Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Brighton - Spurs
5 października 2019, 14:56 [cytuj]
WHAT?
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/847114/premier-league-pilkarze-nadali-pseudonim-mauricio-pochettino
WHAT? https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/847114/premier-league-pilkarze-nadali-pseudonim-mauricio-pochettino
5 października 2019, 14:57 [cytuj]
To ile przegramy z Liverpoolem na wyjeździe? 10-0?
Edytowano dnia: 5 października 2019, 14:58
To ile przegramy z Liverpoolem na wyjeździe? 10-0?
5 października 2019, 14:57 [cytuj]
Szok, niedowierzanie.
Szok, niedowierzanie
5 października 2019, 14:58 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Szok, niedowierzanie

Chyba gorzej.
Chyba gorzej
5 października 2019, 14:58 [cytuj]
Teraz wejdzie Lucas. Troszkę jednak za późno :bezradny:
Teraz wejdzie Lucas. Troszkę jednak za późno :bezradny:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 października 2019, 15:01 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Teraz wejdzie Lucas. Troszkę jednak za późno :bezradny:

Teraz to przydałby się ktoś kto odbierałby górne piłki przy różnych i wogóle, ale przecież lepiej było go oddać darmo...
Edytowano dnia: 5 października 2019, 15:01
Teraz to przydałby się ktoś kto odbierałby górne piłki przy różnych i wogóle, ale przecież lepiej było go oddać darmo
5 października 2019, 15:04 [cytuj]
Nawet jeśli Poch zostanie zwolniony, to kto za niego przyjdzie?
Nawet jeśli Poch zostanie zwolniony, to kto za niego przyjdzie?
5 października 2019, 15:04 [cytuj]
Kurczę Harry :zly:
Kurczę Harry :zly:
5 października 2019, 15:05 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Teraz wejdzie Lucas. Troszkę jednak za późno :bezradny:

:ok:
:ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 października 2019, 15:06 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
:ok:

No tak zgadłeś, jest 72 minuta
No tak zgadłeś, jest 72 minuta
5 października 2019, 15:06 [cytuj]
ostatnia zmiana pochettino w spurs
ostatnia zmiana pochettino w spurs
5 października 2019, 15:07 [cytuj]
Teraz się spieszę, wkrótce napiszę coś więcej, ale generalnie ja to widzę w ten sposob, że porażki się zdarzają, nawet takie jak ostatnio i że jeszcze niecałe 10 spotkań temu byliśmy w finale Ligi Mistrzów. Dla mnie więc mówienie, że Poch out natychmiast, to jest w ogóle nie na miejscu, bo jeszcze trzeba znaleźć zastępcę z klasą, o co w środku sezonu może być trudno, a i sam Argentyńczyk na dymisję w takim momencie nie zasłużył. Niemniej uważam za obowiązkową zmianę na stanowisku menadżera po sezonie. Nie za 2-7 z Bayernem czy 0-3 (czy jak się to skończy) z Brighton, tylko dlatego że w mojej ocenie Poch już doszedł do ściany. On się przyzwyczaił do tych piłkarzy których ma, a tu trzeba kogoś, kto zbuduje coś nowego, bo Eriksen odchodzi, Janek się starzeje, Alli bez formy. Żebyśmy weszli na ostatni stopień którego nie osiągneliśmy za Pocha, czyli żebyśmy wicemistrzostwo i finał, zmienili w mistrzostwo i puchar trzeba kogoś nowego IMO.
Teraz się spieszę, wkrótce napiszę coś więcej, ale generalnie ja to widzę w ten sposob, że porażki się zdarzają, nawet takie jak ostatnio i że jeszcze niecałe 10 spotkań temu byliśmy w finale Ligi Mistrzów. Dla mnie więc mówienie, że Poch out natychmiast, to jest w ogóle nie na miejscu, bo jeszcze trzeba znaleźć zastępcę z klasą, o co w środku sezonu może być trudno, a i sam Argentyńczyk na dymisję w takim momencie nie zasłużył. Niemniej uważam za obowiązkową zmianę na stanowisku menadżera po sezonie. Nie za 2-7 z Bayernem czy 0-3 (czy jak się to skończy) z Brighton, tylko dlatego że w mojej ocenie Poch już doszedł do ściany. On się przyzwyczaił do tych piłkarzy których ma, a tu trzeba kogoś, kto zbuduje coś nowego, bo Eriksen odchodzi, Janek się starzeje, Alli bez formy. Żebyśmy weszli na ostatni stopień którego nie osiągneliśmy za Pocha, czyli żebyśmy wicemistrzostwo i finał, zmienili w mistrzostwo i puchar trzeba kogoś nowego IMO
COYS!
5 października 2019, 15:07 [cytuj]
Ktoś się znajdzie za Pocha. Choćby Mourinho, ale w to nie wierze.
Może Eddy Howe
Ktoś się znajdzie za Pocha. Choćby Mourinho, ale w to nie wierze. Może Eddy Howe
5 października 2019, 15:08 [cytuj]
Może mi chociaż odpowiesz kto za niego przyjdzie? Nie gadaj tylko o Mourinho......
Może mi chociaż odpowiesz kto za niego przyjdzie? Nie gadaj tylko o Mourinho
5 października 2019, 15:10 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Może mi chociaż odpowiesz kto za niego przyjdzie? Nie gadaj tylko o Mourinho

