Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Brighton - Spurs
5 października 2019, 15:24 [cytuj]
Swoją drogą dziwne jest mówienie, że wszystkie ostatnie sukcesy zawdzięczamy Pochowi, a ostatnie póltora roku chujowej gry to wina tylko i wyłącznie piłkarzy.
Edytowano dnia: 5 października 2019, 15:24
Swoją drogą dziwne jest mówienie, że wszystkie ostatnie sukcesy zawdzięczamy Pochowi, a ostatnie póltora roku chujowej gry to wina tylko i wyłącznie piłkarzy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 października 2019, 15:25 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Swoją drogą dziwne jest mówienie, że wszystkie ostatnie sukces yzawdzięczamy Pochowi, a ostatnie póltora roku chujowej gry to wina tylko i wyłącznie piłkarzy

O, to, to....
O, to, to
5 października 2019, 15:25 [cytuj]
czas na powrot do klasyki:
we lose every week, we lose every week.. you are nothing special, we lose every week
czas na powrot do klasyki: we lose every week, we lose every week.. you are nothing special, we lose every week
5 października 2019, 15:25 [cytuj]
Dokładnie.
Modafashion - to nie do ciebie tylko do czarosława, żebyś nie myślał że się z tobą zgadzam.
Jak na razie ten sezon wygląda bardzo słabo, ale nie musi tak się skończyć. Chociaż na razie trudno w to uwierzyć....
Edytowano dnia: 5 października 2019, 15:31
Dokładnie. Modafashion - to nie do ciebie tylko do czarosława, żebyś nie myślał że się z tobą zgadzam. Jak na razie ten sezon wygląda bardzo słabo, ale nie musi tak się skończyć. Chociaż na razie trudno w to uwierzyć
5 października 2019, 15:28 [cytuj]
Parafrazując klasyka, Pochettino nie można zwolnić, Pochettino trzeba wypierdolić dyscyplinarnie. Wy, którzy uważacie, że Levy nie powinien zwalniać Pocha - błagam was. Ta drużyna nie ma płci, straciła jakikolwiek charakter, nie chodzi o same wyniki, chodzi o styl gry, a raczej jego brak OD PONAD 8 miesięcy. Końcówka sezonu w naszym wykonaniu była żałosna i rewanż z City pociągnięty przez Sona i rewanż z Ajaxem pociągnięty przez Lucasa wszystkim nam zamydlily oczy. Poch zrobił wiele dla Spurs, bardzo wiele. Ale teraz cofamy się w rozwoju mając pierwszy raz w historii kadrę mocniejszą niż Chelsea, United i Arsenal. Poch musi odejść.
Parafrazując klasyka, Pochettino nie można zwolnić, Pochettino trzeba wypierdolić dyscyplinarnie. Wy, którzy uważacie, że Levy nie powinien zwalniać Pocha - błagam was. Ta drużyna nie ma płci, straciła jakikolwiek charakter, nie chodzi o same wyniki, chodzi o styl gry, a raczej jego brak OD PONAD 8 miesięcy. Końcówka sezonu w naszym wykonaniu była żałosna i rewanż z City pociągnięty przez Sona i rewanż z Ajaxem pociągnięty przez Lucasa wszystkim nam zamydlily oczy. Poch zrobił wiele dla Spurs, bardzo wiele. Ale teraz cofamy się w rozwoju mając pierwszy raz w historii kadrę mocniejszą niż Chelsea, United i Arsenal. Poch musi odejść
5 października 2019, 15:28 [cytuj]
no to pan '' drugie miejsce '' na wylocie chyba ; sezon na 5 października wydaje się stracony ;/
no to pan '' drugie miejsce '' na wylocie chyba ; sezon na 5 października wydaje się stracony ;/
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 października 2019, 15:30 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Swoją drogą dziwne jest mówienie, że wszystkie ostatnie sukcesy zawdzięczamy Pochowi, a ostatnie póltora roku chujowej gry to wina tylko i wyłącznie piłkarzy

Bo zachłysnęliśmy się TOP4 i nie widzimy błędów trenera, czy też nie przyjmujemy ich do siebie. Cześć też myśli, że po za Pochem nie ma świata, a ja pamiętam i kliku trenerów i kilkunastu piłkarzy o których tak mówiliśmy i bez nich doszliśmy w końcu do regularnej gry w Top 4
Bo zachłysnęliśmy się TOP4 i nie widzimy błędów trenera, czy też nie przyjmujemy ich do siebie. Cześć też myśli, że po za Pochem nie ma świata, a ja pamiętam i kliku trenerów i kilkunastu piłkarzy o których tak mówiliśmy i bez nich doszliśmy w końcu do regularnej gry w Top 4
5 października 2019, 15:30 [cytuj]
Trzeba odratować TOP4, zapomnieć o mistrzostwie i pucharach.

