Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Arsenal - Spurs
1 września 2019, 19:26 [cytuj]
Fatalna druga połowa, cofnęliśmy się jak frajerzy i na własne życzenie brak 3 pkt. Lucas biedaczysko nie wiem co musi zrobić żeby grać, to samo Aurier. Z plusów Lo Celso fajnie wygląda.
Fatalna druga połowa, cofnęliśmy się jak frajerzy i na własne życzenie brak 3 pkt. Lucas biedaczysko nie wiem co musi zrobić żeby grać, to samo Aurier. Z plusów Lo Celso fajnie wygląda
1 września 2019, 19:27 [cytuj]
Wybaczcie mój język ale Xhaka to takie gówno... Tak mnie gość irytuje samymi swoimi minami, że wytrzymać nie mogę... Co do reszty, meczyk dobry i tak jak nigdy nie lubiłem Winksa i zawsze popierałem jego miejsce na ławce, tak dzisiaj pozytywnie mnie zaskoczył.
Wybaczcie mój język ale Xhaka to takie gówno... Tak mnie gość irytuje samymi swoimi minami, że wytrzymać nie mogę... Co do reszty, meczyk dobry i tak jak nigdy nie lubiłem Winksa i zawsze popierałem jego miejsce na ławce, tak dzisiaj pozytywnie mnie zaskoczył
1 września 2019, 19:40 [cytuj]
Zero pozytywów. Bramka na 1-2 doskonale pokazała dlaczego w najważniejszych meczach w ostatnich latach wyniki były jakie były. Kompletnie nic nie wskazuje na to, że ta drużyna cokolwiek osiągnie w najbliższej przyszłości. To że Sanchez rozegrał całe 90 minut na prawej obronie pokazuje, że Pochettino nie wie co robić. Każdy widział jak okrutnie jebali nas cały czas naszą prawą stroną, że Sanchez nie daje rady, eksperyment nie wypalił, a Aurier przecież jest na ławce, więc co to za problem go wprowadzić. Moura? Nie przydałby się na koncówke? Naprawdę nie rozumiem co Poch chcę przekazać. Cofamy się jako drużyna, zamiast rozwijać, co 2 lata temu było nie do pomyślenia. Albo zaczniemy grać, albo za rok nie będzie tu ani Pochettino ani kilku naszych czołowych piłkarzy. Smutne.
Zero pozytywów. Bramka na 1-2 doskonale pokazała dlaczego w najważniejszych meczach w ostatnich latach wyniki były jakie były. Kompletnie nic nie wskazuje na to, że ta drużyna cokolwiek osiągnie w najbliższej przyszłości. To że Sanchez rozegrał całe 90 minut na prawej obronie pokazuje, że Pochettino nie wie co robić. Każdy widział jak okrutnie jebali nas cały czas naszą prawą stroną, że Sanchez nie daje rady, eksperyment nie wypalił, a Aurier przecież jest na ławce, więc co to za problem go wprowadzić. Moura? Nie przydałby się na koncówke? Naprawdę nie rozumiem co Poch chcę przekazać. Cofamy się jako drużyna, zamiast rozwijać, co 2 lata temu było nie do pomyślenia. Albo zaczniemy grać, albo za rok nie będzie tu ani Pochettino ani kilku naszych czołowych piłkarzy. Smutne
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 września 2019, 20:02 [cytuj]
Niestety musze przyznac Ci racje. Chcialbym napisac, ze brakuje nam doswiadczenia, ale przeciez ten zespol jest juz uksztaltowany dlatego ta rzecza, ktorej nam brakuje, to wyrachowanie. Bramka na 1:2 dobitnie to pokazala. Zamiast wybic ta pilke jak najdalej w kierunku Leno, to my miotamy sie z ta pilka i w konsekwencji oddajemy pod nogi zawodnika Arsenalu na wlasnej polowie. Doliczony czas gry a my robimy cos takiego. Ostatecznie tracimy bramke i dodajemy wiary, ze jednak mozna z nami wygrac.

