Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Huddersfield
13 kwietnia 2019, 12:34 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Foyth, Sanchez, Vertonghen, Davies, Walker-Peters, Wanyama, Sissoko, Eriksen, Lucas, Llorente
Subs: Gazzaniga, Son, Alderweireld, Trippier, Rose, Marsh, Skipp
COYS :D
Spurs: Lloris (C), Foyth, Sanchez, Vertonghen, Davies, Walker-Peters, Wanyama, Sissoko, Eriksen, Lucas, Llorente Subs: Gazzaniga, Son, Alderweireld, Trippier, Rose, Marsh, Skipp COYS :D
13 kwietnia 2019, 12:36 [cytuj]
Podoba mi się nasz skład na dzisiaj . Kilku zawodników odpoczywa z Sonem na czele . Cieszę się że Wanyama dostaje szansę , był świetny przed kontuzja . Liczę na łatwe zwycięstwo . Byle szybko " napoczac " hudersfield i będzie dobrze . 3:0 dla nas ! COYS
Podoba mi się nasz skład na dzisiaj . Kilku zawodników odpoczywa z Sonem na czele . Cieszę się że Wanyama dostaje szansę , był świetny przed kontuzja . Liczę na łatwe zwycięstwo . Byle szybko " napoczac " hudersfield i będzie dobrze . 3:0 dla nas ! COYS
13 kwietnia 2019, 12:38 [cytuj]
Coś ten skład wygląda, jakbyśmy mieli wygraną zapewnioną na 100% i mogli przejść obok meczu, a ten sam się wygra. Wiem, że to spadkowicz, ale jak dla mnie to jakaś przesada. Winks'a nawet na ławce nie ma. Czemu?
Jak zagramy na maksa i damy z siebie wszystko to OK :ok:
Coś ten skład wygląda, jakbyśmy mieli wygraną zapewnioną na 100% i mogli przejść obok meczu, a ten sam się wygra. Wiem, że to spadkowicz, ale jak dla mnie to jakaś przesada. Winks'a nawet na ławce nie ma. Czemu? Jak zagramy na maksa i damy z siebie wszystko to OK :ok:
13 kwietnia 2019, 12:41 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
Podoba mi się nasz skład na dzisiaj . Kilku zawodników odpoczywa z Sonem na czele . Cieszę się że Wanyama dostaje szansę , był świetny przed kontuzja .

W sumie........
A właśnie możesz odpowiedzieć mi na pytanie?
Ostatnio było sporo artykułów o Sonie po meczu w LM.
Czy na serio kupiliśmy go tylko za 30 mln?
W sumie........ A właśnie możesz odpowiedzieć mi na pytanie? Ostatnio było sporo artykułów o Sonie po meczu w LM. Czy na serio kupiliśmy go tylko za 30 mln?
13 kwietnia 2019, 12:53 [cytuj]
Winks pewnie odpoczywa przed meczem z city . Akurat rotacja wydaje mi się sensowna przed wyjazdem do Manchesteru . Hudersfield to naprawdę kiepska drużyna i powinno pójść gładko . Co do Sona to się zgadza . Chociaż na tamte czasy 30 milionów to i tak było sporo , bo kwoty za transfery jeszcze nie były tak szalone jak w obecnym momencie. Wtedy był dobrze zapowiadającym się graczem który robil sporo wiatru w hsv i w Leverkusen , a tak naprawdę u nas niesamowicie się rozwinął .
Winks pewnie odpoczywa przed meczem z city . Akurat rotacja wydaje mi się sensowna przed wyjazdem do Manchesteru . Hudersfield to naprawdę kiepska drużyna i powinno pójść gładko . Co do Sona to się zgadza . Chociaż na tamte czasy 30 milionów to i tak było sporo , bo kwoty za transfery jeszcze nie były tak szalone jak w obecnym momencie. Wtedy był dobrze zapowiadającym się graczem który robil sporo wiatru w hsv i w Leverkusen , a tak naprawdę u nas niesamowicie się rozwinął
13 kwietnia 2019, 13:05 [cytuj]
Dzięki ;)
Dzięki ;)
13 kwietnia 2019, 13:54 [cytuj]
Na razie dużo podań w środku pola.
Na razie dużo podań w środku pola
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
13 kwietnia 2019, 13:56 [cytuj]
Lucas:brawo:
Lucas:brawo:
13 kwietnia 2019, 13:59 [cytuj]
Brawo Totki; Koguty tak z 5-0 i będzie perfecto.
Brawo Totki; Koguty tak z 5-0 i będzie perfecto
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
13 kwietnia 2019, 14:02 [cytuj]
No, no, ładnie :D
No, no, ładnie :D
13 kwietnia 2019, 14:33 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
Winks pewnie odpoczywa przed meczem z city . Akurat rotacja wydaje mi się sensowna przed wyjazdem do Manchesteru . Hudersfield to naprawdę kiepska drużyna i powinno pójść gładko . Co do Sona to się zgadza . Chociaż na tamte czasy 30 milionów to i tak było sporo , bo kwoty za transfery jeszcze nie były tak szalone jak w obecnym momencie. Wtedy był dobrze zapowiadającym się graczem który robil sporo wiatru w hsv i w Leverkusen , a tak naprawdę u nas niesamowicie się rozwinął

