Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Watford
30 stycznia 2019, 22:01 [cytuj]
LLorente mógłby chociaż wykonać ruch do piłki, a nie stoi jak kłoda i czeka na podanie do nogi. Nie rozumiem wystawiania go. Jedyne co potrafi to gra w powietrzu. Jeśli Son nie wykombinuje czegoś sam, nie mamy szans. Ciekawe kiedy cierpliwość kibiców się skończy do bronienia Pochettino.
LLorente mógłby chociaż wykonać ruch do piłki, a nie stoi jak kłoda i czeka na podanie do nogi. Nie rozumiem wystawiania go. Jedyne co potrafi to gra w powietrzu. Jeśli Son nie wykombinuje czegoś sam, nie mamy szans. Ciekawe kiedy cierpliwość kibiców się skończy do bronienia Pochettino
30 stycznia 2019, 22:08 [cytuj]
omg;(
omg;(
30 stycznia 2019, 22:09 [cytuj]
:boisie: niemozliweeee
:boisie: niemozliweeee
30 stycznia 2019, 22:10 [cytuj]
beka roku:rotfl:
beka roku:rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 stycznia 2019, 22:23 [cytuj]
Myliłem się. Nie potrafi grać w powietrzu.
Myliłem się. Nie potrafi grać w powietrzu
30 stycznia 2019, 22:26 [cytuj]
K*rwa co to za sędzia ...
K*rwa co to za sędzia
30 stycznia 2019, 22:29 [cytuj]
dostosowal sie do naszego poziomu ,ale dla liverpoolu bylyby z 3 karne z tego
dostosowal sie do naszego poziomu ,ale dla liverpoolu bylyby z 3 karne z tego
30 stycznia 2019, 22:33 [cytuj]
Podrzućcie please działający stream
Podrzućcie please działający stream
30 stycznia 2019, 22:33 [cytuj]
Jedno tylko mnie zastanawia. Betis chce wypozyczyc Janssena. Co on mogl zrobic takiego, ze az tak zostal odstawiony? Nie mial dobrego sezonu (do Sissoko, Lameli itp bylo jednak duzo wiecej cierpliwosci), wyrzucono go do Turcji; ale jednak, gdy byl na boisku to robil to czego nie robi Llorente. Walczyl o niemal kazda pilke; jak patrze na poruszanie sie Llorente, na to, ze na 2 metry nie chce mu sie ruszyc, powalczyc to naprawde nie rozumiem o co chodzi. Za jakie grzechy.
Kolejka niemal pod nas sie uklada - ale z takim podejsciem jak ostatnio, to nie ma co patrzec w gore tabeli a na scigajaca nas grupe. Arsenal traci juz tylko 4 punkty. MC, Liverpool, Chelsea na wyjezdzie, Arsenal "dom". Chociaż chwilowo to i Newcastle w domu moze byc wyzwaniem. Te 4 punkty przewagi na 14 kolejek przed koncem to jest tyle co nic. Dawno to tak zle nie wygladalo, i najbardziej martwi to, ze nijak nie potrafimy zaskoczyc - ciagle pilka jest klepana niemal na jedno tempo, zero elementu zaskoczenia.
Jedno tylko mnie zastanawia. Betis chce wypozyczyc Janssena. Co on mogl zrobic takiego, ze az tak zostal odstawiony? Nie mial dobrego sezonu (do Sissoko, Lameli itp bylo jednak duzo wiecej cierpliwosci), wyrzucono go do Turcji; ale jednak, gdy byl na boisku to robil to czego nie robi Llorente. Walczyl o niemal kazda pilke; jak patrze na poruszanie sie Llorente, na to, ze na 2 metry nie chce mu sie ruszyc, powalczyc to naprawde nie rozumiem o co chodzi. Za jakie grzechy. Kolejka niemal pod nas sie uklada - ale z takim podejsciem jak ostatnio, to nie ma co patrzec w gore tabeli a na scigajaca nas grupe. Arsenal traci juz tylko 4 punkty. MC, Liverpool, Chelsea na wyjezdzie, Arsenal "dom". Chociaż chwilowo to i Newcastle w domu moze byc wyzwaniem. Te 4 punkty przewagi na 14 kolejek przed koncem to jest tyle co nic. Dawno to tak zle nie wygladalo, i najbardziej martwi to, ze nijak nie potrafimy zaskoczyc - ciagle pilka jest klepana niemal na jedno tempo, zero elementu zaskoczenia.
30 stycznia 2019, 22:35 [cytuj]
przydalby sie Duvan Zapata ,przed sezonem moglismy go miec, marzenia
przydalby sie Duvan Zapata ,przed sezonem moglismy go miec, marzenia
30 stycznia 2019, 22:37 [cytuj]
W koncuuuu, jazdaa
W koncuuuu, jazdaa
30 stycznia 2019, 22:44 [cytuj]
caly Llorente
caly Llorente
30 stycznia 2019, 22:45 [cytuj]
Llorenteeeee:D
Llorenteeeee:D
30 stycznia 2019, 22:53 [cytuj]
my wygrana a tymczasem chelsea dostala 4 z bornemouth..
my wygrana a tymczasem chelsea dostala 4 z bornemouth
30 stycznia 2019, 22:53 [cytuj]
Mamy to!!! :cwaniak:
Mamy to!!! :cwaniak:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
30 stycznia 2019, 22:53 [cytuj]
Cieszmy się, że trafiło w końcu na sęka i wpadło do bramki. Foster też pomógł. :brawo:
Cieszmy się, że trafiło w końcu na sęka i wpadło do bramki. Foster też pomógł. :brawo:
30 stycznia 2019, 22:59 [cytuj]
Udało się wykorzystać kolejkę pod nas ! To najważniejsze ! Niezależnie od stylu teraz liczą się punkty . Nie oglądałem meczu . Aż tak to źle wyglądało ? Ktoś z naszych zagrał chociaż przyzwoicie ?
Udało się wykorzystać kolejkę pod nas ! To najważniejsze ! Niezależnie od stylu teraz liczą się punkty . Nie oglądałem meczu . Aż tak to źle wyglądało ? Ktoś z naszych zagrał chociaż przyzwoicie ?
30 stycznia 2019, 23:03 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
Udało się wykorzystać kolejkę pod nas ! To najważniejsze ! Niezależnie od stylu teraz liczą się punkty . Nie oglądałem meczu . Aż tak to źle wyglądało ? Ktoś z naszych zagrał chociaż przyzwoicie ?


Jasiu, Róża grali dobrze, Son mimo zmęczenia dał impuls

wygraliśmy tą kolejkę!
Jasiu, Róża grali dobrze, Son mimo zmęczenia dał impuls wygraliśmy tą kolejkę!
30 stycznia 2019, 23:06 [cytuj]
Rose i Son super.
Rose i Son super
30 stycznia 2019, 23:10 [cytuj]
Ej, ale Wy wiecie, że robienie kozła ofiarnego z 34-letniego gościa, który najlepsze lata ma już dawno za sobą, jest niesprawiedliwe i po prostu głupie? Toć to nie jego wina, że zarząd nie ma szmalcu na nikogo lepszego. Poza tym Poch woli Llorente od Janssena - pewnie ma ku temu jakiś powód, co nie?

COYS!
Ej, ale Wy wiecie, że robienie kozła ofiarnego z 34-letniego gościa, który najlepsze lata ma już dawno za sobą, jest niesprawiedliwe i po prostu głupie? Toć to nie jego wina, że zarząd nie ma szmalcu na nikogo lepszego. Poza tym Poch woli Llorente od Janssena - pewnie ma ku temu jakiś powód, co nie? COYS!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się