Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Brighton - Spurs
5 października 2019, 14:03 [cytuj]
Już 2:0...
Już 2:0
5 października 2019, 14:04 [cytuj]
Dobra chyba czas żeby Poch wypierdalał co? Już trochę tego za wiele.
Dobra chyba czas żeby Poch wypierdalał co? Już trochę tego za wiele
5 października 2019, 14:04 [cytuj]
I 0-2, a ja liczyłem, że będe walczyć jak lwy, a póki co to od początku meczu wyszły same przestraszone piz**
I 0-2, a ja liczyłem, że będe walczyć jak lwy, a póki co to od początku meczu wyszły same przestraszone piz**
5 października 2019, 14:04 [cytuj]
żenuła twa dalej .... coś mi to przypomina
żenuła twa dalej .... coś mi to przypomina
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 października 2019, 14:08 [cytuj]
jeśli przegramy 3 bramkami - Poch na 99 % wylatuje , i nie wiem czy za tym nie kibicować
jeśli przegramy 3 bramkami - Poch na 99 % wylatuje , i nie wiem czy za tym nie kibicować
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 października 2019, 14:13 [cytuj]
Już to tu mówiłem parę razy, żeby nas ograć w tym sezonie, nawet 3 ligowiec potrzebuje tylko i wyłącznie trochę chęci, nawet nie dużo.

Brighton chce bardzo więc rozjedzie nas jak walec
Już to tu mówiłem parę razy, żeby nas ograć w tym sezonie, nawet 3 ligowiec potrzebuje tylko i wyłącznie trochę chęci, nawet nie dużo. Brighton chce bardzo więc rozjedzie nas jak walec
5 października 2019, 14:19 [cytuj]
Brama do szatni i jestesmy w grze
Edytowano dnia: 5 października 2019, 14:19
Brama do szatni i jestesmy w grze
5 października 2019, 14:19 [cytuj]
Gazzaniga lepszy nie jest ostatnio.....
Gazzaniga lepszy nie jest ostatnio
5 października 2019, 14:24 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Brama do szatni i jestesmy w grze


już nie za tego trenera takie marzenia
już nie za tego trenera takie marzenia
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 października 2019, 14:28 [cytuj]
Ale czy to wina Pochettino, ze zawodnicy zapomnieli jak sie gra w pilke? Argentynczyk od kilku okienek mowi o wzmocnieniach, a od kilku sezonow musi grac praktycznie tymi samymi zawodnikami. Nie wiem o co tu chodzi, ale w pierwszej kolejnosci obarczalbym pilkarzy, bo to co graja od dluzszego czasu, to kryminal. Skoro nie chca grac dla trenera, to niech graja dla kibicow. Nie robia tego charytatywnie.
Ale czy to wina Pochettino, ze zawodnicy zapomnieli jak sie gra w pilke? Argentynczyk od kilku okienek mowi o wzmocnieniach, a od kilku sezonow musi grac praktycznie tymi samymi zawodnikami. Nie wiem o co tu chodzi, ale w pierwszej kolejnosci obarczalbym pilkarzy, bo to co graja od dluzszego czasu, to kryminal. Skoro nie chca grac dla trenera, to niech graja dla kibicow. Nie robia tego charytatywnie
5 października 2019, 14:29 [cytuj]
Remis będzie dobrym wynikiem nie oszukujmy się.
Remis będzie dobrym wynikiem nie oszukujmy się
5 października 2019, 14:34 [cytuj]
Panowie na jednej z powtórek było widać, że Lorisowi w łokciu ręka wygieła się w drugą stronę!
Z takim złamaniem to on długo nie pogra.
Ciężko powiedzieć jak byśmy zagrali ale oni są zdolowani, do tego brak formy, do tego ostani wynik z Bayernem i jest co jest.
Liczymy że po przerwie zagrają dużo lepiej!
Chociaż ostatnimi czasy to my mamy gorsze drugie połowy, żeby nie powiedzieć tragiczne!!!
Panowie na jednej z powtórek było widać, że Lorisowi w łokciu ręka wygieła się w drugą stronę! Z takim złamaniem to on długo nie pogra. Ciężko powiedzieć jak byśmy zagrali ale oni są zdolowani, do tego brak formy, do tego ostani wynik z Bayernem i jest co jest. Liczymy że po przerwie zagrają dużo lepiej! Chociaż ostatnimi czasy to my mamy gorsze drugie połowy, żeby nie powiedzieć tragiczne!!!
5 października 2019, 14:36 [cytuj]
Coś czuję, jakieś 2-1 się skończy niestety, Lucas pewnie jakoś na początku wejdzie, przycisniemy ale maks 1 to co zmieścimy
Coś czuję, jakieś 2-1 się skończy niestety, Lucas pewnie jakoś na początku wejdzie, przycisniemy ale maks 1 to co zmieścimy
5 października 2019, 14:37 [cytuj]
zagramy lepiej, nie wiem czy nie przegramy wyzej, ale zagramy znacznie lepiej
zagramy lepiej, nie wiem czy nie przegramy wyzej, ale zagramy znacznie lepiej
5 października 2019, 14:38 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Ale czy to wina Pochettino, ze zawodnicy zapomnieli jak sie gra w pilke? Argentynczyk od kilku okienek mowi o wzmocnieniach, a od kilku sezonow musi grac praktycznie tymi samymi zawodnikami. Nie wiem o co tu chodzi, ale w pierwszej kolejnosci obarczalbym pilkarzy, bo to co graja od dluzszego czasu, to kryminal. Skoro nie chca grac dla trenera, to niech graja dla kibicow. Nie robia tego charytatywnie


