Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Southampton - Spurs
9 marca 2019, 15:17 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Walker-Peters, Sanchez, Vertonghen, Rose, Dier, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane
Subs: Gazzaniga, Davies, Foyth, Wanyama, Lamela, Son, Llorente
COYS :D
Brak Tobiego na ławce - trochę dziwne.
Spurs: Lloris (C), Walker-Peters, Sanchez, Vertonghen, Rose, Dier, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane Subs: Gazzaniga, Davies, Foyth, Wanyama, Lamela, Son, Llorente COYS :D Brak Tobiego na ławce - trochę dziwne
9 marca 2019, 17:38 [cytuj]
My tego sezonu nie ukonczymy w top4
My tego sezonu nie ukonczymy w top4
9 marca 2019, 17:59 [cytuj]
Pierwsza połowa rewelacja, druga katastrofa!
Pierwsza połowa rewelacja, druga katastrofa!
9 marca 2019, 18:10 [cytuj]
I na co nam ten stadion, jak niedługo będziemy grać w LE?

Po chuj Poch znowu zmienia całą defensywe, my w ogóle zagraliśmy dwa mecze tym samym składem pod rząd?

To samo co z Wilkami i z Watfordem, dramat :bezradny:
Edytowano dnia: 9 marca 2019, 18:14
I na co nam ten stadion, jak niedługo będziemy grać w LE? Po chuj Poch znowu zmienia całą defensywe, my w ogóle zagraliśmy dwa mecze tym samym składem pod rząd? To samo co z Wilkami i z Watfordem, dramat :bezradny:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
9 marca 2019, 18:17 [cytuj]
Jak zwykle znowu utrudniamy sobie życie. Trzeba będzie drżeć o wynik w każdym z ostatnich siedmiu spotkań
Jak zwykle znowu utrudniamy sobie życie. Trzeba będzie drżeć o wynik w każdym z ostatnich siedmiu spotkań
TO DARE IS TO DO
9 marca 2019, 18:21 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
I na co nam ten stadion, jak będziemy grać w LE?

Po chuj Poch znowu zmienia całą defensywe, my w ogóle zagraliśmy dwa mecze tym samym składem pod rząd?


Dokładnie. W zanadrzu 3 tygodnie przerwy a ten oszczędza skład ? Zmeczeni byli ? Blok defensywny powinien być taki jak w środę.
Czemu Son na ławie ? Lucas niestety ostatnio kompletnie zawodzi i z dzisiejszego meczu zapamiętam tylko jego nieskuteczne kiwki. Byl do zmiany od 50 minuty.
Po 10.minutach 2 połowy modliłem się żeby ta bramkę stracili (bo wyglądali to na kwestią czasu) jak najszybciej aby było dużo czasu na odrobienie strat. Niestety zaraz drugi gong i po ptakach.
LM i tak nie wygramy i zaraz okaże się że nie brdzie ani LM i ani Top 4
Dokładnie. W zanadrzu 3 tygodnie przerwy a ten oszczędza skład ? Zmeczeni byli ? Blok defensywny powinien być taki jak w środę. Czemu Son na ławie ? Lucas niestety ostatnio kompletnie zawodzi i z dzisiejszego meczu zapamiętam tylko jego nieskuteczne kiwki. Byl do zmiany od 50 minuty. Po 10.minutach 2 połowy modliłem się żeby ta bramkę stracili (bo wyglądali to na kwestią czasu) jak najszybciej aby było dużo czasu na odrobienie strat. Niestety zaraz drugi gong i po ptakach. LM i tak nie wygramy i zaraz okaże się że nie brdzie ani LM i ani Top 4
9 marca 2019, 21:00 [cytuj]
:brawo: 4 mecze 1 pkt
przypomina mi to końcówkę sezonu 3 lata temu kiedy w ostatnim meczu polegliśmy 1-5 z NU .... tylko wtedy był to już maj..
- na tą chwilę jestem bardzo ciekaw jak to się skończy - ten moment to ''papierek lakmusowy'' dla Poch-a
:brawo: 4 mecze 1 pkt przypomina mi to końcówkę sezonu 3 lata temu kiedy w ostatnim meczu polegliśmy 1-5 z NU .... tylko wtedy był to już maj.. - na tą chwilę jestem bardzo ciekaw jak to się skończy - ten moment to ''papierek lakmusowy'' dla Poch-a
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się