Wolny jest Allegri. O Mourinho każdy ma różne zdanie, ale nam będzie potrzebny ktoś z porządnym CV. Boje się tylko żebyśmy nie skończyli z Howem czy co gorsze, Southgatem...
Wolny jest Allegri. O Mourinho każdy ma różne zdanie, ale nam będzie potrzebny ktoś z porządnym CV. Boje się tylko żebyśmy nie skończyli z Howem czy co gorsze, Southgatem
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 października 2019, 15:12 [cytuj]
Southage nie opuści reprezentacji. Już chyba kiedyś jakiś klub go chciał i odmówił.
Southage nie opuści reprezentacji. Już chyba kiedyś jakiś klub go chciał i odmówił
5 października 2019, 15:12 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Ale czy to wina Pochettino, ze zawodnicy zapomnieli jak sie gra w pilke? Argentynczyk od kilku okienek mowi o wzmocnieniach, a od kilku sezonow musi grac praktycznie tymi samymi zawodnikami. Nie wiem o co tu chodzi, ale w pierwszej kolejnosci obarczalbym pilkarzy, bo to co graja od dluzszego czasu, to kryminal. Skoro nie chca grac dla trenera, to niech graja dla kibicow. Nie robia tego charytatywnie

Damian ale czy trener nie jest także od tego by motywować drużynę i nie dopuszczać do sytuacji gdzie się go nie słucha? Gdzie jest kompletna olewka. Moim zdaniem to on powinien pilnować takich rzeczy i albo odsyłać zawodników na ławkę albo jeżeli nie może się dogadać sprzedawać, a na ich miejsce kupować następców. Inaczej staje się dobrym wujkiem broniącym jak lew drużyny, która i tak ma to gdzieś. Po Bayernie powinni wyjść i "zrobić" to co MC po przegranej w lidze. Zniszczyć słabego przeciwnika w kolejnym meczu. Tymczasem to my jesteśmy kolejny mecz pośmiewiskiem. Jeśli jest w drużynie coś niedobrego to trener ma to w dowolny sposób załatwić bo jest rozliczany za wyniki. Choćby tak jak kiedyś było w Rakowie, szedł prezes z trenerem i powiedział, że wylecą zawodnicy ,a nie trener jak im się nie chce grać. Tam to podziałało wtedy.
Damian ale czy trener nie jest także od tego by motywować drużynę i nie dopuszczać do sytuacji gdzie się go nie słucha? Gdzie jest kompletna olewka. Moim zdaniem to on powinien pilnować takich rzeczy i albo odsyłać zawodników na ławkę albo jeżeli nie może się dogadać sprzedawać, a na ich miejsce kupować następców. Inaczej staje się dobrym wujkiem broniącym jak lew drużyny, która i tak ma to gdzieś. Po Bayernie powinni wyjść i "zrobić" to co MC po przegranej w lidze. Zniszczyć słabego przeciwnika w kolejnym meczu. Tymczasem to my jesteśmy kolejny mecz pośmiewiskiem. Jeśli jest w drużynie coś niedobrego to trener ma to w dowolny sposób załatwić bo jest rozliczany za wyniki. Choćby tak jak kiedyś było w Rakowie, szedł prezes z trenerem i powiedział, że wylecą zawodnicy ,a nie trener jak im się nie chce grać. Tam to podziałało wtedy
5 października 2019, 15:15 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Damian ale czy trener nie jest także od tego by motywować drużynę i nie dopuszczać do sytuacji gdzie się go nie słucha? Gdzie jest kompletna olewka. Moim zdaniem to on powinien pilnować takich rzeczy i albo odsyłać zawodników na ławkę albo jeżeli nie może się dogadać sprzedawać, a na ich miejsce kupować następców. Inaczej staje się dobrym wujkiem broniącym jak lew drużyny, która i tak ma to gdzieś. Po Bayernie powinni wyjść i "zrobić" to co MC po przegranej w lidze. Zniszczyć słabego przeciwnika w kolejnym meczu. Tymczasem to my jesteśmy kolejny mecz pośmiewiskiem. Jeśli jest w drużynie coś niedobrego to trener ma to w dowolny sposób załatwić bo jest rozliczany za wyniki. Choćby tak jak kiedyś było w Rakowie, szedł prezes z trenerem i powiedział, że wylecą zawodnicy ,a nie trener jak im się nie chce grać. Tam to podziałało wtedy

No jak ich treningi podobno ogląda przez kamery i wszyscy narzekają na relacje z trenerem. Nie wiem czy to prawda, tak pisali w podanym przeze mnie linku.
No jak ich treningi podobno ogląda przez kamery i wszyscy narzekają na relacje z trenerem. Nie wiem czy to prawda, tak pisali w podanym przeze mnie linku
5 października 2019, 15:18 [cytuj]
Czy ktoś jeszcze wierzy, że lepsze było wpuszczenie Winksa niż Lucasa?
Czy ktoś jeszcze wierzy, że lepsze było wpuszczenie Winksa niż Lucasa?
5 października 2019, 15:19 [cytuj]
misteq powiedział/a:
Czy ktoś jeszcze wierzy, że lepsze było wpuszczenie Winksa niż Lucasa?

No chyba nikt...
No chyba nikt
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 113 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się