Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Bournemouth - Tottenham
4 maja 2019, 15:04 [cytuj]
I pomyśleć, że jeszcze jakąś godzinę temu, mój idealny skład na Ajax zawierał w sobie Foytha zamiast Trippiera. Turbo debil, dzban na równi z Dierem.
I pomyśleć, że jeszcze jakąś godzinę temu, mój idealny skład na Ajax zawierał w sobie Foytha zamiast Trippiera. Turbo debil, dzban na równi z Dierem
4 maja 2019, 15:08 [cytuj]
Imo za ten wystep powinien otrzymac wilczy bilet. W takim momencie meczu, w takim momencie sezonu cos takiego, to strzal w plecy. Jezeli jakims cudem utrzymamy te top4, to w wakacje trzeba mocno przewietrzyc szatnie, bo koncepcja juz sie chyba wyczerpala.
Imo za ten wystep powinien otrzymac wilczy bilet. W takim momencie meczu, w takim momencie sezonu cos takiego, to strzal w plecy. Jezeli jakims cudem utrzymamy te top4, to w wakacje trzeba mocno przewietrzyc szatnie, bo koncepcja juz sie chyba wyczerpala
4 maja 2019, 15:12 [cytuj]
Swoją drogą Bournemouth gra tak jakby każdy z ich piłkarzy remis u buka postawił ...
Swoją drogą Bournemouth gra tak jakby każdy z ich piłkarzy remis u buka postawił
4 maja 2019, 15:13 [cytuj]
Skoro dla Foytha wilczy bilet to czemu nie dla Diera? Dwa czerwa powinien mieć, w tym jedno w zestawie z karnym. Bez przesady.
Skoro dla Foytha wilczy bilet to czemu nie dla Diera? Dwa czerwa powinien mieć, w tym jedno w zestawie z karnym. Bez przesady
4 maja 2019, 15:18 [cytuj]
Z Dierem to chyba oczywiste. Juz od dluzszego czasu nie wnosi zadnej wartosci dodanej.

Co do Foytha, to jak juz wczesniej pisalem, ta czerowna kartka to nie przypadek. Chlopak od dluzszego czasu jest mocno elektryczny. Czesta gra na styku faulu, glupie kiwki i straty. Ja rozumiem, ze jest mlody i musi sie ogrywac, ale biorac pod uwage nasza pozycje, to jestesmy srednia druzyna do podejmowania ryzyka ogrywania goscia, ktory ma goraca glowe.

No i bramka, w doliczonym czasie, typowy Tottenham.
Edytowano dnia: 4 maja 2019, 15:19
Z Dierem to chyba oczywiste. Juz od dluzszego czasu nie wnosi zadnej wartosci dodanej. Co do Foytha, to jak juz wczesniej pisalem, ta czerowna kartka to nie przypadek. Chlopak od dluzszego czasu jest mocno elektryczny. Czesta gra na styku faulu, glupie kiwki i straty. Ja rozumiem, ze jest mlody i musi sie ogrywac, ale biorac pod uwage nasza pozycje, to jestesmy srednia druzyna do podejmowania ryzyka ogrywania goscia, ktory ma goraca glowe. No i bramka, w doliczonym czasie, typowy Tottenham
4 maja 2019, 15:30 [cytuj]
Mi się Foyth piłkarsko bardzo podoba. Jest rok młodszy od KWP a różnica między nimi jest gigantyczna, Foyth dużo pewniejszy i ze znacznie większym potencjałem. A po dzisiaj na pewno dostanie od Pocha właściwą naganę.
Mi się Foyth piłkarsko bardzo podoba. Jest rok młodszy od KWP a różnica między nimi jest gigantyczna, Foyth dużo pewniejszy i ze znacznie większym potencjałem. A po dzisiaj na pewno dostanie od Pocha właściwą naganę
4 maja 2019, 15:31 [cytuj]
:kotek:

co chcecie mamy dwóch świeżych zawodników na Ajax

Fojt i Son :tak:
:kotek: co chcecie mamy dwóch świeżych zawodników na Ajax Fojt i Son :tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 maja 2019, 15:31 [cytuj]
;);););););)
Edytowano dnia: 4 maja 2019, 15:39
;);););););)
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 maja 2019, 15:39 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Szkoda nerwow. Niech Poch stad spierdala, bo szkoda takiego trenera na ta bande patalachow

