Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Wolves-SPURS
3 listopada 2018, 20:04 [cytuj]
Lloris-Davies, Alderweireld, Foyth, Trippier-Lucas, Sissoko, Dembele, Winks, Lamela-Kane

Subs: Gazzaniga, Aurier, Sanchez, Skipp, Eriksen, Son, Llorente
Lloris-Davies, Alderweireld, Foyth, Trippier-Lucas, Sissoko, Dembele, Winks, Lamela-Kane Subs: Gazzaniga, Aurier, Sanchez, Skipp, Eriksen, Son, Llorente
3 listopada 2018, 21:26 [cytuj]
Ciekawe co z Dele. Foyth zamiast Davinsona.. :D
Edytowano dnia: 3 listopada 2018, 21:27
Ciekawe co z Dele. Foyth zamiast Davinsona.. :D
3 listopada 2018, 21:37 [cytuj]
Mysle, ze to nagroda za mecz z WHU, gdzie zagral naprawde dobry mecz. Inna sprawa, ze z Wolves mozna sobie pozwolic na eksperymenty. W koncu jest szansa na odpoczynek dla sporej czesci zawodnikow. Na szczescie wynik broni decyzji Pocha co do wyjsciowej 11-stki.

W drugiej polowie strzelic szybko trzeciego gola i mozemy myslec o kolejnym meczu. Mam nadzieje, ze ta pierwsza zapowiedz, ze w koncu wchodzimy na nasz poziom z ostatnich sezonow i bedziemy coraz mocniejsi.
Mysle, ze to nagroda za mecz z WHU, gdzie zagral naprawde dobry mecz. Inna sprawa, ze z Wolves mozna sobie pozwolic na eksperymenty. W koncu jest szansa na odpoczynek dla sporej czesci zawodnikow. Na szczescie wynik broni decyzji Pocha co do wyjsciowej 11-stki. W drugiej polowie strzelic szybko trzeciego gola i mozemy myslec o kolejnym meczu. Mam nadzieje, ze ta pierwsza zapowiedz, ze w koncu wchodzimy na nasz poziom z ostatnich sezonow i bedziemy coraz mocniejsi
3 listopada 2018, 22:23 [cytuj]
Ten klub nigdy się nie zmieni, nie ma szans.
Ten klub nigdy się nie zmieni, nie ma szans
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
3 listopada 2018, 22:26 [cytuj]
No to się Foytha nachwaliliśmy
No to się Foytha nachwaliliśmy
3 listopada 2018, 22:30 [cytuj]
Foyth jak Foyth, dzisiaj wszyscy oprócz Lameli i Llorisa grają straszliwą żenadę.
Foyth jak Foyth, dzisiaj wszyscy oprócz Lameli i Llorisa grają straszliwą żenadę
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
3 listopada 2018, 22:41 [cytuj]
Uff, 3 punkty. Nerwowka, ale wygralismy i spora czesc zawodnikow odpoczela.
Uff, 3 punkty. Nerwowka, ale wygralismy i spora czesc zawodnikow odpoczela
5 listopada 2018, 10:11 [cytuj]
Zawsze musimy sobie utrudniać życie, inaczej się nie da. z Foytha będą ludzie, mimo, że dzisiaj zjebał dwie sytuacje. Fakt jest taki, że nie mamy ani środka, ani bocznych obrońców. Trippier i Davies są świetni do rotacji, ale my potrzebujemy szybkich i silnych wahadłowych.

Środek pola nie istnieje, bo Wanyama jest w tragicznej formie, Dembele też zalicza mocny zjazd ze względu na swój wiek. Zostają nam Dier, Sissoko i Winks :rotfl: Każdy inny klub z czołówki ma te pozycje obsadzone 10 razy mocniej. To że jesteśmy 5 punktów za liderem, nie wiem jak to możliwe, bo gramy chujowo, ale wyniki w lidze są przyzwoite. Bez transferów nie będzie żadnego progresu, a na transfery w najbliższym czasie się nie zanosi. Pozostaje tylko trzymać kciuki i liczyć na najlepsze. COYS
Zawsze musimy sobie utrudniać życie, inaczej się nie da. z Foytha będą ludzie, mimo, że dzisiaj zjebał dwie sytuacje. Fakt jest taki, że nie mamy ani środka, ani bocznych obrońców. Trippier i Davies są świetni do rotacji, ale my potrzebujemy szybkich i silnych wahadłowych. Środek pola nie istnieje, bo Wanyama jest w tragicznej formie, Dembele też zalicza mocny zjazd ze względu na swój wiek. Zostają nam Dier, Sissoko i Winks :rotfl: Każdy inny klub z czołówki ma te pozycje obsadzone 10 razy mocniej. To że jesteśmy 5 punktów za liderem, nie wiem jak to możliwe, bo gramy chujowo, ale wyniki w lidze są przyzwoite. Bez transferów nie będzie żadnego progresu, a na transfery w najbliższym czasie się nie zanosi. Pozostaje tylko trzymać kciuki i liczyć na najlepsze. COYS
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 63 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się