Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Arsenal
2 marca 2019, 23:00 [cytuj]
limbonic powiedział/a:
Byl u nas spalony przy bramce?


Ciekawostka: The laws of the game state that if \"a player in an offside position is moving towards the ball with the intention of playing the ball and is fouled before playing or attempting to play the ball, or challenging an opponent for the ball, the foul is penalised as it has occurred before the offside offence\".
Także tu Taylor podjął właściwą decyzję! Podobna sytuacja miała niedawno miejsce w meczu Schalke - Manchester City.
Poza tym Aubameyang się pięknie położył (a Janek za szybko wbiegł w pole karne przy karnym - tak przy okazji), Xhaka powinien w pierwszej połowie obejrzeć \"pomarańczową\" kartkę. A Rose w sumie czerwoną za nogę w klacie Leno.

Rosłoń z Nahornym na bank komentowali mecz w czerwonych koszulkach...

Ale ogólnie to trzeci z kolei mecz, gdzie na boisku wybiega 11 graczy Spurs, z czego średnio 4 jest średnio obecnych.
Edytowano dnia: 2 marca 2019, 23:11
Ciekawostka: The laws of the game state that if \"a player in an offside position is moving towards the ball with the intention of playing the ball and is fouled before playing or attempting to play the ball, or challenging an opponent for the ball, the foul is penalised as it has occurred before the offside offence\". Także tu Taylor podjął właściwą decyzję! Podobna sytuacja miała niedawno miejsce w meczu Schalke - Manchester City. Poza tym Aubameyang się pięknie położył (a Janek za szybko wbiegł w pole karne przy karnym - tak przy okazji), Xhaka powinien w pierwszej połowie obejrzeć \"pomarańczową\" kartkę. A Rose w sumie czerwoną za nogę w klacie Leno. Rosłoń z Nahornym na bank komentowali mecz w czerwonych koszulkach... Ale ogólnie to trzeci z kolei mecz, gdzie na boisku wybiega 11 graczy Spurs, z czego średnio 4 jest średnio obecnych
3 marca 2019, 12:36 [cytuj]
Xhaka to za ten atak powinien dostać bana na ileś spotkań (jak dla mnie do końca sezonu) to nie była żadna pomarańczowa ,tylko maksymalna czerwona, to było obrzydliwe(spokojnie mógł skończyć karierę Kaneowi) ,choć to ,że sędzia udał,że tego nie dostrzegł,tak jasne...było jeszcze ohydniejsze i mogłem wyłączyć Tv,bo straciłem jakąkolwiek przyjemność z oglądania tego meczu.i gdybym był normalny to wyłączyłbym telewizor, a tak musiałem jeszcze oglądać jak te samo bezmozgowe zombie (chcialem napisać zwierze,ale to obraza dla zwierząt)zwane krzakiem wchodzi jeszcze trzy razy na pomarańczową i kończy mecz bez żadnej kartki...jak sobie jeszcze przypomnę ,za co my dostawaliśmy czerwone w NLD, najśmieszniejsze jest to ,że teraz jeszcze wszyscy piszą, że sędzia pomógł niby nam (choć nasz karny wg przepisow sluszny), a ich to nie wiem za co ,zwlaszcza,ze przez caly mecz wchodzili w nas ostro i wtedy nawet wolnych nam nie chcial gwizdnac..będzie ciężko o top4 w takiej formie naszej i sędziow
Xhaka to za ten atak powinien dostać bana na ileś spotkań (jak dla mnie do końca sezonu) to nie była żadna pomarańczowa ,tylko maksymalna czerwona, to było obrzydliwe(spokojnie mógł skończyć karierę Kaneowi) ,choć to ,że sędzia udał,że tego nie dostrzegł,tak jasne...było jeszcze ohydniejsze i mogłem wyłączyć Tv,bo straciłem jakąkolwiek przyjemność z oglądania tego meczu.i gdybym był normalny to wyłączyłbym telewizor, a tak musiałem jeszcze oglądać jak te samo bezmozgowe zombie (chcialem napisać zwierze,ale to obraza dla zwierząt)zwane krzakiem wchodzi jeszcze trzy razy na pomarańczową i kończy mecz bez żadnej kartki...jak sobie jeszcze przypomnę ,za co my dostawaliśmy czerwone w NLD, najśmieszniejsze jest to ,że teraz jeszcze wszyscy piszą, że sędzia pomógł niby nam (choć nasz karny wg przepisow sluszny), a ich to nie wiem za co ,zwlaszcza,ze przez caly mecz wchodzili w nas ostro i wtedy nawet wolnych nam nie chcial gwizdnac..będzie ciężko o top4 w takiej formie naszej i sędziow
3 marca 2019, 16:02 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Chęci do gry widać że u nas ma tylko Sissoko , on jedyny pcha ten piach do przodu. Reszta to jakaś padaka. Patrząc na dotychczasową formę naszych chłopaków i na to jak dzis dobrze zagrali Świeci mimo porażki z United, wątpię żebyśmy zagrali na tyle dobrze by wygrać. ŻEBY nas powoli top6 nie witała bo sie na to zapowiada , a jeszcze ;Liverpool w gazie , ciężko to widzę :( oby zaczęli grać bo będzie mega wesoła końcówka PL. Dla nas może być tragiczna


nie patrz na to , każdy mecz jest inny .... jeśli to tylko krótki dołek formy to dojedziemy w top4 ... jednak z takim wynikiem możemy żegnać Erikssena
nie patrz na to , każdy mecz jest inny .... jeśli to tylko krótki dołek formy to dojedziemy w top4 ... jednak z takim wynikiem możemy żegnać Erikssena
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 94 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się