Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Burnley - Spurs
23 lutego 2019, 12:31 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Foyth, Verthongen, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Davies, Walker-Peters, Wanyama, Lamela, Lucas, Llorente
COYS :D
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Foyth, Verthongen, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Davies, Walker-Peters, Wanyama, Lamela, Lucas, Llorente COYS :D
23 lutego 2019, 12:36 [cytuj]
On this Day in 2017....
I dalej dokończę po polsku.
W tym dniu graliśmy z Gentem w LE. Wtedy lista moich lubianych klubów była dosyć długa. Jednak żadna porażka tych klubów nie była dla mnie niczym przejmującym. A ta owszem była. Sorry, że trochę przypominam odpadnięcie z tego pucharu, ale uznaję to za dzień w którym Tottenham stał się tym jedynym klubem, dla mnie wyjątkowym. Tym bardziej zależy mi na wygranej :D
On this Day in 2017.... I dalej dokończę po polsku. W tym dniu graliśmy z Gentem w LE. Wtedy lista moich lubianych klubów była dosyć długa. Jednak żadna porażka tych klubów nie była dla mnie niczym przejmującym. A ta owszem była. Sorry, że trochę przypominam odpadnięcie z tego pucharu, ale uznaję to za dzień w którym Tottenham stał się tym jedynym klubem, dla mnie wyjątkowym. Tym bardziej zależy mi na wygranej :D
23 lutego 2019, 13:05 [cytuj]
Na każdego ten dzień musi przyjść, wcześniej czy później!
Jeśli dzisiaj wygramy a Liverpool jutro przegra, to zostało nam tylko wygrać wszystko do końca sezonu w lidze i mamy mistrza!!!!!
Na każdego ten dzień musi przyjść, wcześniej czy później! Jeśli dzisiaj wygramy a Liverpool jutro przegra, to zostało nam tylko wygrać wszystko do końca sezonu w lidze i mamy mistrza!!!!!
23 lutego 2019, 13:11 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Na każdego ten dzień musi przyjść, wcześniej czy później!
Jeśli dzisiaj wygramy a Liverpool jutro przegra, to zostało nam tylko wygrać wszystko do końca sezonu w lidze i mamy mistrza!!!!!


Jakby po drodze nie było Chelsea, Man City, Liverpool away, to bym się jarał :bezradny:
Jakby po drodze nie było Chelsea, Man City, Liverpool away, to bym się jarał :bezradny:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 lutego 2019, 13:11 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Na każdego ten dzień musi przyjść, wcześniej czy później!
Jeśli dzisiaj wygramy a Liverpool jutro przegra, to zostało nam tylko wygrać wszystko do końca sezonu w lidze i mamy mistrza!!!!!

,,Tylko" :)
Ciężko będzie zo zrobić. Z Chelsea jeszcze wierzę, to w jakiej są formie i jakie mieli mecze to się nie mówi. Z Live, City będzie już ciężko. No cóż, wierzyć trzeba.
,,Tylko" :) Ciężko będzie zo zrobić. Z Chelsea jeszcze wierzę, to w jakiej są formie i jakie mieli mecze to się nie mówi. Z Live, City będzie już ciężko. No cóż, wierzyć trzeba
23 lutego 2019, 13:12 [cytuj]
Jeszcze jedno: Chelsea prawdopodobnie zakaz transferowy na 2 okienka.
Jeszcze jedno: Chelsea prawdopodobnie zakaz transferowy na 2 okienka
23 lutego 2019, 13:16 [cytuj]
ale zdążą jeszcze przeprowadzić transfery w letnim oknie...jeśli wyrok się utrzyma
ale zdążą jeszcze przeprowadzić transfery w letnim oknie...jeśli wyrok się utrzyma
23 lutego 2019, 13:28 [cytuj]
To taki mały żart sytuacyjny, wiadomo że nie będzie to takie łatwe jak zabrzmiało z mojej wypowiedzi.
Szanse są spore, więc dlaczego nie robić sobie nadziei. Dużo rzeczy się dobrze składa na naszą korzyść więc "TO DARE IS TO DO"
To taki mały żart sytuacyjny, wiadomo że nie będzie to takie łatwe jak zabrzmiało z mojej wypowiedzi. Szanse są spore, więc dlaczego nie robić sobie nadziei. Dużo rzeczy się dobrze składa na naszą korzyść więc "TO DARE IS TO DO"
23 lutego 2019, 15:11 [cytuj]
Przed meczem przeczuwalem, ze wtopimy z Burnley.
Przed meczem przeczuwalem, ze wtopimy z Burnley
23 lutego 2019, 15:19 [cytuj]
Pochettino sobie może mówić, że wygranie krajowego pucharu nic nie zmieni, a prawda jest taka, że jesteśmy za słabi na wygranie ligi czy LM. Dyche go dzisiaj zjadł taktycznie, a piłkarze dobitnie pokazali o co gramy, w sumie nic w tym złego, pewnego poziomu nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Ciężki kalendarz, ale top4 powinniśmy utrzymać.
Pochettino sobie może mówić, że wygranie krajowego pucharu nic nie zmieni, a prawda jest taka, że jesteśmy za słabi na wygranie ligi czy LM. Dyche go dzisiaj zjadł taktycznie, a piłkarze dobitnie pokazali o co gramy, w sumie nic w tym złego, pewnego poziomu nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Ciężki kalendarz, ale top4 powinniśmy utrzymać
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 lutego 2019, 15:23 [cytuj]
Drwalowatość wystarczyła, Poch nie umie z takim footballem wygrywać, Dean to kutas
Drwalowatość wystarczyła, Poch nie umie z takim footballem wygrywać, Dean to kutas
23 lutego 2019, 15:33 [cytuj]
@piekny, już dzisiejszy mecz skompilował Twoje plany;)
@piekny, już dzisiejszy mecz skompilował Twoje plany;)
23 lutego 2019, 15:41 [cytuj]
Tak chujowego sędziowania przeciwko nam to nie było od czasów Reknappa w meczu przeciwko Stoke
Tak chujowego sędziowania przeciwko nam to nie było od czasów Reknappa w meczu przeciwko Stoke
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 lutego 2019, 15:51 [cytuj]
varba powiedział/a:
Tak chujowego sędziowania przeciwko nam to nie było od czasów Reknappa w meczu przeciwko Stoke

