Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Bournemouth - Tottenham
4 maja 2019, 12:56 [cytuj]
Starting XI: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Rose, Dier, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Lucas. Subs: Gazzaniga, Davies, Foyth, Skipp, Wanyama, Janssen, Llorente.

Dzisiaj koniecznie 3 pkt!! Z ciekawostek w bramce Wisienek niejaki Mark Travers (19lat) chyba debiut
Edytowano dnia: 4 maja 2019, 12:58
Starting XI: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Rose, Dier, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Lucas. Subs: Gazzaniga, Davies, Foyth, Skipp, Wanyama, Janssen, Llorente. Dzisiaj koniecznie 3 pkt!! Z ciekawostek w bramce Wisienek niejaki Mark Travers (19lat) chyba debiut
4 maja 2019, 13:54 [cytuj]
Nie podoba mi się ten skład, Powinniśmy tak wyjść na rewanż z Ajaxem i znowu będzie narzekanie, że jesteśmy zajechani. Mógłby dziś zagrać Llorente, Davies czy Walker-Peters
Nie podoba mi się ten skład, Powinniśmy tak wyjść na rewanż z Ajaxem i znowu będzie narzekanie, że jesteśmy zajechani. Mógłby dziś zagrać Llorente, Davies czy Walker-Peters
4 maja 2019, 14:14 [cytuj]
Grajmy bardziej agresywnie, to skończymy mecz w dziewiątkę. Kartki na własne życzenie
Grajmy bardziej agresywnie, to skończymy mecz w dziewiątkę. Kartki na własne życzenie
4 maja 2019, 14:15 [cytuj]
Ja pierdole. Wylozymy te top4
Ja pierdole. Wylozymy te top4
4 maja 2019, 14:15 [cytuj]
Dier nie ma mózgu, czy jak?
Dier nie ma mózgu, czy jak?
4 maja 2019, 14:19 [cytuj]
No i tego nam było potrzeba przed rewanżem z Ajaxem. Granie pierwszym składem przez pół meczu w 10... Świetny mecz
No i tego nam było potrzeba przed rewanżem z Ajaxem. Granie pierwszym składem przez pół meczu w 10... Świetny mecz
4 maja 2019, 14:27 [cytuj]
I tak nie ma co liczyć z taką skutecznością że strzelimy Ajaxowi
Tragedia
I tak nie ma co liczyć z taką skutecznością że strzelimy Ajaxowi Tragedia
TO DARE IS TO DO
4 maja 2019, 14:29 [cytuj]
Fahrenheit powiedział/a:
No i tego nam było potrzeba przed rewanżem z Ajaxem. Granie pierwszym składem przez pół meczu w 10... Świetny mecz



dlaczego mnie to nie dziwi :tak:
dlaczego mnie to nie dziwi :tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 maja 2019, 14:32 [cytuj]
Dier forma bliska zero , Tripp przypomina Towsend'a - 1000 strzałów, wrzutek 1 gol ... zapowiada się bardzo ciekawa druga połowa dla kibiców CFC, ARS I MU
Dier forma bliska zero , Tripp przypomina Towsend'a - 1000 strzałów, wrzutek 1 gol ... zapowiada się bardzo ciekawa druga połowa dla kibiców CFC, ARS I MU
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 maja 2019, 14:35 [cytuj]
Ja pierdole. Tragedia.
Ja pierdole. Tragedia
4 maja 2019, 14:35 [cytuj]
Kurwa, gratulacje.
Kurwa, gratulacje
4 maja 2019, 14:36 [cytuj]
Dopiera 14:30, a ja już wkurwiony na cały dzień. Dajcie spokój :zly:
Dopiera 14:30, a ja już wkurwiony na cały dzień. Dajcie spokój :zly:
4 maja 2019, 14:37 [cytuj]
Szkoda nerwow. Niech Poch stad spierdala, bo szkoda takiego trenera na ta bande patalachow.
Szkoda nerwow. Niech Poch stad spierdala, bo szkoda takiego trenera na ta bande patalachow
4 maja 2019, 14:38 [cytuj]
Czy może być gorzej?
Czy może być gorzej?
4 maja 2019, 14:38 [cytuj]
Foyth . Gratulacje . Bardzo pomógł drużynie .
Foyth . Gratulacje . Bardzo pomógł drużynie
4 maja 2019, 14:40 [cytuj]
Foyh no debilne zachowanie
Foyh no debilne zachowanie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 maja 2019, 14:41 [cytuj]
Nie wygramy ani z ajaxem ani z evertonem . Jesteśmy zajechani fizycznie a co dzisiejszy mecz pokazuje również i psychicznie . Trzeba liczyć że Arsenal jeszcze zgubi punkty . Jeśli chcemy grać w LM
Edytowano dnia: 4 maja 2019, 14:42
Nie wygramy ani z ajaxem ani z evertonem . Jesteśmy zajechani fizycznie a co dzisiejszy mecz pokazuje również i psychicznie . Trzeba liczyć że Arsenal jeszcze zgubi punkty . Jeśli chcemy grać w LM
4 maja 2019, 14:44 [cytuj]
Za tydzien spokojnie czysta dwojeczka na Everton u buka. Im juz siadla psycha. Chyba tylko przeciwnicy moga nam pomoc jakims cudem uratowac te top4.
Za tydzien spokojnie czysta dwojeczka na Everton u buka. Im juz siadla psycha. Chyba tylko przeciwnicy moga nam pomoc jakims cudem uratowac te top4
4 maja 2019, 14:45 [cytuj]
A co do Foytha, to nie jest pierwszy jego mecz, kiedy gra ostro. Po prostu czesto mial szczescie, ale nie raz gral na styku. Chlopak jest cholernie elektryczny.
A co do Foytha, to nie jest pierwszy jego mecz, kiedy gra ostro. Po prostu czesto mial szczescie, ale nie raz gral na styku. Chlopak jest cholernie elektryczny
4 maja 2019, 14:47 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
A co do Foytha, to nie jest pierwszy jego mecz, kiedy gra ostro. Po prostu czesto mial szczescie, ale nie raz gral na styku. Chlopak jest cholernie elektryczny
dokładnie tak . Może i grał obiecująco ale strasznie irytował głupi stratami, niedokładnością i faulami .
dokładnie tak . Może i grał obiecująco ale strasznie irytował głupi stratami, niedokładnością i faulami
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się