Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Fulham-Spurs
20 stycznia 2019, 18:52 [cytuj]
nie zmienia to faktu - że mamy mega problem :nie:
nie zmienia to faktu - że mamy mega problem :nie:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
20 stycznia 2019, 18:54 [cytuj]
w sumie to nie wiem dlaczego N'Koudou był przyspawany do trybun przez większość czasu, jak teraz jest wpuszczany.
Bo teraz wychodzi ile meczy niektórzy zagrali Sissoko, dzisiaj Dele
w sumie to nie wiem dlaczego N'Koudou był przyspawany do trybun przez większość czasu, jak teraz jest wpuszczany. Bo teraz wychodzi ile meczy niektórzy zagrali Sissoko, dzisiaj Dele
20 stycznia 2019, 18:55 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
nie zmienia to faktu - że mamy mega problem :nie:

Nie piszę, że nie mamy problemu. Zgadzam się z tobą. Teraz są niestety małe szanse na awans do finału Carabao i duże na spadek formy z takimi kontuzjami. Cóż zobaczymy jak to się rozwinie.
Nie piszę, że nie mamy problemu. Zgadzam się z tobą. Teraz są niestety małe szanse na awans do finału Carabao i duże na spadek formy z takimi kontuzjami. Cóż zobaczymy jak to się rozwinie
20 stycznia 2019, 18:56 [cytuj]
Wyglądało to bardzo słabo, walenie głową w mur . Na cale szczęście wynik uratowany.
Brawo brawo.
COYS
Wyglądało to bardzo słabo, walenie głową w mur . Na cale szczęście wynik uratowany. Brawo brawo. COYS
20 stycznia 2019, 18:57 [cytuj]
Zachrypłem na maxa . Ale zle to wygląda jeszcze Dele . Levy musi teraz sięgnąć do kieszeni .Bo jest już bardzo źle.
Zachrypłem na maxa . Ale zle to wygląda jeszcze Dele . Levy musi teraz sięgnąć do kieszeni .Bo jest już bardzo źle
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
20 stycznia 2019, 18:59 [cytuj]
Uff. Może dzięki tej asyście Nkoudou przypomni się Pochettino. W meczach przedsezonowych naprawdę dobrze grał, a potem słuch po nim zaginął. Ciekawe co z Allim. Jak kolejny do szpitala, to słabo.
Uff. Może dzięki tej asyście Nkoudou przypomni się Pochettino. W meczach przedsezonowych naprawdę dobrze grał, a potem słuch po nim zaginął. Ciekawe co z Allim. Jak kolejny do szpitala, to słabo
20 stycznia 2019, 19:02 [cytuj]
N'koudou mam nadzieję ze na Cwelsi będzie, LICZE NA JAKIŚ SZYBKI TRANSFER COKOLWIEK. Bo teraz trzeba brać silne leki żeby powiedzieć ze jest dobrze jak Levy i Poch powie żę o nic sie nie martwi.
N'koudou mam nadzieję ze na Cwelsi będzie, LICZE NA JAKIŚ SZYBKI TRANSFER COKOLWIEK. Bo teraz trzeba brać silne leki żeby powiedzieć ze jest dobrze jak Levy i Poch powie żę o nic sie nie martwi
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
20 stycznia 2019, 19:03 [cytuj]
Llorente trzeba jak najszybciej sprzedać i z tego+kasa za Dembele kupić jakiegoś przyzwoitego młodego napastnika. Trzymać drewno do ostatniej minuty to był grzech.
Llorente trzeba jak najszybciej sprzedać i z tego+kasa za Dembele kupić jakiegoś przyzwoitego młodego napastnika. Trzymać drewno do ostatniej minuty to był grzech
20 stycznia 2019, 20:19 [cytuj]
Sawyer powiedział/a:
Nie chcę siać paniki, ale to wygląda jak początek końca projektu Pochettino.


Znowu?
Edytowano dnia: 21 stycznia 2019, 00:02
Znowu?
21 stycznia 2019, 07:40 [cytuj]
Llorente to jedno, i dał wczoraj popis. Ale jego występ trochę zakrył "grę" innego zawodnika, którego też chętnie bym pożegnał. Lamela miał chociaż jedną dobrą akcję? Przecież to Erik żywcem wyjęty z pierwszych dwóch sezonów. Jego egoizm i brak zrozumienia z resztą jest ciągle widoczny. Który to już raz?
Llorente to jedno, i dał wczoraj popis. Ale jego występ trochę zakrył "grę" innego zawodnika, którego też chętnie bym pożegnał. Lamela miał chociaż jedną dobrą akcję? Przecież to Erik żywcem wyjęty z pierwszych dwóch sezonów. Jego egoizm i brak zrozumienia z resztą jest ciągle widoczny. Który to już raz?
21 stycznia 2019, 17:05 [cytuj]
Lamela mial bardzo dobry start. Przyszla kolejna kontuzja, mniejsza ilosc minut na boisku i wypadl z rytmu meczowego. Niemniej Lamela w formie wnosi do druzyny odpowiednia jakosc.
Lamela mial bardzo dobry start. Przyszla kolejna kontuzja, mniejsza ilosc minut na boisku i wypadl z rytmu meczowego. Niemniej Lamela w formie wnosi do druzyny odpowiednia jakosc
21 stycznia 2019, 19:52 [cytuj]
Może to nie pora na żarty, ale........
Georges Kevin N'Koudou - 8 minut na boisku - 1 asysta
Mesut Özil - 22 mecze w różnych rozgrywkach - 1 asysta
:rotfl:
Może to nie pora na żarty, ale........ Georges Kevin N'Koudou - 8 minut na boisku - 1 asysta Mesut Özil - 22 mecze w różnych rozgrywkach - 1 asysta :rotfl:
22 stycznia 2019, 12:23 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Może to nie pora na żarty, ale........
Georges Kevin N'Koudou - 8 minut na boisku - 1 asysta
Mesut Özil - 22 mecze w różnych rozgrywkach - 1 asysta
:rotfl:


Powinien dostać szanse na Puchary , może to czas i odpali. Zaimponuje Poch i Lev-emu i dadzą mu trochę pograć. To nadal młody zawodnik może sie rozwinąć.
Powinien dostać szanse na Puchary , może to czas i odpali. Zaimponuje Poch i Lev-emu i dadzą mu trochę pograć. To nadal młody zawodnik może sie rozwinąć
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 156 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się