Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Cardiff - Spurs
1 stycznia 2019, 17:51 [cytuj]
Jak to zacząłeś piekny w ,,O wszystkim i o niczym\".
Spurs: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Davies, Foyth, Walker-Peters, Lucas, Skipp, Llorente
Według mnie powinni po ostatnim meczu dać odpocząć komuś z 3 Son, Eriksen, Dele i dać Lucasa, no ale zobaczymy. Może jednak nabrali sił. :tak:
Edytowano dnia: 1 stycznia 2019, 17:52
Jak to zacząłeś piekny w ,,O wszystkim i o niczym\". Spurs: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Davies, Foyth, Walker-Peters, Lucas, Skipp, Llorente Według mnie powinni po ostatnim meczu dać odpocząć komuś z 3 Son, Eriksen, Dele i dać Lucasa, no ale zobaczymy. Może jednak nabrali sił. :tak:
1 stycznia 2019, 17:57 [cytuj]
Napewno będą chcieli odreagować, ja stawiam 1:4.
Napewno będą chcieli odreagować, ja stawiam 1:4
1 stycznia 2019, 17:58 [cytuj]
Trochę z innej beczki.
Uważam że Kane powinienem przejąć opaskę kapitana i jako kapitan wprowadzić nas na nowy stadion.
Trochę z innej beczki. Uważam że Kane powinienem przejąć opaskę kapitana i jako kapitan wprowadzić nas na nowy stadion
1 stycznia 2019, 18:14 [cytuj]
Wchodzimy najmocniejszym składem.
Wchodzimy najmocniejszym składem
1 stycznia 2019, 18:40 [cytuj]
Alli to chyba jest na imprezie...
Alli to chyba jest na imprezie
1 stycznia 2019, 18:44 [cytuj]
wsio prawidłowo!
wsio prawidłowo!
1 stycznia 2019, 18:51 [cytuj]
ŁAŁ :D
Wchodzę sprawdzić wynik a tu taka niespodzianka :D
ŁAŁ :D Wchodzę sprawdzić wynik a tu taka niespodzianka :D
1 stycznia 2019, 20:37 [cytuj]
Gratulacje dla Tottenhamu za zwycięstwo i dobrą pierwszą połowę. Nowy rok dobrze się zaczął. Sissoko jak dla mnie MOTM, mimo jednego nieudanego strzału (teraz już wiadomo czemu tak rzadko podejmuje próby). Gość gra teraz tak, że ręce same składają się do oklasków. Niezły mecz Rose'a. Kolejny raz udowodnił, że w tym sezonie powinien być wystawiany zamiast Davies'a. Podobna taktyka jak w poprzednich spotkaniach. Szkoda, że nie podziałała na wilki. Mam nadzieję, że z Manutd zagrają szybszą piłkę i będą więcej biegać. Sanchez zbyt nerwowo. Druga połowa do zapomnienia i moim zdaniem zbyt późne, nieodpowiednie zmiany. Nie mogę ścierpieć tego, że niedługo stracimy Son'a w tak ważnym momencie sezonu.
Gratulacje dla Tottenhamu za zwycięstwo i dobrą pierwszą połowę. Nowy rok dobrze się zaczął. Sissoko jak dla mnie MOTM, mimo jednego nieudanego strzału (teraz już wiadomo czemu tak rzadko podejmuje próby). Gość gra teraz tak, że ręce same składają się do oklasków. Niezły mecz Rose'a. Kolejny raz udowodnił, że w tym sezonie powinien być wystawiany zamiast Davies'a. Podobna taktyka jak w poprzednich spotkaniach. Szkoda, że nie podziałała na wilki. Mam nadzieję, że z Manutd zagrają szybszą piłkę i będą więcej biegać. Sanchez zbyt nerwowo. Druga połowa do zapomnienia i moim zdaniem zbyt późne, nieodpowiednie zmiany. Nie mogę ścierpieć tego, że niedługo stracimy Son'a w tak ważnym momencie sezonu
1 stycznia 2019, 21:04 [cytuj]
Sawyer powiedział/a:
Gratulacje dla Tottenhamu za zwycięstwo i dobrą pierwszą połowę. Nowy rok dobrze się zaczął. Sissoko jak dla mnie MOTM, mimo jednego nieudanego strzału (teraz już wiadomo czemu tak rzadko podejmuje próby). Gość gra teraz tak, że ręce same składają się do oklasków. Niezły mecz Rose'a. Kolejny raz udowodnił, że w tym sezonie powinien być wystawiany zamiast Davies'a. Podobna taktyka jak w poprzednich spotkaniach. Szkoda, że nie podziałała na wilki. Mam nadzieję, że z Manutd zagrają szybszą piłkę i będą więcej biegać. Sanchez zbyt nerwowo. Druga połowa do zapomnienia i moim zdaniem zbyt późne, nieodpowiednie zmiany. Nie mogę ścierpieć tego, że niedługo stracimy Son'a w tak ważnym momencie sezonu

A co z naszym Sonem, że ma nie grać?
A co z naszym Sonem, że ma nie grać?
1 stycznia 2019, 21:18 [cytuj]
Leci grać w reprezentacji na Asian Cup. Ponoć będzie jeszcze na meczu Manutd.
Leci grać w reprezentacji na Asian Cup. Ponoć będzie jeszcze na meczu Manutd

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 106 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się