Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Liverpool - Spurs
31 marca 2019, 16:36 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Rose, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane
Subs: Gazzaniga, Wanyama, Davies, Foyth, Skipp, Son, Llorente
COYS :D
Spurs: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Rose, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane Subs: Gazzaniga, Wanyama, Davies, Foyth, Skipp, Son, Llorente COYS :D
31 marca 2019, 16:38 [cytuj]
Jak dla mnie trochę ryzykowne ustawienie, nigdy nie gramy dobrze mając 5 obrońców. Chyba, że mamy wywieźć remis, to może starczy.
Jak dobrze, że zaczyna się liga. Zaczynało mi brakować meczy z naszym udziałem :D
Jak dla mnie trochę ryzykowne ustawienie, nigdy nie gramy dobrze mając 5 obrońców. Chyba, że mamy wywieźć remis, to może starczy. Jak dobrze, że zaczyna się liga. Zaczynało mi brakować meczy z naszym udziałem :D
31 marca 2019, 17:52 [cytuj]
Znowu..........
No to powodzenia, może jeszcze zremisujemy.
Znowu.......... No to powodzenia, może jeszcze zremisujemy
31 marca 2019, 18:23 [cytuj]
kur.a nawet jak wchodzę na spursmanie i widzę Eriksena w tle czy gdzieś zboku to mi się rzygać chce :plask:
kur.a nawet jak wchodzę na spursmanie i widzę Eriksena w tle czy gdzieś zboku to mi się rzygać chce :plask:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
31 marca 2019, 18:38 [cytuj]
No fatalny mecz Eriksena, ciężko mi uwierzyć że koncstruje się na Tottenhami
No fatalny mecz Eriksena, ciężko mi uwierzyć że koncstruje się na Tottenhami
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 marca 2019, 18:41 [cytuj]
Nie ma jednego piłkarza, zeby powiedzieć, on gra dobry mecz,
Nie ma jednego piłkarza, zeby powiedzieć, on gra dobry mecz,
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 marca 2019, 18:58 [cytuj]
LUCASSSSSSS :D
Piękna akcja :D
Tyle mi starczy na dzisiaj :D
LUCASSSSSSS :D Piękna akcja :D Tyle mi starczy na dzisiaj :D
31 marca 2019, 19:04 [cytuj]
Pochettino postawił wszystko na jedną kartę, środek pola pusty, tylko Sissoko
Pochettino postawił wszystko na jedną kartę, środek pola pusty, tylko Sissoko
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 marca 2019, 19:20 [cytuj]
Po tych 3 patelniach spieprzonych miedzy 85-87 po prostu musielismy to przegrac, az niesprawiedliwe byloby to zremisowac
Po tych 3 patelniach spieprzonych miedzy 85-87 po prostu musielismy to przegrac, az niesprawiedliwe byloby to zremisowac
31 marca 2019, 19:26 [cytuj]
to jest jakieś nieporozumienie, setka Sissoko, Rose zamiast przyjąć oddaje piłke i też popsuta setka i do tego ten samobój

No i jutro jak arsenal zremisuje to nas wyprzedzi...
to jest jakieś nieporozumienie, setka Sissoko, Rose zamiast przyjąć oddaje piłke i też popsuta setka i do tego ten samobój No i jutro jak arsenal zremisuje to nas wyprzedzi
31 marca 2019, 19:36 [cytuj]
No niestety, jak się marnuje 3 setki w końcówce meczu to trudno o wygraną :bezradny:
Wróćmy już do domu i wygrajmy z Palace na początek.
Sami sobie ostatnio strzelamy gole, niestety. Chociaż tu akurat nie wina Tobiego, Hugo mógł to złapać :bezradny:
No niestety, jak się marnuje 3 setki w końcówce meczu to trudno o wygraną :bezradny: Wróćmy już do domu i wygrajmy z Palace na początek. Sami sobie ostatnio strzelamy gole, niestety. Chociaż tu akurat nie wina Tobiego, Hugo mógł to złapać :bezradny:
31 marca 2019, 23:37 [cytuj]
Lloris na 10 interwencji, 7 ma rewelacyjnych, 3 ma słabe albo wali babole. Więc? Jest mega srednim bramkarzem. Zbyt często robi błędy, zobaczcie takiego Fabiańskiego, od mega długiego czasu broni rewelacyjnie, błędów mało, baboli wcale. Lloris od kilku lat jest przeceniany, co z tego, ze wybroni mega piłkę jak zaraz walnie babola. Ileż mozna...
Ale gra i bedzie grał za nazwisko czy jego wielka rola kapitana, to nic, ze na ławce jest pewniejszy i MŁODSZY bramkarz z lepszymi warunkami. Tylko mi nie mówcie, ze zapomniałem jak ratował dupę, bo nikt mi nie wmówi, ze klasowy bramkarz robi tyle błędów.
Edytowano dnia: 31 marca 2019, 23:40
Lloris na 10 interwencji, 7 ma rewelacyjnych, 3 ma słabe albo wali babole. Więc? Jest mega srednim bramkarzem. Zbyt często robi błędy, zobaczcie takiego Fabiańskiego, od mega długiego czasu broni rewelacyjnie, błędów mało, baboli wcale. Lloris od kilku lat jest przeceniany, co z tego, ze wybroni mega piłkę jak zaraz walnie babola. Ileż mozna... Ale gra i bedzie grał za nazwisko czy jego wielka rola kapitana, to nic, ze na ławce jest pewniejszy i MŁODSZY bramkarz z lepszymi warunkami. Tylko mi nie mówcie, ze zapomniałem jak ratował dupę, bo nikt mi nie wmówi, ze klasowy bramkarz robi tyle błędów
1 kwietnia 2019, 17:29 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Lloris na 10 interwencji, 7 ma rewelacyjnych, 3 ma słabe albo wali babole. Więc? Jest mega srednim bramkarzem. Zbyt często robi błędy, zobaczcie takiego Fabiańskiego, od mega długiego czasu broni rewelacyjnie, błędów mało, baboli wcale. Lloris od kilku lat jest przeceniany, co z tego, ze wybroni mega piłkę jak zaraz walnie babola. Ileż mozna...
Ale gra i bedzie grał za nazwisko czy jego wielka rola kapitana, to nic, ze na ławce jest pewniejszy i MŁODSZY bramkarz z lepszymi warunkami. Tylko mi nie mówcie, ze zapomniałem jak ratował dupę, bo nikt mi nie wmówi, ze klasowy bramkarz robi tyle błędów


