Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Leicester - Spurs
21 września 2019, 14:50 [cytuj]
son i lamela mogli juz skonczyc ten mecz. szkoda szans

to sie porobilo.. Aurier jest w gazie a sedziowie zabieraja mu drugiego gola
Edytowano dnia: 21 września 2019, 14:56
son i lamela mogli juz skonczyc ten mecz. szkoda szans to sie porobilo.. Aurier jest w gazie a sedziowie zabieraja mu drugiego gola
21 września 2019, 14:55 [cytuj]
nigdy nie zrozumiem Anglików używających varu
nigdy nie zrozumiem Anglików używających varu
21 września 2019, 14:57 [cytuj]
Wcześniej VAR nas uratował i to nie tylko w tym meczu. Nie narzekam.
Edytowano dnia: 21 września 2019, 14:57
Wcześniej VAR nas uratował i to nie tylko w tym meczu. Nie narzekam
21 września 2019, 14:57 [cytuj]
z newcastle bez ewidentnego karnego - jebac var maczetami- a dzis milimetrowy spalony sona.. no litosci
z newcastle bez ewidentnego karnego - jebac var maczetami- a dzis milimetrowy spalony sona.. no litosci
21 września 2019, 15:00 [cytuj]
Nie bylo spalonego.Rękę miał na spalonym.Wczesniej karny na Rosie ewidentny.
Nie bylo spalonego.Rękę miał na spalonym.Wczesniej karny na Rosie ewidentny
21 września 2019, 15:01 [cytuj]
no wlasnie tez nie wiem czym son niby spalil
no wlasnie tez nie wiem czym son niby spalil
21 września 2019, 15:14 [cytuj]
Nadal wolimy Gazzanigę?
Nadal wolimy Gazzanigę?
21 września 2019, 15:16 [cytuj]
Ja pierdole :zly:
Ja pierdole :zly:
Nie jestem ekspertem to moje prywatne zdanie.
21 września 2019, 15:17 [cytuj]
z varu dzis to słuszne unieważnienie bramki leicester
i niesluszne odebranie tottenhamowi, nie danie karnego na rosie i bez interwencji o czerwona dla graya, czy ja za bardzo restrykcyjnie na to patrze?

No i Kane grajacy schodzacego rozgrywajacego na skrzydle, zostawiajac na glowke w polu karnym Lamele/Sona/nikogo. To mnie strasznie irytuje ale gramy tak od ponad roku, takze nie nowina
z varu dzis to słuszne unieważnienie bramki leicester i niesluszne odebranie tottenhamowi, nie danie karnego na rosie i bez interwencji o czerwona dla graya, czy ja za bardzo restrykcyjnie na to patrze? No i Kane grajacy schodzacego rozgrywajacego na skrzydle, zostawiajac na glowke w polu karnym Lamele/Sona/nikogo. To mnie strasznie irytuje ale gramy tak od ponad roku, takze nie nowina
21 września 2019, 15:20 [cytuj]
No i forma na początku sezonu niestety taka, że żeby nas ograć wystarczy po prostu chcieć, nie trzeba dorzucać specjalnych umiejętności lub szczęścia, same chęci wystarczają. Po mistrzostwie już w 6 kolejce, walka o LM do końca
No i forma na początku sezonu niestety taka, że żeby nas ograć wystarczy po prostu chcieć, nie trzeba dorzucać specjalnych umiejętności lub szczęścia, same chęci wystarczają. Po mistrzostwie już w 6 kolejce, walka o LM do końca
21 września 2019, 15:24 [cytuj]
Pierwsza połowa znowu inna od drugiej. Kane niech więcej narzeka :boisie:
Pierwsza połowa znowu inna od drugiej. Kane niech więcej narzeka :boisie:
21 września 2019, 15:24 [cytuj]
Kończ waść.
Kończ waść
21 września 2019, 15:26 [cytuj]
Dno Dno i kolejny mecz dno. Ja nw Poch nie ma pomysłu na ten sezon , strach w oczach jak to się oglądało :(
Dno Dno i kolejny mecz dno. Ja nw Poch nie ma pomysłu na ten sezon , strach w oczach jak to się oglądało :(
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
21 września 2019, 15:28 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Dno Dno i kolejny mecz dno. Ja nw Poch nie ma pomysłu na ten sezon , strach w oczach jak to się oglądało :(


