Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs Newcastle
25 sierpnia 2019, 19:28 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Jacek Wiśniewski z Jastrzębia to jest kreatywny zawodnik przy Winksie

A Bruce przy Pochettino to geniusz taktyki :X
A Bruce przy Pochettino to geniusz taktyki :X
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 sierpnia 2019, 19:28 [cytuj]
Top4 bedzie nie popadajmy w panike, ale do konca z walka i nic wiecej. Juz 5 punktow straty do lidera a jest dopiero 3 kolejka - takze no co zrobisz, nic nie zrobisz.

Kto byl fatalny kazdy wie, bo mozna to juz przewidziec przed meczem
KWP. Sanchez, Winks mam wrazenie, ze jada u Pocha tylko na dobrej opinii jak w szkole, ktora nie wiem skad sobie wzial

Kane, Lucas, Son tez dramat - ale im jestem w stanie wybaczyc wiecej, bo kiedys cos dobrego pokazali
Top4 bedzie nie popadajmy w panike, ale do konca z walka i nic wiecej. Juz 5 punktow straty do lidera a jest dopiero 3 kolejka - takze no co zrobisz, nic nie zrobisz. Kto byl fatalny kazdy wie, bo mozna to juz przewidziec przed meczem KWP. Sanchez, Winks mam wrazenie, ze jada u Pocha tylko na dobrej opinii jak w szkole, ktora nie wiem skad sobie wzial Kane, Lucas, Son tez dramat - ale im jestem w stanie wybaczyc wiecej, bo kiedys cos dobrego pokazali
25 sierpnia 2019, 19:29 [cytuj]
Stoimy w miejscu. LFC i City nauczyli sie wygrywac takie spotkania, my nadal mamy z tym problem. Wystarczy postawic autobus i brak nam pomyslu. Dodatkowo ten wyjsciowy sklad i sadzanie na lawce Jana + Eriksena kosztem Sancheza i Lameli. Sanchez gubi krycie i dostajemy bramke, a Lamela jezdziec bez glowy.
Stoimy w miejscu. LFC i City nauczyli sie wygrywac takie spotkania, my nadal mamy z tym problem. Wystarczy postawic autobus i brak nam pomyslu. Dodatkowo ten wyjsciowy sklad i sadzanie na lawce Jana + Eriksena kosztem Sancheza i Lameli. Sanchez gubi krycie i dostajemy bramke, a Lamela jezdziec bez glowy
25 sierpnia 2019, 19:31 [cytuj]
a w Anglii tego VARu to nikt nie oglada haha
a w Anglii tego VARu to nikt nie oglada haha
25 sierpnia 2019, 19:33 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Stoimy w miejscu. LFC i City nauczyli sie wygrywac takie spotkania, my nadal mamy z tym problem. Wystarczy postawic autobus i brak nam pomyslu. Dodatkowo ten wyjsciowy sklad i sadzanie na lawce Jana + Eriksena kosztem Sancheza i Lameli. Sanchez gubi krycie i dostajemy bramke, a Lamela jezdziec bez glowy