https://www.transfermarkt.pl/heung-min-son/detaillierteleistungsdaten/spieler/91845
statystyki ma w sumie podobne jak w bayer leverkusen :D
https://www.transfermarkt.pl/heung-min-son/detaillierteleistungsdaten/spieler/91845 statystyki ma w sumie podobne jak w bayer leverkusen :D
13 kwietnia 2019, 14:35 [cytuj]
Poprzecka :zly:
Poprzecka :zly:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
13 kwietnia 2019, 15:15 [cytuj]
Gol!!!! Lucas:rotfl:
Gol!!!! Lucas:rotfl:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
13 kwietnia 2019, 15:18 [cytuj]
W koncu mecz,w ktorym nie trzeba bylo trzesc sie o wynik. Spokojne prowadzenie, gra na luzie. Od wielu spotkan brakowalo mi tego w naszej grze.
W koncu mecz,w ktorym nie trzeba bylo trzesc sie o wynik. Spokojne prowadzenie, gra na luzie. Od wielu spotkan brakowalo mi tego w naszej grze
13 kwietnia 2019, 15:19 [cytuj]
Lucas hattrick:brawo:
Lucas hattrick:brawo:
13 kwietnia 2019, 15:21 [cytuj]
Lucas Hat trick!!!!!!! :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Lucas Hat trick!!!!!!! :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
13 kwietnia 2019, 15:31 [cytuj]
Super mecz, dzięki za poprawienie humoru przed egzaminem Koguty :D
COYS :D
Super mecz, dzięki za poprawienie humoru przed egzaminem Koguty :D COYS :D
13 kwietnia 2019, 16:04 [cytuj]
Brawo za mecz. Najlepsze jest to że zrobiliśmy to w miarę niskim nakładem sil. Son , Toby, Rose, Trippier odpoczywali . My możemy się już regenerować a City jutro wyjazd z crystal . Znów mamy dzień więcej na regernacje . Na tym etapie sezonu to może mieć znaczenie . Dobry początek weekendu . Lucas brawo za hattrick . Mam nadzieję że nabierze pewności siebie i będzie w gazie do końca sezonu . COYS
Brawo za mecz. Najlepsze jest to że zrobiliśmy to w miarę niskim nakładem sil. Son , Toby, Rose, Trippier odpoczywali . My możemy się już regenerować a City jutro wyjazd z crystal . Znów mamy dzień więcej na regernacje . Na tym etapie sezonu to może mieć znaczenie . Dobry początek weekendu . Lucas brawo za hattrick . Mam nadzieję że nabierze pewności siebie i będzie w gazie do końca sezonu . COYS
13 kwietnia 2019, 16:15 [cytuj]
Lucas mi dzisiaj przypominał Defoe za najlepszych lat, typowy kat, bez kombinowania, jest okazja to strzela :brawo:
Lucas mi dzisiaj przypominał Defoe za najlepszych lat, typowy kat, bez kombinowania, jest okazja to strzela :brawo:
14 kwietnia 2019, 16:55 [cytuj]
Robert powiedział/a:
https://www.transfermarkt.pl/heung-min-son/detaillierteleistungsdaten/spieler/91845
statystyki ma w sumie podobne jak w bayer leverkusen :D

Jeśli chodzi o asysty to trochę inaczej powinno się to liczyć. Lepiej byłoby liczyć podania po których mógłby paść gol. Albo i asysty i te podania. Przecież to od strzelającego zależy czy padnie gol. Nie będzie gola, nie będzie asysty. Kiedyś był wywiad z trenerem na temat jednego z jego zawodników (chyba z Ekstraklasy). Zawodnik ten mógł mieć kilkanaście asyst, ale nie miał żadnej, przez wyłącznie kolegów, którzy nie umieli wykorzystać jego podań. Więc byłoby trudniej zliczyć ilość, ale trochę sprawiedliwiej by było.
Jeśli chodzi o asysty to trochę inaczej powinno się to liczyć. Lepiej byłoby liczyć podania po których mógłby paść gol. Albo i asysty i te podania. Przecież to od strzelającego zależy czy padnie gol. Nie będzie gola, nie będzie asysty. Kiedyś był wywiad z trenerem na temat jednego z jego zawodników (chyba z Ekstraklasy). Zawodnik ten mógł mieć kilkanaście asyst, ale nie miał żadnej, przez wyłącznie kolegów, którzy nie umieli wykorzystać jego podań. Więc byłoby trudniej zliczyć ilość, ale trochę sprawiedliwiej by było
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 143 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się