Sanchez dzisiaj tragedia. Arsenal, co zrozumiale, gral wszystko na niego. Z jednej strony nie mozna miec do niego pretensji, bo to nie jest jego nominalna pozycja, ale jak tak patrze na ostatnie mecze w jego wykonaniu, gdzie byl ustawiany na srodku, to dochodze do wniosku, ze to nie jest zawodnik na miare zespolu TOP4. Gosc kosztowal nas fortune, nie grantu pierwszego sezonu, a popelnia mase bledow i w zasadzie nie poczynil zadnego progresu. Malo tego mam wrazenie, ze cofnal sie w rozwoju. Mial przeciez okres fajnej gry, a obecnie blad za bledem.

Przed sezonem Poch mowil o trofeach, ale jak tak patrze na ten zespol na przestrzeni ostatnich spotkan, to w zasadzie nie widze tego. Co mielibysmy ugrac? W lidze City i LFC odjezdzaja od reszty, w krajowych pucharach wystarczy trafic na etapie polfinalow na kogos mocniejszego i bez wzgledu na dyspozycje przeciwnika, zawsze damy mu wygrac glupimi bledami (dzisiejszy mecz jest tego najlepszym przykladem). W LM ciezko bedzie powtorzyc ubiegloroczny sukces. Chyba nigdy nie wybacze Pochettino posadzenia Lucasa na lawce kosztem Harrego, ktory byl pod forma.

Reasumujac, czeka nas raczej trudny sezon i uwazam, ze dobrym wynikiem bedzie dowiezienie TOP4. Mam jednak wrazenie, ze dotarlismy do sciany i nie jestesmy w stanie wskoczyc na ten najwyzszy poziom, ktorego zwienczeniem jest wygranie jakiegos trofeum. Co gorsza, chyba sam Pochettino nie bardzo ma na to pomysl.
Edytowano dnia: 1 września 2019, 20:04
Niestety musze przyznac Ci racje. Chcialbym napisac, ze brakuje nam doswiadczenia, ale przeciez ten zespol jest juz uksztaltowany dlatego ta rzecza, ktorej nam brakuje, to wyrachowanie. Bramka na 1:2 dobitnie to pokazala. Zamiast wybic ta pilke jak najdalej w kierunku Leno, to my miotamy sie z ta pilka i w konsekwencji oddajemy pod nogi zawodnika Arsenalu na wlasnej polowie. Doliczony czas gry a my robimy cos takiego. Ostatecznie tracimy bramke i dodajemy wiary, ze jednak mozna z nami wygrac. Sanchez dzisiaj tragedia. Arsenal, co zrozumiale, gral wszystko na niego. Z jednej strony nie mozna miec do niego pretensji, bo to nie jest jego nominalna pozycja, ale jak tak patrze na ostatnie mecze w jego wykonaniu, gdzie byl ustawiany na srodku, to dochodze do wniosku, ze to nie jest zawodnik na miare zespolu TOP4. Gosc kosztowal nas fortune, nie grantu pierwszego sezonu, a popelnia mase bledow i w zasadzie nie poczynil zadnego progresu. Malo tego mam wrazenie, ze cofnal sie w rozwoju. Mial przeciez okres fajnej gry, a obecnie blad za bledem. Przed sezonem Poch mowil o trofeach, ale jak tak patrze na ten zespol na przestrzeni ostatnich spotkan, to w zasadzie nie widze tego. Co mielibysmy ugrac? W lidze City i LFC odjezdzaja od reszty, w krajowych pucharach wystarczy trafic na etapie polfinalow na kogos mocniejszego i bez wzgledu na dyspozycje przeciwnika, zawsze damy mu wygrac glupimi bledami (dzisiejszy mecz jest tego najlepszym przykladem). W LM ciezko bedzie powtorzyc ubiegloroczny sukces. Chyba nigdy nie wybacze Pochettino posadzenia Lucasa na lawce kosztem Harrego, ktory byl pod forma. Reasumujac, czeka nas raczej trudny sezon i uwazam, ze dobrym wynikiem bedzie dowiezienie TOP4. Mam jednak wrazenie, ze dotarlismy do sciany i nie jestesmy w stanie wskoczyc na ten najwyzszy poziom, ktorego zwienczeniem jest wygranie jakiegos trofeum. Co gorsza, chyba sam Pochettino nie bardzo ma na to pomysl
1 września 2019, 20:22 [cytuj]
Ja się nie zgadzam z przedmówcą, mimo że gra nie wygląda najlepiej jak co sezon na początku( w poprzednim sezonie nic tez nie graliśmy ale punktowaliśmy w sierpniu). może być tylko lepiej Ali wrócił to lepsza opcja niż Lamela ,Le Celso dojdzie do formy, Ndombele już coś pokazał. Mimo słabszego początku TOP4 osiągniemy spokojniej niż w poprzednim sezonie ale na MC i Liv nie ma co patrzyć. przyjdzie czas że zaczniemy regularnie punktować. A dwa ciężkie wyjazdy już za nami.