Co do Eriksena, obawiam się, że to nie są względy czysto sportowe, bo bez niego wygląda to kilka razy słabej, nie wierze ze Poch tego nie widzi
Co do Eriksena, obawiam się, że to nie są względy czysto sportowe, bo bez niego wygląda to kilka razy słabej, nie wierze ze Poch tego nie widzi
25 sierpnia 2019, 19:33 [cytuj]
To Pochettino wystawia 2 defensywnych pomocników w meczu z Newcastle, które jak każdy wie będzie murować bramkę, a sadza na ławce Eriksena, który jest jedynym zawodnikiem w naszym składzie potrafiącym rozmontować tak głęboką defensywę. To nie jest wina Winska ani Sissoko, bo oni nie odpowiadają za kreowanie ataków. Z drugiej strony jak gramy z City, gdzie głównie liczymy na grę z kontry to Eriksen wychodzi w podstawie, a Moura, który do gry z kontry jest stworzony siedzi na ławce. Poch chyba trochę się pogubił. Problem w tym, że w tamtym sezonie mógł powiedzieć, że nie dostał wsparcia od Levego. Teraz ta wymówka nie przejdzie. Mamy w miarę szeroki skład, i takie chujowe Newcastle, zwłaszcza u siebie, powinniśmy klepać na luzie.
To Pochettino wystawia 2 defensywnych pomocników w meczu z Newcastle, które jak każdy wie będzie murować bramkę, a sadza na ławce Eriksena, który jest jedynym zawodnikiem w naszym składzie potrafiącym rozmontować tak głęboką defensywę. To nie jest wina Winska ani Sissoko, bo oni nie odpowiadają za kreowanie ataków. Z drugiej strony jak gramy z City, gdzie głównie liczymy na grę z kontry to Eriksen wychodzi w podstawie, a Moura, który do gry z kontry jest stworzony siedzi na ławce. Poch chyba trochę się pogubił. Problem w tym, że w tamtym sezonie mógł powiedzieć, że nie dostał wsparcia od Levego. Teraz ta wymówka nie przejdzie. Mamy w miarę szeroki skład, i takie chujowe Newcastle, zwłaszcza u siebie, powinniśmy klepać na luzie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 sierpnia 2019, 20:31 [cytuj]
Meczu nie udało mi się obejrzeć, ale mam pytanie: jak grał Winks? Mam wrażenie, że od początku sezonu ma pewny plac "za zasługi", tyle że tych zasług nie ma, tyle co bycie wychowankiem. Nigdy nie grał u nas jakoś wybitnie, a meczów już zdążył rozegrać sporo. Przypomina mi tym trochę Ryana Masona, którego zresztą się po czasie Pochettino pozbył. Czy nie lepiej wystawiać Eriksena, póki jeszcze u nas jest? Tym bardziej, że jest w stanie rozruszać grę za każdym razem jak wchodzi. Do rozklepania drużyn stawiających autobus trzeba naprawdę kreatywnych piłkarzy.
Meczu nie udało mi się obejrzeć, ale mam pytanie: jak grał Winks? Mam wrażenie, że od początku sezonu ma pewny plac "za zasługi", tyle że tych zasług nie ma, tyle co bycie wychowankiem. Nigdy nie grał u nas jakoś wybitnie, a meczów już zdążył rozegrać sporo. Przypomina mi tym trochę Ryana Masona, którego zresztą się po czasie Pochettino pozbył. Czy nie lepiej wystawiać Eriksena, póki jeszcze u nas jest? Tym bardziej, że jest w stanie rozruszać grę za każdym razem jak wchodzi. Do rozklepania drużyn stawiających autobus trzeba naprawdę kreatywnych piłkarzy
25 sierpnia 2019, 20:47 [cytuj]
No niestety, za tydzień mecz z Arsenalem, a my przegrywamy że spadkowiczem na własnym stadionie. Oby to był zimny kubeł wody dla piłkarzy i wezmą się do roboty. Sezon jeszcze nie jest stracony, więc nie przesadzajmy. Oczywiście musimy zacząć wygrywać gładko z takimi rywalami. Oby było tylko lepiej. COYS
No niestety, za tydzień mecz z Arsenalem, a my przegrywamy że spadkowiczem na własnym stadionie. Oby to był zimny kubeł wody dla piłkarzy i wezmą się do roboty. Sezon jeszcze nie jest stracony, więc nie przesadzajmy. Oczywiście musimy zacząć wygrywać gładko z takimi rywalami. Oby było tylko lepiej. COYS
25 sierpnia 2019, 21:51 [cytuj]
A ja liczyłem na 4 a nawet 5:0! I to lekkim chu...... m
A tu dupa, i to w jakim stylu!
A ja liczyłem na 4 a nawet 5:0! I to lekkim chu...... m A tu dupa, i to w jakim stylu!
26 sierpnia 2019, 17:19 [cytuj]
Przykro mi, ale ten mecz zdecydowanie idzie na konto Pochettino. To jest kolejny mecz, w którym przeciwnik marnej jakości stawia autobus a my nie potrafimy zagrać jednej składnej akcji zakończonej strzałem na bramkę. Ja naliczyłem tylko dwie groźne sytuacje - wrzutka Sissoko na Kane'a w końcówce i nieodgwizdany karny. W meczu gdzie mamy 80% posiadania piłki to jest niepojęte!! Ja nie rozumiem, nie ćwiczymy takich wariantów na treningach? Tu nie ma żadnych schematów, żadnej próby zagrania kilku podań z pierwszej piłki, zagrania na ścianę, wprowadzenia piłki w pole karne, nic... Tylko powolne rozgrywanie wzdłuż boiska.