Bramkarz ma prawo 2 błędów na sezon, żeby jeszcze można uważać go za klasowego bramkarza. Lloris wyczerpuje ten limit w pierwszych 5 meczach sezonu. Z takim bramkarzem nie da się wygrać ligi. Pochettino powinien dać szansę Gazzaniga do końca sezonu, zobaczyć jak sobie poradzi w ważnych meczach, jeżeli nie popełni błędu to niech będzie numerem jeden. Jeżeli nie da rady, to zatrzymać Gazza na drugiego, sprzedać Llorisa i szukać pierwszego bramkarza, który nie popełnia tylu błędów. Oczywiście to sfera fantazji kibica Tottenhamu. Bo Lloris nadal będzie bronił jeden mecz dobrze, a w drugim puszczał babola, a Pochettino nic nie zrobi bo to jego kapitan i nie będzie robił fermentu w szatni.
Bramkarz ma prawo 2 błędów na sezon, żeby jeszcze można uważać go za klasowego bramkarza. Lloris wyczerpuje ten limit w pierwszych 5 meczach sezonu. Z takim bramkarzem nie da się wygrać ligi. Pochettino powinien dać szansę Gazzaniga do końca sezonu, zobaczyć jak sobie poradzi w ważnych meczach, jeżeli nie popełni błędu to niech będzie numerem jeden. Jeżeli nie da rady, to zatrzymać Gazza na drugiego, sprzedać Llorisa i szukać pierwszego bramkarza, który nie popełnia tylu błędów. Oczywiście to sfera fantazji kibica Tottenhamu. Bo Lloris nadal będzie bronił jeden mecz dobrze, a w drugim puszczał babola, a Pochettino nic nie zrobi bo to jego kapitan i nie będzie robił fermentu w szatni
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2019, 17:58 [cytuj]
LFC chuja zagrało, a my znowu sami strzelamy sobie bramki. Przegrać na Anfield to żaden wstyd, ale frajerstwo w poprzednich meczach niedługo będzie nas słono kosztować, bo na Etihad, przy takiej grze, zaliczymy super wpierdol.

A Hugo tak czy siak będzie grał, Poch nie posadzi kapitana.
Edytowano dnia: 1 kwietnia 2019, 17:59
LFC chuja zagrało, a my znowu sami strzelamy sobie bramki. Przegrać na Anfield to żaden wstyd, ale frajerstwo w poprzednich meczach niedługo będzie nas słono kosztować, bo na Etihad, przy takiej grze, zaliczymy super wpierdol. A Hugo tak czy siak będzie grał, Poch nie posadzi kapitana
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
2 kwietnia 2019, 15:08 [cytuj]
Parę lat temu jak PSG chciało Llorisa to się tego obawialiśmy, teraz byśmy go tam najchętniej za furę kasy sprzedali. A jak Gazzaniga puszczał pod nogami z dystansu strzal Kante to pisaliśmy ,że Hugo by to spokojnie obronił. Pozycja bramkarza to kolejna do obowiązkowego wzmocnienia. Tylko trzeba uważać bo taki Alisson Becker niby najlepszy bramkarz w lidze ,a w samym meczu z nami miał z dwie gorsze interwencje od tej Llorisa ,tylko mial szczescie i nie bylo z tego bramek. W tym Liverpoolu to chyba nie umieją szkolić bramkarzy, bo to co zrobili z Kariusa(Minoglet w sumie też)jest aż smutne, Olsena też podobno chcieli
Parę lat temu jak PSG chciało Llorisa to się tego obawialiśmy, teraz byśmy go tam najchętniej za furę kasy sprzedali. A jak Gazzaniga puszczał pod nogami z dystansu strzal Kante to pisaliśmy ,że Hugo by to spokojnie obronił. Pozycja bramkarza to kolejna do obowiązkowego wzmocnienia. Tylko trzeba uważać bo taki Alisson Becker niby najlepszy bramkarz w lidze ,a w samym meczu z nami miał z dwie gorsze interwencje od tej Llorisa ,tylko mial szczescie i nie bylo z tego bramek. W tym Liverpoolu to chyba nie umieją szkolić bramkarzy, bo to co zrobili z Kariusa(Minoglet w sumie też)jest aż smutne, Olsena też podobno chcieli
2 kwietnia 2019, 17:46 [cytuj]
kasy pewnie jak zwykle nie będzie i Wy byście chcieli wymienić bramkarza :D

