Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - WHU
27 kwietnia 2019, 12:34 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Foyth, Sanchez, Alderweireld, Davies, Rose, Dier, Eriksen, Dele, Lucas, Son
Subs: Trippier, Gazzaniga, Walker-Peters, Wanyama, Skipp, Llorente, Janssen
COYS :D
Spurs: Lloris (C), Foyth, Sanchez, Alderweireld, Davies, Rose, Dier, Eriksen, Dele, Lucas, Son Subs: Trippier, Gazzaniga, Walker-Peters, Wanyama, Skipp, Llorente, Janssen COYS :D
27 kwietnia 2019, 12:37 [cytuj]
Ostatnio Foyth na prawej z ManCity zagrał bardzo przyzwoicie. Oby pewne 3 punkty. Janssen na ławce może znowu wyjdzie na drugą połowę ??:D
Ostatnio Foyth na prawej z ManCity zagrał bardzo przyzwoicie. Oby pewne 3 punkty. Janssen na ławce może znowu wyjdzie na drugą połowę ??:D
TO DARE IS TO DO
27 kwietnia 2019, 12:39 [cytuj]
Verts odpoczywa widzę na wtorek
Verts odpoczywa widzę na wtorek
TO DARE IS TO DO
27 kwietnia 2019, 12:45 [cytuj]
qwela powiedział/a:
Ostatnio Foyth na prawej z ManCity zagrał bardzo przyzwoicie.

W sumie fajnie. Janek środkowy obrońca, jednak na lewej obronie można to wystawić. Teraz Foyth, tyle że po przeciwnej stronie. To trochę zmniejsza problemy kadrowe.
Lepiej niż Trippier zagrał?
Mnie się wtedy nie udało obejrzeć (goście itp.).
W sumie fajnie. Janek środkowy obrońca, jednak na lewej obronie można to wystawić. Teraz Foyth, tyle że po przeciwnej stronie. To trochę zmniejsza problemy kadrowe. Lepiej niż Trippier zagrał? Mnie się wtedy nie udało obejrzeć (goście itp.).
27 kwietnia 2019, 12:54 [cytuj]
A Davies na środek obrony dzisiaj?
A Davies na środek obrony dzisiaj?
27 kwietnia 2019, 12:57 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
A Davies na środek obrony dzisiaj?

raczej lewa obrona a Rose na skrzydło
raczej lewa obrona a Rose na skrzydło
27 kwietnia 2019, 13:26 [cytuj]
Rose dziś gra to co normalnie grał Sissoko, Davies na lewej. Wkurzają mnie te kontuzje w tak ważnym momencie, gdzie trzeba spiąć dupę na obu frontach.
Rose dziś gra to co normalnie grał Sissoko, Davies na lewej. Wkurzają mnie te kontuzje w tak ważnym momencie, gdzie trzeba spiąć dupę na obu frontach
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 kwietnia 2019, 13:28 [cytuj]
Robert powiedział/a:
raczej lewa obrona a Rose na skrzydło

Udało Ci się trafić ;)
Udało Ci się trafić ;)
27 kwietnia 2019, 13:45 [cytuj]
Dele Alli opóźnia podania do Sona, już mogliśmy mieć dwie setki
Dele Alli opóźnia podania do Sona, już mogliśmy mieć dwie setki
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 kwietnia 2019, 14:18 [cytuj]
Żle nie gramy. Ale kur.a zabawa. Po co? tu trzeba wygrać a nie sie bawić. Tym bardziej że top3 trzeba trzymać. A oni zabawa. Tak to dostaniemy głupią bramkę i tyle z tego bedzie.
Żle nie gramy. Ale kur.a zabawa. Po co? tu trzeba wygrać a nie sie bawić. Tym bardziej że top3 trzeba trzymać. A oni zabawa. Tak to dostaniemy głupią bramkę i tyle z tego bedzie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
27 kwietnia 2019, 14:27 [cytuj]
Cały czas podejmyjemy decyzje z dupy, Alli mógł podawać strzelał, Eriksen mógł podawać strzelił. Dwie sytuacje gdzie mogła być piłka na pateli, ale złe decyzje zaważyły o zmarnowanej szansie.
Cały czas podejmyjemy decyzje z dupy, Alli mógł podawać strzelał, Eriksen mógł podawać strzelił. Dwie sytuacje gdzie mogła być piłka na pateli, ale złe decyzje zaważyły o zmarnowanej szansie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 kwietnia 2019, 14:35 [cytuj]
Nie wyszliśmy z szatni
Nie wyszliśmy z szatni
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 kwietnia 2019, 14:46 [cytuj]
Eriksen i te jego rzuty wolne :nerwus::nerwus:
Eriksen i te jego rzuty wolne :nerwus::nerwus:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 kwietnia 2019, 14:52 [cytuj]
Nie kumam czemu Poch sciaga Lucasa skoro to Son i Alli dzisiaj sie zdecydowanie mecza.
Nie kumam czemu Poch sciaga Lucasa skoro to Son i Alli dzisiaj sie zdecydowanie mecza
27 kwietnia 2019, 14:54 [cytuj]
Ja pierdole, dwoch obroncow zrobionych jak dzieci. My to lubimy sobie wszystko pokomplikowac. A moglismy miec spokoj o te top4.
Edytowano dnia: 27 kwietnia 2019, 14:56
Ja pierdole, dwoch obroncow zrobionych jak dzieci. My to lubimy sobie wszystko pokomplikowac. A moglismy miec spokoj o te top4
27 kwietnia 2019, 14:57 [cytuj]
Przegrywamy wszystkie drugie piłki od początku drugiej połowy
to pokazuje brak zaagażowania
Przegrywamy wszystkie drugie piłki od początku drugiej połowy to pokazuje brak zaagażowania
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 kwietnia 2019, 15:00 [cytuj]
U siebie z WHU to jest "sztuka"
U siebie z WHU to jest "sztuka"
27 kwietnia 2019, 15:01 [cytuj]
Spojrzmy na terminarz. Mnie juz kurwa nie zdziwi jak wypierdolimy sie z tego top4. Niesamowite.
Spojrzmy na terminarz. Mnie juz kurwa nie zdziwi jak wypierdolimy sie z tego top4. Niesamowite
27 kwietnia 2019, 15:03 [cytuj]
Statystyki też w dupę
Statystyki też w dupę
27 kwietnia 2019, 15:05 [cytuj]
żeby tylko nie było blamażu z Ajaxem
żeby tylko nie było blamażu z Ajaxem
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się