Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » Chelsea - Spurs
27 lutego 2019, 23:24 [cytuj]
A ile asyst i bramek miał modric jak był u nas ? Winks reguluje tempo gry i poza tym akurat w defensywie mocno się poprawił ostatnio . Z resztą nie zamierzam się tu spierać , każdy ma swoje zdanie i niech tak zostanie .
A ile asyst i bramek miał modric jak był u nas ? Winks reguluje tempo gry i poza tym akurat w defensywie mocno się poprawił ostatnio . Z resztą nie zamierzam się tu spierać , każdy ma swoje zdanie i niech tak zostanie
27 lutego 2019, 23:27 [cytuj]
Tylko jak to jest z tym wszystkim ? Jak wygrywamy mecze w końcówkach to słychać w komentarzach że mamy w końcu super mentalność , a jak przegraliśmy 2 mecze to mamy szrot w składzie i tzreba się go pozbyć. Nie mówiąc już o tym że ktoś pisał, że pochettino powinien wylecieć... Chorogiewki na wietrze co niektórzy ,
Edytowano dnia: 27 lutego 2019, 23:28
Tylko jak to jest z tym wszystkim ? Jak wygrywamy mecze w końcówkach to słychać w komentarzach że mamy w końcu super mentalność , a jak przegraliśmy 2 mecze to mamy szrot w składzie i tzreba się go pozbyć. Nie mówiąc już o tym że ktoś pisał, że pochettino powinien wylecieć... Chorogiewki na wietrze co niektórzy ,
27 lutego 2019, 23:29 [cytuj]
Modric w Tott? 13 goli i 15 asyst w trakcie 4 sezonów. No jednak ciut lepiej :)
Modric w Tott? 13 goli i 15 asyst w trakcie 4 sezonów. No jednak ciut lepiej :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 lutego 2019, 23:30 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
Tylko jak to jest z tym wszystkim ? Jak wygrywamy mecze w końcówkach to słychać w komentarzach że mamy w końcu super mentalność , a jak przegraliśmy 2 mecze to mamy szrot w składzie i tzreba się go pozbyć. Nie mówiąc już o tym że ktoś pisał, że pochettino powinien wylecieć... Chorogiewki na wietrze co niektórzy ,


No ale mentalność a głębia - a właściwie jej brak - składu, to dwie różne rzeczy. To po pierwsze. Po drugie w końcówkach to wygrywaliśmy chyba wyłącznie z zespołami dużo słabszymi.
No ale mentalność a głębia - a właściwie jej brak - składu, to dwie różne rzeczy. To po pierwsze. Po drugie w końcówkach to wygrywaliśmy chyba wyłącznie z zespołami dużo słabszymi
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 lutego 2019, 23:31 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
A ile asyst i bramek miał modric jak był u nas ? Winks reguluje tempo gry i poza tym akurat w defensywie mocno się poprawił ostatnio . Z resztą nie zamierzam się tu spierać , każdy ma swoje zdanie i niech tak zostanie