Jeszcze jakieś dziwne roszady z ustawieniem podczas meczu. Nie wiem czy zauważyliście, że przez dłuższą część pierwszej połowy i początek drugiej Kane grał na pozycji rozgrywającego a Moura wchodził na środek ataku. Efekt był tego żaden. Po co to?... Dodatkowo wystawianie Winksa, którego przydatność jest żadna, bo to nie sztuka zagrać do najbliższego. Bardzo słaby mecz.
Przykro mi, ale ten mecz zdecydowanie idzie na konto Pochettino. To jest kolejny mecz, w którym przeciwnik marnej jakości stawia autobus a my nie potrafimy zagrać jednej składnej akcji zakończonej strzałem na bramkę. Ja naliczyłem tylko dwie groźne sytuacje - wrzutka Sissoko na Kane'a w końcówce i nieodgwizdany karny. W meczu gdzie mamy 80% posiadania piłki to jest niepojęte!! Ja nie rozumiem, nie ćwiczymy takich wariantów na treningach? Tu nie ma żadnych schematów, żadnej próby zagrania kilku podań z pierwszej piłki, zagrania na ścianę, wprowadzenia piłki w pole karne, nic... Tylko powolne rozgrywanie wzdłuż boiska. Jeszcze jakieś dziwne roszady z ustawieniem podczas meczu. Nie wiem czy zauważyliście, że przez dłuższą część pierwszej połowy i początek drugiej Kane grał na pozycji rozgrywającego a Moura wchodził na środek ataku. Efekt był tego żaden. Po co to?... Dodatkowo wystawianie Winksa, którego przydatność jest żadna, bo to nie sztuka zagrać do najbliższego. Bardzo słaby mecz
28 sierpnia 2019, 12:04 [cytuj]
Newcastle to taka padaka, że głowa mała. Jak oni nie spadną to tylko dzięki strzałom Joelintona, który co by nie mówić wykończenie ma. Zastrzeżenia taktyczne... Na kij nam 4 obrońców jak oni mają dwóch graczy, którzy są w stanie nam zagrozić. Saint Maxim zszedł z boiska na początku meczu to właściwie zostało im półtorej zawodnika. Eriksen z Lo Celso jako 2 ofensywnych pomocników. Son lewe skrzydło, Kane środen napadu, Moura prawe skrzydło i ich dojeżdżamy. Przeciwnik na tyle słaby, że niewdrożony Lo Celso, który nie powinien jeszcze grać, jakimś nawet fartownym dryblingiem powinien przejść obronę i na to można było sobie pozwolić. Czekam mocno aż Dele będzie do gry bo jego bezczelność boiskowa właśnie słabych rywali powinna rozkładać na łopatki.

Oby na Arsenal Poch wykombinował coś lepszego niż Winks...
Newcastle to taka padaka, że głowa mała. Jak oni nie spadną to tylko dzięki strzałom Joelintona, który co by nie mówić wykończenie ma. Zastrzeżenia taktyczne... Na kij nam 4 obrońców jak oni mają dwóch graczy, którzy są w stanie nam zagrozić. Saint Maxim zszedł z boiska na początku meczu to właściwie zostało im półtorej zawodnika. Eriksen z Lo Celso jako 2 ofensywnych pomocników. Son lewe skrzydło, Kane środen napadu, Moura prawe skrzydło i ich dojeżdżamy. Przeciwnik na tyle słaby, że niewdrożony Lo Celso, który nie powinien jeszcze grać, jakimś nawet fartownym dryblingiem powinien przejść obronę i na to można było sobie pozwolić. Czekam mocno aż Dele będzie do gry bo jego bezczelność boiskowa właśnie słabych rywali powinna rozkładać na łopatki. Oby na Arsenal Poch wykombinował coś lepszego niż Winks
28 sierpnia 2019, 13:17 [cytuj]
4 obronców to spoko, ale 2 defensywnych którzy nie rozgrywają piłki, winks podaje wszystko w bok albo do tyłu a sissoko to wolałby chyba biegać jak rozgrywać
4 obronców to spoko, ale 2 defensywnych którzy nie rozgrywają piłki, winks podaje wszystko w bok albo do tyłu a sissoko to wolałby chyba biegać jak rozgrywać
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się