Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Arsenal - Spurs
1 września 2019, 16:33 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Lamela, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Aurier, Dele, Davies, Lucas, Lo Celso, Skipp
COYS :D
Powrót Jana, mam nadzieję, że wyjdzie nam to na dobre.
Fajny wygląd strony :brawo:
Spurs: Lloris (C), Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Lamela, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Aurier, Dele, Davies, Lucas, Lo Celso, Skipp COYS :D Powrót Jana, mam nadzieję, że wyjdzie nam to na dobre. Fajny wygląd strony :brawo:
1 września 2019, 16:39 [cytuj]
Dobry skład, oby jeszcze w formą było ok. A strona ŚWIETNA!
Dobry skład, oby jeszcze w formą było ok. A strona ŚWIETNA!
1 września 2019, 16:41 [cytuj]
Czy brak Ceballosa w składzie Arsenalu to dobra wiadomość?
Czy brak Ceballosa w składzie Arsenalu to dobra wiadomość?
1 września 2019, 16:43 [cytuj]
Toby na prawej? What?
Toby na prawej? What?
1 września 2019, 16:49 [cytuj]
Nasza ławka wygląda już trochę lepiej niż sezon temu. Jak jeszcze dojdą KWP, Foyth, Ndombele, Wanyama, Dier, Sessegnon tym bardziej.
Nasza ławka wygląda już trochę lepiej niż sezon temu. Jak jeszcze dojdą KWP, Foyth, Ndombele, Wanyama, Dier, Sessegnon tym bardziej
1 września 2019, 16:53 [cytuj]
Wanyama raczej odejdzie.
Wanyama raczej odejdzie
1 września 2019, 17:41 [cytuj]
Jest!!!
Jest!!!
1 września 2019, 17:56 [cytuj]
Panowie poratujcie streamem
Panowie poratujcie streamem
1 września 2019, 17:57 [cytuj]
No nieżle idzie. :cwaniak:
No nieżle idzie. :cwaniak:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
1 września 2019, 18:05 [cytuj]
Na PO jednak gra Sanchez nie Toby.
Na PO jednak gra Sanchez nie Toby
1 września 2019, 18:05 [cytuj]
Niepotrzebnie oddalismy im inicjatywe. Rose gra swietnie, ale jest chyba za mocno naladowany, bo wystarczy jeden blad i wyleci z boiska.
Niepotrzebnie oddalismy im inicjatywe. Rose gra swietnie, ale jest chyba za mocno naladowany, bo wystarczy jeden blad i wyleci z boiska
1 września 2019, 18:05 [cytuj]
Ładnie nam idzie, oby jeszcze jedną strzelili.
Ładnie nam idzie, oby jeszcze jedną strzelili
1 września 2019, 18:07 [cytuj]
Co Kane wyprawia, zamiast uderzyc z pierwszej pilki, to bawi sie w przyjmowanie. To powinna byc bramka.
Co Kane wyprawia, zamiast uderzyc z pierwszej pilki, to bawi sie w przyjmowanie. To powinna byc bramka
1 września 2019, 18:12 [cytuj]
Jest!!!!!
Jest!!!!!
1 września 2019, 18:15 [cytuj]
Fuck yea!!!!!
Fuck yea!!!!!
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
1 września 2019, 18:18 [cytuj]
Dac sobie wbic do szatni. Eh. Frajersko stracilismy ta bramke. Bylo wybic daleko pilke, a oddalismy pod nogi
Dac sobie wbic do szatni. Eh. Frajersko stracilismy ta bramke. Bylo wybic daleko pilke, a oddalismy pod nogi
1 września 2019, 18:20 [cytuj]
Ehh...
Trudno. Oby druga połowa była jeszcze lepsza dla nas. Jeszcze przydałoby się ich choć trochę dobić.
Ehh... Trudno. Oby druga połowa była jeszcze lepsza dla nas. Jeszcze przydałoby się ich choć trochę dobić
1 września 2019, 18:56 [cytuj]
Sonowi dzisiaj w ostatnim etapie brakuje zdecydowania. Juz chyba ze dwie akcje w ktorych mogl odegrac/uderzyc, a konczy sie strata pilki. Arsenal mocno sie odslonil, idealna sytuacja do skontrowania. Wpuscilbym Lucasa za Sona.
Sonowi dzisiaj w ostatnim etapie brakuje zdecydowania. Juz chyba ze dwie akcje w ktorych mogl odegrac/uderzyc, a konczy sie strata pilki. Arsenal mocno sie odslonil, idealna sytuacja do skontrowania. Wpuscilbym Lucasa za Sona
1 września 2019, 19:05 [cytuj]
Ja pirdole...
Ja pirdole
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
1 września 2019, 19:12 [cytuj]
Obrona Czestochowy. To zawsze zly prognostyk w kontekscie Spurs. Szkoda, bo Arsenal zalosny w obronie, a nie potrafimy tego wykorzystac.
Obrona Czestochowy. To zawsze zly prognostyk w kontekscie Spurs. Szkoda, bo Arsenal zalosny w obronie, a nie potrafimy tego wykorzystac
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 74 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się