każdy bramkarz robi błędy, zobaczcie co ostatnio zrobił Donnaruma, zresztą przy tej bramce samobójczej to ja bym aż tak bardzo nie winił Llorisa, tylko bardziej Tobego, ze stał jak ciele i nic nie zrobił, a w tym samym czasie Lloris miał się dobrze ustawić i złapać piłke :D
kasy pewnie jak zwykle nie będzie i Wy byście chcieli wymienić bramkarza :D każdy bramkarz robi błędy, zobaczcie co ostatnio zrobił Donnaruma, zresztą przy tej bramce samobójczej to ja bym aż tak bardzo nie winił Llorisa, tylko bardziej Tobego, ze stał jak ciele i nic nie zrobił, a w tym samym czasie Lloris miał się dobrze ustawić i złapać piłke :D
2 kwietnia 2019, 22:01 [cytuj]
Robert powiedział/a:
kasy pewnie jak zwykle nie będzie i Wy byście chcieli wymienić bramkarza :D

każdy bramkarz robi błędy, zobaczcie co ostatnio zrobił Donnaruma, zresztą przy tej bramce samobójczej to ja bym aż tak bardzo nie winił Llorisa, tylko bardziej Tobego, ze stał jak ciele i nic nie zrobił, a w tym samym czasie Lloris miał się dobrze ustawić i złapać piłke :D


To na pewno nie był błąd Tobiego. Nikt w żadnej gazecie, ani studiu tv w
Anglii nawet przez sekundę nie pomyślał w ten sposób. To była prosta piłka do złapania. Nie było żadnej siły w tym uderzeniu, bo dośrodkowanie było bardzo lekkie. Nasz kapitan znów zawiódł na całej linii!
To na pewno nie był błąd Tobiego. Nikt w żadnej gazecie, ani studiu tv w Anglii nawet przez sekundę nie pomyślał w ten sposób. To była prosta piłka do złapania. Nie było żadnej siły w tym uderzeniu, bo dośrodkowanie było bardzo lekkie. Nasz kapitan znów zawiódł na całej linii!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 kwietnia 2019, 14:04 [cytuj]
Robert powiedział/a:
kasy pewnie jak zwykle nie będzie i Wy byście chcieli wymienić bramkarza :D

każdy bramkarz robi błędy, zobaczcie co ostatnio zrobił Donnaruma, zresztą przy tej bramce samobójczej to ja bym aż tak bardzo nie winił Llorisa, tylko bardziej Tobego, ze stał jak ciele i nic nie zrobił, a w tym samym czasie Lloris miał się dobrze ustawić i złapać piłke :D


Długość lotu tej piłki była tak długa, że trzy razy powinien ją złapać, ot posrany był. Bronienie go w tej sytuacji, to kpina że zdrowego rozsądku. Transferu bramkarza można się spodziewać mimo wszystko, bo czas Vorma się kończy... I Llorisa powoli też. Nikt z kubu oficjalnie w końcówce sezonu tego nie powie, bo byłoby to nierozważne
Długość lotu tej piłki była tak długa, że trzy razy powinien ją złapać, ot posrany był. Bronienie go w tej sytuacji, to kpina że zdrowego rozsądku. Transferu bramkarza można się spodziewać mimo wszystko, bo czas Vorma się kończy... I Llorisa powoli też. Nikt z kubu oficjalnie w końcówce sezonu tego nie powie, bo byłoby to nierozważne
3 kwietnia 2019, 17:47 [cytuj]
Długi lot? Przecież Salah z kontrował głową z wrzutki i tam nie było nawet 5m i Lloris próbował ją łapać, ale była za mocna.

Według mnie zrzucanie całej winy za ten mecz na Llorisa to jest przesada, a mówienie ze jest przez to do sprzedania tym bardziej.
To co trzeba zrobić z Sissoko?
Długi lot? Przecież Salah z kontrował głową z wrzutki i tam nie było nawet 5m i Lloris próbował ją łapać, ale była za mocna. Według mnie zrzucanie całej winy za ten mecz na Llorisa to jest przesada, a mówienie ze jest przez to do sprzedania tym bardziej. To co trzeba zrobić z Sissoko?
3 kwietnia 2019, 19:02 [cytuj]
Lot przy dośrodkowaniu, obejrzyj powtórkę i na którym metrze był Salah...
Lot przy dośrodkowaniu, obejrzyj powtórkę i na którym metrze był Salah
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 114 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się