Reguluje tempo? Przecież do Niego wystarczy podbić na pressingu i gościa nie ma. To właśnie różni Winksa od takiego Modrica czy Dembele którzy też nie mieli statystyk. Oni mieli spokój, jeden miał siłę, drugi miał opanowanie. Do Dembele można było podać i się wiedziało, że nie straci, zastawi się, okiwa. Zresztą moim zdaniem utrata Dembele to był strzał w kolano. Ja wiem, że miał kontuzje. Że może nie wytrzymywał już 90 minut. Nawet jakby miał grać po 60 minut, mieć takiego zawodnika w kadrze to skarb. Tym bardziej, ze mamy taką biedę w kadrze.. Niby zarobione 10 melonów ale czy to będzie dobry biznes? Okaże się na koniec sezonu, na pewno sytuacje z Dembele można było rozwiązać inaczej.
Reguluje tempo? Przecież do Niego wystarczy podbić na pressingu i gościa nie ma. To właśnie różni Winksa od takiego Modrica czy Dembele którzy też nie mieli statystyk. Oni mieli spokój, jeden miał siłę, drugi miał opanowanie. Do Dembele można było podać i się wiedziało, że nie straci, zastawi się, okiwa. Zresztą moim zdaniem utrata Dembele to był strzał w kolano. Ja wiem, że miał kontuzje. Że może nie wytrzymywał już 90 minut. Nawet jakby miał grać po 60 minut, mieć takiego zawodnika w kadrze to skarb. Tym bardziej, ze mamy taką biedę w kadrze.. Niby zarobione 10 melonów ale czy to będzie dobry biznes? Okaże się na koniec sezonu, na pewno sytuacje z Dembele można było rozwiązać inaczej
27 lutego 2019, 23:36 [cytuj]
a tak apropos ktos wybiera sie na derby w sobote na wembley?
a tak apropos ktos wybiera sie na derby w sobote na wembley?
27 lutego 2019, 23:41 [cytuj]
Nie miałem na myśli tego że winks to jest porównywany zawodnik do modrica czy dembele , bo to jest dalej przepaść między nimi . Chodzi mi tylko o to że akurat w tym sezonie gra naprawdę dobrze , mądrzej sie ustawia , dużo więcej walczy . Moim zdaniem stale podnosi swój poziom . Jeśli były punkty to czemu wtedy nikt się nie czepiał że winks jest taki słaby , ostatnie 2 słabe wyniki i nagle winks to szrot .
Nie miałem na myśli tego że winks to jest porównywany zawodnik do modrica czy dembele , bo to jest dalej przepaść między nimi . Chodzi mi tylko o to że akurat w tym sezonie gra naprawdę dobrze , mądrzej sie ustawia , dużo więcej walczy . Moim zdaniem stale podnosi swój poziom . Jeśli były punkty to czemu wtedy nikt się nie czepiał że winks jest taki słaby , ostatnie 2 słabe wyniki i nagle winks to szrot
27 lutego 2019, 23:58 [cytuj]
Co do głębi składu myślę że mamy szeroką kadrę i dobrze zbalansowana . To że w sezonie mieliśmy mega dużo kontuzji no to już druga sprawa. Sissoko z Winksem grają od listopada bo kontuzje mieli wanyama , dembele, który potem odszedl i dier. Co niektórzy chyba zapominają jakim na dobrą sprawę jesteśmy klubem , na co możemy sobie pozwolić i jakich piłkarzy mieć na ławce. Skoro gramy właściwie 3 sezon tym samym składem i były wyniki i zachwyty nad grą to nagle co ?nagle Ci piłkarze są szrotem?
Co do głębi składu myślę że mamy szeroką kadrę i dobrze zbalansowana . To że w sezonie mieliśmy mega dużo kontuzji no to już druga sprawa. Sissoko z Winksem grają od listopada bo kontuzje mieli wanyama , dembele, który potem odszedl i dier. Co niektórzy chyba zapominają jakim na dobrą sprawę jesteśmy klubem , na co możemy sobie pozwolić i jakich piłkarzy mieć na ławce. Skoro gramy właściwie 3 sezon tym samym składem i były wyniki i zachwyty nad grą to nagle co ?nagle Ci piłkarze są szrotem?
28 lutego 2019, 00:37 [cytuj]
Ja mogę odpowiadać tylko za siebie, nie za innych a mi akurat nie zarzucisz żadnej hipokryzji , bo nie jestem z tych co wychwalali pod niebiosa niektórych zawodników by teraz ich krytykować.
Lamela u mnie jest spalony od dawna już, mija miesiąc za miesiącem a ten człowiek jak był słaby tak jest nadal. Nieważne czy wychodzi w podstawie czy wchodzi z ławki, jest zazwyczaj bezużyteczny. Jednego mu zarzucić nie można. Konkretnie tego, że się nie angażuje bo zawsze daje z siebie maksa, dużo walczy, gra z poświęceniem i nie odstawia nogi. Za to szacun. Ale mało czysto piłkarskiej jakości. Jego słabe dryblingi, stał się takim jeźdzcem bez głowy. Piłka mu odskakuje, głupie straty, niedokładnie podania. Kontuzje i brak ogrania robią swoje. Szkoda, bo jak przychodził z Romy to się cieszyłem, miał sporo fajnych momentów w Spurs ale na ten moment, w zasadzie od długiego już czasu nie ma siły przebicia. Nie ma jakości.Zresztą pod pewnymi względami, widzę dosyć sporo wspólnego u Lameli i Lucasa. Lucas strzelił kilka bramek ale mi jego gra sie nie do konca podobała bo tak samo jest to typ zawodnika który bezsensownie się kiwa i ma sporo strat ale gra tak samo na sporym zaangażowaniu.

