Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs Leicester
10 lutego 2019, 13:35 [cytuj]
Tottenham : Lloris, Trippier, Rose, Vertonghen, Sanchez, Winks, Sissoko, Skipp, Eriksen, Son, Llorente.
Tottenham : Lloris, Trippier, Rose, Vertonghen, Sanchez, Winks, Sissoko, Skipp, Eriksen, Son, Llorente
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2019, 13:48 [cytuj]
Ale jaja. Lameli nawet na ławce brak. Kontuzja czy jak ??
Ale jaja. Lameli nawet na ławce brak. Kontuzja czy jak ??
TO DARE IS TO DO
10 lutego 2019, 13:49 [cytuj]
Na ławce sami defensywni gracze i Lucas. Ciekawe co wymyśli Poch jak trzeba będzie gonić wynik....
Na ławce sami defensywni gracze i Lucas. Ciekawe co wymyśli Poch jak trzeba będzie gonić wynik
TO DARE IS TO DO
10 lutego 2019, 13:59 [cytuj]
Ławka: Gazzaniga, Foyth, Aurier, Walker-Peters, Lucas, Wanyama, Alderweireld.
Słabo to wygląda, ale cóż zobaczymy.
COYS :D
Edytowano dnia: 10 lutego 2019, 13:59
Ławka: Gazzaniga, Foyth, Aurier, Walker-Peters, Lucas, Wanyama, Alderweireld. Słabo to wygląda, ale cóż zobaczymy. COYS :D
10 lutego 2019, 13:59 [cytuj]
Szału nie ma jeśli chodzi o skład... Coś śmierdzi mi ten mecz strata punktów ..:boisie:
Szału nie ma jeśli chodzi o skład... Coś śmierdzi mi ten mecz strata punktów ..:boisie:
10 lutego 2019, 14:20 [cytuj]
Zobaczymy co Skipp dziś zagra. Z Palace Skipp, KWP najsłabsi na boisku fatalny mecz naszych wychowanków. Poch daje mu kolejną szansę, powinien dostać jakiś medal od angielskiej federacji, za wychowanie im tylu reprezentantów.
Zobaczymy co Skipp dziś zagra. Z Palace Skipp, KWP najsłabsi na boisku fatalny mecz naszych wychowanków. Poch daje mu kolejną szansę, powinien dostać jakiś medal od angielskiej federacji, za wychowanie im tylu reprezentantów.
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2019, 14:22 [cytuj]
qwela powiedział/a:
Ale jaja. Lameli nawet na ławce brak. Kontuzja czy jak ??

Podobno zmaga się z bólem pleców, ale na środę powinien być dostępny.
Podobno zmaga się z bólem pleców, ale na środę powinien być dostępny
10 lutego 2019, 14:26 [cytuj]
Ma ktoś jakiś link do meczu?
Ma ktoś jakiś link do meczu?
10 lutego 2019, 14:47 [cytuj]
Karny jak chu......
Karny jak chu
10 lutego 2019, 14:53 [cytuj]
Obrona to dzisiaj mocno elektryczna ...
Obrona to dzisiaj mocno elektryczna
10 lutego 2019, 15:00 [cytuj]
Kur*** ten Olivier to chyba trochę przesadza z tymi kartkami...
Kur*** ten Olivier to chyba trochę przesadza z tymi kartkami
10 lutego 2019, 15:06 [cytuj]
Debiutancki gol Sancheza w Tottenhamie ? Nie przypominam sobie że coś ustrzelił wcześniej . Poprawcie mnie jeśli się mylę
Debiutancki gol Sancheza w Tottenhamie ? Nie przypominam sobie że coś ustrzelił wcześniej . Poprawcie mnie jeśli się mylę
10 lutego 2019, 15:06 [cytuj]
Sanchez! Pierwszy gol dla Spurs :kotek:
Sanchez! Pierwszy gol dla Spurs :kotek:
10 lutego 2019, 15:21 [cytuj]
Wynik dobry , gra srednia, żeby nie powiedzieć słaba. Poza Winksem , który strasznie mi dziś imponuje . Bardzo inteligentny piłkarz w mojej ocenie. Widać u niego stały postęp . Rośnie nam chyba drugi wielki Harry :mysli:
Wynik dobry , gra srednia, żeby nie powiedzieć słaba. Poza Winksem , który strasznie mi dziś imponuje . Bardzo inteligentny piłkarz w mojej ocenie. Widać u niego stały postęp . Rośnie nam chyba drugi wielki Harry :mysli:
10 lutego 2019, 15:22 [cytuj]
Trochę sędzia mnie wku..denerwuje ale mamy to .
Drugie połowy mamy lepsze, więc poprawiamy bilans bramkowy.
Trochę sędzia mnie wku..denerwuje ale mamy to . Drugie połowy mamy lepsze, więc poprawiamy bilans bramkowy
10 lutego 2019, 15:25 [cytuj]
Winks dziś bardzo dobry mecz
Winks dziś bardzo dobry mecz
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2019, 15:28 [cytuj]
Czuję, że musimy zdobyć drugą bramkę bo na zero z tyłu się nie skończy. Mam nadzieję że ruszymy z grubej w drugiej połowie i będziemy dążyć do kolejnych goli
Czuję, że musimy zdobyć drugą bramkę bo na zero z tyłu się nie skończy. Mam nadzieję że ruszymy z grubej w drugiej połowie i będziemy dążyć do kolejnych goli
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2019, 15:49 [cytuj]
Lloris, nie wierze. Czy Hugo obronil kiedys u nas karnego? :D
Lloris, nie wierze. Czy Hugo obronil kiedys u nas karnego? :D
10 lutego 2019, 15:50 [cytuj]
Hahaha Hugo karnego wyjął ??? Nie wierzę :kwiatek:
Hahaha Hugo karnego wyjął ??? Nie wierzę :kwiatek:
10 lutego 2019, 15:51 [cytuj]
Hugo kocham Cię :D
Zapamiętam to do końca sezonu (przynajmniej) :D
Hugo kocham Cię :D Zapamiętam to do końca sezonu (przynajmniej) :D
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 92 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się