Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Aston Villa
10 sierpnia 2019, 20:18 [cytuj]
Kane to słowo które mówi samo za siebie.
Kane to słowo które mówi samo za siebie
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
10 sierpnia 2019, 20:21 [cytuj]
Koniec!!! :rotfl::krzyk::wnerw::D
Koniec!!! :rotfl::krzyk::wnerw::D
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
10 sierpnia 2019, 20:33 [cytuj]
Ndombele :** będziemy mieli z niego pociechę
Ndombele :** będziemy mieli z niego pociechę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 sierpnia 2019, 20:45 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ndombele :** będziemy mieli z niego pociechę

Popieram :D
Popieram :D
10 sierpnia 2019, 21:08 [cytuj]
Klasyczny meczyk w naszym stylu z zeszłego sezonu. Pierwsza połowa i piach i w dupe, w przerwie Poch puszcza mowe z Bravehearta albo Gladiatora i w drugiej połowie miażdżymy. Super, że Kane dwie strzelił, może odzyska trochę pewności siebie, a i KWP solidnie, pierwszy raz od debiutu mi sie podobał. Grealish również klasycznie dla siebie. :wysmiewacz: W zasadzie nawet w 60tej minucie byłem w miare spokojny o 3 pkt, nawet postawiłem na to trochę dolanów, ale wolałbym żebyśmy zaczęli wygrywać pewnie jak MC czy LFC w pierwszej połowie i tylko sobie dreptać pod koniec i oszczędzać siły na długi sezon.
Klasyczny meczyk w naszym stylu z zeszłego sezonu. Pierwsza połowa i piach i w dupe, w przerwie Poch puszcza mowe z Bravehearta albo Gladiatora i w drugiej połowie miażdżymy. Super, że Kane dwie strzelił, może odzyska trochę pewności siebie, a i KWP solidnie, pierwszy raz od debiutu mi sie podobał. Grealish również klasycznie dla siebie. :wysmiewacz: W zasadzie nawet w 60tej minucie byłem w miare spokojny o 3 pkt, nawet postawiłem na to trochę dolanów, ale wolałbym żebyśmy zaczęli wygrywać pewnie jak MC czy LFC w pierwszej połowie i tylko sobie dreptać pod koniec i oszczędzać siły na długi sezon
10 sierpnia 2019, 21:41 [cytuj]
Noty za mecz z Villa (wg mnie):
Skala od 1 do 6:
---
Hugo - 3/4 (ale bardziej myślę nad 4)
KWP - 4
Toby - 4
DS - 3/4
Rose - 4
Ndombéle - 5
Winksy - 4/5
Sissoko - 3/4
Lamela - 4
Lucas - 4+ (plusik za asystę)
Harry - 5
(Eriksen - 4/5)
---
Zgadzacie się?
Jeśli nie, to napiszcie swoje oceny w komentarzach. Chętnie przeczytam.
Noty za mecz z Villa (wg mnie): Skala od 1 do 6: --- Hugo - 3/4 (ale bardziej myślę nad 4) KWP - 4 Toby - 4 DS - 3/4 Rose - 4 Ndombéle - 5 Winksy - 4/5 Sissoko - 3/4 Lamela - 4 Lucas - 4+ (plusik za asystę) Harry - 5 (Eriksen - 4/5) --- Zgadzacie się? Jeśli nie, to napiszcie swoje oceny w komentarzach. Chętnie przeczytam
10 sierpnia 2019, 22:45 [cytuj]
Viktor96 powiedział/a:
Noty za mecz z Villa (wg mnie):
Skala od 1 do 6:
---
Hugo - 3/4 (ale bardziej myślę nad 4)
KWP - 4
Toby - 4
DS - 3/4
Rose - 4
Ndombéle - 5
Winksy - 4/5
Sissoko - 3/4
Lamela - 4
Lucas - 4+ (plusik za asystę)
Harry - 5
(Eriksen - 4/5)
---
Zgadzacie się?
Jeśli nie, to napiszcie swoje oceny w komentarzach. Chętnie przeczytam



To jakiś szkolny system oceniania, przeważnie ocenia się od 1-10 :mysli::mysli:
To jakiś szkolny system oceniania, przeważnie ocenia się od 1-10 :mysli::mysli:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 sierpnia 2019, 23:04 [cytuj]
Skala 1-10
Hugo 7
KWP 7
Toby 6
Sanchez 5
Rose 7
Winks 7
Sissoko 6
Ndombele 8
Lamela 7
Lucas 7
Kane 8
Eriksen 7
Nkoudou i Skipp poza ocena .
Edytowano dnia: 10 sierpnia 2019, 23:14
Skala 1-10 Hugo 7 KWP 7 Toby 6 Sanchez 5 Rose 7 Winks 7 Sissoko 6 Ndombele 8 Lamela 7 Lucas 7 Kane 8 Eriksen 7 Nkoudou i Skipp poza ocena
11 sierpnia 2019, 00:40 [cytuj]
varba powiedział/a:
To jakiś szkolny system oceniania, przeważnie ocenia się od 1-10 :mysli::mysli:

Słuchaj, taką wyznaczyłem sobie skalę.
Słuchaj, taką wyznaczyłem sobie skalę
11 sierpnia 2019, 12:35 [cytuj]
Ktoś się orientuje co to za nowe przepisy w sprawie zagrania ręką? W okolicach 80 minuty po dośrodkowaniu Tobiego jeden z obrońców dotknął ręką piłkę a sędzie nawet VAR-u nie sprawdzał. Ale widać było, że kontakt z "bazą" miał.
Ktoś się orientuje co to za nowe przepisy w sprawie zagrania ręką? W okolicach 80 minuty po dośrodkowaniu Tobiego jeden z obrońców dotknął ręką piłkę a sędzie nawet VAR-u nie sprawdzał. Ale widać było, że kontakt z "bazą" miał
14 sierpnia 2019, 09:02 [cytuj]
Oskarrito powiedział/a:
Ktoś się orientuje co to za nowe przepisy w sprawie zagrania ręką? W okolicach 80 minuty po dośrodkowaniu Tobiego jeden z obrońców dotknął ręką piłkę a sędzie nawet VAR-u nie sprawdzał. Ale widać było, że kontakt z "bazą" miał


Sędzia puścił grę bo uznał, że nie było przewinienia ale VAR to sprawdzał. piłka o ile pamiętam wyszła na aut i wyrzut został wstrzymany przez własnie analizę. Jakby VAR powiedział że jednak była łapka to zamiast autu by był karny.
Sędzia puścił grę bo uznał, że nie było przewinienia ale VAR to sprawdzał. piłka o ile pamiętam wyszła na aut i wyrzut został wstrzymany przez własnie analizę. Jakby VAR powiedział że jednak była łapka to zamiast autu by był karny.
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 88 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się