To, że teraz gramy długą lagę od obronców na Sona tylko pokazuje, ze nie ma komu rozgrywać. Tu nie chodzi tylko o to, by dostać piłkę i przekazać ją zawodnikowi obok, bo tak to każdy potrafi i nie wydaje mi się, by taki Winks byłby jakimś liderem w takim West Hamie czy Cr.Palace. Tu chodzi o to by dawać ten spokój w srodku pola, nie bać się gry, umieć przyśpieszyć akcje, zagrać bezposrednią piłkę. Zauważ, że Winks jak ma piłkę to często biegnie przez pół boiska o dogrywa ją do kolegi z zespołu który jest 5 metrów obok Niego. On jest młody, uczy się, jasne. Ale jeżeli zespół walczący o mistrzostwo opiera się na takim młodym zawodniku to coś tu jest nie tak. Naprawdę nie moge przeboleć odejścia Dembele, nie rozumiem. Tyle kontuzji, takie braki a oni pozwalają mu odejsć. Kurdę nie mogę być tego pewny ale wątpie by Demebe aż tak naciskał na odejście. Wiem, kończący się kontrakt, ale według mnie dla klubu wyszłoby z korzyścią jakby został i odszedł za darmo. Dembele był unikalny, jedyny w swoim rodzaju, on robił róznicę w srodku pola. Własnie takiego zawodnika brakuje teraz..
Ja mogę odpowiadać tylko za siebie, nie za innych a mi akurat nie zarzucisz żadnej hipokryzji , bo nie jestem z tych co wychwalali pod niebiosa niektórych zawodników by teraz ich krytykować. Lamela u mnie jest spalony od dawna już, mija miesiąc za miesiącem a ten człowiek jak był słaby tak jest nadal. Nieważne czy wychodzi w podstawie czy wchodzi z ławki, jest zazwyczaj bezużyteczny. Jednego mu zarzucić nie można. Konkretnie tego, że się nie angażuje bo zawsze daje z siebie maksa, dużo walczy, gra z poświęceniem i nie odstawia nogi. Za to szacun. Ale mało czysto piłkarskiej jakości. Jego słabe dryblingi, stał się takim jeźdzcem bez głowy. Piłka mu odskakuje, głupie straty, niedokładnie podania. Kontuzje i brak ogrania robią swoje. Szkoda, bo jak przychodził z Romy to się cieszyłem, miał sporo fajnych momentów w Spurs ale na ten moment, w zasadzie od długiego już czasu nie ma siły przebicia. Nie ma jakości.Zresztą pod pewnymi względami, widzę dosyć sporo wspólnego u Lameli i Lucasa. Lucas strzelił kilka bramek ale mi jego gra sie nie do konca podobała bo tak samo jest to typ zawodnika który bezsensownie się kiwa i ma sporo strat ale gra tak samo na sporym zaangażowaniu. To, że teraz gramy długą lagę od obronców na Sona tylko pokazuje, ze nie ma komu rozgrywać. Tu nie chodzi tylko o to, by dostać piłkę i przekazać ją zawodnikowi obok, bo tak to każdy potrafi i nie wydaje mi się, by taki Winks byłby jakimś liderem w takim West Hamie czy Cr.Palace. Tu chodzi o to by dawać ten spokój w srodku pola, nie bać się gry, umieć przyśpieszyć akcje, zagrać bezposrednią piłkę. Zauważ, że Winks jak ma piłkę to często biegnie przez pół boiska o dogrywa ją do kolegi z zespołu który jest 5 metrów obok Niego. On jest młody, uczy się, jasne. Ale jeżeli zespół walczący o mistrzostwo opiera się na takim młodym zawodniku to coś tu jest nie tak. Naprawdę nie moge przeboleć odejścia Dembele, nie rozumiem. Tyle kontuzji, takie braki a oni pozwalają mu odejsć. Kurdę nie mogę być tego pewny ale wątpie by Demebe aż tak naciskał na odejście. Wiem, kończący się kontrakt, ale według mnie dla klubu wyszłoby z korzyścią jakby został i odszedł za darmo. Dembele był unikalny, jedyny w swoim rodzaju, on robił róznicę w srodku pola. Własnie takiego zawodnika brakuje teraz
28 lutego 2019, 07:45 [cytuj]
Ja tam nie wiem co myśleć, bo tylko pierwszą połowę udało mi się obejrzeć.
Czytając wypowiedzi można powiedzieć, że wyszliśmy na mecz jak na wycieczkę.......
