Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Leicester - Spurs
21 września 2019, 12:34 [cytuj]
Spurs: : Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Ndombele, Lamela, Son, Kane (C)
Subs: Dier, Wanyama, Whiteman, Davies, Skipp, Eriksen, Lucas
No, chcieliśmy Harrego na kapitana i proszę. Oby się sprawdził.
Lloris kontuzja? Nawet na ławce go nie ma.
Spurs: : Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Ndombele, Lamela, Son, Kane (C) Subs: Dier, Wanyama, Whiteman, Davies, Skipp, Eriksen, Lucas No, chcieliśmy Harrego na kapitana i proszę. Oby się sprawdził. Lloris kontuzja? Nawet na ławce go nie ma
21 września 2019, 12:47 [cytuj]
o Llorisie znalazłem coś ze jego żona urodziła, a Alli i Sanchez zostali bo grali w środe i są po kontuzjach
o Llorisie znalazłem coś ze jego żona urodziła, a Alli i Sanchez zostali bo grali w środe i są po kontuzjach
21 września 2019, 12:52 [cytuj]
Z braku Llorisa w składzie nawet się cieszę. Gazzaniga spisywał się przyzwoicie podczas absencji Francuza i liczę, że dziś również udowodni swoją wartość.
Z braku Llorisa w składzie nawet się cieszę. Gazzaniga spisywał się przyzwoicie podczas absencji Francuza i liczę, że dziś również udowodni swoją wartość
21 września 2019, 12:54 [cytuj]
Tej kombinacji w wyjściowym składzie jeszcze nie było. Oby to wypaliło
Tej kombinacji w wyjściowym składzie jeszcze nie było. Oby to wypaliło
21 września 2019, 13:01 [cytuj]
Pep powiedział/a:
Z braku Llorisa w składzie nawet się cieszę. Gazzaniga spisywał się przyzwoicie podczas absencji Francuza i liczę, że dziś również udowodni swoją wartość

A jego ostatnie mecze to nie są te z wakacji sparingowe? To wtedy zawalił kilka bramek, na pewno 2
A jego ostatnie mecze to nie są te z wakacji sparingowe? To wtedy zawalił kilka bramek, na pewno 2
21 września 2019, 13:05 [cytuj]
Pep powiedział/a:
Z braku Llorisa w składzie nawet się cieszę. Gazzaniga spisywał się przyzwoicie podczas absencji Francuza i liczę, że dziś również udowodni swoją wartość

Jak zagra jak w meczach przedsezonowych to raczej nie tak dobrze. Jeśli tak jak w trakcie sezonu - ok, bardzo dobrze. Dobre podania nogami, uruchamianie akcji od razu. To co mnie denerwuje u Llorisa. On czeka aż gracze się ustawią. Gazzaniga, np. w meczu z Arsenalem w pucharze ligi, złapał piłkę po rożnym (czy coś takiego) i prawie od razu ją podał. Klucz grania z kontry - według mnie.
Jak zagra jak w meczach przedsezonowych to raczej nie tak dobrze. Jeśli tak jak w trakcie sezonu - ok, bardzo dobrze. Dobre podania nogami, uruchamianie akcji od razu. To co mnie denerwuje u Llorisa. On czeka aż gracze się ustawią. Gazzaniga, np. w meczu z Arsenalem w pucharze ligi, złapał piłkę po rożnym (czy coś takiego) i prawie od razu ją podał. Klucz grania z kontry - według mnie
21 września 2019, 13:09 [cytuj]
@KogutSpurs te wprowadzenia musiały być jakoś pod koniec sezonu, faktycznie kapitalnie, szybko złapał i długie płaskie podanie często chyba wtedy na Moure
@KogutSpurs te wprowadzenia musiały być jakoś pod koniec sezonu, faktycznie kapitalnie, szybko złapał i długie płaskie podanie często chyba wtedy na Moure
21 września 2019, 13:47 [cytuj]
No niezłego bramkarza mamy...
No niezłego bramkarza mamy...
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
21 września 2019, 13:48 [cytuj]
Pep powiedział/a:
Z braku Llorisa w składzie nawet się cieszę. Gazzaniga spisywał się przyzwoicie podczas absencji Francuza i liczę, że dziś również udowodni swoją wartość

nadal cieszysz sie? tyle dobrze ze spalony
nadal cieszysz sie? tyle dobrze ze spalony
21 września 2019, 13:48 [cytuj]
Dopisać VAR na wikipedii do naszych zawodników :D
Dopisać VAR na wikipedii do naszych zawodników :D
21 września 2019, 13:48 [cytuj]
Znowu VAR ratuje nas przed bałaganem w naszej własnej obronie
Znowu VAR ratuje nas przed bałaganem w naszej własnej obronie
21 września 2019, 13:50 [cytuj]
What? Przecież był kontakt z piłką.....
What? Przecież był kontakt z piłką
21 września 2019, 13:51 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
What? Przecież był kontakt z piłką


impet, za to już mogą dawać kartke, dobrze ze trafił w piłke bo jak by wszedł bez to pewnie czerwo
impet, za to już mogą dawać kartke, dobrze ze trafił w piłke bo jak by wszedł bez to pewnie czerwo
21 września 2019, 13:59 [cytuj]
Robert powiedział/a:
impet, za to już mogą dawać kartke, dobrze ze trafił w piłke bo jak by wszedł bez to pewnie czerwo

Aha, ok.
Aha, ok
21 września 2019, 14:00 [cytuj]
Jak on to zrobił :D
Jak on to zrobił :D
21 września 2019, 14:00 [cytuj]
Ale brameczka :rotfl:
Ale brameczka :rotfl:
21 września 2019, 14:01 [cytuj]
Brawo! :brawo:
Brawo! :brawo:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
21 września 2019, 14:06 [cytuj]
Gareth Southage jest na meczu, pokazywali to przed chwilą.
Edytowano dnia: 21 września 2019, 14:09
Gareth Southage jest na meczu, pokazywali to przed chwilą
21 września 2019, 14:12 [cytuj]
Dopiero dotarłem do domu. Jeśli komuś się przyda to proszę http://60fps.live/leicester-city-vs-tottenham-hotspur/?link=1&utm_source=footybite
Dopiero dotarłem do domu. Jeśli komuś się przyda to proszę: http://60fps.live/leicester-city-vs-tottenham-hotspur/?link=1&utm_source=footybite
21 września 2019, 14:16 [cytuj]
tmn powiedział/a:
Dopiero dotarłem do domu. Jeśli komuś się przyda to proszę http://60fps.live/leicester-city-vs-tottenham-hotspur/?link=1&utm_source=footybite

Dzięki
Edytowano dnia: 21 września 2019, 14:21
Dzięki
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 116 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się