Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Brighton - Spurs
5 października 2019, 10:06 [cytuj]
Ciężki mecz, bardziej z powodu naszej niemocy na wyjazdach i blamażu w LM. Aczkolwiek czy była by lepsza możliwość na podbudowanie morali niż w końcu przełamanie na wyjeździe i to w zadowalającym stylu? Liczę, że 0-2/3, Brighton jest praktycznie na samym końcu stawki, grają straszną piłkę, trzbea to wykorzystać COYS
Ciężki mecz, bardziej z powodu naszej niemocy na wyjazdach i blamażu w LM. Aczkolwiek czy była by lepsza możliwość na podbudowanie morali niż w końcu przełamanie na wyjeździe i to w zadowalającym stylu? Liczę, że 0-2/3, Brighton jest praktycznie na samym końcu stawki, grają straszną piłkę, trzbea to wykorzystać COYS
5 października 2019, 10:30 [cytuj]
Eee...
Newcastle też było na końcu stawki jak z nimi graliśmy, nie przekonałeś mnie.
Eee... Newcastle też było na końcu stawki jak z nimi graliśmy, nie przekonałeś mnie
5 października 2019, 10:31 [cytuj]
https://www.meczyki.pl/newsy/tottenham-uderzyl-w-swoj-sufit-pochettino-przed-najwiekszym-wyzwaniem-w-karierze/124711-n
Dobry artykuł.
https://www.meczyki.pl/newsy/tottenham-uderzyl-w-swoj-sufit-pochettino-przed-najwiekszym-wyzwaniem-w-karierze/124711-n Dobry artykuł
5 października 2019, 11:06 [cytuj]
Możliwe, po meczu z Bayernem jednak wstyd byłoby mi wyjść dzisiaj na mecz i zagrać jak pipka. Liczę, że cała 11 wyjdzie z nastawieniem żeby zagryźć rywala, zmyć plamę po wtorku... :nerwus:
Możliwe, po meczu z Bayernem jednak wstyd byłoby mi wyjść dzisiaj na mecz i zagrać jak pipka. Liczę, że cała 11 wyjdzie z nastawieniem żeby zagryźć rywala, zmyć plamę po wtorku... :nerwus:
5 października 2019, 12:20 [cytuj]
I mam nadzieję, że masz rację.
I mam nadzieję, że masz rację
5 października 2019, 12:34 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Sissoko, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Ndombele, Eriksen, Lamela, Son, Kane
Subs: Gazzaniga, Foyth, Sanchez, Skipp, Lucas, Winks, Dele
O,o,o. Chyba powrót do 4-2-3-1. I brak Winksa!!!
He, zaskoczenie jest i to ogromne. Sissoko na PO (na to wygląda)
Spurs: Lloris (C), Sissoko, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Ndombele, Eriksen, Lamela, Son, Kane Subs: Gazzaniga, Foyth, Sanchez, Skipp, Lucas, Winks, Dele O,o,o. Chyba powrót do 4-2-3-1. I brak Winksa!!! He, zaskoczenie jest i to ogromne. Sissoko na PO (na to wygląda)
5 października 2019, 12:35 [cytuj]
A nie, gramy 4-1-2-1-2.
A nie, gramy 4-1-2-1-2
5 października 2019, 12:38 [cytuj]
Bardzo dobry skład, Eriksen, Lamela walczak. Zobaczymy jak będzie się gra układać, ale liczę, że w 2 połowie zobaczymy Lucasa. Sissoko myślę, że bez problemu sobie poradzi na PO. Jest wybiegany
Bardzo dobry skład, Eriksen, Lamela walczak. Zobaczymy jak będzie się gra układać, ale liczę, że w 2 połowie zobaczymy Lucasa. Sissoko myślę, że bez problemu sobie poradzi na PO. Jest wybiegany
5 października 2019, 12:42 [cytuj]
Kurczę, kiedy Dier grał w meczu ligowym? Pamiętam tylko jego gola z Arsenalem w tamtym sezonie i to tyle.
Kurczę, kiedy Dier grał w meczu ligowym? Pamiętam tylko jego gola z Arsenalem w tamtym sezonie i to tyle
5 października 2019, 13:00 [cytuj]
Najwiekszym zaskoczeniem jest powrot do gry dwoma defensywnymi pomocnikami. Mam nadzieje, ze dzisiaj zespol udowodni stosownosc tego ustawienia. Od kilku spotkan uwazam, ze tracilismy na poprzednim ustawieniu.
Najwiekszym zaskoczeniem jest powrot do gry dwoma defensywnymi pomocnikami. Mam nadzieje, ze dzisiaj zespol udowodni stosownosc tego ustawienia. Od kilku spotkan uwazam, ze tracilismy na poprzednim ustawieniu
5 października 2019, 13:00 [cytuj]
Liczę, że tak stłamsimy brighton, że za dużo roboty na defie Dier nie będzie mieć :D Jednak, nawet jeśli, to myślę, że nie wystawiałby go, gdyby nie był przygotowany na grę bo jednak równie dobrze mógłby wystawić Winksa, albo Foytha na PO, a Sissoko w jego miejsce. Dier da radę myślę
Liczę, że tak stłamsimy brighton, że za dużo roboty na defie Dier nie będzie mieć :D Jednak, nawet jeśli, to myślę, że nie wystawiałby go, gdyby nie był przygotowany na grę bo jednak równie dobrze mógłby wystawić Winksa, albo Foytha na PO, a Sissoko w jego miejsce. Dier da radę myślę
5 października 2019, 13:12 [cytuj]
Czemu 2 defensywnymi?
Myślisz o Ndombele?
Czemu 2 defensywnymi? Myślisz o Ndombele?
5 października 2019, 13:34 [cytuj]
Ja pie.... no z takimi prezentami to jednak nie ma co liczyć na zwycięstwo :)
Ja pie.... no z takimi prezentami to jednak nie ma co liczyć na zwycięstwo :)
5 października 2019, 13:34 [cytuj]
O co tutaj chodzi?
O co tutaj chodzi?
5 października 2019, 13:35 [cytuj]
Kurczę jeszcze 85 minut gry nie przesadzajmy, że nawet takich strat nie umieją odrobić.
Kurczę jeszcze 85 minut gry nie przesadzajmy, że nawet takich strat nie umieją odrobić
5 października 2019, 13:37 [cytuj]
:lezkawoku:
:lezkawoku:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 października 2019, 13:38 [cytuj]
I może trochę się jednak zainteresujmy co z naszym zawodnikiem. Hugo może bronić dobrze/źle, może robić głupie błędy, ale chyba warto byłoby się zainteresować jego stanem. To nasz zawodnik. I póki nim jest musimy mu dobrze życzyć.
I może trochę się jednak zainteresujmy co z naszym zawodnikiem. Hugo może bronić dobrze/źle, może robić głupie błędy, ale chyba warto byłoby się zainteresować jego stanem. To nasz zawodnik. I póki nim jest musimy mu dobrze życzyć
5 października 2019, 13:49 [cytuj]
Bawiąc się w lekarza, którym nie jestem na pierwszy rzut oka zerwane więzadła w łokciu po przeproście, analogicznie do takich upadków na kolana i zerwaniu więzadeł tam (np Zouma w Chelsea). 6-8 tygodni leczenia tkanek miękkich (po operacji) i 3-4 tyg wracania do gry.

