Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Brighton vs SPURS
22 września 2018, 17:40 [cytuj]
#THFC: Gazzaniga, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Dier, Dembele, Eriksen, Lucas, Son, Kane (C).
#THFC: Gazzaniga, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Dier, Dembele, Eriksen, Lucas, Son, Kane (C)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 września 2018, 18:24 [cytuj]
Mecz który musimy wygrać!!!!
Mecz który musimy wygrać!!!!
22 września 2018, 18:28 [cytuj]
Debiut Gazzanigi w meczu o stawkę? Czy już debiutował wcześniej? Bo ciężko mi sobie przypomnieć ;)
Debiut Gazzanigi w meczu o stawkę? Czy już debiutował wcześniej? Bo ciężko mi sobie przypomnieć ;)
22 września 2018, 18:29 [cytuj]
Vorma nie ma nawet na ławce. Coś się stało, czy Poch się po prostu wkurzył?
Vorma nie ma nawet na ławce. Coś się stało, czy Poch się po prostu wkurzył?
22 września 2018, 18:30 [cytuj]
Grał w poprzednim sezonie chyba z Palace
Grał w poprzednim sezonie chyba z Palace
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 września 2018, 18:30 [cytuj]
Bruckner powiedział/a:
Vorma nie ma nawet na ławce. Coś się stało, czy Poch się po prostu wkurzył?


Ponoć kontuzja kolana
Ponoć kontuzja kolana
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 września 2018, 19:33 [cytuj]
Poprawna pierwsza połowa. Jeszcze jedna taka i będę zadowolony. Szału nie ma ale trzeba wygrać, odbudować pewność siebie i zająć się kolejnym meczem
Poprawna pierwsza połowa. Jeszcze jedna taka i będę zadowolony. Szału nie ma ale trzeba wygrać, odbudować pewność siebie i zająć się kolejnym meczem
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 września 2018, 19:57 [cytuj]
Ogólnie gramy poprawnie, ale faktem jest że oddajemy im sporo piłek nawet bez presji z ich strony.
Ogólnie gramy poprawnie, ale faktem jest że oddajemy im sporo piłek nawet bez presji z ich strony
22 września 2018, 19:59 [cytuj]
Przycisnęli nas trochę w tej połowie. Nie możemy dać im pograć, bo znając nasze szczęście coś im wpadnie w doliczonym czasie.
Przycisnęli nas trochę w tej połowie. Nie możemy dać im pograć, bo znając nasze szczęście coś im wpadnie w doliczonym czasie
22 września 2018, 20:07 [cytuj]
Ładnie to zmieścił Lamela. Mam nadzieję, że to trochę uspokoi Brighton
Ładnie to zmieścił Lamela. Mam nadzieję, że to trochę uspokoi Brighton
22 września 2018, 20:24 [cytuj]
W 15 sekund od setki do straty bramki - Tottenham sezonu 2018/2019.
W 15 sekund od setki do straty bramki - Tottenham sezonu 2018/2019
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 września 2018, 20:24 [cytuj]
Bramka na konto Kane'a i jego egoizm w tej akcji. Zamiast 3-0 jest 2-1. Ale 3 punkty na szczęście mamy
Bramka na konto Kane'a i jego egoizm w tej akcji. Zamiast 3-0 jest 2-1. Ale 3 punkty na szczęście mamy
22 września 2018, 20:25 [cytuj]
No i standard. Jakby nie stracili bramki w końcowych minutach, to by to nie był Tottenham
No i standard. Jakby nie stracili bramki w końcowych minutach, to by to nie był Tottenham
22 września 2018, 22:13 [cytuj]
0-2 i kurwa jedyne co trzeba to zachować koncentracje przez 2-3 minuty dłużej, a my znowu frajersko tracimy bramkę. Niby są 3 punkty, ale niesmak pozostał. I od tej pory tylko Gazzaniga jako numer 2.
0-2 i kurwa jedyne co trzeba to zachować koncentracje przez 2-3 minuty dłużej, a my znowu frajersko tracimy bramkę. Niby są 3 punkty, ale niesmak pozostał. I od tej pory tylko Gazzaniga jako numer 2
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 września 2018, 23:00 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
0-2 i kurwa jedyne co trzeba to zachować koncentracje przez 2-3 minuty dłużej, a my znowu frajersko tracimy bramkę. Niby są 3 punkty, ale niesmak pozostał. I od tej pory tylko Gazzaniga jako numer 2


Od dawna tak uważam, w sumie od meczu w którym zadebiutował. Trochę musi jeszcze popracować nad łapaniem górnych piłek i będzie solidny bramkarz. Brakowało mu troszkę pewności siebie w tym meczu jeszcze, ale jak się gra jeden mecz na sezon to trudno się dziwić.
Od dawna tak uważam, w sumie od meczu w którym zadebiutował. Trochę musi jeszcze popracować nad łapaniem górnych piłek i będzie solidny bramkarz. Brakowało mu troszkę pewności siebie w tym meczu jeszcze, ale jak się gra jeden mecz na sezon to trudno się dziwić
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 września 2018, 13:50 [cytuj]
Wygrana jest! Ale.....
Wygrana jest! Ale.....
23 września 2018, 17:11 [cytuj]
Brakuje nam jakości w meczach rozegranych do tej pory , nie było polotu , finezji i gry piłką z czego słyneliśmy . Wiem że to dopiero początek sezonu , ale trzeba popracować nad wieloma aspektami gry żeby w tym sezonie znaleźć się w top4 . Mamy również problem ze skutecznością , sytuacje się pojawiają tylko brak im skutecznego wykończenia .
Brakuje nam jakości w meczach rozegranych do tej pory , nie było polotu , finezji i gry piłką z czego słyneliśmy . Wiem że to dopiero początek sezonu , ale trzeba popracować nad wieloma aspektami gry żeby w tym sezonie znaleźć się w top4 . Mamy również problem ze skutecznością , sytuacje się pojawiają tylko brak im skutecznego wykończenia
23 września 2018, 17:15 [cytuj]
Zbyt dużo również błędów indywidualnych. Mamy wykonawców ,tylko trzeba pracować panowie . Wiem że to zabrzmi banalnie , ale na treningach praca , praca i jeszcze raz praca.
Zbyt dużo również błędów indywidualnych. Mamy wykonawców ,tylko trzeba pracować panowie . Wiem że to zabrzmi banalnie , ale na treningach praca , praca i jeszcze raz praca
24 września 2018, 14:49 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Zbyt dużo również błędów indywidualnych.

Z Brighton to byl dramat, bledy Janka, Diera i Tripsa z takim City zakonczylyby sie bramkami. Rose z Sonem kilka nieporozumien.
Kompletnie nie rozumiem tez odkrycia sie w drugiej polowie i dziury z prawej strony ktora poszly chyba 3 kontry w 10 minut.

Ogolnie zagralismy zle, ale mielismy duzo szczescia i Lamele ktory w tym sezonie gra bardzo poprawnie.
Edytowano dnia: 24 września 2018, 14:51
Z Brighton to byl dramat, bledy Janka, Diera i Tripsa z takim City zakonczylyby sie bramkami. Rose z Sonem kilka nieporozumien. Kompletnie nie rozumiem tez odkrycia sie w drugiej polowie i dziury z prawej strony ktora poszly chyba 3 kontry w 10 minut. Ogolnie zagralismy zle, ale mielismy duzo szczescia i Lamele ktory w tym sezonie gra bardzo poprawnie
25 września 2018, 20:06 [cytuj]
Po 5 latach w klubie, w samą porę :P
Po 5 latach w klubie, w samą porę :P
COYS!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 119 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się