Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Chelsea - Spurs
27 lutego 2019, 22:01 [cytuj]
varba powiedział/a:
Nie jest źle, bo nie straciliśmy bramki. Liczę, że będą zwalniać po trudnym meczu z City. Tylko nie możemy się nadziać na glupią kontrę



liczę na to samo
liczę na to samo
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 lutego 2019, 22:01 [cytuj]
Drugie polowy zwykle mamy lepsze wiec moze sieuda 3 punkty zgarnac.






Drugie polowy zwykle mamy lepsze wiec moze sieuda 3 punkty zgarnac.
27 lutego 2019, 22:06 [cytuj]
Troche wiecej z watroby, oni spuchna. a my gramy o 3pkty, licze na 2:0
Troche wiecej z watroby, oni spuchna. a my gramy o 3pkty, licze na 2:0
27 lutego 2019, 22:14 [cytuj]
Ja pierdole Lloris żenada, Toby też
Ja pierdole Lloris żenada, Toby też
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 lutego 2019, 22:15 [cytuj]
Żenująca bramka z dupy
Żenująca bramka z dupy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 lutego 2019, 22:18 [cytuj]
kupon wchodzi , wszycy do przodu tylko my do tyłu
kupon wchodzi , wszycy do przodu tylko my do tyłu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 lutego 2019, 22:18 [cytuj]
Niech ten Lorris ....ja pierdole, chlop sie zatrzymal, za dobrze ma u nas.
Niech ten Lorris ....ja pierdole, chlop sie zatrzymal, za dobrze ma u nas
27 lutego 2019, 22:20 [cytuj]
Wystarczy ich docisnac ale kim, Eriksen juz liczy kase, a top 4 mamy wiec na h.. sie starac
Wystarczy ich docisnac ale kim, Eriksen juz liczy kase, a top 4 mamy wiec na h.. sie starac
27 lutego 2019, 22:21 [cytuj]
30min, teraz poznamy ekipe.
30min, teraz poznamy ekipe
27 lutego 2019, 22:21 [cytuj]
Toby też zamiast pilnować wejścia na lewą nogę do środka to biegł jak amator do linii. Znów nie wytrzymała psychika
Toby też zamiast pilnować wejścia na lewą nogę do środka to biegł jak amator do linii. Znów nie wytrzymała psychika
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 lutego 2019, 22:27 [cytuj]
Nie wiem jak was, ale mnie najbardziej juz od Burnley wkurwia Eriksen, zero pozytku, kompletnie.
Nie wiem jak was, ale mnie najbardziej juz od Burnley wkurwia Eriksen, zero pozytku, kompletnie
27 lutego 2019, 22:29 [cytuj]
I jaki ma plan B nasz trener, bo narazie nozki zalozyl i czeka na wydarzenia
I jaki ma plan B nasz trener, bo narazie nozki zalozyl i czeka na wydarzenia
27 lutego 2019, 22:30 [cytuj]
i zaczeła się ;;jesń śrdniowiecza''
i zaczeła się ;;jesń śrdniowiecza''
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 lutego 2019, 22:38 [cytuj]
nic z tego nie będzie , zeby tylko nie było wtopy z ARS
nic z tego nie będzie , zeby tylko nie było wtopy z ARS
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 lutego 2019, 22:39 [cytuj]
Z taka gra to ja powoli zaczynam sie obawiac tego rewanzu w Dortmundzie. Chelsea wybiegana po meczu z City, Hazard od 60 minuty poza boiskiem, nieciekawa sytuacja na linii zawodnicy-trener, a my i tak w plecy. Nie daj Boze strata punktow z Arsenalem i bedzie nerwowka z obrona miejsca w top4.
Z taka gra to ja powoli zaczynam sie obawiac tego rewanzu w Dortmundzie. Chelsea wybiegana po meczu z City, Hazard od 60 minuty poza boiskiem, nieciekawa sytuacja na linii zawodnicy-trener, a my i tak w plecy. Nie daj Boze strata punktow z Arsenalem i bedzie nerwowka z obrona miejsca w top4
27 lutego 2019, 22:40 [cytuj]
Jedyny ktory jezdzil na dupie zostal zdjety, Lamela, a reszta przechodzi obok meczu, derby z arsenalem widze srednio , sa juz blisko
Jedyny ktory jezdzil na dupie zostal zdjety, Lamela, a reszta przechodzi obok meczu, derby z arsenalem widze srednio , sa juz blisko
27 lutego 2019, 22:42 [cytuj]
Nie wierze
Nie wierze
27 lutego 2019, 22:42 [cytuj]
A pisalem Aurier zamiast Trippiera. Kieran to lubi walnac jakiegos babola z czolowka.
A pisalem Aurier zamiast Trippiera. Kieran to lubi walnac jakiegos babola z czolowka
27 lutego 2019, 22:43 [cytuj]
do sprzedania lamela, trippier i dier...może kurwa czas przewietrzyć ten skład. którą to bramkę w sezonie trippier jebie?
do sprzedania lamela, trippier i dier...może kurwa czas przewietrzyć ten skład. którą to bramkę w sezonie trippier jebie?
27 lutego 2019, 22:44 [cytuj]
Ale wstyd. Zesraliśmy się kompletnie mentalnie kolejny raz w tym sezonie. Zero jakiejkolwiek agresji i w dodatku wbijamy swojaka...
Edytowano dnia: 27 lutego 2019, 22:47
Ale wstyd. Zesraliśmy się kompletnie mentalnie kolejny raz w tym sezonie. Zero jakiejkolwiek agresji i w dodatku wbijamy swojaka
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 88 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się