Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Arsenal
2 marca 2019, 12:36 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Rose, Alderweireld, Vertonghen, Sanchez, Trippier, Sissoko, Wanyama, Eriksen, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Lucas, Llorente, Lamela, Skipp, Davies, Aurier
COYS :D
Remisik poproszę :)
Spurs: Lloris (C), Rose, Alderweireld, Vertonghen, Sanchez, Trippier, Sissoko, Wanyama, Eriksen, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Lucas, Llorente, Lamela, Skipp, Davies, Aurier COYS :D Remisik poproszę :)
2 marca 2019, 12:37 [cytuj]
A ja dobry mecz, zeby bylo co ogladac i 2:1.
A ja dobry mecz, zeby bylo co ogladac i 2:1
2 marca 2019, 12:38 [cytuj]
No to skoro Winks się nie nadaje dziś gra Wanyama. Ponarzekali co poniektórzy to teraz zobaczymy co pokaże taki środek pola.........
Jeszcze ta taktyka na 5 obrońców.
No to skoro Winks się nie nadaje dziś gra Wanyama. Ponarzekali co poniektórzy to teraz zobaczymy co pokaże taki środek pola......... Jeszcze ta taktyka na 5 obrońców
2 marca 2019, 12:39 [cytuj]
No dobra może to będzie dobry mecz Victora przeciwko Arsenalowi. W końcu przeciwko Arsenalowi, może to go lepiej zmotywuje :D
No dobra może to będzie dobry mecz Victora przeciwko Arsenalowi. W końcu przeciwko Arsenalowi, może to go lepiej zmotywuje :D
2 marca 2019, 12:48 [cytuj]
Mauricio zamurowal bramke.
Mauricio zamurowal bramke
2 marca 2019, 12:57 [cytuj]
Oby Trippier nie strzelał do własnej bramki to będzie dobrze! :D
Oby Trippier nie strzelał do własnej bramki to będzie dobrze! :D
2 marca 2019, 12:57 [cytuj]
OK a teraz pytanko:
Czy ktoś ten mecz ogląda normalnie, czyli bez żadnych znieczuleń itp?
Troszkę nawiązuję do komentarzy w ,,O wszystkim i o niczym" :D
OK a teraz pytanko: Czy ktoś ten mecz ogląda normalnie, czyli bez żadnych znieczuleń itp? Troszkę nawiązuję do komentarzy w ,,O wszystkim i o niczym" :D
2 marca 2019, 13:00 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Oby Trippier nie strzelał do własnej bramki to będzie dobrze! :D

A może go wystawić jako 2 napastnika obok Harry\'ego? Podobno wykończenie akcji ma od meczu z Chelsea lepsze niż Morata :D
Miał nawet udział w krótkiej kreskówce.
Podesłać link?
Edytowano dnia: 2 marca 2019, 13:00
A może go wystawić jako 2 napastnika obok Harry\'ego? Podobno wykończenie akcji ma od meczu z Chelsea lepsze niż Morata :D Miał nawet udział w krótkiej kreskówce. Podesłać link?
2 marca 2019, 13:03 [cytuj]
Obawiam sie tego Trippiera. No zupelnie nie widze go w meczach z czolowka.

Jezeli chodzi o mecz, to musimy zmazac plame po ostatnich dwoch porazkach i pogromie w ostatnich derbach.
Edytowano dnia: 2 marca 2019, 13:04
Obawiam sie tego Trippiera. No zupelnie nie widze go w meczach z czolowka. Jezeli chodzi o mecz, to musimy zmazac plame po ostatnich dwoch porazkach i pogromie w ostatnich derbach
2 marca 2019, 13:09 [cytuj]
Pogoda ładna w Londynie, nic tylko grać,jak zwykle optymistycznie 2:1 dla NAS!!!
Pogoda ładna w Londynie, nic tylko grać,jak zwykle optymistycznie 2:1 dla NAS!!!
2 marca 2019, 13:12 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
OK a teraz pytanko:
Czy ktoś ten mecz ogląda normalnie, czyli bez żadnych znieczuleń itp?
Troszkę nawiązuję do komentarzy w ,,O wszystkim i o niczym" :D

Powiem szczeze ze mam ogromnego kaca i sie zastanawiam jak sie zabrac do ogladania tego meczu bo jest ciezko a moze byc jeszcze gorzej! :rotfl:
Powiem szczeze ze mam ogromnego kaca i sie zastanawiam jak sie zabrac do ogladania tego meczu bo jest ciezko a moze byc jeszcze gorzej! :rotfl:
2 marca 2019, 13:17 [cytuj]
No dobra na razie optymistycznie :D Byleby się podnieśli. Szczególnie ze względu na tabelę i rywala.
No dobra na razie optymistycznie :D Byleby się podnieśli. Szczególnie ze względu na tabelę i rywala
2 marca 2019, 13:54 [cytuj]
Szkoda słów powoli..
Szkoda słów powoli
2 marca 2019, 13:57 [cytuj]
no to ten jeden udany wolny na 5 spotkan juz mamy za soba
no to ten jeden udany wolny na 5 spotkan juz mamy za soba
2 marca 2019, 14:00 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
OK a teraz pytanko:
Czy ktoś ten mecz ogląda normalnie, czyli bez żadnych znieczuleń itp?
Troszkę nawiązuję do komentarzy w ,,O wszystkim i o niczym" :D

Kogut, ja oglądam na spokojnie.
Robiąc porządek w mieszkaniu, piję herbatę i jest chill. Pomimo na ten moment słabego wyniku to jestem dość wyluzowany.
Kogut, ja oglądam na spokojnie. Robiąc porządek w mieszkaniu, piję herbatę i jest chill. Pomimo na ten moment słabego wyniku to jestem dość wyluzowany
2 marca 2019, 14:00 [cytuj]
Co sie z nimi dzieje? Dlaczego nie oddaja strzalow? Najpierw Kane, pozniej Son, teraz Sissoko.
Co sie z nimi dzieje? Dlaczego nie oddaja strzalow? Najpierw Kane, pozniej Son, teraz Sissoko
2 marca 2019, 14:06 [cytuj]
to samo bylo z CFC.
teraz rose wychodzi, nikogo przed nim a my trzymamy pilke
Edytowano dnia: 2 marca 2019, 14:08
to samo bylo z CFC. teraz rose wychodzi, nikogo przed nim a my trzymamy pilke
2 marca 2019, 14:14 [cytuj]
Coś grają? Nie mogę oglądać... Napiszcie coś o pierwszej połowie
Coś grają? Nie mogę oglądać... Napiszcie coś o pierwszej połowie
2 marca 2019, 14:15 [cytuj]
Ja pierdole, dwie setki
Ja pierdole, dwie setki
2 marca 2019, 14:18 [cytuj]
Nie. pierwsza szansa teraz, ale zmarnowana przez eriksena i sissoko.

ogolnie banalne bledy, bardzo wolno i bez pomyslu. arsenal czeka na kontry i tworzy zagrozenie. jezeli nic sie nie zmieni to przegramy 3-4 bramkami
Nie. pierwsza szansa teraz, ale zmarnowana przez eriksena i sissoko. ogolnie banalne bledy, bardzo wolno i bez pomyslu. arsenal czeka na kontry i tworzy zagrozenie. jezeli nic sie nie zmieni to przegramy 3-4 bramkami
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się