Moje zdanie co do Eriksena - nie daje tyle co kiedyś. Nie widzę u niego tej chęci do gry. Wszystkie praktycznie podania kieruje do tyłu. Mamy go trzymać na siłę? Piłka nożna to też praca. Gdy potrzebują kogoś z Was w pracy, ale wy oznajmiacie że odejdziecie to kto Was będzie trzymał? Eriksen nie ma już tak dużo radości z gry u nas (tak to widzę ja) to gdy go zatrzymamy u siebie będzie grał coraz gorzej. Czyli na nic nam się nie przyda. Poza tym i tak prędzej czy później by odszedł. Ktoś kiedyś pisał, że bał się o Modrića czy Bale'a, ale spodobali mu się kolejni zawodnicy. Tak więc nie możemy robić z niego niewolnika. A gdy zrobimy, to raczej mniejsze będzie prawdopodobieństwo, że ktoś będzie chciał do nas przyjść. Pomyśli, że przyjdzie do nas, a potem go nie puścimy.
Harry Winks - potrzebuje czasu, ale czyni progres. Dajmy mu czas. Powinniśmy też dać mu zmiennika (tylko godnego).
Tak właściwie czemu ktoś chce sprzedawać Diera? Rozumiem, że emocje po meczu, ale żeby sprzedawać piłkarza, który nie gra od miesiąca i do tego meczu nie przyłożył ręki to gruba przesada.
To samo z kadrą. Wygrywaliśmy bez Harry'ego to super, mamy mocną kadrę. Wygrywamy z Borussią w LM ktoś pisze, że Winks grał tak jakby miał 10-letni staż w tych rozgrywkach. Teraz jest inaczej.
Może nowe WHL = Nowa era Spurs?
Byłby idealny czas, dokonać paru zmian w kadrze. Zamienić Harry'ego w kapitana. Częściej stawiać na Gazzanigę. Na razie trzeba wygrać z Arsenalem. COYS
Ja tam nie wiem co myśleć, bo tylko pierwszą połowę udało mi się obejrzeć. Czytając wypowiedzi można powiedzieć, że wyszliśmy na mecz jak na wycieczkę....... Moje zdanie co do Eriksena - nie daje tyle co kiedyś. Nie widzę u niego tej chęci do gry. Wszystkie praktycznie podania kieruje do tyłu. Mamy go trzymać na siłę? Piłka nożna to też praca. Gdy potrzebują kogoś z Was w pracy, ale wy oznajmiacie że odejdziecie to kto Was będzie trzymał? Eriksen nie ma już tak dużo radości z gry u nas (tak to widzę ja) to gdy go zatrzymamy u siebie będzie grał coraz gorzej. Czyli na nic nam się nie przyda. Poza tym i tak prędzej czy później by odszedł. Ktoś kiedyś pisał, że bał się o Modrića czy Bale'a, ale spodobali mu się kolejni zawodnicy. Tak więc nie możemy robić z niego niewolnika. A gdy zrobimy, to raczej mniejsze będzie prawdopodobieństwo, że ktoś będzie chciał do nas przyjść. Pomyśli, że przyjdzie do nas, a potem go nie puścimy. Harry Winks - potrzebuje czasu, ale czyni progres. Dajmy mu czas. Powinniśmy też dać mu zmiennika (tylko godnego). Tak właściwie czemu ktoś chce sprzedawać Diera? Rozumiem, że emocje po meczu, ale żeby sprzedawać piłkarza, który nie gra od miesiąca i do tego meczu nie przyłożył ręki to gruba przesada. To samo z kadrą. Wygrywaliśmy bez Harry'ego to super, mamy mocną kadrę. Wygrywamy z Borussią w LM ktoś pisze, że Winks grał tak jakby miał 10-letni staż w tych rozgrywkach. Teraz jest inaczej. Może nowe WHL = Nowa era Spurs? Byłby idealny czas, dokonać paru zmian w kadrze. Zamienić Harry'ego w kapitana. Częściej stawiać na Gazzanigę. Na razie trzeba wygrać z Arsenalem. COYS
28 lutego 2019, 08:50 [cytuj]
Nie rozumiem też płaczu za Dembele. Miał swój szczyt w sezonie 16/17 i z Wanyamą tworzyli doskonały środek pola, ale po tym sezonie to równia pochyła, dlatego też Pochettino praktycznie go nie wystawiał. Miał coraz więcej strat, min. tą która kosztowała nas gola w 1/2 z MU, do tego on też nie miał liczb i podawał głównie do tyłu, czyli grał dokładnie to samo, co zarzuca się teraz Winksowi.