Jeśli zostanie sprzedany eriksen i ściągnie się jakiegoś ogórka albo znowu okienko na zerowe wydatki, to ja bym na jego miejscu nie czekał
Jeśli zostanie sprzedany eriksen i ściągnie się jakiegoś ogórka albo znowu okienko na zerowe wydatki, to ja bym na jego miejscu nie czekał
4 maja 2019, 15:52 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Jeśli zostanie sprzedany eriksen i ściągnie się jakiegoś ogórka albo znowu okienko na zerowe wydatki, to ja bym na jego miejscu nie czekał


odejście Eriksena jakoś mnie nie przeraża, ma 27 lat i jego forma w tym sezonie jest lichutka
odejście Eriksena jakoś mnie nie przeraża, ma 27 lat i jego forma w tym sezonie jest lichutka
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 maja 2019, 15:55 [cytuj]
Koncowka tego sezonu pokazuje jak wiele brakuje nam do wejscia na ten najwyzszy poziom. Mam nadzieje, ze Levy w koncu wyciagnie wnioski, bo to nie pierwszy sezon, gdzie w koncowce pilkarze sa zajechani, a przez brak wzmocnien nie mamy kim grac. Co nie zmienia faktu, ze to nie usprawiedliwia zawodnikow, ktorzy powinni pokazac zaagazowanie przez 90 minut, a przez zagotowane lby dajemy sobie wyrwac punkty. Wystarczylo dotrwac w 11 i Wisienki byly do odjebania. Nawet grajac w przewadze jakos nie bylo po nich widac woli wygrania tego meczu za wszelka cene. Przegrywamy tak naprawde ze soba. Ja nie wiem czy po takiej koncowce sezonu ta druzyna bedzie w stanie podniesc sie psychicznie. Potrzebna jest mala rewolucja.
Koncowka tego sezonu pokazuje jak wiele brakuje nam do wejscia na ten najwyzszy poziom. Mam nadzieje, ze Levy w koncu wyciagnie wnioski, bo to nie pierwszy sezon, gdzie w koncowce pilkarze sa zajechani, a przez brak wzmocnien nie mamy kim grac. Co nie zmienia faktu, ze to nie usprawiedliwia zawodnikow, ktorzy powinni pokazac zaagazowanie przez 90 minut, a przez zagotowane lby dajemy sobie wyrwac punkty. Wystarczylo dotrwac w 11 i Wisienki byly do odjebania. Nawet grajac w przewadze jakos nie bylo po nich widac woli wygrania tego meczu za wszelka cene. Przegrywamy tak naprawde ze soba. Ja nie wiem czy po takiej koncowce sezonu ta druzyna bedzie w stanie podniesc sie psychicznie. Potrzebna jest mala rewolucja
4 maja 2019, 16:14 [cytuj]
ostatnie 5 meczów na wyjazdach .... 0-0-5 , Poch śrubuje rekord
ostatnie 5 meczów na wyjazdach .... 0-0-5 , Poch śrubuje rekord
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 maja 2019, 16:16 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
odejście Eriksena jakoś mnie nie przeraża, ma 27 lat i jego forma w tym sezonie jest lichutka