Ale kto ustala skład? Kto nie wystawia Lucasa który jest w gazie? Kto czeka ze zmianami do 70 minuty? Kiedy za dużo to będzie za dużo? Jak będziemy w strefie spadkowej?
Ale kto ustala skład? Kto nie wystawia Lucasa który jest w gazie? Kto czeka ze zmianami do 70 minuty? Kiedy za dużo to będzie za dużo? Jak będziemy w strefie spadkowej?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 października 2019, 14:39 [cytuj]
Lucas moze sie sprawdzic tylko jezeli Brighton bedzie gralo otwarta pilke. jezeli sie zamkna to nie ma sensu go wprowadzac.
ndombele - winks zmiana. dier na boisku.. nie ma nadziei
Lucas moze sie sprawdzic tylko jezeli Brighton bedzie gralo otwarta pilke. jezeli sie zamkna to nie ma sensu go wprowadzac. ndombele - winks zmiana. dier na boisku.. nie ma nadziei
5 października 2019, 14:40 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Ale kto ustala skład? Kto nie wystawia Lucasa który jest w gazie? Kto czeka ze zmianami do 70 minuty? Kiedy za dużo to będzie za dużo? Jak będziemy w strefie spadkowej?

Lucasa ktory jest w gazie? mowisz o finale, prawda?
Lucasa ktory jest w gazie? mowisz o finale, prawda?
5 października 2019, 14:42 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Lucasa ktory jest w gazie? mowisz o finale, prawda?


Nie tylko o finale. Nie rozumiem dlaczego na przykład z Bayernem wychodzi Dele który jest w tragicznej formie.
Nie tylko o finale. Nie rozumiem dlaczego na przykład z Bayernem wychodzi Dele który jest w tragicznej formie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 października 2019, 14:47 [cytuj]
Wpuszczenie Winksa a nie Lucasa i zdjęcie Ndombele a nie Diera to jest w 100% wina Pochettino.

Postawa piłkarzy nie, ale Poch walczy o rozwiązanie kontraktu też
Wpuszczenie Winksa a nie Lucasa i zdjęcie Ndombele a nie Diera to jest w 100% wina Pochettino. Postawa piłkarzy nie, ale Poch walczy o rozwiązanie kontraktu też
5 października 2019, 14:53 [cytuj]
Ndombele ma jakis problem z wytrzymaloscia dlatego nie gra calych spotkan

nic dzis nie wychodzi. nic
Edytowano dnia: 5 października 2019, 15:05
Ndombele ma jakis problem z wytrzymaloscia dlatego nie gra calych spotkan nic dzis nie wychodzi. nic
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się