Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs Leicester
10 lutego 2019, 15:53 [cytuj]
Tak jest !!!!!:hejka:
Tak jest !!!!!:hejka:
10 lutego 2019, 15:54 [cytuj]
Llorente coz za asysta ... :brawo:
Llorente coz za asysta ... :brawo:
10 lutego 2019, 15:55 [cytuj]
Co Lloris dzisiaj wyjmuje :krzyk:
Co Lloris dzisiaj wyjmuje :krzyk:
10 lutego 2019, 15:55 [cytuj]
Leicester nieskuteczne, jeszcze trzecia wsadzmy
Leicester nieskuteczne, jeszcze trzecia wsadzmy
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
10 lutego 2019, 15:56 [cytuj]
Każdy może myśleć o Llorente co chce, ale z pewną liczbą asyst i goli jest. Ja się go już na pewno nie czepiam :D
Edytowano dnia: 10 lutego 2019, 15:56
Każdy może myśleć o Llorente co chce, ale z pewną liczbą asyst i goli jest. Ja się go już na pewno nie czepiam :D
10 lutego 2019, 16:01 [cytuj]
Tak czysto pilkarsko mozna sie przyczepic co do jego umiejetnosci, ale liczby w ostatnim czasie srubuje i tutaj trzeba mu oddac, ze wykonuje dobrze swoja robote.
Tak czysto pilkarsko mozna sie przyczepic co do jego umiejetnosci, ale liczby w ostatnim czasie srubuje i tutaj trzeba mu oddac, ze wykonuje dobrze swoja robote
10 lutego 2019, 16:20 [cytuj]
Sooooooooooon
Sooooooooooon
10 lutego 2019, 16:22 [cytuj]
Sissoko asysta :D
Co za mecz :brawo:
Sissoko asysta :D Co za mecz :brawo:
10 lutego 2019, 16:24 [cytuj]
Sonny !!! :muza::kotek: mecz w obronie u nas to katastrofa. Co prawda Leicester fajna ofensywną piłkę zagrało , ale to nie może nas usprawiedliwiac.
Sonny !!! :muza::kotek: mecz w obronie u nas to katastrofa. Co prawda Leicester fajna ofensywną piłkę zagrało , ale to nie może nas usprawiedliwiac
10 lutego 2019, 16:27 [cytuj]
A jak dla mnie Sanchez zagrał solidnie. Hugo MOTM. Mamy 3 punkty, a to najważniejsze :D
A jak dla mnie Sanchez zagrał solidnie. Hugo MOTM. Mamy 3 punkty, a to najważniejsze :D
10 lutego 2019, 16:28 [cytuj]
Powtórzę jeszcze pytanko w sprawie meczu w LM.
Kto będzie sędziował?
Tylko proszę, byle nie Marciniak ;(
Powtórzę jeszcze pytanko w sprawie meczu w LM. Kto będzie sędziował? Tylko proszę, byle nie Marciniak ;(
10 lutego 2019, 16:29 [cytuj]
Sissoko nas uratował w trudnym momencie tego meczu. Najpierw ten rajd i rzut wolny, dał odsapnąć naszej defensywie, potem wspaniałem wybicie i asysta do Sona. Son podmęczony, ale i tak nie dał się dogonić :brawo::brawo::brawo:
Sissoko nas uratował w trudnym momencie tego meczu. Najpierw ten rajd i rzut wolny, dał odsapnąć naszej defensywie, potem wspaniałem wybicie i asysta do Sona. Son podmęczony, ale i tak nie dał się dogonić :brawo::brawo::brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2019, 16:31 [cytuj]
Sooon Motorek w dupie ! Koreanska rakieta na piątego spalonego nie liczcie. hahah :<3
Sooon Motorek w dupie ! Koreanska rakieta na piątego spalonego nie liczcie. hahah :<3
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
10 lutego 2019, 16:34 [cytuj]
No to na luzie można oglądać city z Chelsea. Kibicuje remisowi w tym spotkaniu :D
No to na luzie można oglądać city z Chelsea. Kibicuje remisowi w tym spotkaniu :D
10 lutego 2019, 18:58 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
No to na luzie można oglądać city z Chelsea. Kibicuje remisowi w tym spotkaniu :D



Toś wywróżył hehe
Toś wywróżył hehe
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
11 lutego 2019, 00:34 [cytuj]
No pozamiatali ładnie ta Chelsea ;)
No pozamiatali ładnie ta Chelsea ;)
11 lutego 2019, 10:03 [cytuj]
Oliver to wczoraj nawet nie ukrywał, że postawił na Leicester, bo tak chujowo sędziowanego spotkania to nie widziałem nawet w wykonaniu Mike\'a Deana.

Na szczęście daliśmy radę, Sissoko po raz kolejny jest niesamowity, no i brawa dla Hugo za wyciągnięcie karnego. Teraz mecz z BVB, skromnym 1-0 nie pogardzę :cwaniak:
Edytowano dnia: 11 lutego 2019, 10:03
Oliver to wczoraj nawet nie ukrywał, że postawił na Leicester, bo tak chujowo sędziowanego spotkania to nie widziałem nawet w wykonaniu Mike\'a Deana. Na szczęście daliśmy radę, Sissoko po raz kolejny jest niesamowity, no i brawa dla Hugo za wyciągnięcie karnego. Teraz mecz z BVB, skromnym 1-0 nie pogardzę :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 lutego 2019, 12:14 [cytuj]
1:0 to z pocałowaniem ręki biorę. Obawiam się że tak kolorowo niestety nie będzie
1:0 to z pocałowaniem ręki biorę. Obawiam się że tak kolorowo niestety nie będzie
11 lutego 2019, 21:49 [cytuj]
Troche wiecej optymizmu. BVB w ostatnim czasie rowniez boryka sie ze swoimi problemami.
Troche wiecej optymizmu. BVB w ostatnim czasie rowniez boryka sie ze swoimi problemami
12 lutego 2019, 01:35 [cytuj]
Reus nie zagra w pierwszym meczu , więc jest to duże pocieszenie dla nas jednak :kotek:
Reus nie zagra w pierwszym meczu , więc jest to duże pocieszenie dla nas jednak :kotek:
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się