Ktoś wchodzi też w zgadywanki?
Co nie zmienia faktu, że taki błąd widziałem może raz w życiu wcześniej, w meczu juniorów parenaście lat temu. A meczów widziałem i rozegrałem treningów i gierek istne tysiące
Bawiąc się w lekarza, którym nie jestem na pierwszy rzut oka zerwane więzadła w łokciu po przeproście, analogicznie do takich upadków na kolana i zerwaniu więzadeł tam (np Zouma w Chelsea). 6-8 tygodni leczenia tkanek miękkich (po operacji) i 3-4 tyg wracania do gry. Ktoś wchodzi też w zgadywanki? Co nie zmienia faktu, że taki błąd widziałem może raz w życiu wcześniej, w meczu juniorów parenaście lat temu. A meczów widziałem i rozegrałem treningów i gierek istne tysiące
5 października 2019, 13:51 [cytuj]
misteq powiedział/a:
Bawiąc się w lekarza, którym nie jestem na pierwszy rzut oka zerwane więzadła w łokciu po przeproście, analogicznie do takich upadków na kolana i zerwaniu więzadeł tam (np Zouma w Chelsea). 6-8 tygodni leczenia tkanek miękkich (po operacji) i 3-4 tyg wracania do gry.

Ktoś wchodzi też w zgadywanki?
Co nie zmienia faktu, że taki błąd widziałem może raz w życiu wcześniej, w meczu juniorów parenaście lat temu. A meczów widziałem i rozegrałem treningów i gierek istne tysiące


no ok - niech go nie bd te 8 tygodni - może nie będziemy królami babolów
no ok - niech go nie bd te 8 tygodni - może nie będziemy królami babolów
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 października 2019, 13:54 [cytuj]
qurwa co to jest - gramy z piątym od końca zespołem , jest 0-1 a my nie ciśniemy
qurwa co to jest - gramy z piątym od końca zespołem , jest 0-1 a my nie ciśniemy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 116 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się