Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

13 lutego 2019, 00:18 [cytuj]
Witam wszystkich kibiców Tottenhamu i nie tylko!
Zapraszam do próby wytypowania wyniku przed każdym meczem naszych ulubieńców.
Piękny
Tottenham Till I Die
Witam wszystkich kibiców Tottenhamu i nie tylko! Zapraszam do próby wytypowania wyniku przed każdym meczem naszych ulubieńców. Piękny Tottenham Till I Die
13 lutego 2019, 00:24 [cytuj]
Ja obstawiam jutro 2:0 dla Tottenhamu.
BVB ma mały kryzys, na dodatek zagra bez swojego najlepszego strzelca, wiec myślę ze to wykorzystamy.
Ja obstawiam jutro 2:0 dla Tottenhamu. BVB ma mały kryzys, na dodatek zagra bez swojego najlepszego strzelca, wiec myślę ze to wykorzystamy
13 lutego 2019, 00:26 [cytuj]
SKY SPORT -Charlie Nicholas -1:1
Spurs are grinding results at the minute but doing the business without Harry Kane and Dele Alli. Heung-Min Son has to be in the potential list of six for Premier League player of the year. He is carrying Spurs through and his energy levels have been outstanding.
This is a different Dortmund side though, and I still feel Spurs have a weakness at the back. Mauricio Pochettino has been chopping and changing too much in defence. Kane could be back for the return leg but the reality is this is another game of goals.
Both teams will open up and attack well. Dortmund will not be as adventurous - they will sit in and counter-attack which will be dangerous for Spurs, and they will choke them and try to boss midfield.
SKY SPORT -Charlie Nicholas -1:1 Spurs are grinding results at the minute but doing the business without Harry Kane and Dele Alli. Heung-Min Son has to be in the potential list of six for Premier League player of the year. He is carrying Spurs through and his energy levels have been outstanding. This is a different Dortmund side though, and I still feel Spurs have a weakness at the back. Mauricio Pochettino has been chopping and changing too much in defence. Kane could be back for the return leg but the reality is this is another game of goals. Both teams will open up and attack well. Dortmund will not be as adventurous - they will sit in and counter-attack which will be dangerous for Spurs, and they will choke them and try to boss midfield
13 lutego 2019, 12:53 [cytuj]
2:1 dla nas! Z Llorisem jakąś stracimy :bezradny:
2:1 dla nas! Z Llorisem jakąś stracimy :bezradny:
13 lutego 2019, 13:15 [cytuj]
2-1 Też sądzę. Chociaż licze na szczęście i zero z tyłu. Zależy jaki skład wyjdzie.
2-1 Też sądzę. Chociaż licze na szczęście i zero z tyłu. Zależy jaki skład wyjdzie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
22 lutego 2019, 18:12 [cytuj]
Burnley v Tottenham
BBC-Mark Lawrenson- 1:1
SKY SPORT- Paul Merson- 1:3
Edytowano dnia: 22 lutego 2019, 18:17
Burnley v Tottenham BBC-Mark Lawrenson- 1:1 SKY SPORT- Paul Merson- 1:3
22 lutego 2019, 18:15 [cytuj]
Mimo ze Burnley ostatnio jest w formie to ja obstawiam 0:3 dla Tottenhamu.
Kane wrocil, mielismy sporo odpoczynku tylko wygrana!!!!
COYS
Mimo ze Burnley ostatnio jest w formie to ja obstawiam 0:3 dla Tottenhamu. Kane wrocil, mielismy sporo odpoczynku tylko wygrana!!!! COYS
23 lutego 2019, 09:02 [cytuj]
Zależy kiedy padnie pierwsza bramka. Jak szybko to i może być nawet te 0-3
Ja jednak obstawiam na skromne 0-1 i koleje 3 pkt na wyjeździe.
COYS!
Zależy kiedy padnie pierwsza bramka. Jak szybko to i może być nawet te 0-3 Ja jednak obstawiam na skromne 0-1 i koleje 3 pkt na wyjeździe. COYS!
TO DARE IS TO DO
27 lutego 2019, 11:34 [cytuj]
A jak przewidujecie dzisiejszy mecz?
Ja 2-1 lub 1-0 dla nas.
COYS :D
A jak przewidujecie dzisiejszy mecz? Ja 2-1 lub 1-0 dla nas. COYS :D
27 lutego 2019, 12:58 [cytuj]
0:0, 1:1. Dla odmiany obawiam się, że dla równowagi mogą nas czekać dwa remisy w najbliższych spotkaniach. Co w sytuacji, gdy TOP4 jest rozsądnym celem nie jest czymś tragicznym. Liczę, że Higuain wyczerpał limit szczęścia w ubiegłym roku.
0:0, 1:1. Dla odmiany obawiam się, że dla równowagi mogą nas czekać dwa remisy w najbliższych spotkaniach. Co w sytuacji, gdy TOP4 jest rozsądnym celem nie jest czymś tragicznym. Liczę, że Higuain wyczerpał limit szczęścia w ubiegłym roku
27 lutego 2019, 18:24 [cytuj]
Chelsea v Tottenham
BBC-Mark Lawrenson 1:1

