Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Southampton
28 września 2019, 15:15 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Ndombele, Eriksen, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Davies, Dier, Wanyama, Dele, Lamela, Lucas
COYS
MUSICIE TO WYGRAĆ!!!
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Ndombele, Eriksen, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Davies, Dier, Wanyama, Dele, Lamela, Lucas COYS MUSICIE TO WYGRAĆ!!!
28 września 2019, 15:40 [cytuj]
Chyba wolałbym Moure zamiast Eriksena.
Chyba wolałbym Moure zamiast Eriksena
28 września 2019, 15:57 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Chyba wolałbym Moure zamiast Eriksena

Lucas idealnie pasuje do kontrataków. Nie wiem czy z Southampton gra się podobnie jak z Newcastle. W sensie: Czy grają dobrą piłkę czy bardziej się bronią i czekają na kontrę. Bo jeśli czekają, to znaczy, że potrzebujemy kogoś do rozmontowania obrony, a nie do kontry. Chyba bardziej tu pasuje Eriksen niż Lucas. Mnie nie pasuje znowu: Sissoko, Winks, Ndombele. Czy nie można chociaż raz Winksa na ławce posadzić?
Lucas idealnie pasuje do kontrataków. Nie wiem czy z Southampton gra się podobnie jak z Newcastle. W sensie: Czy grają dobrą piłkę czy bardziej się bronią i czekają na kontrę. Bo jeśli czekają, to znaczy, że potrzebujemy kogoś do rozmontowania obrony, a nie do kontry. Chyba bardziej tu pasuje Eriksen niż Lucas. Mnie nie pasuje znowu: Sissoko, Winks, Ndombele. Czy nie można chociaż raz Winksa na ławce posadzić?
28 września 2019, 16:31 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Czy nie można chociaż raz Winksa na ławce posadzić?

O to to. Nie wiem czym on tak przekonuje Mauricio.
O to to. Nie wiem czym on tak przekonuje Mauricio
28 września 2019, 16:34 [cytuj]
Aha. No fajnie, że Aurier myśli
Aha. No fajnie, że Aurier myśli
28 września 2019, 16:35 [cytuj]
Eee.. włączam Google żeby sprawdzić wynim a tu 1-0 i czerwona Auriera.
Co znowu narobił?
Eee.. włączam Google żeby sprawdzić wynim a tu 1-0 i czerwona Auriera. Co znowu narobił?
28 września 2019, 16:37 [cytuj]
Bruckner powiedział/a:
Aha. No fajnie, że Aurier myśli

To niestety jego problem, zagra dobre mecze, a w kolejnych mu coś strzeli do głowy i czerwo.
A jak wyglądało to nie myślenie? :D
To niestety jego problem, zagra dobre mecze, a w kolejnych mu coś strzeli do głowy i czerwo. A jak wyglądało to nie myślenie? :D
28 września 2019, 16:39 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Eee.. włączam Google żeby sprawdzić wynim a tu 1-0 i czerwona Auriera.
Co znowu narobił?

Druga żółta...faul taktyczny, pociągnął gościa za koszulkę. Totalna głupota
Druga żółta...faul taktyczny, pociągnął gościa za koszulkę. Totalna głupota
28 września 2019, 16:40 [cytuj]
Bruckner powiedział/a:
O to to. Nie wiem czym on tak przekonuje Mauricio

Na drużyny z którymi mamy się bronić ok, ale gdy trzeba coś ruszyć w ofensywie - już nie.
Na drużyny z którymi mamy się bronić ok, ale gdy trzeba coś ruszyć w ofensywie - już nie
28 września 2019, 16:41 [cytuj]
Ten klub stał się po prostu pośmiewiskiem na skale światową. Do wyjebania wszyscy i budować od nowa. Nawet Poch, którego wielbię jest niestety do wyjebania, niech idzie wyżej do normalnego klubu
Ten klub stał się po prostu pośmiewiskiem na skale światową. Do wyjebania wszyscy i budować od nowa. Nawet Poch, którego wielbię jest niestety do wyjebania, niech idzie wyżej do normalnego klubu
28 września 2019, 16:42 [cytuj]
Aha, dzięki Hugo, teraz możemy zacząć się trząść nad wynikiem.
Aha, dzięki Hugo, teraz możemy zacząć się trząść nad wynikiem
28 września 2019, 16:42 [cytuj]
No, to doskonale podsumowuje ostatnie miesiące. Kilka dobrych momentów, ładna bramka, po czym następuje tragikomedia.
No, to doskonale podsumowuje ostatnie miesiące. Kilka dobrych momentów, ładna bramka, po czym następuje tragikomedia
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 września 2019, 16:42 [cytuj]
Co do chuja? Hugo totalnie ocipiał, czy co? :zly:
Co do chuja? Hugo totalnie ocipiał, czy co? :zly:
28 września 2019, 16:45 [cytuj]
Cud, że mamy Kane'a
Cud, że mamy Kane'a
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 września 2019, 16:46 [cytuj]
No i Harry nas ratuje. Uff..
No i Harry nas ratuje. Uff
28 września 2019, 16:47 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Cud, że mamy Kane'a

Dokładnie. Nie zmienia to faktu, że trzeba kupić kogoś o profilu Llorente.
Dokładnie. Nie zmienia to faktu, że trzeba kupić kogoś o profilu Llorente
28 września 2019, 16:51 [cytuj]
Albo wrzucić na ławkę Parrotta :glupek:
Albo wrzucić na ławkę Parrotta :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 września 2019, 17:02 [cytuj]
Jak dla mnie to Winks dzisiaj rozgrywa dobre zawody.
Jak dla mnie to Winks dzisiaj rozgrywa dobre zawody
28 września 2019, 17:11 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Jak dla mnie to Winks dzisiaj rozgrywa dobre zawody

Ja nie wiem, oglądam od 35 minuty, więc.....
Ale fakt miał parę dobrych odbiorów, po jednym chyba poszła akcja, zakończona golem Harrego.
Ja nie wiem, oglądam od 35 minuty, więc..... Ale fakt miał parę dobrych odbiorów, po jednym chyba poszła akcja, zakończona golem Harrego
28 września 2019, 17:55 [cytuj]
Jezu mam nadzieję, że kostka Harry'ego jest cała. Auriers nie chce już nigdy zobaczyć w naszej koszulce.
Jezu mam nadzieję, że kostka Harry'ego jest cała. Auriers nie chce już nigdy zobaczyć w naszej koszulce
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 137 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się