Ja się nie zgadzam z przedmówcą, mimo że gra nie wygląda najlepiej jak co sezon na początku( w poprzednim sezonie nic tez nie graliśmy ale punktowaliśmy w sierpniu). może być tylko lepiej Ali wrócił to lepsza opcja niż Lamela ,Le Celso dojdzie do formy, Ndombele już coś pokazał. Mimo słabszego początku TOP4 osiągniemy spokojniej niż w poprzednim sezonie ale na MC i Liv nie ma co patrzyć. przyjdzie czas że zaczniemy regularnie punktować. A dwa ciężkie wyjazdy już za nami
1 września 2019, 20:31 [cytuj]
Pytanie czy te „ciezkie” mecze sa dla nas faktycznie takie ciezkie. Odnosze wrazenie, ze wieksza meczarnia jest dla nas granie z teoretycznie slabszymi zespolami. Punkty na pewno przyjda, ale czy aby na pewno tak latwo bedzie sie wstrzelic w TOP4? United czy Chelsea tez w koncu moga zazegnac kryzys. Ogladalem pare spotkan Chelsea i w zasadzie graja fajna pilke, ale brakuje im nieco szczescia. Arsenal punktuje, a dochodzi do tego jeszcze chociazby Leicester. W tym roku moze byc scisk w okolicach 3-6 miejsca.
Pytanie czy te „ciezkie” mecze sa dla nas faktycznie takie ciezkie. Odnosze wrazenie, ze wieksza meczarnia jest dla nas granie z teoretycznie slabszymi zespolami. Punkty na pewno przyjda, ale czy aby na pewno tak latwo bedzie sie wstrzelic w TOP4? United czy Chelsea tez w koncu moga zazegnac kryzys. Ogladalem pare spotkan Chelsea i w zasadzie graja fajna pilke, ale brakuje im nieco szczescia. Arsenal punktuje, a dochodzi do tego jeszcze chociazby Leicester. W tym roku moze byc scisk w okolicach 3-6 miejsca
1 września 2019, 21:05 [cytuj]
Trzeba jeszcze powiedzieć o Sissoko, który ostro zwalił kilka bardzo fajnych akcji. Też jestem zdania, że będzie lepiej ale czemu Lucas siedzi na ławie przez cały mecz to ja nie wiem. Lo Celso miał kilka fajnych momentów przez te kilka minut ale rozumiem, że nie jest wdrożony na 90min i zwyczajnie trzeba poczekać.

Aurier... Czemu ten gość nie gra za KWP to się zastanawiam, ale czemu Sanchez wychodzi i odcina nam praktycznie możliwość ataku prawą stroną spisując się jednocześnie miernie w obronie to już w ogóle nie wiem. Janek na lewej pomocy przeciwko BvB to był moim zdaniem przebłysk geniuszu Pocha, plaster na Sancho i przy okazji pokazał się dobrze w ataku, ale Davinson na prawą obronę to chyba nie to czego potrzebuje drużyna mająca problemy z atakiem.
