwa farta. Dobrze zaczęliśmy, a teraz mam przed oczami mecz sprzed 2 lat. Vertonghen solidny cały sezon, a teraz prowokuje dwie sytuacje i równie dobrze mogło być 0-2... Przykro się to ogląda. Widać kto chce bardziej, i nie jest to Tottenham :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
9 maja 2018, 21:29 [cytuj]
Póki co kolejny znakomity mecz w naszym wykonaniu
Póki co kolejny znakomity mecz w naszym wykonaniu
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
9 maja 2018, 21:37 [cytuj]
Przecież to zakrawa na sabotaż. Grajmy tak dalej, to do nikogo nie będziemy mogli mieć pretensji, że gramy za rok w LE.
Przecież to zakrawa na sabotaż. Grajmy tak dalej, to do nikogo nie będziemy mogli mieć pretensji, że gramy za rok w LE
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
9 maja 2018, 21:41 [cytuj]
Llloris chyba powinien grać u nas na środku ,najlepsza pila w meczu
Llloris chyba powinien grać u nas na środku ,najlepsza pila w meczu
9 maja 2018, 21:41 [cytuj]
Kane też życiówka ;)
Kane też życiówka ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
9 maja 2018, 21:42 [cytuj]
Wypisz wymaluj 5-1 sprzed 2 lat. Piłkarze mają wyjebane. Wyszli sobie pokopać piłkę. Wpadnie to wpadnie .Nie wpadnie to nie wpadnie.
Edytowano dnia: 9 maja 2018, 21:42
Wypisz wymaluj 5-1 sprzed 2 lat. Piłkarze mają wyjebane. Wyszli sobie pokopać piłkę. Wpadnie to wpadnie .Nie wpadnie to nie wpadnie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
9 maja 2018, 21:43 [cytuj]
w przerwie Sissoko out ,Eriksen do tylu na 8 i Lucas na skrzydlo
w przerwie Sissoko out ,Eriksen do tylu na 8 i Lucas na skrzydlo
9 maja 2018, 21:44 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
w przerwie Sissoko out ,Eriksen do tylu na 8 i Lucas na skrzydlo

Pochettino nie zmienia w przerwie. Pierwsze zmiany w 60 minucie, o ile będzie remis...
Pochettino nie zmienia w przerwie. Pierwsze zmiany w 60 minucie, o ile będzie remis
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
9 maja 2018, 21:52 [cytuj]
Czelsi 0-1. Może to ich obudzi i zaczniemy grać cokolwiek do chuja.
Edytowano dnia: 9 maja 2018, 21:53
Czelsi 0-1. Może to ich obudzi i zaczniemy grać cokolwiek do chuja
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
9 maja 2018, 21:54 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Czelsi 0-1. Może to ich obudzi i zaczniemy grać cokolwiek do chuja


Wyścig Chelsea i Spurs o TOP4 trochę mi przypomina wyścig o mistrzostwo w wiadomej lidze ;)

Choć Chelsea i tak pewnie wygra
Wyścig Chelsea i Spurs o TOP4 trochę mi przypomina wyścig o mistrzostwo w wiadomej lidze ;) Choć Chelsea i tak pewnie wygra
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
9 maja 2018, 21:54 [cytuj]
Kolejny mecz , i kolejne nawożenie piachu :( coś czuje że Liga Europy wita.
Kolejny mecz , i kolejne nawożenie piachu :( coś czuje że Liga Europy wita.
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
9 maja 2018, 22:06 [cytuj]
No!
No!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
9 maja 2018, 22:06 [cytuj]
uff
uff
9 maja 2018, 22:06 [cytuj]
kurwa nareszcie
kurwa nareszcie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się