Może to jego cichy protest przeciwko właścicielowi? Tak jak kiedyś grano przeciwko Ramosowi :mysli:
Może to jego cichy protest przeciwko właścicielowi? Tak jak kiedyś grano przeciwko Ramosowi :mysli:
21 września 2019, 15:30 [cytuj]
brawo Lisy ! jedna drużyna była głodna zwycięstwa w tym meczu ; nasi pokazują środkowy palec kibicom .... ostatnie 6 minut gramy z przewagą (Madison - praktycznie nie gra) i co i g....... //// MC , Liverpool rozwalili by bramkę Szmajhelowi , a my człapiemy - żenuła
brawo Lisy ! jedna drużyna była głodna zwycięstwa w tym meczu ; nasi pokazują środkowy palec kibicom .... ostatnie 6 minut gramy z przewagą (Madison - praktycznie nie gra) i co i g....... //// MC , Liverpool rozwalili by bramkę Szmajhelowi , a my człapiemy - żenuła
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 września 2019, 15:30 [cytuj]
heniek powiedział/a:
Może to jego cichy protest przeciwko właścicielowi? Tak jak kiedyś grano przeciwko Ramosowi :mysli:


Może ? nw , ale to prędzej sie skończy ze skończymy ten sezon bez trenera . Z tą gra to my z grupy nie wyjdziemy a sezon jak zakończymy w top 10 to bedzie max. Bardzo słabo to wygląda.
Może ? nw , ale to prędzej sie skończy ze skończymy ten sezon bez trenera . Z tą gra to my z grupy nie wyjdziemy a sezon jak zakończymy w top 10 to bedzie max. Bardzo słabo to wygląda
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
21 września 2019, 15:33 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Może ? nw , ale to prędzej sie skończy ze skończymy ten sezon bez trenera . Z tą gra to my z grupy nie wyjdziemy a sezon jak zakończymy w top 10 to bedzie max. Bardzo słabo to wygląda


W poprzednim sezonie też chujnie zaczęliśmy, ale skarżono się wtedy na mundial, a w tym? Złe wiatry w Anglii? :krzyk::krzyk:
W poprzednim sezonie też chujnie zaczęliśmy, ale skarżono się wtedy na mundial, a w tym? Złe wiatry w Anglii? :krzyk::krzyk:
21 września 2019, 15:34 [cytuj]
heniek co ma jedno do drugiego? Jak gracze grają przeciwko trenerowi to leci trener za brak wyników. Jak trener będzie robił wszystko przeciwko właścicielowi (sic!) to cały czas leci trener za brak wyników.
heniek co ma jedno do drugiego? Jak gracze grają przeciwko trenerowi to leci trener za brak wyników. Jak trener będzie robił wszystko przeciwko właścicielowi (sic!) to cały czas leci trener za brak wyników
21 września 2019, 15:38 [cytuj]
tmn powiedział/a:
heniek co ma jedno do drugiego? Jak gracze grają przeciwko trenerowi to leci trener za brak wyników. Jak trener będzie robił wszystko przeciwko właścicielowi (sic!) to cały czas leci trener za brak wyników


Szukam po prostu wytłumaczenia w jego dziwnych decyzjach. Ostatni przykład to nie bierze Rose'a i Auriera, a gramy Sanchezem na prawej. Nie wiem, może to pstryczek do Levego za transfery w ostatniej chwili, nie wiemy co się dzieje w szatni. Skarżył się Poch, że kilku zawodników chciało odejść co psuło atmosferę. Zwykłe rozkminy. :plotki:
Szukam po prostu wytłumaczenia w jego dziwnych decyzjach. Ostatni przykład to nie bierze Rose'a i Auriera, a gramy Sanchezem na prawej. Nie wiem, może to pstryczek do Levego za transfery w ostatniej chwili, nie wiemy co się dzieje w szatni. Skarżył się Poch, że kilku zawodników chciało odejść co psuło atmosferę. Zwykłe rozkminy. :plotki:
21 września 2019, 15:39 [cytuj]
Może już pora na zmianę trenera.Co przyswiecalo ustawieniu 4-3-2-1.Kto gra 3 defensywnych pomocników?Jakie walory ma Winks? Co dała zmiana Wanyamy? Inna rzecz to postępowanie prezesa.Zostawił obrażonego Eriksena,nie zabezpieczył Llorente lub kogos na zmianę.Spadamy ze szczytu bardzo szybko.Szkoda
Edytowano dnia: 21 września 2019, 15:41
Może już pora na zmianę trenera.Co przyswiecalo ustawieniu 4-3-2-1.Kto gra 3 defensywnych pomocników?Jakie walory ma Winks? Co dała zmiana Wanyamy? Inna rzecz to postępowanie prezesa.Zostawił obrażonego Eriksena,nie zabezpieczył Llorente lub kogos na zmianę.Spadamy ze szczytu bardzo szybko.Szkoda
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 151 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się