Trzeba jeszcze powiedzieć o Sissoko, który ostro zwalił kilka bardzo fajnych akcji. Też jestem zdania, że będzie lepiej ale czemu Lucas siedzi na ławie przez cały mecz to ja nie wiem. Lo Celso miał kilka fajnych momentów przez te kilka minut ale rozumiem, że nie jest wdrożony na 90min i zwyczajnie trzeba poczekać. Aurier... Czemu ten gość nie gra za KWP to się zastanawiam, ale czemu Sanchez wychodzi i odcina nam praktycznie możliwość ataku prawą stroną spisując się jednocześnie miernie w obronie to już w ogóle nie wiem. Janek na lewej pomocy przeciwko BvB to był moim zdaniem przebłysk geniuszu Pocha, plaster na Sancho i przy okazji pokazał się dobrze w ataku, ale Davinson na prawą obronę to chyba nie to czego potrzebuje drużyna mająca problemy z atakiem
1 września 2019, 23:05 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Lucas biedaczysko nie wiem co musi zrobić żeby grać

ja tez nie wiem, moze np. strzelic na pustaka z Newcastle jak sie ma 2 setki..
za kogo Lucas mialby zagrac, za Sona ktory zrobil dwie bramkowe akcje?
ja tez nie wiem, moze np. strzelic na pustaka z Newcastle jak sie ma 2 setki.. za kogo Lucas mialby zagrac, za Sona ktory zrobil dwie bramkowe akcje?
2 września 2019, 04:04 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
ja tez nie wiem, moze np. strzelic na pustaka z Newcastle jak sie ma 2 setki..
za kogo Lucas mialby zagrac, za Sona ktory zrobil dwie bramkowe akcje?
Choćby za Lamele
Choćby za Lamele
rossonero10
2 września 2019, 07:24 [cytuj]
Kane i Lamela też byli beznadziejni z Newcastle. Prawda jest taka, że Poch ma jakiś problem z Lucasem, bo ten po każdym słabszym występie (a czasem nawet po nie takim słabym, patrz finał LM) sadzany jest na ławie. Ciężko złapać ciągłość w takiej sytuacji.
Kane i Lamela też byli beznadziejni z Newcastle. Prawda jest taka, że Poch ma jakiś problem z Lucasem, bo ten po każdym słabszym występie (a czasem nawet po nie takim słabym, patrz finał LM) sadzany jest na ławie. Ciężko złapać ciągłość w takiej sytuacji
2 września 2019, 19:47 [cytuj]
Lucas jest cichy i nie marudzi, przynajmniej na takiego wygląda. Alli jest "gwiazdą" i ma "supermenadzera" i w kazdej chwili może odejść do jakiegos Realu.....a teraz jeszcze jest LoCelso rodak kupiony za gruby szmal...Lucas poprostu musiał wejść w drugiej połowie z Arsenalem, idealny do kontry itd ,a wchodzi Anglik po kontuzji i Argentyńczyk, który dopiero co przyszedł, w sumie to mogl nawet wejść za Sancheza... (a w finale LM zaczac w pierwszej 11stce, podobno Poch szanuje ludzi ,jak pan Okoński napisał o tym tekst to się nieźle uśmiałem, choc to bylo wczesniej)
Lucas jest cichy i nie marudzi, przynajmniej na takiego wygląda. Alli jest "gwiazdą" i ma "supermenadzera" i w kazdej chwili może odejść do jakiegos Realu.....a teraz jeszcze jest LoCelso rodak kupiony za gruby szmal...Lucas poprostu musiał wejść w drugiej połowie z Arsenalem, idealny do kontry itd ,a wchodzi Anglik po kontuzji i Argentyńczyk, który dopiero co przyszedł, w sumie to mogl nawet wejść za Sancheza... (a w finale LM zaczac w pierwszej 11stce, podobno Poch szanuje ludzi ,jak pan Okoński napisał o tym tekst to się nieźle uśmiałem, choc to bylo wczesniej)
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 92 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się