Jak Pocha wielbiłem i broniłem, teraz też bez złośliwości i po przemyśleniu spraw, nie niesiony impulsem chwili, trzeba niestety go zwolnić.
I nie będzie lepszej okazji niż przerwa na reprezentacje właśnie teraz
Trzeba odratować TOP4, zapomnieć o mistrzostwie i pucharach. Jak Pocha wielbiłem i broniłem, teraz też bez złośliwości i po przemyśleniu spraw, nie niesiony impulsem chwili, trzeba niestety go zwolnić. I nie będzie lepszej okazji niż przerwa na reprezentacje właśnie teraz
5 października 2019, 15:30 [cytuj]
Nigdy więcej Pochettino na ławce Spurs nie chcę widzieć ....
Nigdy więcej Pochettino na ławce Spurs nie chcę widzieć
5 października 2019, 15:35 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Ta drużyna nie ma płci, straciła jakikolwiek charakter, nie chodzi o same wyniki, chodzi o styl gry, a raczej jego brak OD PONAD 8 miesięcy.

Dokładnie, można przegrać po walce, wtedy ok, ale przy braku jakichkolwiek celnych strzałów, stylu, biegania po boisku i ciśnięcia przeciwnika - WSTYD.
Dokładnie, można przegrać po walce, wtedy ok, ale przy braku jakichkolwiek celnych strzałów, stylu, biegania po boisku i ciśnięcia przeciwnika - WSTYD
5 października 2019, 15:39 [cytuj]
co Wam się dzieje?! jakie zwolnienie Pocha?! Lysy mu 32 mln funtów wypłaci?

zapomnijcie o tym, oglądajmy bez stresu i walczmy o środek tabeli. nie ma drużyny, Poch odejdzie sam po sezonie.
co Wam się dzieje?! jakie zwolnienie Pocha?! Lysy mu 32 mln funtów wypłaci? zapomnijcie o tym, oglądajmy bez stresu i walczmy o środek tabeli. nie ma drużyny, Poch odejdzie sam po sezonie
5 października 2019, 15:49 [cytuj]
Jeśli ktoś nie da chociaż 16 baniek za Pocha to Levy go nie wywali. Real dopiero co zatrudnił ZZ a United nie wyrzuci teraz OGS, także jeszcze troche z Pochem pogramy.... Poza tym kto za niego ??? Allegri? Nie chcę mi się wierzyć.. Mourinho? No nie zdzierze go..
Jeśli ktoś nie da chociaż 16 baniek za Pocha to Levy go nie wywali. Real dopiero co zatrudnił ZZ a United nie wyrzuci teraz OGS, także jeszcze troche z Pochem pogramy.... Poza tym kto za niego ??? Allegri? Nie chcę mi się wierzyć.. Mourinho? No nie zdzierze go
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
5 października 2019, 15:52 [cytuj]
kończymy powoli projekt Pocha, czas na coś nowego.

żegnamy panienki i wypalonych, robimy przebudowę. brakowało świeżej krwi przez ostatnie okna i mamy zgagę
kończymy powoli projekt Pocha, czas na coś nowego. żegnamy panienki i wypalonych, robimy przebudowę. brakowało świeżej krwi przez ostatnie okna i mamy zgagę
5 października 2019, 15:58 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Dokładnie.
Modafashion - to nie do ciebie tylko do czarosława, żebyś nie myślał że się z tobą zgadzam.


he?
he?
5 października 2019, 16:00 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
he?

