Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - WHU
27 kwietnia 2019, 15:28 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
Szkoda strzepic ryja... Pierwsza połowa była niezła . A w drugiej mam wrażenie było już widać zmęczenie . Szkoda . Trzeba trzymać kciuki za Leicester w meczu z Arsenalem i o remis united Chelsea



a ja trzymam żeby CFC i Ars wygrali , wypierdolą nas do pucharu pasztetowej bo to co s co gramy to nie LM
a ja trzymam żeby CFC i Ars wygrali , wypierdolą nas do pucharu pasztetowej bo to co s co gramy to nie LM
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 kwietnia 2019, 15:30 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
a ja trzymam żeby CFC i Ars wygrali , wypierdolą nas do pucharu pasztetowej bo to co s co gramy to nie LM


Bez przesady. Arsenal gra większą padakę. Chłopaki stoją przed życiową szansą, z Ajaxem dadzą z siebie wszystko
Bez przesady. Arsenal gra większą padakę. Chłopaki stoją przed życiową szansą, z Ajaxem dadzą z siebie wszystko
27 kwietnia 2019, 15:33 [cytuj]
tomasz87 powiedział/a:
4 miejsce też da LM. Liverpool nie ma szans skończyć na miejscu 5 i niżej (przy założeniu, że wygra LM), a tylko wówczas, przy jednoczesnym wygraniu LE przez angielski zespół 4 miejsce nie dawałoby LM.
Co do samej LM, to jak widziałem co robili, bądź co bądź, gracze tylko WHU, to strach pomyśleć co z taką obroną może we wtorek zrobić Ajax


a to czasem nie jest tak że z anglii grają 4 drużyny z LM ?
a to czasem nie jest tak że z anglii grają 4 drużyny z LM ?
27 kwietnia 2019, 15:38 [cytuj]
Robert powiedział/a:
a to czasem nie jest tak że z anglii grają 4 drużyny z LM ?