SKY SPORT- Paul Merson-2:2
I\'ll go for a draw, but I wouldn\'t be surprised if Tottenham won it after Chelsea\'s hard work on Sunday

Czuje troche remisik ale licze na 1:2 dla nas.
COYS
Edytowano dnia: 27 lutego 2019, 18:25
Chelsea v Tottenham BBC-Mark Lawrenson 1:1 SKY SPORT- Paul Merson-2:2 I\'ll go for a draw, but I wouldn\'t be surprised if Tottenham won it after Chelsea\'s hard work on Sunday Czuje troche remisik ale licze na 1:2 dla nas. COYS
2 marca 2019, 12:35 [cytuj]
Tottenham v Arsenal
BBC-Mark Lawrenson- 1:1
SKY SPORT- Paul Merson-2:2
Tottenham v Arsenal BBC-Mark Lawrenson- 1:1 SKY SPORT- Paul Merson-2:2
2 marca 2019, 12:36 [cytuj]
Nasi nie blyszcza ostatnio forma ale licze na 2:1.
Nasi nie blyszcza ostatnio forma ale licze na 2:1
5 marca 2019, 20:16 [cytuj]
Nie jesteśmy w formie ale to inne rozrywki i myślę że się zepniemy i zagramy na miarę swoich możliwości. ( czuję bramkowy remis) 1:2 dla nas.
Nie jesteśmy w formie ale to inne rozrywki i myślę że się zepniemy i zagramy na miarę swoich możliwości. ( czuję bramkowy remis) 1:2 dla nas
8 marca 2019, 10:18 [cytuj]
Southampton vs Tottenham

BBC-Mark Lawrenson- 1:2
SKY SPORT- Paul Merson-1:3
Southampton vs Tottenham BBC-Mark Lawrenson- 1:2 SKY SPORT- Paul Merson-1:3
9 marca 2019, 09:53 [cytuj]
Po wtorkowym meczu z BVB czuję dobrą energię, wiadomości o otwarciu naszego nowego stadionu też powinny pomóc więc myślę że po ładnym meczyku wygramy 2:0
Po wtorkowym meczu z BVB czuję dobrą energię, wiadomości o otwarciu naszego nowego stadionu też powinny pomóc więc myślę że po ładnym meczyku wygramy 2:0
13 kwietnia 2019, 10:08 [cytuj]

Huddersfield v Tottenham 
BBC-Mark Lawrenson- 3:0
SKY SPORT- Paul Merson- 3:0
Wszystkie media typują wysokie zwycięstwo, no bo czego innego się spodziewać.
Ja też obstawiam 3:0 po bardzo łatwym meczu, Son napewno w czasie nieobecności Kana jak zwykle stanie na wysokości zadania.
Huddersfield v Tottenham  BBC-Mark Lawrenson- 3:0 SKY SPORT- Paul Merson- 3:0 Wszystkie media typują wysokie zwycięstwo, no bo czego innego się spodziewać. Ja też obstawiam 3:0 po bardzo łatwym meczu, Son napewno w czasie nieobecności Kana jak zwykle stanie na wysokości zadania
20 kwietnia 2019, 13:30 [cytuj]
Ja dzisiaj stawiam 1:3 dla Tottenhamu!!!
Ja dzisiaj stawiam 1:3 dla Tottenhamu!!!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się