przekonasz się jak jakiś ogórek wejdzie w jego miejsce, wtedy przekonasz się jaki on ma wpływ na naszą gre
przekonasz się jak jakiś ogórek wejdzie w jego miejsce, wtedy przekonasz się jaki on ma wpływ na naszą gre
4 maja 2019, 16:59 [cytuj]
Zabawne za tydzień kończy się sezon, na początku mnie to smuciło, ale teraz to już nie mogę na to patrzeć. Menadżer który próbuje walczyć na dwóch frontach a składu nie ma nawet na samą premier league. Jak się rywale nie wyłożą to czeka nas ogromny krok do tyłu. Ciekawe jak Kane zareaguje na Ligę Europy, bo to że Eriksen i Toby odejdzie to już prawie pewne.
Zabawne za tydzień kończy się sezon, na początku mnie to smuciło, ale teraz to już nie mogę na to patrzeć. Menadżer który próbuje walczyć na dwóch frontach a składu nie ma nawet na samą premier league. Jak się rywale nie wyłożą to czeka nas ogromny krok do tyłu. Ciekawe jak Kane zareaguje na Ligę Europy, bo to że Eriksen i Toby odejdzie to już prawie pewne
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 maja 2019, 17:19 [cytuj]
O co ten krzyk i płacz. Jaka Liga Europy. Dalej wszystko w naszych nogach, \'Wystarczy\' wygrać z Evertonem. :boisie:

edit: Szkoda, że krytycy Eriksena nie dostrzegają, że gra znacznie lepszy sezon niż Dele.
Edytowano dnia: 4 maja 2019, 17:26
O co ten krzyk i płacz. Jaka Liga Europy. Dalej wszystko w naszych nogach, \'Wystarczy\' wygrać z Evertonem. :boisie: edit: Szkoda, że krytycy Eriksena nie dostrzegają, że gra znacznie lepszy sezon niż Dele
4 maja 2019, 17:22 [cytuj]
Ostatnich 10 meczów wyjazdowych (licząc ligę i puchary) to bilans 1-0-9 (jedyna wygrana to rewanżowa potyczka w LM z BVB).

Obecnie przypomina mi się sytuacja sprzed trzech sezonów - wtedy cztery ostatnie mecze to same porażki, co skutkowało spadkiem na 3 miejsce za Woolwich.

Fizycznie oddychamy już dupami, a gdy do tego dochodzą takie mecze jak z WHU czy dziś, to psychika już im całkiem siada (spodziewaliście się po Sonie czerwonej kartki ?).

Jak wtopimy w środę z Ajaxem (a wszystko na to wygląda) to katastrofa gotowa.

Edytowano dnia: 4 maja 2019, 17:28
Ostatnich 10 meczów wyjazdowych (licząc ligę i puchary) to bilans 1-0-9 (jedyna wygrana to rewanżowa potyczka w LM z BVB). Obecnie przypomina mi się sytuacja sprzed trzech sezonów - wtedy cztery ostatnie mecze to same porażki, co skutkowało spadkiem na 3 miejsce za Woolwich. Fizycznie oddychamy już dupami, a gdy do tego dochodzą takie mecze jak z WHU czy dziś, to psychika już im całkiem siada (spodziewaliście się po Sonie czerwonej kartki ?). Jak wtopimy w środę z Ajaxem (a wszystko na to wygląda) to katastrofa gotowa.
4 maja 2019, 17:49 [cytuj]
Zenujaca postawa zespołu, nie dziwię się Sonowi, że nie wytrzymał, bo granie z Dierem w zespole może wkurwiac
Zenujaca postawa zespołu, nie dziwię się Sonowi, że nie wytrzymał, bo granie z Dierem w zespole może wkurwiac
4 maja 2019, 17:55 [cytuj]
W końcu na Everton żelazna ofensywa : Janssen i Llorente
W końcu na Everton żelazna ofensywa : Janssen i Llorente
4 maja 2019, 18:06 [cytuj]
Wolves wygrało ,więc Everton nie gra o 7 miejsce ,ale ostatnio są w formie i raczej nam meczu nie oddzadzą ,chociaż może jakiś junior dostanie szanse ,ale przy naszym szczęściu to zostanie MOTM ,jak ten Travers świetnie gra nogami ,szkoda że Hugo tak nie potrafi
Wolves wygrało ,więc Everton nie gra o 7 miejsce ,ale ostatnio są w formie i raczej nam meczu nie oddzadzą ,chociaż może jakiś junior dostanie szanse ,ale przy naszym szczęściu to zostanie MOTM ,jak ten Travers świetnie gra nogami ,szkoda że Hugo tak nie potrafi
4 maja 2019, 23:22 [cytuj]
Nie no Eriksena lekką ręką sprzedajecie który uratował wiele pkt Tottenhamowi, gdyby nie ostatnia wygrana z Brighton to byłoby jeszcze gorzej, ale ani słowa o Dele, który kiedyś tam... strzelał bramkę za bramką, dzisiaj to zwykły ligowy sredniak, umówmy się.

