Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Huddersfield
15 kwietnia 2019, 14:01 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Jeśli chodzi o asysty to trochę inaczej powinno się to liczyć. Lepiej byłoby liczyć podania po których mógłby paść gol. Albo i asysty i te podania. Przecież to od strzelającego zależy czy padnie gol. Nie będzie gola, nie będzie asysty. Kiedyś był wywiad z trenerem na temat jednego z jego zawodników (chyba z Ekstraklasy). Zawodnik ten mógł mieć kilkanaście asyst, ale nie miał żadnej, przez wyłącznie kolegów, którzy nie umieli wykorzystać jego podań. Więc byłoby trudniej zliczyć ilość, ale trochę sprawiedliwiej by było


Takie rzeczy też się liczy. Pod jaką nazwą ten wskaźnik się kryje zależy od liczącego czy publikującego takie dane.

Bardzo ciekawe statystyki publikują np na Football whispers albo Who Scored. Zajrzyj.

Mnie tam oglądanie ich wykresów jakoś dziwnie relaksuje:)
Takie rzeczy też się liczy. Pod jaką nazwą ten wskaźnik się kryje zależy od liczącego czy publikującego takie dane. Bardzo ciekawe statystyki publikują np na Football whispers albo Who Scored. Zajrzyj. Mnie tam oglądanie ich wykresów jakoś dziwnie relaksuje:)
15 kwietnia 2019, 15:58 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Jeśli chodzi o asysty to trochę inaczej powinno się to liczyć. Lepiej byłoby liczyć podania po których mógłby paść gol. Albo i asysty i te podania. Przecież to od strzelającego zależy czy padnie gol. Nie będzie gola, nie będzie asysty. Kiedyś był wywiad z trenerem na temat jednego z jego zawodników (chyba z Ekstraklasy). Zawodnik ten mógł mieć kilkanaście asyst, ale nie miał żadnej, przez wyłącznie kolegów, którzy nie umieli wykorzystać jego podań. Więc byłoby trudniej zliczyć ilość, ale trochę sprawiedliwiej by było

napewno zliczają wykreowane sytuacje, ale asysta to asysta, jak chcesz liczyć asyste od nie strzelonej bramki :D
napewno zliczają wykreowane sytuacje, ale asysta to asysta, jak chcesz liczyć asyste od nie strzelonej bramki :D
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się