Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Bilet na Everton 12 05 2019
19 lutego 2019, 14:47 [cytuj]
Witajcie.
Czy mógłby mi ktoś pomóc w sprawie zakupu 1 biletu na powyższy mecz?
Nie mam pojęcia jak to zrobić, a nie chcę kupować przez pośredników typu stubhub bo ceny są z kosmosu.
Witajcie. Czy mógłby mi ktoś pomóc w sprawie zakupu 1 biletu na powyższy mecz? Nie mam pojęcia jak to zrobić, a nie chcę kupować przez pośredników typu stubhub bo ceny są z kosmosu
19 lutego 2019, 16:47 [cytuj]
Zarejestruj się na stronie Tottenhamu. Dostaniesz numer CRN i wtedy będziesz mógł aplikować, kiedy bilety pojawią się w General Sale
Zarejestruj się na stronie Tottenhamu. Dostaniesz numer CRN i wtedy będziesz mógł aplikować, kiedy bilety pojawią się w General Sale
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2019, 17:38 [cytuj]
OK.
Dostałem nr 7 cyfrowy /czyli mam swoje konto/ i teraz jak rozumiem muszę czekać do czasu gdy bilety będą dostępne w formule General Sale - tak?
OK. Dostałem nr 7 cyfrowy /czyli mam swoje konto/ i teraz jak rozumiem muszę czekać do czasu gdy bilety będą dostępne w formule General Sale - tak?
21 lutego 2019, 02:12 [cytuj]
Tak, jak nie masz membera to musisz czekać na General Sale i aplikować
Tak, jak nie masz membera to musisz czekać na General Sale i aplikować
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 lutego 2019, 17:52 [cytuj]
Dzieki.
"Member' to konieczność zapłacenia 43 F na cały sezon? Na ostatnie mecz sezonu to raczej już nie opłaca się go kupować.A czy istnieje możliwość kupienia biletu od KONIKÓW pod stadionem w dniu meczu?
Dzieki. "Member' to konieczność zapłacenia 43 F na cały sezon? Na ostatnie mecz sezonu to raczej już nie opłaca się go kupować.A czy istnieje możliwość kupienia biletu od KONIKÓW pod stadionem w dniu meczu?
22 lutego 2019, 20:45 [cytuj]
Możliwość jest zawsze, ale przepłacisz. Ponoć na Stubhub sprzedają w przyzwoitej cenie, aż tak bardzo nie zdzierają
Możliwość jest zawsze, ale przepłacisz. Ponoć na Stubhub sprzedają w przyzwoitej cenie, aż tak bardzo nie zdzierają
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 lutego 2019, 16:07 [cytuj]
Do "varba"
Dzięki za podpowiedzi.
Teraz po założeniu konta mogę spokojnie kupić bilet - w tej chwili na mecz z Arsenalem.
Pewnie jak będzie z 5 dni do meczu z Evertonem to kupię bilet na TH official website.
Mam taką nadzieję:))
Do "varba" Dzięki za podpowiedzi. Teraz po założeniu konta mogę spokojnie kupić bilet - w tej chwili na mecz z Arsenalem. Pewnie jak będzie z 5 dni do meczu z Evertonem to kupię bilet na TH official website. Mam taką nadzieję:))
20 grudnia 2019, 10:52 [cytuj]
czesc, a ja mam pytanie jesli zdecyduje sie na wykup Membera to ile moge kupic biletow dla znoajmych jesli uruchomia opcje Ticket Exchange dla memberow na oficjalnej stronie?
czesc, a ja mam pytanie jesli zdecyduje sie na wykup Membera to ile moge kupic biletow dla znoajmych jesli uruchomia opcje Ticket Exchange dla memberow na oficjalnej stronie?

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się