Jeszcze jest szansa, że zakończymy ten sezon na plus, ale jeżeli się tak nie stanie to Levemu czkawką się odbije Dembele i te jego 10 melonów.
Jak można sprzedać tak cennego zawodnika w srodku sezonu kiedy kadra kwiczy i piszczy a za środek pola mają odpowiadać Winks którego zmiennikiem jest Skipp.
Mam wrażenie, ze Levy to taki człowiek dla którego nie do końca się liczy rozwój piłkarski a rozwój finansowy. Od lat się nie wzmacniamy, nie płacimy zawodnikom dobrych pieniedzy, jesteśmy skazani o walkę max o 4 miejsce w lidze a to gdzie jesteśmy dzisiaj zawdzieczamy rywalom.

Jeżeli myślicie, ze od tak zastąpicie Eriksena przykładowo Maddisonem to jesteście w błędzie. Eriksen to wielka jakość. Dostaniemy sporo kasy za Niego, Levy zaciera raczki, ciekawe ile z tego przeznaczy na transfery.

BTW ostatnie 15 meczów to 9 porażek, to jest ta mentalność.
Porównajcie sobie obecny Tottenham do tego sprzed 2 lat, kiedy przegralismy 4 razy w calym sezonie i mielismy najlepsza obrone w lidze.
Najwazniejszy jest progres, finansowo, Panie Levy :)

Nie no Eriksena lekką ręką sprzedajecie który uratował wiele pkt Tottenhamowi, gdyby nie ostatnia wygrana z Brighton to byłoby jeszcze gorzej, ale ani słowa o Dele, który kiedyś tam... strzelał bramkę za bramką, dzisiaj to zwykły ligowy sredniak, umówmy się. Jeszcze jest szansa, że zakończymy ten sezon na plus, ale jeżeli się tak nie stanie to Levemu czkawką się odbije Dembele i te jego 10 melonów. Jak można sprzedać tak cennego zawodnika w srodku sezonu kiedy kadra kwiczy i piszczy a za środek pola mają odpowiadać Winks którego zmiennikiem jest Skipp. Mam wrażenie, ze Levy to taki człowiek dla którego nie do końca się liczy rozwój piłkarski a rozwój finansowy. Od lat się nie wzmacniamy, nie płacimy zawodnikom dobrych pieniedzy, jesteśmy skazani o walkę max o 4 miejsce w lidze a to gdzie jesteśmy dzisiaj zawdzieczamy rywalom. Jeżeli myślicie, ze od tak zastąpicie Eriksena przykładowo Maddisonem to jesteście w błędzie. Eriksen to wielka jakość. Dostaniemy sporo kasy za Niego, Levy zaciera raczki, ciekawe ile z tego przeznaczy na transfery. BTW ostatnie 15 meczów to 9 porażek, to jest ta mentalność. Porównajcie sobie obecny Tottenham do tego sprzed 2 lat, kiedy przegralismy 4 razy w calym sezonie i mielismy najlepsza obrone w lidze. Najwazniejszy jest progres, finansowo, Panie Levy :)
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się