Jak na moje oko to brakuje nam liderów wśród zawodników. Większość jest zadowolona z tego, że gramy w LM i że walczymy o top4, brakuje tego pazura żeby wskoczyć na ostatni poziom, i dlatego nadal pękamy jak zaczyna pojawiać się presja. Rozumiem, że z czelsi można przegrać, ale przegraliśmy z Burnley, gdy tylko zaczęto mówić cokolwiek o walce o mistrzostwo, to samo było z Wilkami, to samo było z Juventusem, to samo było w półfinałach Pucharu Anglii, kompletnie się posypaliśmy.

Teraz nerwowo trzeba się oglądać za plecy, bo kolejne 2 takie mecze i możemy wylądować w LE, a do kompletu brakowałoby tylko klęski z BVB, a znając Tottenham to wszystko jest możliwe.
Edytowano dnia: 28 lutego 2019, 08:51
Nie rozumiem też płaczu za Dembele. Miał swój szczyt w sezonie 16/17 i z Wanyamą tworzyli doskonały środek pola, ale po tym sezonie to równia pochyła, dlatego też Pochettino praktycznie go nie wystawiał. Miał coraz więcej strat, min. tą która kosztowała nas gola w 1/2 z MU, do tego on też nie miał liczb i podawał głównie do tyłu, czyli grał dokładnie to samo, co zarzuca się teraz Winksowi. Jak na moje oko to brakuje nam liderów wśród zawodników. Większość jest zadowolona z tego, że gramy w LM i że walczymy o top4, brakuje tego pazura żeby wskoczyć na ostatni poziom, i dlatego nadal pękamy jak zaczyna pojawiać się presja. Rozumiem, że z czelsi można przegrać, ale przegraliśmy z Burnley, gdy tylko zaczęto mówić cokolwiek o walce o mistrzostwo, to samo było z Wilkami, to samo było z Juventusem, to samo było w półfinałach Pucharu Anglii, kompletnie się posypaliśmy. Teraz nerwowo trzeba się oglądać za plecy, bo kolejne 2 takie mecze i możemy wylądować w LE, a do kompletu brakowałoby tylko klęski z BVB, a znając Tottenham to wszystko jest możliwe
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 lutego 2019, 10:05 [cytuj]
Jestem za sprzedażą Diera, Lameli i Trippiera.
Nie płaczę za Dembele. Winks to nie gracz na podstawową 11.
Napiszę o tym dlaczego w innym temacie
Jestem za sprzedażą Diera, Lameli i Trippiera. Nie płaczę za Dembele. Winks to nie gracz na podstawową 11. Napiszę o tym dlaczego w innym temacie
28 lutego 2019, 10:09 [cytuj]
No dobra udało mi się zobaczyć gole na YouTube. Taki gol Trippsa w drugą stronę byłby OK. A tak na serio już wolę Auriera wlaczącego o każdą piłkę, młodszego i umiejącego coś trochę popracować w ofensywie. Tak samo Davies. Miał 2 naprawdę dobre mecze w ubiegłym sezonie, gdzie coś mu wychodziło z przodu, ale poza tym długo nic i tak do dzisiaj. Potrzebujemy bocznych obrońców o podobnej charakterystyce do Rose'a.
No dobra udało mi się zobaczyć gole na YouTube. Taki gol Trippsa w drugą stronę byłby OK. A tak na serio już wolę Auriera wlaczącego o każdą piłkę, młodszego i umiejącego coś trochę popracować w ofensywie. Tak samo Davies. Miał 2 naprawdę dobre mecze w ubiegłym sezonie, gdzie coś mu wychodziło z przodu, ale poza tym długo nic i tak do dzisiaj. Potrzebujemy bocznych obrońców o podobnej charakterystyce do Rose'a
28 lutego 2019, 11:14 [cytuj]
@SunSport
] understand Harry Kane could now receive a three-match ban after appearing to headbutt Cesar Azpilicueta.

