Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Wyjazd na otwarcie new WHL
11 lipca 2018, 13:17 [cytuj]
Walu powiedział/a:
A ja mam pytanie co w sytuacji gdyby chętnych z Poland Spurs na mecz było więcej niż biletów przydzielonych dla naszego fan klubu? Na jakiej zasadzie rozdysponowywane będą wtedy bilety pomiędzy członków fanklubu?


Ja decyduje :P
Ja decyduje :P
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 lipca 2018, 13:41 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Ja decyduje :P


Albo Loyalty pkt zrobić? Osoby co rok w rok przedłużają > osoby co wyrywkowo zapisują się do Poland Spurs :luzik:
Edytowano dnia: 11 lipca 2018, 13:43
Albo Loyalty pkt zrobić? Osoby co rok w rok przedłużają > osoby co wyrywkowo zapisują się do Poland Spurs :luzik:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
11 lipca 2018, 17:06 [cytuj]
Zasłużeni dla Sursmanii.
Zasłużeni dla Sursmanii
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
14 sierpnia 2018, 17:45 [cytuj]
Czy w związku z zaistniałą sytuacją, będzie organizowany wypad na Liverpool na Wembley, czy przesuwa się to dopiero na oficjalne otwarcie?
Czy w związku z zaistniałą sytuacją, będzie organizowany wypad na Liverpool na Wembley, czy przesuwa się to dopiero na oficjalne otwarcie?
14 sierpnia 2018, 18:59 [cytuj]
Pep powiedział/a:
Czy w związku z zaistniałą sytuacją, będzie organizowany wypad na Liverpool na Wembley, czy przesuwa się to dopiero na oficjalne otwarcie?


W związku zaistniałą sytuacją na razie jest przeświadczenie, że nasz noga na Wembley nie postanie, (o ile to nie będzie finał jakiegoś pucharu). Byłem na kilku meczach naszej drużyny i na kilku wydarzeniach sportowych typu: gala bokserska. Nawet jak Joshua walczył z Klitschko to i tak śmierdziało ch*jem, bo ten stadion nie ma atmosfery. Najechało się pikników, którzy patrzą na ciebie jak na "kogoś kto nie potrafi zachować się w towarzystwie", kiedy próbujesz dopingować drużynę. A potem ci sami ludzie wychodzą ze stadionu i mówią, że nie ma atmosfery :glupek::glupek:
W związku zaistniałą sytuacją na razie jest przeświadczenie, że nasz noga na Wembley nie postanie, (o ile to nie będzie finał jakiegoś pucharu). Byłem na kilku meczach naszej drużyny i na kilku wydarzeniach sportowych typu: gala bokserska. Nawet jak Joshua walczył z Klitschko to i tak śmierdziało ch*jem, bo ten stadion nie ma atmosfery. Najechało się pikników, którzy patrzą na ciebie jak na "kogoś kto nie potrafi zachować się w towarzystwie", kiedy próbujesz dopingować drużynę. A potem ci sami ludzie wychodzą ze stadionu i mówią, że nie ma atmosfery :glupek::glupek:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się