Odpowiedź była do Czarosława. Mój komentarz był pod twoim, bo w tym samym czasie napisaliśmy i trochę wyglądało to jak odpowiedź do Ciebie.
Odpowiedź była do Czarosława. Mój komentarz był pod twoim, bo w tym samym czasie napisaliśmy i trochę wyglądało to jak odpowiedź do Ciebie
5 października 2019, 16:02 [cytuj]
Mourinho moglby nie byc takim zlym rozwiazaniem, wiem ze taktycznie troche sreniowiecze ale umie w krotkiej perspektywie czasowej byc efektywny..
tylko, ze imo Mourinho widzac co sie tu dzieje nie zdecyduje sie przyjsc. za duzo do zrobienia.
przyjdzie ktos ambitny i mlody
Mourinho moglby nie byc takim zlym rozwiazaniem, wiem ze taktycznie troche sreniowiecze ale umie w krotkiej perspektywie czasowej byc efektywny.. tylko, ze imo Mourinho widzac co sie tu dzieje nie zdecyduje sie przyjsc. za duzo do zrobienia. przyjdzie ktos ambitny i mlody
5 października 2019, 16:32 [cytuj]
Pisalem to juz na grupe Spurs na fb, napisze i tutaj. Mou to rozwiazanie na max 3 sezony, a pozniej wylatuje z hukiem. Niemniej wszedzie tam gdzie sie pojawia zdobywa puchary. Mam wrazenie, ze tego nam wlasnie potrzeba. Zdobywalismy vice, doszlismy do finalu ligowego pucharu, w koncu doszlismy do finalu LM, ale nigdy nie postawilismy kropki nad i. Od pilkarzy po kibicow z sezonu na sezon rosnie coraz wieksza frustracja tym, ze jestesmy mocni, ale nic nie wygrywamy. I tutaj wlasnie potrzebny jest nam taki Mou - gosc ktory przyjdzie, wskaze droge, zrobi swoje i zaspokoi glod sukcesu. Pochettino sie to nie udalo i moim zdaniem tutaj tkwi caly problem. Facet sie wypalil (co tak po ludzku zupelnie mnie nie dziwi).
Pisalem to juz na grupe Spurs na fb, napisze i tutaj. Mou to rozwiazanie na max 3 sezony, a pozniej wylatuje z hukiem. Niemniej wszedzie tam gdzie sie pojawia zdobywa puchary. Mam wrazenie, ze tego nam wlasnie potrzeba. Zdobywalismy vice, doszlismy do finalu ligowego pucharu, w koncu doszlismy do finalu LM, ale nigdy nie postawilismy kropki nad i. Od pilkarzy po kibicow z sezonu na sezon rosnie coraz wieksza frustracja tym, ze jestesmy mocni, ale nic nie wygrywamy. I tutaj wlasnie potrzebny jest nam taki Mou - gosc ktory przyjdzie, wskaze droge, zrobi swoje i zaspokoi glod sukcesu. Pochettino sie to nie udalo i moim zdaniem tutaj tkwi caly problem. Facet sie wypalil (co tak po ludzku zupelnie mnie nie dziwi)
5 października 2019, 16:37 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Pisalem to juz na grupe Spurs na fb, napisze i tutaj. Mou to rozwiazanie na max 3 sezony, a pozniej wylatuje z hukiem. Niemniej wszedzie tam gdzie sie pojawia zdobywa puchary. Mam wrazenie, ze tego nam wlasnie potrzeba. Zdobywalismy vice, doszlismy do finalu ligowego pucharu, w koncu doszlismy do finalu LM, ale nigdy nie postawilismy kropki nad i. Od pilkarzy po kibicow z sezonu na sezon rosnie coraz wieksza frustracja tym, ze jestesmy mocni, ale nic nie wygrywamy. I tutaj wlasnie potrzebny jest nam taki Mou - gosc ktory przyjdzie, wskaze droge, zrobi swoje i zaspokoi glod sukcesu. Pochettino sie to nie udalo i moim zdaniem tutaj tkwi caly problem. Facet sie wypalil (co tak po ludzku zupelnie mnie nie dziwi)


zgadzam się
zgadzam się
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 października 2019, 16:54 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Pisalem to juz na grupe Spurs na fb, napisze i tutaj. Mou to rozwiazanie na max 3 sezony, a pozniej wylatuje z hukiem. Niemniej wszedzie tam gdzie sie pojawia zdobywa puchary. Mam wrazenie, ze tego nam wlasnie potrzeba. Zdobywalismy vice, doszlismy do finalu ligowego pucharu, w koncu doszlismy do finalu LM, ale nigdy nie postawilismy kropki nad i. Od pilkarzy po kibicow z sezonu na sezon rosnie coraz wieksza frustracja tym, ze jestesmy mocni, ale nic nie wygrywamy. I tutaj wlasnie potrzebny jest nam taki Mou - gosc ktory przyjdzie, wskaze droge, zrobi swoje i zaspokoi glod sukcesu. Pochettino sie to nie udalo i moim zdaniem tutaj tkwi caly problem. Facet sie wypalil (co tak po ludzku zupelnie mnie nie dziwi)

I ja też muszę się Tu z Tobą zgodzić, czy udałoby się mu u nas to już inna sprawa. Mnie się marzył się Klopp, człowiek, który także potrafi działać z młodzieżą ale według mnie ma większy warsztat trenerski niż Maurycy, dlatego tego transferu bardzo zazdroszczę Liverpoolowi. natomiast Poch moim zdaniem płaci za swoje lub nie błędy transferowe czyli brak regularnych niewielkich wzmocnień zespołu nowymi dobrymi zawodnikami. Robi i robił bardzo dużo odkrywając talenty ale zawsze będę powtarzał, że wieczna budowa zespołu tylko na nieoszlifowanych i nieopierzonych talentach w tej lidze nie da rady.
I ja też muszę się Tu z Tobą zgodzić, czy udałoby się mu u nas to już inna sprawa. Mnie się marzył się Klopp, człowiek, który także potrafi działać z młodzieżą ale według mnie ma większy warsztat trenerski niż Maurycy, dlatego tego transferu bardzo zazdroszczę Liverpoolowi. natomiast Poch moim zdaniem płaci za swoje lub nie błędy transferowe czyli brak regularnych niewielkich wzmocnień zespołu nowymi dobrymi zawodnikami. Robi i robił bardzo dużo odkrywając talenty ale zawsze będę powtarzał, że wieczna budowa zespołu tylko na nieoszlifowanych i nieopierzonych talentach w tej lidze nie da rady
5 października 2019, 17:55 [cytuj]
plus obecnej sytuacji jest taki, ze jak nie oddam biletu na watford to zobacze debiut nowego managera
plus obecnej sytuacji jest taki, ze jak nie oddam biletu na watford to zobacze debiut nowego managera
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 118 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się