Grają 4, plus ewentualnie 5 za wygraną w LE (lub za wygranie LM, przy założeniu, że nie załapała się do czołowej czwórki). 2 lata temu zmieniono zasadę, i według obecnych, nie byłoby powtórki z sezonu, gdy Chelsea wygrała LM, a my byliśmy na 4 miejscu i wylądowaliśmy w LE. Maksymalnie (w przypadku 4 najmocniejszych lig) może w LM być 5 zespołów.
Grają 4, plus ewentualnie 5 za wygraną w LE (lub za wygranie LM, przy założeniu, że nie załapała się do czołowej czwórki). 2 lata temu zmieniono zasadę, i według obecnych, nie byłoby powtórki z sezonu, gdy Chelsea wygrała LM, a my byliśmy na 4 miejscu i wylądowaliśmy w LE. Maksymalnie (w przypadku 4 najmocniejszych lig) może w LM być 5 zespołów
27 kwietnia 2019, 15:40 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Chyba inny mecz oglądasz , jeden z lepszych u nas piłkarzy
miałem na myśli to że w kilku dość łatwych sytuacjach w odstępie kilku minut niecelnie podawał i nie opanował jakiegoś prostego zagrania i trochę pojechałem po nim , ale wiazalo się to raczej z frustracja że przegrywamy ... Generalnie biorąc pod uwagę tragiczny mecz całej drużyny to najgorzej nie wyglądał.
miałem na myśli to że w kilku dość łatwych sytuacjach w odstępie kilku minut niecelnie podawał i nie opanował jakiegoś prostego zagrania i trochę pojechałem po nim , ale wiazalo się to raczej z frustracja że przegrywamy ... Generalnie biorąc pod uwagę tragiczny mecz całej drużyny to najgorzej nie wyglądał
27 kwietnia 2019, 15:40 [cytuj]
Margines bledu dzisiaj wyczerpany. Musimy wygrywac wszystko do konca sezonu. Jak zwykle sami lubimy sobie wszystko pokomplikowac.
Margines bledu dzisiaj wyczerpany. Musimy wygrywac wszystko do konca sezonu. Jak zwykle sami lubimy sobie wszystko pokomplikowac
27 kwietnia 2019, 15:45 [cytuj]
Prawda jest taka że gramy mecze co trzy dni . Doliczmy LM dodajmy to ze my mamy skład taki że no.. Śmiech na sali że LM i jeszcze pół finał. To jest cud , wiec jak by nie patrzeć widać było u nas w tym meczu że jest zmęczenie. Mimo wszystko Dele to dla mnie pozer. Bo on nie gra dla drużyny tylko dla popisu , niech zagra tak jak prowadzimy z 2-0 ok. Foyth to dla mnie odkrycie ostatnich meczy, gra super. Ja bym go widział w pomocy i od początku tak sądzę. On się marnuje na obronie. Ma Potencjał niesamowity i jeśli tak będzie grał w przyszłości to może być konkurencja DELE. I mam taką nadzieje. Chociaż jak jakimś cudem uda się utrzymać top 3 co będzie bardzo fartowne dla nas . To na pewno będą transfery i nie uniknione jest raczej że Llorente i Janssen będą musieli powiedzieć papa. ( co do tego pierwsze nie koniecznie ) Mamy szrot który trzeba sprzedać, a wzmocnienia muszą być na miarę Ligi Mistrzów. Bo jeśli nie daj panie Boże nie zakwalifikujemy się do LM to będzie dupa i chuj :( a tak też być może. :bezradny:
Prawda jest taka że gramy mecze co trzy dni . Doliczmy LM dodajmy to ze my mamy skład taki że no.. Śmiech na sali że LM i jeszcze pół finał. To jest cud , wiec jak by nie patrzeć widać było u nas w tym meczu że jest zmęczenie. Mimo wszystko Dele to dla mnie pozer. Bo on nie gra dla drużyny tylko dla popisu , niech zagra tak jak prowadzimy z 2-0 ok. Foyth to dla mnie odkrycie ostatnich meczy, gra super. Ja bym go widział w pomocy i od początku tak sądzę. On się marnuje na obronie. Ma Potencjał niesamowity i jeśli tak będzie grał w przyszłości to może być konkurencja DELE. I mam taką nadzieje. Chociaż jak jakimś cudem uda się utrzymać top 3 co będzie bardzo fartowne dla nas . To na pewno będą transfery i nie uniknione jest raczej że Llorente i Janssen będą musieli powiedzieć papa. ( co do tego pierwsze nie koniecznie ) Mamy szrot który trzeba sprzedać, a wzmocnienia muszą być na miarę Ligi Mistrzów. Bo jeśli nie daj panie Boże nie zakwalifikujemy się do LM to będzie dupa i chuj :( a tak też być może. :bezradny:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
27 kwietnia 2019, 15:46 [cytuj]
Najlepiej to Cwelsi z Mułami remis, Anale w trąbe od Lisów , my z Bornemouth wygrywamy a z Evertonem rezerwa :) No tak też może być. :|
Najlepiej to Cwelsi z Mułami remis, Anale w trąbe od Lisów , my z Bornemouth wygrywamy a z Evertonem rezerwa :) No tak też może być. :|
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
27 kwietnia 2019, 16:00 [cytuj]
tomasz87 powiedział/a:
Grają 4, plus ewentualnie 5 za wygraną w LE (lub za wygranie LM, przy założeniu, że nie załapała się do czołowej czwórki). 2 lata temu zmieniono zasadę, i według obecnych, nie byłoby powtórki z sezonu, gdy Chelsea wygrała LM, a my byliśmy na 4 miejscu i wylądowaliśmy w LE. Maksymalnie (w przypadku 4 najmocniejszych lig) może w LM być 5 zespołów

dzięki, to ta zmiana mi gdzieś umknęła, ze w tym wypadku będzie też 5 drużyna
dzięki, to ta zmiana mi gdzieś umknęła, ze w tym wypadku będzie też 5 drużyna
27 kwietnia 2019, 17:01 [cytuj]
Sami sobie utrudniamy życie takimi meczami. Jeszcze jakiś czas temu można było być spokojnym o to 3 miejsce, a potem przyszły wpadki po powrocie Kane'a i takie jak ta dzisiejsza. Teraz trzeba drżeć o dobre wyniki albo o potknięcia rywali. Bardzo fajnie jednak, że mamy półfinał LM bo Ajax jest spokojnie w naszym zasięgu, i to mimo ich poprzednich zwycięstw.
Sami sobie utrudniamy życie takimi meczami. Jeszcze jakiś czas temu można było być spokojnym o to 3 miejsce, a potem przyszły wpadki po powrocie Kane'a i takie jak ta dzisiejsza. Teraz trzeba drżeć o dobre wyniki albo o potknięcia rywali. Bardzo fajnie jednak, że mamy półfinał LM bo Ajax jest spokojnie w naszym zasięgu, i to mimo ich poprzednich zwycięstw
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się