Nie wiem od jakich czasów, ale trzeba się zgodzić. Gościu rozrywa Foythowi koszulkę w walce o piłkę, ale faul jest po naszej stronie itd.
Live z takim sędziowaniem już miałoby przegraną z WHU. I wiele innych wyników, także sorry.
Nie wiem od jakich czasów, ale trzeba się zgodzić. Gościu rozrywa Foythowi koszulkę w walce o piłkę, ale faul jest po naszej stronie itd. Live z takim sędziowaniem już miałoby przegraną z WHU. I wiele innych wyników, także sorry
23 lutego 2019, 16:37 [cytuj]
Sędziowanie sędziowaniem, ale kto zagrał na swoim poziomie? Co my stworzyliśmy z gry? Poza bramką Kane'a to nie było nic. 85 minuta a Lloris nie śpieszy się z wybiciem piłki, jakby remis nam coś dawał. Wymówki o krótkiej ławce też można włożyć między bajki, bo mieliśmy ponad tydzień na przygotowanie się do meczu, a to Burnley pokazało więcej jaj i walki.
Sędziowanie sędziowaniem, ale kto zagrał na swoim poziomie? Co my stworzyliśmy z gry? Poza bramką Kane'a to nie było nic. 85 minuta a Lloris nie śpieszy się z wybiciem piłki, jakby remis nam coś dawał. Wymówki o krótkiej ławce też można włożyć między bajki, bo mieliśmy ponad tydzień na przygotowanie się do meczu, a to Burnley pokazało więcej jaj i walki
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 lutego 2019, 16:48 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Sędziowanie sędziowaniem, ale kto zagrał na swoim poziomie? Co my stworzyliśmy z gry? Poza bramką Kane'a to nie było nic. 85 minuta a Lloris nie śpieszy się z wybiciem piłki, jakby remis nam coś dawał. Wymówki o krótkiej ławce też można włożyć między bajki, bo mieliśmy ponad tydzień na przygotowanie się do meczu, a to Burnley pokazało więcej jaj i walki


No na pewno nie Tottenham, z tymi finansami poziom Tottenhamu, to szóste miejsce w lidze.
No na pewno nie Tottenham, z tymi finansami poziom Tottenhamu, to szóste miejsce w lidze
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 lutego 2019, 17:05 [cytuj]
Mamy trzeci skład w lidze, to nie rok 2014 :D

Trzeba spiąć dupe i utrzymać trzecie miejsce i liczyć na szczęście w LM.
Edytowano dnia: 23 lutego 2019, 17:06
Mamy trzeci skład w lidze, to nie rok 2014 :D Trzeba spiąć dupe i utrzymać trzecie miejsce i liczyć na szczęście w LM
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 lutego 2019, 17:35 [cytuj]
Mecz lipa! Wynik lipa!
Mecz lipa! Wynik lipa!
23 lutego 2019, 23:17 [cytuj]
Siemanko!
Pytanie do podcastu ale możecie też tu odpowiedzieć:
Sądzicie że powrót Kane'a był za wczesny? :bezradny:
Edytowano dnia: 23 lutego 2019, 23:19
Siemanko! Pytanie do podcastu ale możecie też tu odpowiedzieć: Sądzicie że powrót Kane'a był za wczesny? :bezradny:
24 lutego 2019, 10:17 [cytuj]
No dobra, nie zagraliśmy wczoraj tak jak powinniśmy. Trudno, taka jest piłka nożna i każdy inny sport drużynowy. Mamy na razie za krótką ławkę, żeby rywalizować o mistrzostwo. Kane dał nam gola, ale według mnie powinien raczej wejść na ostatnie minuty dla złapania rytmu meczowego. Pożyjemy, zobaczymy co dalej. Mam nadzieję, że Chelsea pokonamy, nie są w najlepszym miejscu w tabeli a mecze mieli ciężkie. COYS :)
No dobra, nie zagraliśmy wczoraj tak jak powinniśmy. Trudno, taka jest piłka nożna i każdy inny sport drużynowy. Mamy na razie za krótką ławkę, żeby rywalizować o mistrzostwo. Kane dał nam gola, ale według mnie powinien raczej wejść na ostatnie minuty dla złapania rytmu meczowego. Pożyjemy, zobaczymy co dalej. Mam nadzieję, że Chelsea pokonamy, nie są w najlepszym miejscu w tabeli a mecze mieli ciężkie. COYS :)
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się