Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Newcastle
2 lutego 2019, 13:55 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Alderweireld, Verthongen, Sanchez, Trippier, Winks, Sissoko, Lucas, Eriksen, Lamela, Son
Subs: Gazzaniga, Foyth, Rose, Walker-Peters, Dier, Wanyama, Llorente
COYS :D
Spurs: Lloris (C), Alderweireld, Verthongen, Sanchez, Trippier, Winks, Sissoko, Lucas, Eriksen, Lamela, Son Subs: Gazzaniga, Foyth, Rose, Walker-Peters, Dier, Wanyama, Llorente COYS :D
2 lutego 2019, 13:56 [cytuj]
Lucasowi przydalyby sie oczy z tylu glowy:D
Lucasowi przydalyby sie oczy z tylu glowy:D
2 lutego 2019, 14:18 [cytuj]
Gramy dobrze. Ale to za mało. Szkoda żę właśnie Lucas chce na silę. Trzeba szybciej. A Eriksen to coś ma problemy z przyjęciem futbolówki , niech może buty zmieni. :|
Gramy dobrze. Ale to za mało. Szkoda żę właśnie Lucas chce na silę. Trzeba szybciej. A Eriksen to coś ma problemy z przyjęciem futbolówki , niech może buty zmieni. :|
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
2 lutego 2019, 14:20 [cytuj]
Gdzie są strzały, no pytam się, a komentator pieprzy, ze Newcastle zaczęło otwartą grę :rotfl::rotfl:
Gdzie są strzały, no pytam się, a komentator pieprzy, ze Newcastle zaczęło otwartą grę :rotfl::rotfl:
2 lutego 2019, 14:20 [cytuj]
potrzeba nam wzrostu pod bramką - LLorente in , i Rose za Janka
potrzeba nam wzrostu pod bramką - LLorente in , i Rose za Janka
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lutego 2019, 14:24 [cytuj]
Janek OK. Rose za Trippera bardziej. WIem że to nie ta pozycja . Ale Jan , klasa ...
Lucas za chaotycznie. :nie:
Mnie ciekawi kiedy bedzie okazja dla Janssena. Skoro został przywrócony.
To taki cichy transfer za darmo.
Janek OK. Rose za Trippera bardziej. WIem że to nie ta pozycja . Ale Jan , klasa ... Lucas za chaotycznie. :nie: Mnie ciekawi kiedy bedzie okazja dla Janssena. Skoro został przywrócony. To taki cichy transfer za darmo
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
2 lutego 2019, 14:24 [cytuj]
Powrót na WHL bardzo wskazany, atmosfera na Wemblay słaba. Mamy sporą przewagę brak tylko dobrego finiszu. Drugie połowy w tym sezonie mamy znacznie lepsze, więc do walki o 2-gie miejsce!
COYS
Powrót na WHL bardzo wskazany, atmosfera na Wemblay słaba. Mamy sporą przewagę brak tylko dobrego finiszu. Drugie połowy w tym sezonie mamy znacznie lepsze, więc do walki o 2-gie miejsce! COYS
2 lutego 2019, 14:26 [cytuj]
Ps. Połowa kibiców na Wemblay to Koreańczycy.
Ps. Połowa kibiców na Wemblay to Koreańczycy
2 lutego 2019, 14:27 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Ps. Połowa kibiców na Wemblay to Koreańczycy


Kupmy drugiego Koreańczyka , to bedzie 90 % hehehe
Kupmy drugiego Koreańczyka , to bedzie 90 % hehehe
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
2 lutego 2019, 14:29 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Powrót na WHL bardzo wskazany, atmosfera na Wemblay słaba. Mamy sporą przewagę brak tylko dobrego finiszu. Drugie połowy w tym sezonie mamy znacznie lepsze, więc do walki o 2-gie miejsce!
COYS

Nie tylko tutaj to widać. Większość spotkań przegraliśmy na Wembley (Wolves, Live, Man City, Man Utd, FCB i Inter). Może następny sezon będzie należał do nas (wygranie ligi).
Nie tylko tutaj to widać. Większość spotkań przegraliśmy na Wembley (Wolves, Live, Man City, Man Utd, FCB i Inter). Może następny sezon będzie należał do nas (wygranie ligi)
2 lutego 2019, 14:33 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Ps. Połowa kibiców na Wemblay to Koreańczycy


Czysto budżetowo - nie ma w tym nic złego. Plus nie jestem zaskoczony - Son tworzy z ich perspektywy coś niezwykłego, i dobrze. Ważne, aby jak najwięcej krzesełek było zapełnionych. Plus sam w sobie Son to wielka jakość, i jestem pełen podziwu do jego podejścia do pracy.
Gryząc się mocno w język - mimo wszystko wolę Azjatów na trybunach, a niżeli przebitki kamery na kibiców Arsenalu.
Czysto budżetowo - nie ma w tym nic złego. Plus nie jestem zaskoczony - Son tworzy z ich perspektywy coś niezwykłego, i dobrze. Ważne, aby jak najwięcej krzesełek było zapełnionych. Plus sam w sobie Son to wielka jakość, i jestem pełen podziwu do jego podejścia do pracy. Gryząc się mocno w język - mimo wszystko wolę Azjatów na trybunach, a niżeli przebitki kamery na kibiców Arsenalu
2 lutego 2019, 14:46 [cytuj]
Klasyczny mecz na meczenie buly. Mamy jakies 10 minut aby cos zaladowac, pozniej to spotkanie zamieni sie w horror. Brakuje Harrego, u Lucasa kuleje ostatni kontakt z pilka.
Klasyczny mecz na meczenie buly. Mamy jakies 10 minut aby cos zaladowac, pozniej to spotkanie zamieni sie w horror. Brakuje Harrego, u Lucasa kuleje ostatni kontakt z pilka
2 lutego 2019, 14:49 [cytuj]
Zauważyłem, że nie ważne z kim gramy to komentatorzy Nas uwielbiają:rotfl:
Zauważyłem, że nie ważne z kim gramy to komentatorzy Nas uwielbiają:rotfl:
2 lutego 2019, 14:56 [cytuj]
No i niestety juz jest autobus zaparkowany. Bedzie ciezko cos strzelic, blokuja wszystko.
No i niestety juz jest autobus zaparkowany. Bedzie ciezko cos strzelic, blokuja wszystko
2 lutego 2019, 15:10 [cytuj]
Sonaldo:brawo:
Sonaldo:brawo:
2 lutego 2019, 15:10 [cytuj]
Uwielbiam tego gościa . Niesamowite jest :kwiatek:;)
Uwielbiam tego gościa . Niesamowite jest :kwiatek:;)
2 lutego 2019, 15:13 [cytuj]
Dzisiaj winks eriksen i son zasługują na pochwałę
Dzisiaj winks eriksen i son zasługują na pochwałę
2 lutego 2019, 15:14 [cytuj]
A Llorente dalej swoje:boisie:
A Llorente dalej swoje:boisie:
2 lutego 2019, 15:17 [cytuj]
Asyste zaliczył co by nie mówić ... :milczek:
Asyste zaliczył co by nie mówić ... :milczek:
2 lutego 2019, 15:19 [cytuj]
Który to ten \"Leżyn\" ? :D
Edytowano dnia: 2 lutego 2019, 15:20
Który to ten \"Leżyn\" ? :D
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się