A three-man FA panel is set to look at the incident on Thursday.

Any suspension would rule Kane out of Saturday’s North London derby versus Arsenal.
@SunSport ] understand Harry Kane could now receive a three-match ban after appearing to headbutt Cesar Azpilicueta. A three-man FA panel is set to look at the incident on Thursday. Any suspension would rule Kane out of Saturday’s North London derby versus Arsenal
28 lutego 2019, 13:00 [cytuj]
Swoją drogą - nie w stylu Kane'a takie zachowanie. Najpierw Poch, teraz on. Co tu się dzieje? :kwiatek:
Swoją drogą - nie w stylu Kane'a takie zachowanie. Najpierw Poch, teraz on. Co tu się dzieje? :kwiatek:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 lutego 2019, 16:32 [cytuj]
Dwa mecze z Harrym po wyleczeniu kontuzji = 2 porazki :rotfl:

Ja wiem, ze to nie jego wina, ale faktem jest, ze w ostatnich dwoch meczach wlaczyl mu sie samolub i zamiast podawac do lepiej ustawionego zawodnika probuje strzalu z gorszej pozycji.
Dwa mecze z Harrym po wyleczeniu kontuzji = 2 porazki :rotfl: Ja wiem, ze to nie jego wina, ale faktem jest, ze w ostatnich dwoch meczach wlaczyl mu sie samolub i zamiast podawac do lepiej ustawionego zawodnika probuje strzalu z gorszej pozycji
28 lutego 2019, 22:56 [cytuj]
Harry Kane has been cleared to face Arsenal in the north London derby on Saturday.

Tottenham striker Harry Kane will face no retrospective action from the Football Association following his apparent headbutt on Chelsea’s Cesar Azpilicueta.
Harry Kane has been cleared to face Arsenal in the north London derby on Saturday. Tottenham striker Harry Kane will face no retrospective action from the Football Association following his apparent headbutt on Chelsea’s Cesar Azpilicueta
28 lutego 2019, 22:57 [cytuj]
Rio Ferdinand states who he thinks was at fault for Spurs right-back Kieran Trippier’s comical own goal at Chelsea:

“Lloris can see everything there, scream at your defender and take over the situation and you don’t have mistakes like that.”
Rio Ferdinand states who he thinks was at fault for Spurs right-back Kieran Trippier’s comical own goal at Chelsea: “Lloris can see everything there, scream at your defender and take over the situation and you don’t have mistakes like that.”
28 lutego 2019, 23:21 [cytuj]
quurwa nie ma co pisać o Trppie i tak byśmy nie wyrównali !
po huj to wałkować , Trip do U23

na boki afrykanerzy

i łatać tyły , destrukcja z Ars na 0-0 a z przodu czekamy na golden gol


liczę że Poch to czyta
quurwa nie ma co pisać o Trppie i tak byśmy nie wyrównali ! po huj to wałkować , Trip do U23 na boki afrykanerzy i łatać tyły , destrukcja z Ars na 0-0 a z przodu czekamy na golden gol liczę że Poch to czyta
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się