Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS - Man City
29 października 2018, 20:09 [cytuj]
Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Dembele, Sissoko, Lamela, Lucas, Kane

ławka: Gazzaniga, Aurier, Walker-Peters, Winks, Eriksen, Dele, Son

No to lecimy.
Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Dier, Dembele, Sissoko, Lamela, Lucas, Kane ławka: Gazzaniga, Aurier, Walker-Peters, Winks, Eriksen, Dele, Son No to lecimy
29 października 2018, 20:46 [cytuj]
Mam mysli czarne jak skóra Sissoko. Z drugiej strony na takiej murawie to i Flota Świnoujście miałaby szansę.

Wierzyć trzeba :) liczę na jakieś 3-1 i przełamanie.
Mam mysli czarne jak skóra Sissoko. Z drugiej strony na takiej murawie to i Flota Świnoujście miałaby szansę. Wierzyć trzeba :) liczę na jakieś 3-1 i przełamanie
.upadamy na dno by odbić się od niego.
29 października 2018, 21:06 [cytuj]
Ale rozklepali:|
Ale rozklepali:|
29 października 2018, 21:07 [cytuj]
Trippier :glupek:
Trippier :glupek:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
29 października 2018, 21:09 [cytuj]
Gdyny to wpadlo Harremu
Gdyny to wpadlo Harremu
29 października 2018, 21:25 [cytuj]
macie jakieś linki
macie jakieś linki
29 października 2018, 21:26 [cytuj]
d r e w s s o k o :brawo:
d r e w s s o k o :brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 października 2018, 21:27 [cytuj]
http://tele-wizja.ru/csport/
http://tele-wizja.ru/csport/
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 października 2018, 21:30 [cytuj]
kurde Trippier... co on wyprawia dziś w obronie
kurde Trippier... co on wyprawia dziś w obronie
29 października 2018, 21:35 [cytuj]
k a n e równa do drewssoko
k a n e równa do drewssoko
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 października 2018, 21:36 [cytuj]
Lamela to obecnie nasz najlepszy zawodnik. Szkoda, ze nie ma z kim grac.
Lamela to obecnie nasz najlepszy zawodnik. Szkoda, ze nie ma z kim grac
29 października 2018, 21:36 [cytuj]
;( .....
;(
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 października 2018, 21:44 [cytuj]
It’s actually mad that we’ve gone from the best full-backs in the league to this.

Racja.
It’s actually mad that we’ve gone from the best full-backs in the league to this. Racja
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
29 października 2018, 21:50 [cytuj]
City spokojnie do powiezienia, ale niestety gramy w 10. Brakuje nam Dembele. Niestety nie pierwszy raz w tym sezonie.
City spokojnie do powiezienia, ale niestety gramy w 10. Brakuje nam Dembele. Niestety nie pierwszy raz w tym sezonie
29 października 2018, 22:08 [cytuj]
ja jebe Lloris co to było znów?
ja jebe Lloris co to było znów?
29 października 2018, 22:10 [cytuj]
Maurycy powinien porzadnie zastanowic sie nad Llorisem w bramce. Co mecz to jakis klops.
Maurycy powinien porzadnie zastanowic sie nad Llorisem w bramce. Co mecz to jakis klops
29 października 2018, 22:57 [cytuj]
drużyna Pochettino potwierdza a-formę
wszyscy równają do drewssoko - nawet Lamela i Tripp już są blisko tego poziomu ... ciężko się to ogląda :blee:
drużyna Pochettino potwierdza a-formę wszyscy równają do drewssoko - nawet Lamela i Tripp już są blisko tego poziomu ... ciężko się to ogląda :blee:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 października 2018, 23:00 [cytuj]
Okazje byly, moze nawet lepsze niz city, wiadomo ze z kontry bo na to bylismy nastawieni (niestety pelny mecz sissoko, lzy lecialy, mi z bezradnosci a kolegom, kibicom innych klubow, ze smiechu od szyderstw).

Mecz na dobra sprawe przegrala fatalna murawa, spowodowana organizowaniem przez Wembley innych wydarzen, spowodowanymi tym, ze mialo nie byc tu meczow PL, co spowodowane mialo byc obecnoscia nowego stadionu, ktorego nie ma. Efekt motyla?
Okazje byly, moze nawet lepsze niz city, wiadomo ze z kontry bo na to bylismy nastawieni (niestety pelny mecz sissoko, lzy lecialy, mi z bezradnosci a kolegom, kibicom innych klubow, ze smiechu od szyderstw). Mecz na dobra sprawe przegrala fatalna murawa, spowodowana organizowaniem przez Wembley innych wydarzen, spowodowanymi tym, ze mialo nie byc tu meczow PL, co spowodowane mialo byc obecnoscia nowego stadionu, ktorego nie ma. Efekt motyla?
29 października 2018, 23:00 [cytuj]
Moim skromnym zdaniem to nasz najlepszy mecz w tym sezonie.
Lamela super.
Ale Sissoko mimo, że złe podanie w polu karnym i podanie na róg, to dobry mecz.
Moim skromnym zdaniem to nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Lamela super. Ale Sissoko mimo, że złe podanie w polu karnym i podanie na róg, to dobry mecz
29 października 2018, 23:08 [cytuj]
Najlepszy w naszej koszulce, ale chyba to nie znaczy ze az tak dobry, no dobrze, poprawny. Ale pare klepek z piszczela i te dwa zagrania troche zostaja w pamieci.

Dobry mecz gral Sanchez i moze Lamela
Najlepszy w naszej koszulce, ale chyba to nie znaczy ze az tak dobry, no dobrze, poprawny. Ale pare klepek z piszczela i te dwa zagrania troche zostaja w pamieci. Dobry mecz gral Sanchez i moze Lamela
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 117 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się